Opinie o TOYOTA w Jelcz-Laskowice Japońska 6

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TOYOTA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w TOYOTA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOYOTA w Jelcz-Laskowice Japońska 6

Wiktor

Taka cisza na forum dla mnie oznacza jedno- dobrą pracę!!

Ka

Zapraszam do czytania komantarzy. Może to Wam coś powie jak ważne jest bezpienstwo w toyocie. https://gazeta-olawa.pl/na-sygnale/76976-pozar-fabryce-toyoty-ewakuowano-350-osob/

Be

Moim zdaniem taka praca to strata czasu. Szkoda nerwów

Gutek

Konkurencja najwyraźniej inspiruje do pisania!!!

Tragedia, testy zdane powyzej przecietnej, jezeli chodzi o wynagrodzenie zaproponowalem 8500zl na rękę wstępnie sie zgodzili jednak przyjecie mialo by nastapic w 2042roku .Pozostaje mi zyc na rencie po mojej zonie. Jutro mam lot na teneryfe moze cos tam znajde jak nie no to i tak nie wracam.

Dlaczego chce pan tak dużo? Odp. A pani ile zarabia?

logo firmy Technik ds. napraw / Szlifierz / Polernik
Jelcz-Laskowice
Elica Group Polska Sp. z o.o.
logo firmy Grafik / Graficzka
Jelcz-Laskowice
ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k.
logo firmy Pracownik lady mięsnej
Golden Serwis Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. form wtryskowych
Jelcz-Laskowice
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

BasiaP
@Zainteresowany

Tak, ruszyła rekrutacja na montaż silników hybrydowych i na utrzymanie ruchu, można się zgłaszać przez Randstad: https://www.randstad.pl/znajdz-prace/pracownik-produkcji_jelcz-laskowice_15137738/

skorpion

Hej czy ktoś może cos napisać o rekrutacji na nową linie do toyoty ma być w Maju, jakie stawki i od kiedy będzie praca , wysłałem swoje c v na adres email i dzwoniłem co firmy żadnej odpowiedzi .pozdrawiam dział rekrutacji

BasiaP
@skorpion

Można aplikować tu: https://www.randstad.pl/znajdz-prace/pracownik-produkcji_jelcz-laskowice_15137738/

Bob

Ile tam płacą na początek.

Kozak

Toyota jest do (usunięte przez administratora)

Agnieszka

@Eng, dlaczego uważasz, że widełki płacowe pracowników administracyjnych i inżynierów powinny się znacznie różnić? Wspomniałeś o zakresie obowiązków. Należy brać jednak pod uwagę, że są to stanowiska wymagające różnych umiejętności, predyspozycji oraz kwalifikacji. Jakie zatem są różnice w zakresie obowiązków na tych stanowiskach? Czy obecnie Toyota prowadzi rekrutacje? Dobrze by było jakby ktoś podzielił się tym jak wygląda proces rekrutacji.

Eng

Jeżeli chodzi o pracę w biurze to odradzam rekrutację inżynierom głównie ze względu na absurdalny system wynagrodzenia. Inżynier zarabia tutaj tyle samo (te same widełka płacowe) co specjalista hr czy administracji. Oczywiście zakres pracy i odpowiedzialności jest nieporównywalny. Jest to chyba unikat w skali regionu, a może i kraju.

Rebeka
@Eng

A jakie wynagrodzenie u spesjalista ds HR na start?)

BULEK

Uwazam ,ze rekrutacja do firmy np: Toyota, poprzez firme rekrutacyjna,w dalszyn ciagu niestety ,w naszych warunkach stwarza zagrozenie niejasnych przepisow pracy.Przeszedlem caly proces rekrutacji do tej firmy w 2003r.i musze powiedziec ,ze bylem po pierwszych tzw.egzaminach pod wielkim wrazeniem sposobu rekrutacji.Proces rekrutacji z malymi przerwami trwal prawie trzy miesiace,wktorego sklad wchodzily trzy spotkania prawie szescio godzinne w ktorych srawdzano?!:sposob wyslawiania ,rozwiazywanie rownan z jedna i dwoma niewiadomymi,itd.W trakcie kolejnych spotkan natezenie i trudnosc zadan wzrastala;czytanie rysunkow technicznych,schematow elektrycznych,rozwiazan technologicznych,psycho testy,motoryka i sposoby poruszania sie po zakladzie.Bardzo duzo wymagan jak sie okazuje za nierealne pieniadze.obiecywali netto,a na koncu okazalo sie ,ze to bedzie brutto. Dodatkowo na niekozysc tego zakladu wplywa faky ,ze coraz bardziej do rzadow wpychaja sie rodacy,co nie za bardzo dobrze wplywa na ogolna wspolprace.Przerabialem to juz w Volvo,niestety Polak polakowi wilkiem,tam gdzie kapital zagraniczny i oko wielkiego brata patrzy,to najblizszy przelozony wycisnie cie jak przyslowiawa cytryne,bez zadnej zenady!!! Calkowicie odradzam rekrutacje do Toyoty,niech szukaja narybku wsrod Ukraincow,jak pare rzeczy im (usunięte przez administratora) to moze nastapi przebudzenie!I zapragna fachowcow. Ludzie nie idzcie w strone Toyoty-szkoda czasu i energii!

Miro

Czy jesteście przekonani, że nie można lepiej napisać o firmie? Interesowała mnie praca tu ale zastanawiam się?

Nieznajomy

Ja tam pracowałem i nie było tak źle,a wypłata o ile pamiętam zawsze na czas był tez pracowałem przez agencje pracy.No tylko te dojazdy dużo czau zabierały, i tyle co mam do powiedzenia.

77zIRL
@Nieznajomy

Witam wszystkich. Forum wątek z przed roku, ale na wp napisali, że będą zatrudniać. ,,Wypłata na czas,, czy takie są realia pracy w Pl? Czy to, że Ci płacą to łaska? Zmieńcie taki sposób postrzegania świata i własnego życia.

Agnieszka

@92u czyli firma nie przedstawia pracownikowi listy obowiązków, które musi wykonywać? Czy podział ról w firmie jest jasno określony? Czasami brak jasnych zasad prowadzi do konfliktów w pracy. Większość osób chce unikać takich sytuacji.

92u

Firma nie zatrudnia Zatrudniają pośrednicy na umowy tymczasowe a jak już jesteś takim pracownikiem to jesteś od wszystkiego. Firma nie zwalnia swoich pracowników dlatego głównie panowie czuja się jak krolewicze i wykozystuja na każdym kroku ludzi tymczasowych. Robisz wszystko albo jak małpa na linii albo dostaniesz mopa i szmatę. Traktują ludzi jak upośledzonych umysłowo. Grupliderom i timliderom oraz pozaliniowym w (usunięte przez administratora) się poprzewracało od dobrobytu. Stoją nic nie robią albo udają ze coś robią za to mają do dyspozycji pracowników tymczasowych i wycieraja się nimi jak chcą Co do placy zle nie jest ale sama praca i traktowanie pracownika to jest poniżej godności. Aaaa i nie ma co liczyć na przejęcie pracownika przez Toyotę. Zrobisz swoje i wypad.

Macio

Pracowałem do 18 kwietnia 2017 od grudnia 2016. 4 miesiące w toyota. Praca nie jest fajna ja byłem na montażu na linii produkcyjnej silników. Praca monotonna trzeba przez osiem godzin zasuwać non stop to samo jakich cię czynności wyuczyli. Nie możesz się spóźniać na swoje stanowisko pracy bo silnik pojedzie bez zamontowanych części i linia stanie i jest wtedy zjeba, więc jak przychodzisz na 6 musisz być przed 6 na swoim stanowisku. Później przerwa o ósmej osiem minut ale i tak wcześniej musisz być na swoim stanowisku, później o 10 dwadzieścia minut ale i tak musisz być przygotowany wcześniej na swoim stanowisku no i ostatnia przerwa o 12, siedem minut ale wcześniej musisz być na swoim stanowisku. Ciężko w ogóle iść do łazienki musi cię ktoś zastąpić i czekasz godzinę aż ktoś cię zastąpi czasem w ogóle nie możesz iść do łazienki tylko na przerwie jak w (usunięte przez administratora) w obozie mieli lepiej sikali srali pod siebie ale się załatwiali. Non stop ktoś cię obserwuje jak małpę. Są nadgodziny jak dwie zmiany to się zaczyna o 5 rano a jak druga zmiana to do 23 bo się nie wyrabiamy to trzeba nadrobić. I to wszystko za 2100 miesięcznie szkoda gadać gorzej niż w (usunięte przez administratora) Po prostu non stop (usunięte przez administratora) przez 8 godzin bez wytchnienia za te śmieszne pieniądze i nawet nie szanują cię jak człowieka tylko ma nie być silników z wadami i żadnych postojów. Szkoda gadać.

Macio

Agnieszka

Dlaczego? Możesz powiedzieć coś więcej?

piotr

@utc wiec juz sam widzisz, ze wcale tak złe byc nie moze... Tu nie ma logiki. Po prostu ktoś bardzo marudzi

utc

Taka zła ta firma z waszych opisów, a wchodzę na stronkę i widzę 767 pracowników zatrudnia - idę dalej - oferty pracy, obecnie nie poszukujemy pracowników... w mojej obecnej firmie mamy zatrudnić jeszcze 1000 ludzi w rok, a obecnie tyle samo się zwalnia co zatrudnia...

Zostaw merytoryczną opinię o TOYOTA - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w TOYOTA?

Zobacz opinie na temat firmy TOYOTA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 173.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOYOTA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 16 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TOYOTA?

Kandydaci do pracy w TOYOTA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TOYOTA