Opinie o Autoliv Poland w Jelcz-Laskowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Autoliv Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Autoliv Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoliv Poland w Jelcz-Laskowice

Pracownik produkcji

Teraz to jest poprostu dno a najlepsze jest to że ludzie pracujący przez agencję mają wyższe stawki od pracowników zatrudnionych przez Autoliv, czas szukać czegoś lepszego bo to jest żałosny zakład, cześć

Gosia
@Pracownik produkcji

Jakie są zatobki?

@Gosia

Wystarczy od 10 do 10,nie licz na to że wystarczy na coś ponad. Nadgodziny dla szoszon ów, polak musi się dobrze starac(czyt. w.... wchodzić)

jeszcze pracownik
@Cuttingowiec

W stu procentach się z tobą zgadzam nigdy już nie wrócą tamte czasy, z Polakami w ogóle się nie liczą jak śmieci traktują a zwłaszcza jeden z koordynatorów S. W. Dadzą ci na linię dwa treningi i od razu wymagają przynajmniej normę na dwie osoby. Ludzie przecież to jest niemożliwe. I z tego co wiem to nawet ludzie z biur uciekają TAKA JEST PRAWDA.

maciek
@Pracownik produkcji

co sie dziwisz jak Polak ma najwyzsze koszty pracy w całej europie. Przez agencje zarobisz 4000zł i kosztujesz firme na umowe zlecenie 300zł = 4300. Na umowe o prace zarobisz 3000zł a kosztujesz firme 5500 przez (usunięte przez administratora) zusy podatki, wiec którą firme na to stac? Nie firma cie (usunięte przez administratora) tylko po-pisowskie (usunięte przez administratora) postkomunistyczne które ''posredniczy'' i pasożytuje miedzy toba a pracodawcą.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Autoliv Poland? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Polacy odchodzą sami bo nie mogą już znieść traktowania nas. Przyjmują ludzi z ukrainy którzy kompletnie nie mówią po polsku i nic nie rozumieją. Ich odpowiedź to " nie panimaju" i perfidnie się śmieją w oczy. A jak pójdzie się do lidera powiedzieć że nic kompletnie nie rozumieją po polsku to odpowiedź jest taka " a co ja mogę zrobić". Dlatego odchodzą bo to nie jest POLSKI zakład tylko już ukraiński. Ostatnio było zebranie z dyrektorem i pytanie mam dlaczego nie zrobił osobno zebrania dla Polaków a osobno dla ukrainy. Wtedy by zobaczył ile pracuje Polaków a ile ukraińców. Przecież oni stali i tylko się gapili bo przecież oni nic nie panimaju. ŻYCZĘ wszystkim Polakom aby sobie szybko znaleźli taką pracę gdzie będą szanowani bo jesteśmy Polakami.

Na jakie benefity może liczyć pracownik w danym zakładzie? Socjal żywnościowy, opieka medyczna?

Pracuś

I co nadal zatrudniacie tylko obcokrajowców i tylko przez agencję, a potem zwalniacie po kilku tygodniach pracy, czy coś się zmieniło?

@Pracuś

Na to wygląda

@Iwona

U was to co teraz się porobiło to jest jakaś wylęgarnia (jak by to napisać żeby administratorzy nie usunęli) bardzo mało inteligentnych ludzi :) . Nie wierzy mi się, że teraz coś takiego się dzieje z zakładem, który kiedyś był super pracodawcą (przynajmniej dla mnie).

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Autoliv Poland, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Technik ds. napraw / Szlifierz / Polernik
Jelcz-Laskowice
Elica Group Polska Sp. z o.o.
logo firmy Grafik / Graficzka
Jelcz-Laskowice
ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k.
logo firmy Pracownik lady mięsnej
Golden Serwis Sp. z o.o.
logo firmy Kontroler jakości
Jelcz-Laskowice
Instytut Mechaniki Sp. z o.o.

Praca w APA jest bardzo dziwna , przełożeni chwalą się tym jak to wszystko wymyślili i zorganizowali że to działa że homo . Szczerze , takiego bałaganu dawno nie widziałem. Zapytajcie ludzi z APT, chętnie by wrócili do Oławy od zaraz. Ludzi się traktuje jak (usunięte przez administratora) , co chcą to z tobą robią. Jak ktoś szuka pracy wśród normalnych ludzi to omijajcie dużym łukiem Autoliv w Jelczu.

@Adam

Nie piszesz tego poważnie? Mam inne zdanie

@Iwona

Bo lizusy w takich zakładach mają się dobrze, chyba dlatego

Witam mam pytanie do kadry zarządzającej kiedy wróci Sodexo na kantynę bo jedzenie pozostawia wiele do życzenia i to opinia zbiorcza Magazyn

Produkcja

Przyłączam się do pytania kiedy wróci sodexo bo jedzenie jest nie dobre czuć najtańsze możliwe produkty kilka razy pytałam o kierownika bo chciałam zgłosić reklamację wiecznie jej nie ma. Na drugiej zmianie to już tylko odgrzewanie i na dodatek śmierdzi

Oschły

W obecnej chwili nie polecam nikomu Autolivu. Załoga to w większości Ukraińcy na produkcji i na magazynie, nadgodzin nie ma więc nie dorobisz i tak do kiepskiej pensji, nowe kierownictwo średnio kompetentne zajmuje przede wszystkim pisaniem e-maili z każdą pierdołą. Jako pracownik szeregowy nie masz prawa głosu bo jesteś tylko numerem ID... Szkoda, kilka lat temu Autoliv był firmą gdzie dobrze się pracowało w przyjaznej atmosferze, szanowano zwykłego pracownika. Niestety od jakiegoś czasu zmierza to w stronę typowego "(usunięte przez administratora), kołchozu". Pozdrawiam

@Oschły

prawda prawda i tylko prawda

APR
@Oschły

To prawda. Na pasach ludzie byli traktowani bardzo dobrze. Na poduszkach nikt się z Tobą Nie liczy , masz tylko (usunięte przez administratora)....ac i nie masz prawa do niczego.....

Aleksander
@APR

Z czego te różnice wynikają? Nie da się coś z tym zrobić? Jakaś skarga zbiorowa czy coś?

Oooo

Jaka panuje relacje na lini z liderami ? Można mieć telefon przy sobie podczas pracy ?

@Oooo

relacje normalnie jak w kazdej pracy z telefonu kożystać na linii nie można,to praca nie kawiarnia,

@iwona

A ja miałem pół zmiany, i z tego byłem znany, swoje robiłem, innym się w robotę nie (usunięte przez administratora) I co?

Szwać
@iwona

kiedy przychodzisz załatwić sprawę w biurze, odnosi się wrażenie, że znajdujesz się w kawiarni: zapach kawy, śmiech i zabawa. gdzie jest wasza praca???

toher
@Szwać

zapraszam do biura, są wewnętrzne rekrutacje, można się przekonać jak wygląda praca. Na linii nie masz żadnej odpowiedzialności a jak ktoś przechodzi z linii do biura to wielkie zdziwienie że trzeba podejmować ważne decyzje.

@toher

Śmiechu warte... Jeszcze powiedz, że na magazynie nie ma żadnej odpowiedzialności i nie ma podejmowanych decyzji, tylko jakieś paletki wożą tam i z powrotem. Dodatkowo nie macie pracy na trzy zmiany, nie musisz wstawać o 4 nad ranem, żeby dojechać do pracy z innego miasta.

Kiki

Najgorszy zakład w Jelczu.Robisz na 3 maszynach jednocześnie. Ręce bolą niemiłosiernie człowiek tam nic nie znaczy.UWAGA nai liderke na zmianie green ,nic niepomoże a zaszkodzi,nie można tam nikomu nic mówić bo wszystko jest wykorzystane przeciwko.(usunięte przez administratora)

Szwać
@Kiki

Pracuję, wiem

osoba prywatna

Witam, czy sa przyjecia do autoliv czy jednak wstrzymane przez COVID?

Są przyjęcia

@osoba prywatna

Są przyjęcia ale osoby z Ukrainy i z firmy zewnętrznej.

Iwona

Nie prawda, Polaków też przyjmują, sama składałam podanie Polakowi i przyjęli, pracuje tydzień.

@Iwona

Gdzie dokładnie skladales bo nie mogę znaleźć ogłoszeń o pracę od nich?

wstrzymane przez covid

@Paweł

do dzialu HR

Cz
@iwona

Tak i są wstrzymane przyjęcia z powodu wirusa?

Eminos
@osoba prywatna

Zapomnij, w tej chwili to raczej zwalniają niż przyjmują do Autolivu.

Eminos

Wstrzymane. W tej chwili raczej ludzi zwalniają niż przyjmują. Pozdro

@Eminos

Brak półprzewodników na fabrykach oraz innych części. To chyba jest przyczyną? opel w Niemczech już zatrzymuje produkcję, jeszcze wcześnie niektóre fabryki skody w Czechach. Masakra jest

ÓÓÓ

Czy są przyjęcia?

Dzień dobry! Czy ma ktoś numer telefonu do działu HR? Z góry dziękuję

Marian

@Anonim a przeważa też liczba osób z Ukrainy?

@Marian

już nie przeważa

@Marian

Już nie przeważa? Ale nadal przeraża. W całym tym waszym jelczu to jest ukraina. I od tego monentu praca się kończyć zaczyna. Dla mnie normalny pracodawca, to taki co dba o Polaków tak, by im upaińcy nie byli potrzebni.

Czy pracodawca Autoliv Poland organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

tak organizuje

CzaryMary

Jakie szkolenia? Nic nie organizują :)

@iwona

Iwona.. Po kręgosłupie wchodząc do.... I co tym zyskasz? Brednie piszesz. Zakład pracy niewolniczej, nie to co było 15lat temu.. Po tamtym autoliv została tylko nazwa.

Czy w Autoliv Poland zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Umowy o pracę na okres próbny 3 miesiące bynajmniej tak było do tej pory

Szukam pracy

Cześć. Czy są przyjęcia nowych pracowników, a jeżeli nie to kiedy będą?

IWONA
@Szukam pracy

NIE MA PRZYJĘĆ DO PRACY,UMOWY NA CZAS OKREŚLONY NIE SĄ PRZEDŁUŻANE

Szukam pracy
@IWONA

Kurna, wszystko się sypie przez tego wirusa.. Podobno od początku roku nie było przyjęć? Jeszcze biorąc pod uwagę ten fakt, że większość pracowników to obcokrajowcy, którzy pracują pół roku i wracają do siebie, ludzi na tej fabryce coraz mniej pracuje, a nowych wciąż nie potrzebujecie...

@Szukam pracy

Dokładnie trochę linii wyjeżdża i nim przyjadą następne to tak będzie, mam nadzieję, że za jakiś czas wróci wszystko do normy a wirus krzyżuje wszystko

Gdzieś, kiedyś

Jak się przyjęłam wszystko było okej. Sami Polacy, atmosfera, procesy - wszystko na plus. W międzyczasie awansowałam. Wtedy dopiero byłam zadowolona... Wszystko zaczęło się psuć z otwarciem się na Ukrainę. Uciekłam po 4 latach bo wiedziałam że lepiej to tam nigdy niż nie będzie. I mimo że nie pracuje tam kolejnych kilka lat z kim był nie rozmawiała każdy narzeka.

@Gdzieś, kiedyś

ponoć,wszędzie dobrze,gdzie nas nie ma.Nie narzekam chodż trochę w tym prawdy jest

Tak tak
@Gdzieś, kiedyś

Jest jak jest... Są ludzie dobrzy, są ludzie źli. Też byś uciekła z tego kraju, gdybyś miała 500 zł pensji przy takich cenach jak w Polsce.

Leokadia

Pracowałam kiedys w tym Zakładzie ,nie wspominam mile.Praca ciezka,normy wygórowane.Atmosfera tez nie bardzo miła.Bywało tak ze po skonczeniu drugiej zmiany o 22.plus dojazd do domu trzeba było przyjsc do pracy rano na 6.Tylko kilka godzin snu.Jestem juz na emeryturze ale mysle ze to był najgorszy Zakład wsród tych w których pracowałam.

IWONA
@Leokadia

Szkoda,że nie wspominasz milo zakladu no cóż bywa.A co do pracy ,że po drugiej zmianie szłaś na zmianę pierwszą to Twoja wola ,bo jak wiemy między zmaianami musi być odstęp czasowy 11 godzin,więc jak sie zgodzilaś to po co to pisanie.Atmosfeę sami sobie stwarzamy więc cała grupa na to pracuje TY też.

Dgf

Gdzie złożyć CV bo nie mogę znaleźć żadnych ogłoszeń do nich?

Czy często w firmie Autoliv Poland zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o Autoliv Poland - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Autoliv Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Autoliv Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autoliv Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Autoliv Poland