Autoliv Polamd

Jelcz-Laskowice

Opinie o Autoliv Polamd

KajaK

Praca jak każda inna, szkoda tylko że na rekrutacji podają inne stawki niż w rzeczywistości. Po 3 miesiącach miałem otrzymywać 13,50 brutto (magazynier produkcyjny) , niestety z tej kwoty zostało 13,00... Na produkcji płacą jeszcze mniej, 11,50 na start i 12,50 po 3 miesiącach. Niewielkie podwyżki, ale nie ma co się łudzić, płacą jak wszędzie. Warunki pracy to loteria, zależy gdzie, z kim i jaki lider. Ogólnie 6/10. Według mnie praca nie na dłużej niż parę lat. Jeśli ktoś wybiera się na linefidera będzie otrzymywać dodatkowo 15 zł dziennie, z trzema sobotami można zarobić 2800zł, na produkcji powinno być ok 2500. Także źle nie jest, ale można znaleźć ciekawsze oferty.

michal 75
@KajaK 25.10.2017 14:52

przenies sie do eberspacher poki jeszcze zatrudniaja

kowalski

Witam czy ktoś może wypowie się jak wygląda praca na produkcji chodzi mi o stanowiska dla mężczyzn.jakie zarobki i czy aktualnie poszukują osób. z góry dziękuje za odp.

Zostaw opinię o Autoliv Polamd - Jelcz-Laskowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autoliv Polamd