Opinie o TOYOTA w Jelcz-Laskowice Japońska 6

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TOYOTA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w TOYOTA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOYOTA w Jelcz-Laskowice Japońska 6

Natka

Kurcze jakby był dojazd z Sycowa byłoby super bo tak trzeba jeżdzic do Oleśnicy lub kombinować na doczepke☺

@Natka

Niby od czerwca ma ruszyć z Sycowa. Można wiedzieć Natka czy tam z Sycowa jeździsz?

@Maciej

Wogòle można wiedzieć czy ktoś jeździ z Sycowa? Może ktoś wie ile osòb?

Green
@Maciej

Wiem że jedna dziewczyna zsycowa jest na montazu tnga jeden ślizów ze stradomi dziewczyna z dziadowej kłody dwie osoby dojdą od września z dk i jeszcze z5 się znajdzie Syców i okolice

Automatyk

Witam. Ile może zarobić w Toyocie Automatyk programista z 10letnim doświadczeniem ? Zastanawiam się czy warto zacząć rozmowy.

Rrr
@Automatyk

5500-6000 brutto jeżeli się dobrze zaprezentujesz.

@Rrr

Jakie wymagania należy spełnić, aby otrzymać wyższą kwotę wspomnianego przez Ciebie wynagrodzenia? Czy wliczyłeś w to ewentualne premie od TOYOTA? Proszę, wyjaśnij tę kwestię użytkownikom, ponieważ Twoja wypowiedź mogła ich zaciekawić.

Kuba

wow, to już nieźle ;)

Max
@Automatyk

Warto jak chcesz wykonywać prace za inżyniera. Płaca technika a praca inżyniera. Toyota ma ogromne problemy kadrowe w działach utrzymania ruchu.

gruby

ogólnie bylem na rozmowie i porażka maks 5000 brutto

Joszi
@Automatyk

Ponoć faurecja płaci dużo lepiej. I bardzo podobnie na produkcji

haz
@Rrr

to niezle dno. kto tam do pracy pójdzie za takie pieniądze

Erwin

Ludziska totalny badziew szkoda zdrowia !

@Erwin

(usunięte przez administratora)prawda pracowałem w toyota pòł roku trzeba pracować jak wszędzie. Na początku przez ponad miesiąc nic nie robisz a płacą. Pòźniej jak się wyuczysz robisz jak robot zamkniętymi oczami nikt ci się nie wpierdala robisz swoje i tyle czegoś nie wiesz to ci pomogą. Kasa wiadomo mizerna!!!

Gringo
@Maciej

Mówi to osoba która pracowała pół roku gdzie fabryka idzie na pół gwizdka zobaczymy we wrześniu jak to wszystko ruszy pełną parą nikt nikim się nie będzie przejmował bo najważniesza cyfra????

Maciej

Proszę dać jak ktoś będzie wiedział czy jest dojazd z Sycowa i do! Z góry dziękuję!

gregor
@Maciej

Z tego co wiem to toyocie nie po drodze z Sycowem nie wiem czemu uczepili się Strzelina i tamtego kierunku jak nie puszczą autobusu to się nie dowiedzą ale to jest toyota oni zawsze na opak .Autoliv smoldes czy elica puszczą to oni dopiero się ockną

Tragedia, testy zdane powyzej przecietnej, jezeli chodzi o wynagrodzenie zaproponowalem 8500zl na rękę wstępnie sie zgodzili jednak przyjecie mialo by nastapic w 2042roku .Pozostaje mi zyc na rencie po mojej zonie. Jutro mam lot na teneryfe moze cos tam znajde jak nie no to i tak nie wracam.

Dlaczego chce pan tak dużo? Odp. A pani ile zarabia?

logo firmy Grafik / Graficzka
Jelcz-Laskowice
ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k.
logo firmy Technik ds. napraw / Szlifierz / Polernik
Jelcz-Laskowice
Elica Group Polska Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik lady mięsnej
Golden Serwis Sp. z o.o.
logo firmy Kontroler jakości
Jelcz-Laskowice
Instytut Mechaniki Sp. z o.o.
Kramer

Czy toyota ma autobusy do i z Sycowa?

Nicko
@Kramer

Jeszcze nie, ale były ostatnio spotkania w Sycowie i Dziadowej Kłodzie i może wdrożą.

Witam! Jak wygląda rozmowa na stanowisko utrzymania ruchu? Jakiś test? Proszę o odpowiedź

Ggggg

Witam jakie są zarobki Toyota

Adamalysz
@Ggggg

2250-2350 + słabe premie co 3 miesiące które zabierają za wypadej na innym dziale xd 150 zl frekwencji

Hahahahaha

Toyota to firma, która szuka pracowników na stałe dając im umowy z agencjami pracy tymczasowej. W ten sposób nigdy nie znajdą się ludzie na nowy projekt matoły.

Ten typ
@Hahahahaha

Ciekawe czy te żółtki z Japonii zdają sobie z tego sprawę.

lechrochpawlak
@Hahahahaha

Ludzi do HR biorą z łapanki. Jak można proponować komuś umowę o pracę na podstawie jego świadectw pracy? co to za wytyczna, ja np.wcześniej pracowałem dużo ciężej niż tutaj, na cynkowni, tartaku i przy wożeniu mebli, to mi gość z HR powiedział, że moje doświadczenie nie jest dla niego ważne bo nie pracowałem w firmie z systemem tack time. Chciiałbym zobaczyć jak ktoś taki pakuje drzewo na tartaku a na drugi dzień idzie na chorobowe. Proces rekrutacji to kpina, szkolenie lepsze niż w GROM.

Endorfinka z przepuklina

Zarobki wyglądają następująco: 2300-2350 zł co 3 miesiące premia 150- na początek. Później podwyżka przy zmianie stanowiska (czyli jeśli zamierzacie się przyjąć teraz, pierwsza podwyżka po 9 miesiącach- przy dobrej opini, oraz przy przyjęciu przez toyotę bezpośrednio po 6), ale są to szczątkowe kwoty.. tj stażowe. Dwie rzeczy są pewne w tej firmie gów** nic. Skracają nam czasy z 90s w dół. Aktualnie 74 ,od lutego 70 i w dół. Nadgodziny do kwietnia obowiązkowe. 4 soboty, płatne jak zwykly dzień bo odrabiamy. Jeśli zależy komuś na zdrowiu fizycznym, odradzam - jeśli nie masz wyjścia trudno, ja tez go nie mam. Sama wysyłam CV do innych firm. Ale póki co biegam od maszyn do maszyny. Ludzie całkiem przyjemni. To chyba jedyny i największy plus.

私は日本が大好き

Co tu dużo mówić /pisać 2100 zł miesięcznie dla osób które przychodzą oraz 2300 dla tych którzy pracują 15 lat to ino mało. Niecałe 3000 zł w utrzymaniu ruchu + praca na 3 zm. Uśmiechamy się z kolegami tak przez łzy, że żeby Toyota przyjęła 1000 osób, musi zatrudnić 5.000 i tak to jest. Już chcą łapać Ukraińców chodź ów wspomniany stosunek myślę się utrzyma.. Z 6-8 osobowych grup utrzymują się średnio 2-3 z czego dwie rezygnują po czasie. Przez pół roku można poznać więcej ludzi niż przez całe życie. Sam mam b. ciężką pracę i raczej marne perspektywy, pracuje bo muszę, za takie same pieniądze jak ludzie którzy chodzą w kratkę czy robią herbatę. Na przełożonych i ludzi z którymi pracuje nie mam prawa narzekać. Ale powoli Toyota podzieli los Faurecii, Autolivu czy Elica, czy innych korpo które traktują ludzi jak nocnik.

@私は日本が大好き

2300 to chyba bez premii ja tam kilka lat temu miałem wiecej

@私は日本が大好き

Ludzie z Ukrainy też za takie pieniądze nie będą chcieli pracować.

@nnm

Kilka lat temu to było kilka lat temu a teraz jest teraz. Teraz Toyota ma ludzi za kupę i liczy się tylko cel na koniec zmiany.

@Aaaaaaa

czyli mam rozumieć, ze nie dostajecie już premii frekwencyjnej, stażowego i jeszcze trzeciej premii której już nazwy nie pamiętam?

@nnm

Ja nie dostaje bo już tam nie pracuje. Ale wypłaty z premią czy bez zawsze były takie same

@Aaaaaaa

rozumiem miałem po prostu na myśli że moja wypłata wynosiła trochę więcej niż 2300 netto bez nadgodzin więc nie wiem skąd wziąłeś taką kwotę skoro ja tam już nie pracuje kilka lat a pewno były jakieś podwyzki chyba że firma pracownikom obniżyła wyplaty

Aaaa
@nnm

Może byłeś zatrudniony przez toyote a nie przez to co teraz zatrudnia

@Aaaa

tak byłem zatrudniony przez toyotę nie przez firmę pośredniczącą

Aaaa

Więc nie wiesz jak jest

@Aaaa

czyli mam rozumieć, że teraz pracownicy z 15 letnim stażem nie są zatrudnieni przez toyotę i zarabiają 2300 tak ktoś wyżej napisał i odpowiedziałem na ten wątek

Member
@nnm

Dla pracowników z dłuższym stażem nic się nie zmieniło zatrudnia ich nadal toyota, Aaaa podaje błędne informacje. Premia frekwencyjna i kpi są. I pracownik ze stażem 10+ ma na rękę więcej niż 2300.

@Member

Czy oprócz wspomnianych przez Ciebie premii TOYOTA nagradza pracowników dłuższym stażem innymi pozapłacowymi benefitami? Na przykład poprzez udzielanie dofinansowań do pakietów sportowych, prywatnej opieki medycznej lub bonów zniżkowych do sklepów i restauracji?

MIECZ

Group team member remember lider robert lubi do cudzych szafek zaglądać tylko jak myśle że dziecko zostawił dla przyjemności to niechce mi sie w to wnikać i naucz sie że to nie w Japońskim stylu.

Ka

Nie polecam montażu końcowego(usunięte przez administratora)Nie nawiązuje dyskusji a gdy ktoś mu coś powie to ucieka. Brak rotacji, umowy przez pośrednika po dwa lata niektórzy. Dużo mówi się o bhp na szkoleniach a później to i tak nie jest respektowane.

@Ka

Brawo panie (usunięte przez administratora)... Super opinia. Widzę że nie tylko ja to widzę w ten sposób.

Xd
@Ka

Ka, podpisuję się pod Twoją opinią obiema rękami.

Ak
@Ka

Prawda, prawda i jeszcze raz prawda

@Ak

Chciałabym, żebyś rozwinął wypowiedź @Ka. Czy oprócz szkoleń BHP organizowane są inne formy dokształcania pracownika i podnoszenia jego kompetencji? Mogą to być również kursy rozwijające kwalifikacje. Zachęcam Ciebie do wypowiedzi i pomocy użytkownikom poszukującym większej ilości informacji o pracy w TOYOTA.

Mario

Przegladnijcie sobie oponę o innych firmach wszędzie jest to samo jedni marudź inni są zadowoleni jak nie będziesz szefem sam dla siebie to zawsze będzie ktoś nad Tobą i będzie coś nie tak A więc trzeba pogodzić się z szarą rzeczywistością i pracować.

Ttt

Umowa o pracę przez agencję pracy tymczasowej. 3000 zł brutto chyba. Ale za wykonywanie takiej pracy jak w toyocie to o co najmniej o 2000 za mało

Mjd

b) Wynagrodzenie i zakaz dyskryminacji Pracownik w okresie wykonywania pracy na rzecz użytkownika nie może być traktowany mniej korzystnie w zakresie warunków pracy i innych warunków zatrudnienia niż pracownicy zatrudnieni przez tego użytkownika na takim samym lub podobnym stanowisku pracy. Jak wytłumaczyć to że pracownicy zatrudnieni przez toyote maja premie których nie mają prawnicy zatrudnieni przez agencje? Czyżby łamanie przepisów?

www
@Mjd

zatrudnienie przez agencję nie jest zatrudnieniem przez firmę Toyota więc mogą być rozbieżności w zarobkach to nie jest łamanie przepisów

@www

Chodzi o to że nie mogą być rozbieżności bo to dyskryminacja.

@Mjd

czy gdyby Toyota zatrudniłaby ciebie na umowę zlecenie to też byłaby dyskryminacja? Pewnie tak, ale czy na rynku pracy nie ma bardziej atrakcyjnych wakatów? Ależ są. Tak się składa,że ja przepracowałem w tmip kilka ładnych lat swego czasu skorzystałem z możliwości zwolnienia grupowego i dostałem odprawę. Fakt, zaczepiłem się na początku w jakieś fabryce na umowę tymczasową ale ta przygoda trwała niecałe dwa miesiące gdyż po takim czasie znalazłem stałą pracę za dobre pieniądze również w renomowanej firmie i nie narzekam. Więc wszystkim narzekającym życzę aby zrobili tak samo lub tkwili na śmieciówce jaką jest umowa o pracę tymczasową. Pozdrawiam

@Mjd

Poza tym ten zapis prawdopodobnie nie dotyczy firmy prywatnej. Pracodawca prywatny może ci zapłacić ile zechce, nie może jedynie płacić pracownikom poniżej najniższej krajowej

Shas

Wszystkim tak bardzo źle to proszę się zwolnić i iść do innych firm . Ludzie nie potrafią docenić tego co mają ciągle coś nie tak .

j 23
@Shas

Co tu doceniać że stoją nad Tobą i mierzą ci czas jak pracujesz albo nagrywają komórką, jak lubisz prace w stresie i pod presją to powodzenia, bo innych to wkurza i się zwalniają

Shas
@j 23

Odnoszę troche inne wrażenie jakie powody są zwolnień. Girky posrednicze to jest wasz problem jskby umowa byla przez toyote 3700 brutto plus premia no i oczywiscie wszystkie świadczenia bylo by super nawet mierzenia czadow by nikomu nie przeszkadzały. Nagrywani sa starzy pracownicy którzy wyrażają swoja zgode po za tym nowi mają czas mierzony tylko i wyłącznie po ty aby wam pomoc i tez co niektórzy sie po prostu nie nadają do pracy w tmmp

toko
@Shas

starzy pracownicy nie mają nic do powiedzenia kręcą filmy i tyle nikt się Ciebie nie pyta o zgodę

JEB... TOYOTE!!!!
@Shas

A tobie by pasowało pajacu jakbyś dostawał 2000 wypłaty i by ci jakiś (usunięte przez administratora) stał nad głową i mierzył ci czas albo nagrywał telefonem to co robisz??

JT

Każda dobra opinia na temat Toyoty jest pisana przez kierownictwo. Nie wierzę że zdrowy psychicznie człowiek powie dobre słowo na temat tej pracy.

Monter

Ka oiszesz brednie .Group lider montażu końcowego nie jest ideałem ale to co Ty napisales to brednie I klamstwo a co do BHP to już pojechałeś tak jak w tmmp jest przestrzegane to chyba w żadnym zakładzie tak nie ma .mogę się zgodzić co do samej pracy że nie jest lekka I fajna I że za takie pieniądze znajdziesz lepszą.Niewiem co ten człowiek Co zrobił że tak krytycznie I obraźliwie o nimnapisałeś

Dupa
@Monter

I oczywiście jest rotacja pomiędzy stanowiskami?? Tak żeby nie przeciazac niektórych części ciała.

Monter
@Dupa

Napisałem że praca jest do bani

Dupa
@Monter

Ta rotacja to chyba do bhp się zalicza. Przed przyjęciem mówią że to jest mega przestrzegane a teraz dowiaduje się że niektórzy po kilka lat na jednym stanowisku stoją i nikt nawet się nie zapyta czy wszystko ok

Oki
@Monter

Masz rację Monter.też miałem okazję wspòłpracować z gl. z montażu końcowegoi jakoś nie przypominam sobie sytuacji w której miałby czuć od niego alkohol jak również zawsze był pomocny.jak każdy człowiek miał gorsze i lepsze dni.jak my wszyscy ale nie odbijało się to jakoś specjalnie na pracownikach( może był wtedy bardziej zamknięty i nic poza tym).Chyba faktycznie AK czymś zaszedo za skòrę jeśli go tak obraża i jeszcze na dodatek wypisuje bzdury i kłamstwa wyssane z palca

Hhhhhh
@Oki

Dziwne że wszyscy nagle tego alkoholu się uczepili. Hahahaha Ostatnio byłam świadkiem jak GL mówił o 5:59 pracownikowi montażu że się spóźnił do pracy gdy ten był kilka minut wcześniej na stanowisku. Podobno takie sytuacje zdarzają się częściej

As
@Monter

Bhp jest na najwyższym poziomie... Zwłaszcza pod czas pożaru... Prawda monter?

hikari
@As

podczas pożaru montaż sumienie działał

Andrzej duda

Pensja wózkowego to jakaś kpina.

Krzysztof
@Andrzej duda

Witam.A jaką kwotę proponują?

Adibas
@Krzysztof

Tysionc mniej niż ustawa przewiduje.

Daro
@Adibas

To znaczy?

Hikari

Firma jak firma. Porządek i harmonia. Warunki pracy świetne. Normy przejeb##e. Przełożeni nie mam prawa narzekać. Umowa - wiele do życzenia. Zarobki poniżej oczekiwań jak za tak trudna i skomplikowana pracę. Szkolenie lepsze niż w Grom. Narazie zostanę i poczekam co mi zaproponują.

Zostaw merytoryczną opinię o TOYOTA - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w TOYOTA?

Zobacz opinie na temat firmy TOYOTA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 173.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOYOTA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 16 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TOYOTA?

Kandydaci do pracy w TOYOTA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TOYOTA