Opinie o TOYOTA w Jelcz-Laskowice Japońska 6

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TOYOTA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w TOYOTA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOYOTA w Jelcz-Laskowice Japońska 6

Daniel

Toyota dla kota :)

mayster
@Daniel

Toyota dla debila :)

Czystka

Ludzie nie dajcie się tak robić. Jechać z nimi!

Leos

Jak każda większą firma, chce jechać na garbach większości.

Johny Bravo

Jak wygląda praca w kontroli jakości? Są przyjęcia? Jak wyglada sytuacja z nadgodzinami? Warto aplikować czy lepiej dać sobie spokoj ? :)

Tragedia, testy zdane powyzej przecietnej, jezeli chodzi o wynagrodzenie zaproponowalem 8500zl na rękę wstępnie sie zgodzili jednak przyjecie mialo by nastapic w 2042roku .Pozostaje mi zyc na rencie po mojej zonie. Jutro mam lot na teneryfe moze cos tam znajde jak nie no to i tak nie wracam.

Dlaczego chce pan tak dużo? Odp. A pani ile zarabia?

logo firmy Grafik / Graficzka
Jelcz-Laskowice
ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k.
logo firmy Technik ds. napraw / Szlifierz / Polernik
Jelcz-Laskowice
Elica Group Polska Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik lady mięsnej
Golden Serwis Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. form wtryskowych
Jelcz-Laskowice
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.
Xhdbdbdb

Czy w Toyocie są nadgodziny i czy dużo z nadgodzinami można wyciągnąć?????

Dbxbdbdb

A tak na serio

Hi k na y
@Xhdbdbdb

Nadgodzin to akurat nam nie brakuje...

Pan Leszek
@Xhdbdbdb

Garba można wyciągnąć co jedynie młody człowieku.

Nataliia Sirychenko

Dzień dobry, chciałabym się zapytać czy zatrudniają cudzoziemców?

@Nataliia Sirychenko

Tak, jest dużo obcokrajowców

Wałek

Ogólnie to masakra ostatnie miesiące. - Nie udzielanie urlopu na żądanie pracownikom fizycznym - Bezpłatne soboty - Redukcja stanowisk -> przenoszenie obowiązków na resztę osób - Brak realnego wpływu na podwyżkę oraz brak indywidualnych podwyżek (wyjątki: ktoś się zwalnia lub przy zmianie stanowiska) - Zarządzanie urlopem w 99.8% - Olbrzymie kolejki na stołówce, jedzenie w pośpiechu - Okropny stan toalet - Zmuszanie pracownika do nieprzestrzegania instrukcji pracy poprzez przyśpieszanie linii - następnie kierowanie do niego pretensji, za to że ją zatrzyma lub coś zepsuje = zrzucenie na niego odpowiedzialności - Cięższych drzwi na halę nie da się założyć? -_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_- + Wysokie zarobki + Sterylne warunki + Prawie darmowe dojazdy + Ludzie łączą się w niedoli

vip
@Wałek

Czyli dobrze że mnie zwolnili, cieszę się :)

@Wałek

Soboty bezpłatne bo w soboty nie ma produkcji. Z tymi ciężkimi drzwiami też się zgodzę.

Tymon

Praca jest nudna, jak flaki z olejem.

Ciekawska
@Tymon

Nie pytam jak wygląda praca, tylko o osobę :)

Tymon
@Ciekawska

a ja tobie nie odpowiadałem na żadne pytanie tylko stwierdziłem fakt :)

niestety

Perfidny zakład nie szanujący ludzi, dziś jest 9 stycznia godz. 14.15 i nadal nie ma wypłaty za grudzień i pewnie dzisiaj już nie będzie! Gdzie po drodze były święta, sylwester i długi weekend na 3 króli i ludzie już nie mają z czego żyć!!! wypłata powinna być przed 6 stycznia, przez 3 ostatnie dni większość pracowników głodowała!!!!!!!!!!!!!!!

Pan Stanisław
@niestety

O królu złoty to już w tych latach było źle ale zem głupi.

Wierszyk

Toyota...co się stało? (usunięte przez administratora), nie pomogą tu modlitwy i błagania gdy racjonalne myślenie wyzysk zasłania. O reputację dbać trzeba, może jutro, może za rok będzie się dobrze pracowało i godnie zarabiało jak na myślącego człowieka przystało.

jessika
@Wierszyk

Piękny wiersz ♥️

Hm

Skąd odjeżdża autobus jeżeli chodzi o Wrocław? Czy tylko dworzec czy są też inne przystanki w innych częściach Wrocławia?

Funaki

Ta rekrutacja to jakiś ogromny nie smaczny żart 3.5 h plus dojazd testy pisemne,nakręcanie nakrętek ustawianie pudełek na regale no bez jaj z tym castingiem co oni myślą że praca w Toyocie to jakieś człowieka marzenie no i wysyłasz cv do firmy a na rozmowie wychodzi babka z pośrednictwa pracy co jest kpiną ze strony pracodawcy.Zwiedzając produkcje wcale nie jest kolorowo w tej pracy ludzie robią na czas. Rekrutacja obecnie jest prowadzona w kontenerach

Były dowódca
@Funaki

No oni tak myślą że praca w Toyocie to praca marzeń a ludzie (usunięte przez administratora) na czas jak na akord.

jerry
@Funaki

W barakach xd

Xjxjdhdhdh

Są przyjęcia w Toyocie na magazyn a jeśli tak co zrobić by być przyjętym na magazyn

jack

Jak wygląda praca na stanowisku operatora wózka jezdniowego w dziale logistyki wewnętrznej. Czy praca jest ciężka, czy obowiązują jakieś normy na tym stanowisku i jaka jest atmosfera? Czy nadgodziny są płatne czy do odbioru?

Ktoś

Dobra co jest nie tak z tą toyotą obserwuj już jakiś czas tą ofertę pracy i nadal jest pomimo tak (usunięte przez administratora)stawki powiedźcie szczerzę o co chodzi jak tam jest i czy warto składać podanie

kandydat
@Ktoś

Ciężko się przyjąć przez testy które wykonują i nie podadzą dokładnej przyczyny oceny negatywnej, stąd te rotacje kandydatów.

Obróbka

Niestety przeglądając opinie dwa lata wcześniej zastanawiałem się dla czego są prawie wszystkie negatywne. Teraz już wiem że to tylko wstawiane opinie przez młodych stażem pracowników. Po dłuższym okresie człowiek zauważa że jest traktowany jako zło koniecznie. Oczywiście najlepiej odnajdują się,,czopki" które chodzą za TL jak cień i po roku pracy na produkcji uważają się za ekspertów. Reszta pracowników z wieloletnim stażem boi się zabrać głos w jakiejkolwiek sprawie bo zostanie się przeniesionym na odlewnie lub montaż. Jednym słowem praca jak dla mnie troche cięższa od leżenia atmosfera fatalna. Na pewno nie będę pracował tu do emerytury

Pracowałem u kilku pracodawców z różnej branży, jednak nigdy w zakładzie produkcyjnym. Umowę o pracę otrzymałem od razu przez Toyotę mimo zerowego doświadczenia. Moje wrażenia po 2 miesiącach pracy są pozytywne. Wynagrodzenie nie jest złe, bogaty socjal : dofinansowanie dojazdów, posiłków, opieki medycznej, karty Multisport w poprzednich firmach tego nie miałem i mimo nieco wyższych zarobków musiałem więcej kasy wykładać na w/w. Przez te 2 miesiące również obserwuje współpracowników którym wiecznie coś nie pasuje jak np. czasami zdarza się , że odwozi nas autobus bez klimatyzacji (pora letnia) i już komentarze jaka ta toyota zła, że lepiej na piechotę wracać itd. To wracaj GAMONIU ! Nie dość , że głąb jeden z drugim może za 20 zł dojeżdżać bezproblemowo do pracy a czas transportu przeznaczyć na czytanie książki, słuchanie muzyki czy cokolwiek innego to nie... trzeba znaleźć minusy. Ludzie kiedyś pracowali w znacznie mniej komfortowych warunkach. Jeżeli komuś taki transport nie odpowiada to niech wydaje 300 zł na paliwo + koszty eksploatacji. Ale wiadomo , że tego nie zrobi tylko będzie marudził i zalewał swoim jadem wszystkich dookoła. Oczywiście ten transport to przykład jeden z wielu. Reasumując jestem zadowolony.

Krzysiek
@Nowy

A powiedz prosze na czym polega test manualny. Bo taką informację dostałem jak do mnie zadzwonili że taki test bedzie

fredzia
@Nowy

a posiadasz moze mejla do toyoty potrzebuje wysłac cv

Tttt
@Nowy

Przecież to napisz dał ktoś z HR

Szatan
@Nowy

Czyli Toyota jednym słowem zatrudbia gamoni bez doświadczenia i żuli z pod monopolowego i na dodatek na rekrutacji robi testy buhahahahahahaha

docent

TOYOTA? a co to wogole jest?

Ciekawa

Jak wygląda praca na odlewni i czy przyjmują tam kobiety?

Zenon

Sluszelem że ponoć zrobił się (usunięte przez administratora) w firmie? Warto tam wogole składać CV?

effy
@Zenon

Nie warto bo zapewne Cię wpierdola na odlewnie lub na montaż i będziesz stał i robił jak robót bez wytchnienia głupie normy, te silniczki idą jak bułeczki więc zapieernicz piękny...

Zostaw merytoryczną opinię o TOYOTA - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w TOYOTA?

Zobacz opinie na temat firmy TOYOTA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 173.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOYOTA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 16 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TOYOTA?

Kandydaci do pracy w TOYOTA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TOYOTA