Opinie o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortaco JL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

jedrus

prostak bez szkoły nic więcej

Pracuje w tej firmie 28 lat i nawet jednego dnia na zwolnieniu stawka 15 odchodzę po nowym roku nie widzę tu przyszłości dla siebie i tych co przychodzą tu do pracy odradzam ten zakład

Żelazny

Ciekawe dlaczego za przestał pisania bzdurnych tekstów koński łeb czyżby do reszty wypalił mu się mózg

Julio

UWAGA UWAGA SONDA!!! Wpadlem na pomysl by dla odmiany na tym forum przeprowadzic badanie zadowolenia z pracy i zarobkow pracownikow w firmie fortaco...a mianowicie temat przewodni sondy KTO Z PRACOWNIKOW PRODUKCJI BEDZIE MIAL ZAMIAR CHEC LUB PLANUJE ZWOLNIC SIE W PRZYSZLYM ROKU Z FIRMY?????? osoby chetne prosze o napisanie czego kolwiek pod tym postem w zakladce "odpowiedz"..... Jezeli dobrze prosperujaca firma nie podnosi naszych zarobkow i standardow zycia tylko swoje to mozemy pomoc im jeszcze bardziej poprawic kondycje zakladu.

@Julio

W nawiązaniu do sondy. Jestem spawaczem w tej firmie i mam zamiar od nowego roku się zwolnić powód jest znany wszystkim małe zarobki a oczekiwania z kosmosu

sprytny
@Julio

Ja rownież i dwóch moich kamratow z linii też jest gdzie wyjechać spawaczy za granica potrzebuja tak jak tutaj moze i też nie ma lekko ale kasa chociaż jest jak już tracić zdrowie to chociaż za godziwe pieniądze

@Julio

Więcej pracy mało płacy ja stąd spadam.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Kontroler Finansowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Po długiej nieobecności Figo-F

Imprezy, szkolenia i udawanie że się rządzi w firmie to jest priorytet naszych dyrektorów. Jeśli by to była na prawdę polska firma a nie zachodnia to dyrektor operacyjny razem z dyrektorem produkcji wylądowaliby na Żuławach i dorabialiby się na glebie na której tyle urośnie co na kamieniu. I mam nadzieję że takie firmy już niedługo dostaną czerwoną kartkę.

Jacek

Jak wygląda praca wozkowego? Jak z zarobkami? Czy jest woogole sens składać papiery ???

@Jacek

Co chcesz pracować a nie wiesz jak wygląda praca wózkowego

Jacek
@anonymous

Wiem przyjacielu, chciałem tylko zapytać właśnie ciebie jak to jest w tej waszej firmie ?

Zaskroniec

Jak tak myślisz o panu M i o panu koniu to jesteś w błędzie ty bajaku

grzegorz kajda

Czytam forum i nie wierze ze jest tak zle pracowałem Fortaco niedługo ale moje odczucia są bardzo pozytywne nie mogę powiedziec nic złego ani na temat p.majdanika ani na temat p.aleksandra żeby widzieć jaj jest trzeba miec porównanie ci którzy ciągle narzekają nie maja pojęcia jak wygląda praca w innym zakładach

@grzegorz kajda

Właśnie dla tego że tak krótko pracowałeś to (usunięte przez administratora) wiesz

Urban

Olek, już nie długo dobiorę ci się do skury. Nie miałem czasu ostatnio bo zarabialem grubą kasę, ale już nie długo do naszego spotkania.pozdrawiam cię i królową fortaco. Do zobaczenia nie długo.

Żelazny

Widzę że tą stronę we władanie przejął koński łeb

P

Witam wszystkich.Bardz mnie ciekawi ilu pracowników zwolniło się przez okres od kiedy zarządza produkcją koński łeb bo wydaje mi się że sporo .Łudzenie się że zwolnieni fachowcy mogą być zastąpieni obco krajowcami trzeba włożyć po między bajki .

Bom

Ktosiu tak jak piszesz to jest tak na wydziale obróbki tam tz"kierownik" (śmiechu warty) trzyma swoich kumpli ze szkoły, rodzinę i znajomych którzy podwyżki dostają, reszta pracowników tylko patrzy się jak wół na malowane wrota. Standardy są dla zwykłych roboli reszta tz sitwa nic nie musi. Patrząc ile niektórzy bubli mogą puszczać z obróbki i trzeba po nich spawać bo są znajomymi "kierownika" Jarg. Jest nieprawdopodobne i tylko cicho bo ten to może a zwykły robol by dostał papier i po premi. Szok!

Ktoś

Niestety, ale tutaj nadal liczą się znajomości, a nie dobry fachowiec. Jak masz jakiś wkład w tą firmę coś dobrego zrobiłeś to szybko to zapominają. Ale wystarczy ze noga ci się podwinie jak to w pracy bywa, to od razu papier i po premii a wtedy pamiętają dlugo. Chyba że z kierownikiem chodziłeś do szkoły to jesteś "chroniony" i można buble puszczać i dobrze jest. A i podwyżki dla takich tez są bez problemu.

Boom

Pytanie do Szanownej Dyrekcji. Dlaczego w tej firmie ludzie którzy chcą cos dla tej zrobić dobrego,maja inicjatywe i powinni awansować normalnym trybem są zmuszeni niskimi stawkami do tego by się zwolnić ? Praktyka jest taka ze pracownicy sumiennie wykonujący swój zawód którzy coś mają do powiedzenia są uciszani przez kierowników...dotyczy to wszystkich wydziałów spaw i wos. Przecież to uwstecznia firmę i sprawia że i firma staje się mało konkurencyjna.

Pani przedszkolanka i przedszkolaki....

Chyba sie zwolnię z tej firmy bo mnie przezywają. Proszę panią, proszę panią on mnie przezywa ( to nie firma to przedszkole).

Plejboj

Marta nie piepsz tylko wrzuć swojo focie w bikini:)

MŁODY
@Plejboj

To nie Marta tylko koński łeb piszę te głupoty.

Chłop

Mnie ostatnio zastanawia jedno że na Białej można było kupić być może i dalej można wiertła i gwintowniki podobno od jednego z najlepszych pracowników na WOSIE i lidera zarazem , zresztą zamieszkującego na Białej , co po nim trzeba wiecznie coś spawać bo po pijaku jak na nocy coś robi jeżeli wogóle coś robi to coś mu robota nie idzie

Robotnik

Dyrektor produkcji nie wie co zrobić z liderem z Sandvika, podejmie słuszną decyzję jak będzie miał jaja.

@Robotnik

Robotnik czego się nie podpisujesz Europrzewodniczący? Dyrektorowi to ty nie musisz doradzać bo on dobrze wie co robić. Zamias chować się po kątach weź się lepiej za robote bo młodzi potem przychodzo na wydział i nic nie umio i musimy ich dopiero szkolić a tobie płaco. Ciekawe za co...

Zachęcam wszystkich forumowiczów do zapoznania się z wywiadem z Business Site Director Fortaco JL Sp. z o.o., który znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,42593,wywiad-mariusz-majdanik @byli koledzy czy powiesz coś o pracy w firmie Fortaco JL Sp. z o.o.? Przypominam, że nie możecie obrażać na forum nikogo. Regulamin forum znajdziecie tutaj http://www.gowork.pl/regulamin

@Marta

Marta nie oszukujmy się, tego wywiadu szkoda czytać, przecież to są same bzdury. Wybierz się kiedyś osobiście do zakładu to zobaczysz jakie są RZECZYWISTE warunki pracy i jak doceniany jest pracownik.

Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco JL Sp. z o.o. - Janów Lubelski

• Jak się pracuje w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortaco JL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 11 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortaco JL Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 1033 ocen.

Fortaco JL Sp. z o.o.