Opinie o TOYOTA w Jelcz-Laskowice Japońska 6

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TOYOTA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w TOYOTA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOYOTA w Jelcz-Laskowice Japońska 6

Andrzej. T

Brak szansy na rozwój, wysokie normy, strata czasu generalnie nie polecam firmy Tyoda. Nie idźcie tam lepiej bo nawet najbliższy wam lider czy group lider wyciśnie was jak cytrynę.

jauszek

Czemu zawsze takie (usunięte przez administratora) i muł jeśli chodzi o oceny w fabrykach jest taki żenujący.

jason

Miałem się przyjąć ale jak widzę 2 gwiazdki na 5 jako rekomendacje to trochę slabo... a wręcz do dopy światowej sławy firma a takie opinie! Wstyd i hańba! CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE, wyzysku mowimy NIE

Firma sama w sobie ok, tylko pajace i pseudo podszywani leaderzy którzy nie są liderami a jedynie pełnią funkcję lidera i tym samym dają sie ruchaćto cioty co psują obraz tej firmy. Redukcja stanowisk kosztem obciążania innych zwana kurjozalnie reebalancem co z ang. znaczy równowaga to śmiech na sali. Niedocenianie pracowników, pomijanie osób doświadczonych ale widać są równi i równiejsi chociaż twierdzą że wszystkich traktują tak samo. (usunięte przez administratora)

Tragedia, testy zdane powyzej przecietnej, jezeli chodzi o wynagrodzenie zaproponowalem 8500zl na rękę wstępnie sie zgodzili jednak przyjecie mialo by nastapic w 2042roku .Pozostaje mi zyc na rencie po mojej zonie. Jutro mam lot na teneryfe moze cos tam znajde jak nie no to i tak nie wracam.

Dlaczego chce pan tak dużo? Odp. A pani ile zarabia?

logo firmy Montażysta na dziale silników
Jelcz-Laskowice
Elica Group Polska Sp. z o.o.
logo firmy Grafik / Graficzka
Jelcz-Laskowice
ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k.
logo firmy Pracownik lady mięsnej
Golden Serwis Sp. z o.o.
logo firmy Kontroler jakości
Jelcz-Laskowice
Instytut Mechaniki Sp. z o.o.
Bolek

Ile w tej chwili wynosi pensja netto razem z premia nowego pracownika.L czy ciężko jest sie dostac proszę o odpowiedz.

Maria1986

Dzień dobry chciałam zapytać jak wyglądają zmiany tzn jak pracujecie ile pracy i ile wolnego i jak wygląda to z zmianami nocnymi?

eldoka
@Maria1986

6-14-22-6 zmiany trzy przerwy co dwie godziny, 8 minut, 20 minut, 7 minut pracy jak w każdym korpo do oporu :D redukcja stanowisk kosztem obciążania innych to norma na stanowisku nie masz czasu nawet sprawdzić, która jest godzina

MP

Mam pytanie dotyczące obowiązkowych nadgodzin? Czy nadal tak to funkcjonuje jak opisywane było tu w opiniach około rok temu?

22072
@MP

nie ma nadgodzin bo są trzy zmiany :o no chyba, że będziesz chciał i wyjdziesz z inicjatywą bo np. nie masz urlopu czy chcesz więcej zarobić, GL zawsze znajdzie dla Ciebie pracę :)

Magazynier

Witam, czy są przyjęcia na magazyn w Państwa firmie?

Grzesiek

Cześć chciałem się dowiedzieć jak wygląda praca na lini produkcyjnej:jaki jest klimat,co do obowiązków należy itp.I jeszcze jedna sprawa ile płaca miesiecznie netto Dzięki z góry????

@Grzesiek

Ja właśnie też próbuje się dowiedzieć jak tam jest bo wysłałam Cv

Borsuk
@Grzesiek

Pracowałem tam i stanowczo nie polecam pracy w tej firmie na montażu liderzy stoją i nagrywaja telefonem jak pracujesz mierzą czas z zegarkiem na ręku śledzą twój każdy ruch praca na czas po prostu mobing w żadnym zakładzie tego nie ma

Www
@Borsuk

Mi nikt nie mierzył czasu bo zwyczajnie w świecie wyrabiałem się,

Warto

Warto się zatrudnić w tej firmie?

Www
@Warto

W zależności gdzie pracujesz teraz, jeżeli sobie w czymś polepszysz to tak, ludzie zmieniają pracę aby np lepiej zarabiać mieć blisko lub umowę bo aktualnie pracują np na czarno to wtedy jest sens zmieniać pracę, nie należy sugerować tylko nazwą firmy

Lola

Złożyłam podanie w sobotę i narazie zero odzewu czy może ktoś wie jak długo czeka się na tel w sprawie pracy

Toyota CV

Jeżeli ktoś chce, to mogę polecić kandydata do pracy. Szczegóły: (usunięte przez administratora)

Mily

Jestem zainteresowany ofertą pracy

Praca
@Mily

www.kierunektoyota.pl Tu są wszystkie oferty pracy.

andzia
@Toyota CV

moge prosic o mejla do toyoty potrzebuje wysłać cv

Olga
@Toyota CV

Dobry dzień! Zainteresowany. Jak się z tobą skontaktować?

Piasek

Szkoda czasu na te ich pierdolniete testy 6 god straty czasu w cv sporo doswiadczenia dobry zawod a zaden (usunięte przez administratora) z rekrutacji nawet nie poinformuje o wyniku rozmowy..Testy na glupiego montera bardziej wymagajace niz do nasa...I jakis pajac rekruter z broda do pasa bez szacunku dla kandydatow

Miły
@Piasek

Czy Toyota przyjmuje do pracy jako pracownik produkcji

@Miły

Aktualnie nie wiem ja bylem w tamtym roku z takim cv jak ja mam dostaje prace wszedzie bez problemu a tam stracilem caly dzien i nikt mnie nie poinformowal o wyniku rekrutacji.Jak wspomnialem testy na montera jak do nasa a placa ogryzki na dodatek jeszcze tam biegal jakis typ rekruter z broda po kolana i sie madrzyl na rozmowie oczyms nie na temat,strata czasu sa lepsze prace

Pixel
@Piasek

Uuu, widzę że zabolało że się nie dostałeś, skoro po roku jeszcze tu wracasz i się wypłakujesz. A co do wyniku rekrutacji to mogłeś do nich zadzwonić albo napisać. Odpowiadają każdemu. Może dzwonili ale miałeś wyłączony telefon itp. No, ale lepiej przez rok wchodzić na goworka i się wypłakiwać.

Ff

Są przyjęcia do pracy jako pracownik produkcji

@Ff

Ja właśnie wysłałam dzisiaj CV i czekam ????

Na jaki dział Pani wysłała

@Adam

Na montaż

@Kasia98

Acha można melia też chcem wysłać CV.

@Adam

Wiesz co ja dawałam koledze CV, musisz poszukać na ich stronie

@Kasia98

Wyslalam cv przez kolege dobre

fredzia
@Kasia98

a ma moż ktoś mejla do toyoty chcę wysłać cv

Kasia98

Cześć mam iść do Toyoty na montaż, powiedzcie mi jak tam jest? Da się przeżyć? Jak ludzie w firmie spoko czy raczej nie?

Lech
@Kasia98

Największym plusem są ludzie.Mili,pomocni,liderzy również.Jeżeli chodzi o pracę,czy to montaż,obróbka,odlewnia,to tu zależy na jakie stanowisko trafisz.No i zależy od ludzi.Jednym pasuje,innym nie.Dla jednych jest ciężko,a dla innych to samo nie jest ciężko.Najlepiej samemu się przekonać.Warto spróbować,każdego wolny wybór.Spodoba się,będzie się dalej pracowało.Nie spodoba się,będzie szukało się czegoś innego.Powodzenia.

Hhh

Witam sprawie pracy na jakie działy poszukują

@Hhh

Hej i co pracujesz w Toyota ?

Witam . Mam pytanie , ile może zarobić brygadzista na odlewni ?

Gosc

Hej jak w toyocie wyglada sytuacja podczas tej zarazy .. . postojowe czy urlopy? Kiedy wracacie do pracy?pozdro

Smerfetka
@Gosc

Produkcji nie ma, wracamy w maju, firma płaci normalnie w czasie postoju. Przez 3 miesiące do lipca czas pracy będzie obniżony o 20%, a wynagrodzenie o 1%.

Mateusz

Czy pracownicy maja zapewnione rękawiczki i maski?

@Mateusz

Tak, wszystko zapewnia firma.

Smerfetka
@Mateusz

Maski, rękawice, przyłbice, płyny dezynfekujące + miliard instrukcji jak korzystać z szatki, autobusu, stołówki itd.

Witam ! Ile można wyciągnąć na rękę na pierwszej umowie i kolejnych? Chodzi o dochód netto. Miały być jakieś podwyżki od kwietnia. Jestem zainteresowany pracą u was

Zostaw merytoryczną opinię o TOYOTA - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w TOYOTA?

Zobacz opinie na temat firmy TOYOTA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 173.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOYOTA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 16 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TOYOTA?

Kandydaci do pracy w TOYOTA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TOYOTA