Opinie o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortaco JL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

figo fago

Dlaczego likwidujesz moje wpisy czyżby prawda aż tak bolała

Kolega

Lider na sandviku z Zofianki to na rysunku zna się tyle co wilk na gwiazdach.Kierowniku pogoń tego nieuka,albo przynajmniej dopilnuj żeby nie palił papierosów między przyrządami . Bo jak dyrektor na kamerach wypatrzy to znowu premie stracisz a może i stanowisko kierownika a szkoda by było tych kilku tysięcy dla lidera który w trąbkę dmucha.

Kolejny kolega
@Kolega

Lider o ktorym mowa to kompletny bajak. Nie jestem pewien czy on nawet dobrze umie pisac i liczyć. Ma pojęcie do tego jak dymić papierocha jednego za drugim, jak i pierwszy z Zofianki tak i drugi tak samo się zachowuje. Tylko drugi jest bardziej cwany bo myśli że kierownik to deb*l i cały czas zmienia miejsce palenia. Pozdrawiam palaczy z sandvika, czyli liderów.

Obserwator pracowników

Liderzy z sandvika wymagają zmiany. Po pierwsze, lider musi coś sobą reprezentować a nie stanąć za przyrządem i dymić faje za fają. Po drugie, powinien się znać na robocie jak nikt inny a nie gdy się go pytam co dalej robić to on się drapie po głowie i mówi że nie wie. Po trzecie, lider z Zofianki przez cały tydzień tylko się przemądrzał a gdy trzeba zrobić konkretną robotę to on już jest bardziej z tyłu, bo nawet nie wie co robić i jak robić. Po czwarte, miejcie nawet po 8 zl dodatku i potrójną premie ale pokażcie że na to zasługujecie bo jak na razie to jesteście w czarnej du**e.

Mładszej lider

Jak tak dalej pójdzie to każdy ucieknie do Cat-a, i w fortaco zostaną do pracy liderzy i Konio. I wtedy nie będzie już kim pomiatac to konio pojedzie do starej i otworzy se jarmak pod klasztorem i będzie sprzedawał kartofle i kwaśne mlyko. A sam nie będzie już płacił złotą kartą tylko wsiażami bo nie będzie juz gotówki.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Kontroler Finansowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Szwagra szwagier

Wg mnie Konio to sie nadaje ale tylko do tego żeby sprzątać kible w szatni pracowników. Pojęcia do produkcji nie ma żadnego. Tylko jak się robi zawodówke w osiem lat to skąd będzie się coś umieć. Na takie stanowisko musi być juz człowiek wyksztalcony a nie taki deb*l jak on. Na prawdę nie ma gorszego nieuka i impotenta od niego. Potrafi tylko przyjmować do pracy swoich kolesi którzy sa podobni poziomem intelektualnym do niego. Obiecuje końskie podwyżki a tak na prawdę jeszcze zabiera pracownikom. Koniu wsiadaj w busa i do Częstochowy medaliki sprzedawać.

MŁODY

Apeluje do wszystkich piszących na tej stronie aby dać spokój koniowi by się nie załamał. Opisy są niekorzystne dla niego i jak nazłość pojechał do domu a tam na niedzielny obiad stara ugotowała WĄTRÓBKĘ Z CYBULO

Przeciwko paleniu

Liderzy z sandvika biorą gruby bilon za nic. Nie maja w ogóle pojęcia do roboty. Tylko patrzą aby stanąć i zapalić. Poza tym regularnie zmieniają miejsce wykroczenia aby ich kierownik lub konio nie nakrył. Ale i palenie się kiedyś skończy. Jak konio zobaczy ze pala tak koniec z fuchą liderowania. A jeszcze Jak konio będzie dalej tak firmą rządził to nie długo CAT wykupi fortaco i konio pojedzie do czystochowy pkesem i to bez biletu.

Brudas

Koński łbie jeżeli przez twoją niekompetencję brakuje materiałów do spawania i tym samym nie ma pracy, więc nie zaslaniaj sie sprzataniem bo i tak każdy pracownik wie o co tak na prawdę chodzi. Sprzątać to możesz swoj gabinet jak go zarzygasz jak za dużo dasz w palnik. To jest kolejny juz idealny przykład ze ty nie nadajesz sie na stanowisko dyrektora produkcji. Przecież ty jesteś gorzej głupi niż te świnie które u mnie w zagrodzie stoją. Wracaj skąd przyszedles SB-eku. I twoja teczka sie znajdzie.

Kolega

No ten lider z Zofianki ten co w trąbkę dmucha a spawać nie umie uważa że jest numero jeden na sandviku . Moja propozycja jest taka chłopie dmuchaj dalej w tą trąbkę a liderowanie zostaw innym którzy się do tego nadają. Jak już będziesz umiał spawać i będziesz miał odpowiednie predyspozycje do komunikacji z pracownikami to wtedy możesz mieć ten dodatek cztery złotych do godziny i dwa razy premie . JACEK TWÓJ BEŁKOT JEST PRZERAŻAJĄCY ZREZYGNUJ Z LIDERA BO CHŁOPIE NIE NADAJESZ SIĘ DO TEGO !!!!!!!

@Kolega

Bardzo trafny opis tego nieuka który umie tylko psioczyć na wszystkich. Ostatnio składał zbiorniki oczywiście nie ogarnia rysunku i żeby odbić od siebie piłeczkę to chodził po placówkach i psioczył na technologów że nie interesują się produkcją a tak naprawdę to on jest liderem i powinien wszystkie wyroby ogarniać a nawet pomagać i pokazywać co mamy robić w końcu za to bierze dodatek i dwie premie

BRUDAS

Chciałbym się podzielić moimi spostrzeżeniami z zachowania końskiego łba mianowicie chodzi o to że jak brakuje detali do spawania to zaczyna się zadyma ze sprzątaniem aby odwrócić uwagę wszystkich od nieudacznictwa . Chodzi o to że nie potrafi wywiązać się ze swoich obowiązków za które bierze dobro kas o której zwykły pracownik morze tylko pomarzyć .

MŁODY

Nieuku jak nie umiesz sklecić porządnego posta to się nie wypowiadaj na forum bo aż wstyd żeby koński łeb miał takich liderów. Zabolały cię papierosy a czasem nie palisz za przyrządem żeby się schować przed kamerą. Dziwi mnie tylko jedno że jesteś ciemniakiem i nieukiem a dyrektor cię jeszcze nie przejrzał że nadajesz się tylko do włażenia w (usunięte przez administratora)

Guślarz

Nie pal bo nie będziesz mógł dmuchać w trąbę bo i tak już cię mało słychać w tej twojej kapeli a tam myślę że trzeba pracować bo to nie Fortaco i gadką i włażeniem w (usunięte przez administratora) niczego nie osiągniesz.

MŁODY

Mam apel do liderów z sandvika aby bardziej pilnowali jakości a nie ciągle chowali się po dziurach i palili fajki .Ja chcę dostać bonusa bo uczciwie pracuje

Pyrtofel

Jak widze tego de*ila kierownika z Neusona to po prostu chce mi sie żygać. W ostatnim czasie już chyba głupieje. A pojęcia do roboty zero.

Ojciec Dyrektor

No pierwszy raz zobaczylem wczoraj jak kun jedzie na rowerze z bandą jolopow a jak ze dobrze sie zyje. Auto firmowe sie ma paliwo bez limitow

Gmoch

Kojski łep ma se przywiez po wolnym nowego wazeliniarza ftóry bendzie sprawdzał i zwalniał by**o z zakładu.

Farmer

Widzialem jak Konio na wakacjach dorabia se kombajnujac łowies i pszanica ńju holandem. Bierze 450 polskich złotówków z hektara. Jak bedzie taki drogi to nift go nie będzie brać do roboty. Ponadto uprowadza w zbiorniku dwa metry pszenicy i robi zapasy na zimę bo coś musi jeś!

Bref
@Farmer

Baranie idź do szkoły najlepiej do podstawówki i naucz się zasad ortografii a potem pisz posty.

x

Nie zdziwiłbym się gdyby po urlopie koński łeb przywlókł do firmy następnego kolesia na którego trzeba będzie pracować

@nieznajomy Jeśli jakiś komentarz został usunięty, to znaczy, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Przed zamieszczeniem opinii warto zapoznać się z jego treścią. Czy ktoś kto aktualnie pracuje może się wypowiedzieć na temat pracy w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Żelazny
@Marta

Marta nie pieprz mi tu farmazonów że wypowiadasz sie w imieniu administratora bo każdy normalny i dorosły człowiek wie o tym, że aby wpisać wiarygodną opinie o Fortaco ( jak przebiega praca, jakie sa zasady w zakładzie i jak są traktowani pracownicy) to musi taki ktoś obecnie pracować w Fortaco.

Może dlatego?

Urojenia to zaburzenia myślenia, czyli przekonanie chorego o istnieniu rzeczy, zjawisk czy wydarzeń wokół niego, które naprawdę nie istnieją. Pewne zdarzenia mogą co prawda mieć miejsce, ale chory nadaje im nieadekwatne znaczenie, nadbudowuje wokół nich chorobowe treści, tzw. system urojeń. Takie fałszywe sądy pacjenta są niekorygowalne; nie daje on sobie wyjaśnić, wytłumaczyć, że to, co myśli, nie ma miejsca w rzeczywistości, nie dzieje się naprawdę. Pacjent jest głęboko przekonany o prawdziwości swoich urojeń, „wierzy w nie”, „wie”, uważa, że to jego sądy są prawdziwe, a inni albo ich nie dostrzegają, albo wręcz są „przeciwko niemu”, chcą z niego „zrobić chorego”, kiedy właśnie to on „jest zdrowy”. Może nawet takie osoby, które starają się mu pomóc i „tłumaczyć, że on nie ma racji”, włączyć w system swoich urojeń, jako biorące udział w „zmowie przeciwko niemu” (np. rodzinę, znajomych, osoby z pracy). Do tego grona trafiają nieraz także, osoby i instytucje, które mogą pacjentowi pomóc profesjonalnie: psychologowie, lekarze psychiatrzy, personel szpitala. Dlatego często bardzo trudno pomóc osobie, która uważa, że z nią jest „wszystko w porządku”, że jest zdrowa, a ci, którzy chcą jej pomóc, są przeciwko niej.

pomocny
@Może dlatego?

Widać że chodzi łeś do szkoły w Branwi

Edmund
@Może dlatego?

Komu ty chcesz pomóc napewno sam sobie pomagasz, zarabiając pieniądze na ciężkiej pracy pracowników którzy ciężko pracują żebyś mógł pisać brednie które dorównują twojej inteligencji .

nieznajomy

Dlaczego jakiś zafajdaniec ciągle moje wpisy likwiduje .Czyżby tak prawda kuła w oczy któregoś z pryncypałów

x

Jak myślicie gdzie pojechał koński łeb na wakacje

Guślarz
@x

Bardzo często zastanawiam się Bref, ile jeszcze stanowisk obsadzisz swoimi kolegami ze szkolnej ławy w firmie, wydając ogromne pieniądze ludziom, którzy nie robią nic opłacalnego dla zakładu, chodzi Ci pewnie o to żeby podnieść średnie wynagrodzenie w firmie dając swoim kolesiom a zabierając pracownikom którzy ciężko pracują na produkcji, a może chodzi Ci o to, aby naściągać członków do „Dobrej Zmiany” żeby można było związkiem coś reprezentować. A co do wakacji to pewnie poleciał z teściową na Bermudy.

?
@x

Myślę że do Janowa Podlaskiego na aukcje.

Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco JL Sp. z o.o. - Janów Lubelski

• Jak się pracuje w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortaco JL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 11 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortaco JL Sp. z o.o.