Opinie o TOYOTA w Jelcz-Laskowice Japońska 6

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TOYOTA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w TOYOTA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOYOTA w Jelcz-Laskowice Japońska 6

..............................

W POWAŻNYCH FIRMACH REKRUTACJA NIE TRWA DŁUŻEJ NIŻ 45 MIN NA TAKIE STANOWISKO W LG JESZCZE GORZEJ 7 GODZIN PARANOJA NAWET W BSH ROBIĄ TESTY ROZMOWY I TAM TO TRWA 30 MIN ALE TU CHODZI O CO INNE GO O LEWE STANOWISKA DLA CÓRECZEK SYNÓW ,KOCHANEK TAK DZIAŁA WIELE KORPO BO TE TESTY PRZECIEŻ NIC NIE DAJĄ NIC IM NIE MÓWIĄ SKORO KTOŚ DAŁ RADĘ NP W VOLVO CZY W WV I MA PARE LAT W CV TO I DA RADĘ W TOYOTA TO OCZYWISTĘ TYLKO ROBIĄ Z LUDZI KRETYNÓW A CHODZI O LEWE NIKOMU NIE POTRZEBNE STANOWISKA NIE ZAPOMNĘ JAK DOPIERO OTWIERALI FABRYKĘ BYŁEM NA TESTACH NA MONTERA I PYTANIE W TEŚCIE JAKI BĘDZIE KOLOR W POŁĄCZENIU RÓŻOWY,ZIELONY ,BRĄZOWY SZOK SKĄD MAM (usunięte przez administratora) WIEDZIEĆ POMYŚLAŁEM TEGO NIE WIE NAWET LAKIERNIK NA PAMIĘĆ PATRZY W TABELE KOLORÓW A JA PRZECIEŻ NA MONTERA SZEDŁEM TAKA JEST WŁAŚNIE INTELIGENCJA 80 BIUROWYCH W TYM KRAJU

Terms

Mam pytania odnośnie rozmowy rekrutacyjnej: - Dojazd i powrót pracowniczym autobusem? (jestem z Oleśnicy) -Jeżeli zostanę wybrany to jak wygląda kwestia badań? a) gdzie się odbywają badania? b) czy badania są na własny koszt? c) skierowanie na badania dostanę w J-L ? d) dojazd po skierowanie pracowniczym (nie mam innej możliwości)? e) mam wtedy czekać 8h na powrót pracowniczym? f) opłata za autobus jest z góry/ czy na koniec miesiąca odciągana z wypłaty? -Czy po kwestionariusz osobowy, będzie taka sama procedura jak po skierowanie? -Ile dni minie od momentu rekrutacji do zatrudnienia? -Co znaczy dofinansowanie do obiadów i ile trwają przerwy na montażu, produkcji. Czy jest czas na ten obiad i czy warto go jeść? -Benefit jaka cena? -Jak wygląda umowa przez agencje zatrudnienia/ na okres próbny/ na dwa tygodnie ? - Wypłata na koniec m-c czy 10-tego? -jak wygląda kwestia palenia tytoniu/ tylko na przerwach?

Martusia hr
@Terms

Prosimy o odniesienie się wykształconej pani z HR obrończyni uciesnionych liderów kierowników i stosowanych praktyk w firmie w poprawnej polszczyznie

@Terms

Od rekrutacji do zatrudnienia mija średnio tydzień, chyba że masz wypowiedzenie, wtedy po wypowiedzeniu (zatrudnienia są co poniedziałek). Skierowan nie odbiera się w firmie, czekają w przychodni. Koszt badań pokrywa firma. Kwestionariusz i inne dokumenty wypelniasz 1. dnia pracy. Wypłata najczęściej jest 5. dnia roboczego. Dofinansowany obiad oznacza że płacisz zredukowana cenę (osoby z zewnątrz płacą więcej). Jakość znośna, teraz ma być lepiej bo ruszyła kuchnia na miejscu. Bilety na autobus kupujesz u kierowcy (20zl/m-c). Palenie tylko na przerwach. Przerwy co 2h (8min, 20min, 7 min). Marta Multisport 40zl/miesiąc. Powyższe dotyczy zatrudnienia przez Toyote. Jeśli zatrudnia Cię przez agencje, to pierwsza umowa na 3 miesiące, po której Toyota może Cię zatrudnić bezpośrednio. P. S. trzeba pamiętać że od kwietnia stawki pójdą w górę, właśnie ruszają negocjacje ze związkami.

Bartolomeo
@Wykształcona pani :-P

A czy nowi pracownicy rownież dostaja podwyżke tak jak wszyscy w kwietniu czy jest może jakiś okres minimalny pracy by ją dostac?

@Bartolomeo

Jest rewizja stawek rekrutacyjnych, która obejmuje wszystkich nowych zatrudnionych :)

huydicki

Ludzie, wołają na rozmowę bez doświadczenia, a nikogo nie przyjmują pojechałem autobankiem cały dzień rozpi. Szkoda czasu. Oferta wisi i wisi. Umówiłem się z nią z manpovera, a pogadanka z Ramsztajn coca cola. To jest jakiś łagier , kułag endo endo kołkoz. Zamiast brać wypłate to lepiej nogi za pas. ŁUG-arstwo.

Andrzej.

Witam. Czy znajdzie się ktoś, kto po krótce opisze pracę na odlewni ? I na ile można liczyć na początku, i jak to wygląda powiedzmy po trzech miesiącach ? Z góry dziękuję.

Yyyyy
@Andrzej.

Daj sobie spokój z odlewnią (usunięte przez administratora) gorąco i (usunięte przez administratora)atmosfera starzy pracownicy to cwaniaczki słoma z butów im wystaje (usunięte przez administratora)prawie wszyscy ok ale zwykli pracownicy i tl w większści tu se dopowiesz sam jak tam trafisz jak cała ta firma

Dinozaur
@Andrzej.

Podwyżki są raz w roku, od kwietnia, chyba że ktoś jest przejęty z agencji jako młodszy pracownik produkcji, to po pół po przejęciu może dostać normalna stawkę. Odlewnia jak inne działy, w lecie faktycznie gorąco, ale więcej ruchu niż np. na montażu. Większość ludzi to nowi, ale nawet dziewczyny są XD

@Dinozaur

A powiedz mi jeszcze jaka wypłata na początek, przez Toyotę

@Andrzej

3420zl + premie, ale od kwietnia będzie pewnie rewizja jak co roku.

Janek
@Wykształcona pani :-P

To jest kwota brutto ktora podales czy netto

Yyyy
@Janek

Brutto

@Yyyy

Poza tą kwotą są jakieś dodatki motywacyjne, które zwiększają poziom otrzymywanego wynagrodzenia? Chodzi mi o ewentualne benefity bądź nagrody uznaniowe.

Tragedia, testy zdane powyzej przecietnej, jezeli chodzi o wynagrodzenie zaproponowalem 8500zl na rękę wstępnie sie zgodzili jednak przyjecie mialo by nastapic w 2042roku .Pozostaje mi zyc na rencie po mojej zonie. Jutro mam lot na teneryfe moze cos tam znajde jak nie no to i tak nie wracam.

Dlaczego chce pan tak dużo? Odp. A pani ile zarabia?

logo firmy Grafik / Graficzka
Jelcz-Laskowice
ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k.
logo firmy Technik ds. napraw / Szlifierz / Polernik
Jelcz-Laskowice
Elica Group Polska Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik lady mięsnej
Golden Serwis Sp. z o.o.
logo firmy Kontroler jakości
Jelcz-Laskowice
Instytut Mechaniki Sp. z o.o.
Rozczarowany

Firma ta to porażka ludzi traktujeja przedmiot na początku pięknie a póżnij kij nad tobą wisi nowy projekt jedna wielka porażka (awaria) nikt nie umie naprawoć lini co się przekłada na nadgodziny utrzymanie ruchu z łapanki inżynierowie i tu jest cyrk jeden gość chodzi i uważa się za inżyniera a on po technikum czy jakoś tak był zwykłym pracownikiem wołają go a on (usunięte przez administratora) nic nie potrafi najmądrzejszy(usunięte przez administratora) okłamuja że problem rozwiązany a drudzy wiedzą że Ci kłamią i jest fajnie i tak nawzajem

Track

Ale nie robi z siebie inżyniera i jego ambicje nie zasłaniają umiejętności xd i chyba tu o tobie mowa dinozaur

mamut

wieczorowe czy zaoczne?tak jak zapewne twoje studia

Lolek

Dinozaur 16.01.2020 21:41 to też jesteś specjalista z ukrainu , bo w tojocie sami specjalisty ukrainskie

Borewicz

Witajcie. Moglby ktos napisac jaka jest srednio wyplata netto na konto i na jakim stanowisku?

O tak o
@Borewicz

2700/2800 netto na obróbce

J.K

Byłem na rozmowie i wszystko tak pięknie wygląda.Dofinansowanie do posiłku,do mieszkania przez pół roku,zwrot za przeprowadzke itp.Czy to wszystko prawda?

Edek

W toyocie pracownicy chodzą w używanej odzieży roboczej . A Toyota mówi że panują wysokie standardy , mobbing i układy towarzyskie . Dla kasy nawet osaczają człowieka a póżniej go zwalniają albo sam się zwalnia . Zakład w zasadzie działa na zasadzie czym więcej ukraińców tym lepiej polak niema nic do gadania . Trafisz na (usunięte przez administratora) masz (usunięte przez administratora) nikogo to nie interesuje . A najgorzej przez pośrednika randsztad to już kompletne (usunięte przez administratora) .

Martynka
@Edek

(usunięte przez administratora) WYPISUJESZ. W naszej firmie panują wysokie standardy i zaczynamy nowe 400 nadgodzin w tym roku DO DZIEŁA ROBOLE a może ROBALE :)

Jak wyglądają nagrody na koniec roku? Ile wynoszą bony świąteczne?

Yyyy
@Nowy

Na koniec roku nic nie ma tylo długi weekend toyota zawsze robi planuje długie święta teraz będą od 21.12 do 07.01 jakoś tak

POMYSL
@Yyyy

PLANUJE ? haha dobre sobie a patrzyles w kalendarz jak wygladaja wolne dni miedzy swietami i 3 kroli?sa zmuszeni tak zrobic a nie zeby ludzie mieli lepiej

@Nowy

bony świateczne ? Dobre sobie Hahah

www
@POMYSL

w pozostałe dni wiele zakładów idzie do pracy na dobrą sprawę wigilia i Sylwester to to normalny dzień pracy nie jest to święto w kalendarzu

Ludzie wierza w te śmieszne rellamy toyoty..promowanie jak.tu jest super,ci..ludzie co tal chwala toyote na filmokach dostana weekend w gorach i powiedza wszystko co im kaza..typu lubie ludzi z ktorymi pracuje pff a po pracy żalenie sie naokolo jak ciezko ojoj powiem tam glupi tam pojdzie a jeszcze wieksze glupki to reklamuja.

@Kasia

Oj, ktoś tu nie miał chyba "pały" i z informatyki, i z jęz. polskiego :-P

Pani miodkowa

A ty chyba dawno nie miałaś PALY w (usunięte przez administratora) Pie

Kiki

Haha tzw. Maszyna do robienia lodowpo studiach

Pani od miodka
@Prof. Miodek

Twoja gramatyka też pozostawia wiele do zyczenia

Prof. Miodek

Chwilę później się poprawiłem. Proszę przestać odpisywać samej sobie pod różnymi imionami (Kasia, Ania), bo Pani łamana polszczyzna jest jedyna w swoim rodzaju i demaskuje tak Panią, jak Pani półanalfabetyzm :)

Prof. Miodek

Otóż, droga Pani, poniżej sprostowałem jeszcze, że raczej właśnie ktoś tu "miał pałę" z w/w przedmiotów, ale wpis ten został chyba skasowany. A kto tu jest na bakier zarówno z klawiaturą jak i językiem polskim, to chyba widać :)

@Prof. Miodek

A ty Miodek pracujesz/pracowałeś w toyocie? To może się wypowiedz na temat pracy w tym.zakładzie a nie w nauczyciela się bawisz

Martynka
@Prof. Miodek

Bardzo śmiesznie to wygląda jak wykształcony pseudo głupek próbuje się wytłumaczyć dlaczego tak anie tak. Czy jestem kobietą czy mężczyzna i co zostało skasowane a co nie. Paniu Kasiu i Paniu Martusiu proszę się ogarnąć bo jak dojdzie do szefostwo z Toyoty jak się tutaj panie zachowują na publicznym forum to robienie gałki niewystarczy.

@Martynka

Śmieszne jest także to, gdy ktoś używa słów nie znając ich znaczenia (proszę sprawdzić co znaczy "pseudo"). :-P

pfff

pfff

Meggi

Witam Zbyszek popieram opinie jak można zmuszać ludzi do pracy w godz nadliczbowych niech drogie kierownictwo zasuwa po godz ale za dobrą kase oczywiście za marne grosze nikt by nie pracował , nikt nie będzie niedługo pracował chętnych. do pracy brak hej w biurze pomyslcie dlaczego pozdrawiam

Dejzi

Witam mam pytanie czy Toyota zatrudnia jeszcze na system 2 zmiany czy tylko 3 zmiany wchodza w gre?

Zmianowy
@Dejzi

Teraz już wymagają wszędzie na 3 zmiany.

Gosia

Chciałam zapytać jak są rozliczane nadgodziny. Sąsiad pracuje w Toyota i w każdą sobotę idzie do pracy. Czy to jest zgodne z przepisami? Liczba godzin nadliczbowych nie może przekroczyć dla poszczególnego pracownika 150 godzin w roku kalendarzowym, a w jego przypadku wychodzi prawie 400 godzin (odliczając 4 tygodnie, kiedy jest na urlopie wypoczynkowym). Czy ktoś mi to wytłumaczy?

Kasia t.
@Gosia

Niby jest zapis o szczególnej potrzebie pracodawcy ale jak to się ma do cotygodniowej potrzeby? Ta firma słynie z mobingu więc czemu ciebie to dziwi?

montaz
@Gosia

pomagasz liderowi bo sie nie wyrabia a na koniec to ciebie opierdzielaja porazka.nadgodziny powiedzcie jak to jest ze jedna zmiana na nie chodzi a druga nie ?albo wszyscy albo nikt

yyyy
@Gosia

bzdura chodzi zapewne bo chce i ma za to kasę nikt mu nie każe.Ja pracuje w toyocie parę ładnych lat i mogę Cię zapewnić że wszystko jest zgodnie z kodeksem pracy jak miałby limit to u przełożonego w systemie zaraz widać że wyczerpał limit nadgodzin.Co jak co toyota tego pilnuje

???
@yyyy

bzdura?a caly tydzien zostawanie do 24?mowi ci to cos?moze odmowic?czy ktorys z was zapytal czy ma male dziecko w domu zanim karzecie takiemu pracownikowi zostac po godzinach?co ci sie jeszcze wyswietla glabie?

Remix
@???

Dokładnie.. ale nawet ludzie którzy dzieci nie mają to też np są przemęczeni... Mają mnóstwo obowiązków w domu. Szkoda że toyota nie myśli o tym. Myśla że tylko silniki na świecie trzeba yebac.

KP
@Gosia

Nawiązując do Kodeksu Pracy: na podst. art. 131. § 1., łączny tygodniowy czas pracy wraz z godzinami nadliczbowymi nie może przekroczyć 48 godzin, czyli tygodniowo dopuszczalne byłoby 8 godzin nadgodzin, a w skali roku maksymalna liczba nadgodzin wyniesie 416.

kpp
@KP

a jak ktos mam male dzieci w domu to dlaczego krzecie mu zostawac?to sa tzw szczegolne potrzeby pracodawcy codziennie po 2 h?dziwnym trafem autobusy tez zamiast odjezdzac o 22 jada przez caly tydzien po 24 dziwny zbieg okolicznosci?no odpowiedz paniusiu z HR

@KP

oj tego to nikt nie pilnuje i to z premedytacją. Nikt Cię nie pyta czy mozesz zostać na nadgodziny.. Dobro, wypoczynek i zadowolenia drugiego czlowieka dla nikogo w tej firmie się nie liczą..

KP
@Santo

Ale bzdury i kretynskie teorie spiskowe Nadgodziny minitoruje się co do osoby, co do godziny.

@Gosia

Są limity miesięczne,kwartalne i roczne i najważniejsze jest żeby nie przekroczyć tego rocznego który wynosi ponad 400 godzin.

@kpp

Autobusy są zamawiane na potrzeby produkcyjne i są o 22.00 i dodatkowo jak są nadgodziny to są o 23.00 lub 24.00,nadgodziny są przede wszystkim z brakiem wyrabiania planu produkcyjnego,lub większymi zamówieniami najlepiej każdy młody człowiek by chciał zarabiać po 5 tys za 8 godzin zamiast się cieszyć że jest możliwość dorobienia kasy to jest wielki płacz najlepiej włączyć konsole, mamusia obiadek zrobi i gitara.Załóż sobie własną firmę i pracuj po 8 godzin to wtedy na waciki nie zarobisz.

???
@yyyy

co ty pier...... czy limit musi byc wykorzystany?k... wsadz sobie ten limmit w (usunięte przez administratora) nie ktorzy nie chca chodzic badz nie moga a sa zmuszani a ty tu pierdzielisz o limicie ponad 400h ogarnij sie pustaku

toyotek
@yyyy

no napewno pilnuje zebys dobil do limitu nadgodzin jaki jest zapisany w kodeksie

kp
@KP

a skad ty wiesz?czyzby wypowiadala sie osoba z HR?

autobus
@Johny Walker

a nadgodziny sa nieplanowane wiec skad planowanie autobusow?szczegolne potrzeby pracodawcy nie moga byc codzienne wiec?ciekawe co dajecie do podpisywania nadgodzin ze pracownik sam chcial czy wy mu wystawiliscie ze ma zostac?

Kp
@kpp

Są odpowiednie przepisy regulujące komu można a komu nie można zlecać pracy w nadgodzinach. Firma powstała po to, żeby produkować silniki i bywa że czasami do wyprodukowane ilości potrzebna jest praca w nadgodzinach. Taka jest potrzeba pracodawcy. Stety niestety toyotowy system produkcyjny jest bardzo nastawiony na efektywność, stąd dosyć rygorystyczne normy itd. Albo się na to piszesz i w zamian dostajesz w miarę stabilna pracę, przyzwoite świadczenia, gwarancję podwyżki co rok, albo możesz iść do firmy gdzie można wyskoczyć na fajkę albo podlubac w nosie, ale przy pierwszym mniejszym kryzysie dadzą Ci kopa w (usunięte przez administratora)

@Kasia t.

"ta firma słynie z mobbingu". Jakieś przykłady, ilustracje mobbingu w jego ustawowym znaczeniu? Jakieś przegrane, lub choćby wytoczone firmie procesy? Czy może chodzi o to że komuś się nie podobało że musiał PRACOWAĆ a nie latać na fajeczke kiedy tylko chciał? Najlepiej płakać że źle i zaglądać do kieszeni pracownikom biura czy przełożonym. A ja widzę że załoga rozrosla się ponad dwukrotnie, produkcja ruszyła, wielu nowych pracowników świetnie sobie radzi i jest zadowolonych. A wiecie ile osób trafiło do toyoty z polecenia pracowników? Albo ilu byłych pracowników chce wrócić do Toyoty, nawet na niższe stanowisko?Mnóstwo. Oczywiście nie każdy przełożony jest krystaliczny i nie każdemu taka praca odpowiada, ale rozumiem że wg niektórych tutaj, te 700 nowych osób, które zaczęło pracę od 2018r. to idioci, ktorzy wybrali sobie taką straszną pracę wbrew sobie. Tak? Mamy dziesiatki firm w okolicach Wrocławia, mamy bezrobocie najniższe w historii, ale 700 osób CHCE pracować w firmie z mobbingiem XD Powiem Wam coś, na pewno niektórzy którzy tu się skarżą mieli po prostu pecha, np nie pasują do produkcji i trudno im się odnaleźć. To normalne, każdy może chcieć spróbować, nie każdemu taka praca odpowiada. Ale większość mazgajow tutaj to zwykle sfrustrowane przegrywy. Wiecie jak jest? Kiedy zapytać przełożonych o ludzi którzy pracują już kilka miesięcy lub ponad rok, to mówią o nich często "bardzo fajny człowiek, zaangażowany, pozytywny". A ci którzy odchodzą po kilku tygodniach często mają problem ze skleceniem zdania po polsku. Ciency są i tyle. Pozdro dla kumatych :)

ha-er
@Kp

nie mozna kazac zostawac ludziom na nadgodzinach ktorzy maja dzieci ponizej 3 roku zycia-wiec paniusiu sprawdz najpierw ile z takich osob zostawalo na nadgodziny w ostatnich tygodniach?

@autobus

Produkcja zgłasza że będą mieli nadgodziny najpóźniej 1 dzień wcześniej do pani która zajmuje się zamawianiem autobusów i je zamawia a w pracę w nadgodzinach możesz odmówić jak masz dziecko do lat 4.

XD ale merytoryczna wypowiedź

@ha-er

Rodzice dzieci do lat 4 mogą pracować w nadgodzinach, jeśli się na to zgodzą. To nie jest grupa objęta bezwzględnym zakazem zlecania pracy w nadgodzinach.

Pasikonik króla lwa
@Król Lew

Proponuję nagrywać liderów itd jak przyjdą i będą kazać przyjść na nadgodziny wtedy skonfrontujemy je z Panią Kasia T. królowa lwica jak jest w rzeczywistosci bo jej wpisywanie mija się z prawdą a jest to ewidentny problem bo jest nas więcej niż tylko jedna osoba (usunięte przez administratora)

Były prac

A czego wy się spodziewacie po firmie produkcyjnej? Toyota to taki sam (usunięte przez administratora) jak podobne firmy po sąsiedzku.. jedyny plus dla Toyoty to to, że dają na początek więcej niż inne produkcje. A poza tym to niczym się nie różni. Do wc nie pójdziesz bo tego nie ma, ta coś robi, ten zajęty i (usunięte przez administratora) rób w gacie. Obgadywanki to norma w takich firmach, brak poszanowania dla zwykłego szarego pracownika to też normalne. A jakie PANIE są w takich zakładach... Nie tykaj, nie ruszaj, klaniaj się w pas i zapieprzaj a ona sobie popatrzy :) A szczerze to dziwię się tym ludziom co dojeżdżają do takiej roboty z godzinę a niektórzy i więcej.

Meggi

@Pracownik Witaj kolego dzięki za opis firmy właśnie mam iść na spotkanie we wtorek i po twoim opisie jestem w kropce co robić . Napisz cos więcej o pracy jaka atmosfera czy jaka kasa normalna praca czy tyra pozdrawiam

mimi
@Meggi

a ja polecam.zalozysz sobie pampersa i wc z glowy potem bedziez na nadgodziny chodzil ponad 400 h rocznie tez super :)zyc nie umierac SUPER FIRMA

Dejzi
@Meggi

Witam na ile zmiam ci zaproponowali jaki dzial?

Meggi

Witam wasze opinie są tak różne że sama już nic nie wiem czy lepiej być zatrudnionym przez zakład czy przez pośrednika kto lepiej płaci. Czy może mi ktoś napisać jakie zarobki netto jak wygląda praca są przerwy poleca cie pracę proszę o szczerą opinię pozdrawiam

@Meggi

Firma placi wiecej, dostajesz umowę na dluzej bo przez agencję na 3miesiące. przerwa niby 8 min ale czesto schodzisz z linii 1-2 min po dzwonku, a musisz byc minute przed dzwonkiem wiec jak wyjdzie Ci 5 minut to bedzie dobrze.. Wybierasz między jedzeniem a toaletą bo zejscie z linii w czasie pracy jest wiecznie problematyczne, a podczas przerw są kolejki. Przemęczenie, zmuszanie do nadgodzin, mobbing - toyota

Robi
@Meggi

Toyota daje tylko 50 zł więcej brutto niż pośrednik. Więc w sumie to jeden ch. Nadgodziny które tyle rypie i soboty to mam sobie odebrać nie zapłacą mi. Więc nie polecam.

@Santo

Według kodeksu pracy przysługuje Ci 15 minut przerwy.W toyocie na 8 godzin pracy masz aż 35 minut przerwy.

santo pantu
@Johny Walker

35 ciaglej przerwy czy 3 po kilka minut?siadasz do tzw ogrodka i po puszczeniu baka wracasz na linie .moje pyanie brzmi jak waglada przerwa lidera wzyz?HR,kIEROWNK ITD.

@santo pantu

Co ty zrobisz ze swoją przerwą nikogo zbytnio nie interesuję, możesz puszczać bąki i jak w twoim przypadku, inni zdążą przez to przerwę zapalić fajkę,inni napić sie wody. Można zrobić jedną przerwę która wynika z kodeksu pracy i wynosi 15 minut więc szanuj to co masz.

Kruku

Litości... Zaproponowali mi na początek 2200zl... Śmiech na sali. Dla ludzi bez perspektyw chyba jest ta firma

Pipi
@Kruku

Pewnie pani Kasia chciałaby żebyś pracował najlepiej za najniższa stawkę. Tak sie pokazuje oszczędności na słupkachw TOYOCIE dla szefów-można się wykazać? Mozna

Brutton
@Kruku

Bzdura. Najniższa stawka to 3250 + 200 miesięczna premia frekwencja + 480 premia kwartalna.(usunięte przez administratora)nie wychodzi 2200 netto

Jestem tam dość świeżym pracownikiem i tydzień temu musiałem robić od 14 do 24, prawie cały tydz. Później 1 zmiana i oczywiście sobota pracująca, wtedy miałem jechać po mamę na lotnisko i powiedziałem że naprawdę nie dam rady być wtedy w pracy, to było wielkie zdziwienie jak to nie będzie cię w pracy, to jest sobota produkcyjna, normalny dzień pracy. Nie podoba mi się to wcale i mimo że robię tam kilka tygodni to od nowego roku napewno mnie tam nie będzie.

Meggi

Witam czy może mnie ktoś uświadomić jak jest w Toyota naprawdę jedni chwalą drudzy odradzają mam zamiar wysłać Cv proszę o jakiś komentarz pozdrawiam

@Meggi

Trzeba robić. Dziwny system tam panuje, np przerwy. Robisz albo na 3 albo na 2 zmiany, zależy jaki dział. Jak lubisz lizać (usunięte przez administratora) to świetnie się wkomponujesz w towarzystwo-jesli nie to musisz się uodpornić, robić swoje i iść do domu. Rewelacji nie ma żadnej, ale tragedii też nie. W sumie to poszukalabym czegoś innego, a jak wyjścia nie masz to nie zaszkodzi spróbować tu.

..............................

w naszym kraju prawo istnieje tylko na papierze w rzeczywistości jest inaczej prawie wszędzie izby kontroli nic nie robią sanepid nie istniejenawet nie wiesz że jesz żarcie po terminie bo są przebijane prawo jest tworzone dla bogatych i przez bogatych

Zostaw merytoryczną opinię o TOYOTA - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w TOYOTA?

Zobacz opinie na temat firmy TOYOTA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 173.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOYOTA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 16 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TOYOTA?

Kandydaci do pracy w TOYOTA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TOYOTA