Samudera Electronics

Oława

Opinie o Samudera Electronics

a Co wy ludzie?? 2012-06-18 13:01:07
co wy chcecie od samudery?? to że wąsik i cała reszta to banda [usunięte przez moderatora] .... to jedno ale sama praca jest fajna :) co prawda koreance sie spinaja ale walic ich i robic swoje
samudera 2012-06-19 12:33:29
wszyscy narzekają ale odejść nie chcą,były -są i będą durne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y w każdym zakładzie gdzie tylko oczerniać i plotkować potrafią,ale pracą nie umiały się zająć-to do Ciebie Just......pozdrawiam szaleńców
GARRY 2012-06-20 00:02:15
A JA TAM [usunięte przez moderatora]!! ROBIĘ SWOJE I RESZTA MNIE WALI. JEDNYM WPUSZCZAM, DRUGIM WYPUSZCZAM. A LUDZIE TAM SĄ, BO GDZIE MAJĄ IŚĆ, JAK TA NASZA KOCHANA UNIA DAŁA NAM BEZROBOCIE???
Mecyk 2012-06-20 00:05:55
Co prawdo siano małe płacą, ale lepsze to niż siedzieć w domu i nie mieć nic!:)
melek 2012-06-21 15:27:17
W [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ach wam się przewraca a to dlatego,że macie za dużo czasu i ... [usunięte przez moderatora] co wam ślina na język przyniesie.Jak jest Wam tak niedobrze i co poniektórzy są Beee to startujcie do innych zakładów produkcyjnych a gwarantuje Wam,że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y będziecie mieć zapieczone od roboty.Ludzie trochę więcej wyobrazni i inteligencji.
prawda 2012-06-25 16:47:43
Dokładnie- a w Samuderze większość tej całej "elity" nie posiada wykształcenia.. a przecież powinny tym wszystkim zarządzać ludzie na poziomie a nie jakieś [usunięte przez moderatora] bez wykształcenia, wychowania, kultury i umiejętności - potrafiący tylko dawać się Koreańczykom. Ludzie gdzie wasza godność??
Czesiek ( Lee Chun Jae ) 2012-07-10 11:32:56
Ja tam prace dobrze wspominam. Nie było zadnego mobbingu. Szef jest cudowny. Polecam!!! Niepowtarzalna atmosfera i wyjątkowi ludzie. [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Polska i kielbasa!!!
szczyt głupoty 2012-07-10 13:52:26
od kiedy Czesiek tak dobrze pisze po polsku? Trochę ktoś przesadził... on zna tylko słowa: "mało", "cicho", "szybko" i " [usunięte przez moderatora]***" z tego co się orientuje on już "u siebie" w Korei. A dlaczego? bo też już nie wytrzymywał w samuderze.
gonza 2012-07-12 10:37:01
dzięki za komentarze!!! też was [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
brak słów 2012-07-13 17:30:48
widze że co niektórzy nie mogą znaleźć innej pracy po samuderze i nudzą sie,powodzenia
nick nick 2012-07-13 22:40:21
co wy się tej Anki czepiacie.. musi taka być jaka jest bo jej stary dobrą stawkę zaproponował.. każdy by z was tak się zachowywał.. przecież ona ludzi nie zwalnia (od tego są inni). A Paweł.... może jemu też dobrze płacą :D A [usunięte przez moderatora].... hm ona po prostu lubi jak coś się w firmie dzieje.
wons 2012-07-15 14:43:02
droga aniu, nie którzy nie musza pracowac :P z, wystarczy ze inni za niego pracuja:P [usunięte przez moderatora] w naszej społecznosc nie brakuje
Wojtek 2012-07-26 23:35:16
Masakra co tutaj ludzie piszą.
mm 2012-07-28 15:20:42
faktycznie nie zaciekawie tam jest.

chociaż pare ludzi się dzięki tym opiniom się oszczędzi.

pozdrawiam szukających pracy :D
nowa 2012-09-06 19:32:33
Ale co tam jest tylko jedna liderka co o niej piszecie czy jeszcze sa jakies pytam bo chce isc tam do pracy i sie troche obawiam po waszych komentach
ww 2012-09-10 21:18:59
nie no jest ich całe gniazdo :D :D nie martw się.. agencyjną pierwszą umowę dostajesz na bodajże tydzień albo dwa- wytrzymasz... potem najwyżej nie podpiszesz kolejnej ;) Idź i sama się przekonaj! Może samudera się w końcu za siebie wzięła, w co niestety wątpię.. ;)
szaleniec 2012-09-24 14:50:23
życzę powodzenia tym, którzy chcą pracować w tym zasyfiałym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] u... rzygać się chce tą całą \'\'firmą\'\' i ludźmi, którzy tam pracują...
szuuu 2012-10-02 20:05:57
Cała ta firma to po prostu jeden wielki niewypał.... Koreańczycy won do siebie!!!!
qqqqqqqqq 2012-10-22 06:22:59
ej weźcie już zejdźcie wszyscy z tej firmy.. co Wam tam nie pasuje?? Koreańców to tam już w ogóle nie ma. Atmosfera jest ok. Mi tam wesoło cały czas. Może tylko zarobki małe.. ale nie ukrywajmy.. gdzie indziej jest o wiele cięższa praca.. i nie wiem po co zwalacie wine za wszystko co Wam nie pasuje na [usunięte przez moderatora]? Może Wam się poprostu nie chciało pracować??? Już tam pracuje jakiś czas i paru nierobów się przewinęło przez ten zakład ;p
Także pozdro nieroby-oby tak dalej ;p
romcio 2012-11-16 17:12:29
zgadzam się napędzała tam wszystko,ale od niedawna jest ktoś lepszy,bije ją na głowe!!!!
agula 2012-11-19 17:51:53
romcio - 2012-11-16 17:12:29

to wszystko to nic przy całej mafii rozdzielającej kable :) kable tylko dla wybranych a raczej dla wybranej. trzeba nie mieć sumienia, żeby zabierać dodatkowy zarobek zarabiającym minimalną krajową. pazerność ludzka nie zna granic.
KARETKA PO PSYCHOLI 2012-11-30 17:13:35
Pani kierownik rozłoży się na krześle i pasuje a robić nie ma komu;D I co to ona nie powie że ludzie się opierniczają i nie robią a ona co??? To dopiero jest [usunięte przez moderatora]. Łazi w tą i we wte i nie wie co ze sobą ma zrobić, to tu coś przesunie, to tu przeniesie z kąta w kąt i JAKI W TYM CEL MA????;D [usunięte przez moderatora]
Basia 2012-12-10 09:02:11
W tej firmie nadaje sie tylko na kierownika [usunięte przez moderatora] bo jest to osoba ktora ten zaklad od poczatku wprowadzała i gdyby nie ona to ten zakład by padł na ryj.A najwazniejsze co to za ludzmi szla w ogien i zawsze byla gotowa kłocic sie ze starym.Stary nigdy nie docenial dobrych pracowników i dlatego w firmie zosatli [usunięte przez moderatora],sprzedawczyki.To co najgorsze moze byc!!![usunięte przez moderatora]
blee 2013-01-04 20:16:13
Gdyby p. [usunięte przez moderatora] zarządzała tą firmą to zasililibyśmy urząd pracy. No ale o czym my tu piszemy nie ma to jak schlebiać sobie samemu i się dowartościowywać :) [usunięte przez moderatora]
hahaha 2013-03-15 19:29:39
jeden wielki syf...ludzie-jeden dla drugiego swinia
praca w miare,szkoda ze ci co stoja wyżej (kierowniczka,lider)to dno...
[usunięte przez moderatora]
ja 2013-04-26 21:00:51
WOLNOŚĆ (usunięte przez administratora) SŁOWA!! ;) PO TO POWSTAŁA STRONA, ŻEBY PISAĆ CO SIĘ MYŚLI, NARA ;)
Gosc 2013-05-07 14:34:16
Ludzie podajcie namiary tel. do biura
gość 2013-05-07 15:16:58
71-7337693 proszę bardzo!!!!!!!!!!
pdkkd 2013-05-09 20:04:47
W tej firmie to jedni biora pieniadze za PRACE a drudzy za prace na 1 zmianie bo na innych sciemniaja... prawda jest to ze jedni (usunięte przez administratora),a drudzy sie obijaja... MASAKRA
hhhnassadsias 2013-05-20 13:35:43
dokladnie... nastepnym "pracownikiem miesiaca" zostanie kolejny nierob jak miesiac kwiecien ;D... wspolczuje ludzia ktorzy jeszcze tam pracuja...oleee
byly 2013-05-28 17:55:36
NIEROBY GORA
JFKU 2013-05-28 19:50:09
Co zrobić, takie życie. Nikt nie mówił, ze będzie lekko :D
robin 2013-08-07 20:17:22
wy co to piszecie to za przeproszeniem dno! nie podoba się zwolnijcie się a nie czekacie chyba na awans hehe napiszcie po prostu wypowiedzenie a nie oczerniacie ludzi którzy robią co do nich należy (usunięte przez administratora)
pracuś 2013-09-09 20:42:56
pracowałem w samuderze i takiej sielanki jak tam to nie widziałem w żadnym innym zakładzie. Można się (usunięte przez administratora), spóźniać notorycznie (usunięte przez administratora)
2013-09-10 11:51:20
a ja idę za radą pewnego kolegi ,Dziękuje bardzo za 3-letnią współpracę,ludzie byli cudowni,wyrozumiali,bardzo inteligentni,interesowali się co prawda wszystkimi tylko nie swoimi tyłkami,ale taki jest już nasz polski naród .Życzę powodzenia nierobom o których tak tu fajnie piszecie,Wszyscy jesteście jednakowi.
Aaa 2013-12-07 20:34:30
Nie ma co juz o tej firmie pisac...koniec samudery,zostaly tylko nieliczni ktorzy malo robili,niech teraz zasuwaja i na wzajem sie "zjadaja" bo ich falszywosc dopiero teraz bedzie widoczna ...OLE!!!!!!!!!!
mnbvcxz 2015-01-20 18:52:14
a dla mnie może ktoś napisac jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej u nich,jak wykorzystać swoją szansę i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy? o czym pamiętać, jakich pytań się spodziewać? Pomożecie z tym i z kwestią dotyczącą wynagrodzenia? .Jak jest na dzień dzisiejszy,jak można opisać atmosferę pracy w firmie ?
lolo 2015-02-08 13:13:31
póki co na Twoim miejscu nie interesowałbym się , aż tak bardzo pracą tutaj bo z tego co się orientuje to nie posiadają oni w Samuderze żadnych nowych ofert pracy. Po za tym fakt jest taki , że przy sprzedaży podzespołów elektronicznych nie potrzeba jakiejś masy pracowników, więc pewie też zatrudnień nie planują
Wlodi 2015-10-08 18:05:45
Popieram
Pauli 2015-10-09 17:56:07
Lipa :(
yes 2016-05-08 08:21:04
Najlepszym dowodem na to, że sie teraz u nich dobrze dzieje jest to, że po prostu nie pokazują się żadne oferty pracy. To doskonały dowód na to, że atmosfera w pracy rzeczywiście wszystkim dopisuje teraz.
Zostaw swoją opinię o Samudera Electronics - Oława
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Samudera Electronics