Opinie o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortaco JL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

nieznajomy

Dlaczego jakiś zafajdaniec ciągle moje wpisy likwiduje .Czyżby tak prawda kuła w oczy któregoś z pryncypałów

x

Jak myślicie gdzie pojechał koński łeb na wakacje

Guślarz
@x

Bardzo często zastanawiam się Bref, ile jeszcze stanowisk obsadzisz swoimi kolegami ze szkolnej ławy w firmie, wydając ogromne pieniądze ludziom, którzy nie robią nic opłacalnego dla zakładu, chodzi Ci pewnie o to żeby podnieść średnie wynagrodzenie w firmie dając swoim kolesiom a zabierając pracownikom którzy ciężko pracują na produkcji, a może chodzi Ci o to, aby naściągać członków do „Dobrej Zmiany” żeby można było związkiem coś reprezentować. A co do wakacji to pewnie poleciał z teściową na Bermudy.

?
@x

Myślę że do Janowa Podlaskiego na aukcje.

mroczny ślusarz

podobno baby w stokach gadały, że Widła ma być informatykiem w fortaco!

Psychiatra

Urojenia to zaburzenia myślenia, czyli przekonanie chorego o istnieniu rzeczy, zjawisk czy wydarzeń wokół niego, które naprawdę nie istnieją. Pewne zdarzenia mogą co prawda mieć miejsce, ale chory nadaje im nieadekwatne znaczenie, nadbudowuje wokół nich chorobowe treści, tzw. system urojeń. Takie fałszywe sądy pacjenta są niekorygowalne; nie daje on sobie wyjaśnić, wytłumaczyć, że to, co myśli, nie ma miejsca w rzeczywistości, nie dzieje się naprawdę. Pacjent jest głęboko przekonany o prawdziwości swoich urojeń, „wierzy w nie”, „wie”, uważa, że to jego sądy są prawdziwe, a inni albo ich nie dostrzegają, albo wręcz są „przeciwko niemu”, chcą z niego „zrobić chorego”, kiedy właśnie to on „jest zdrowy”. Może nawet takie osoby, które starają się mu pomóc i „tłumaczyć, że on nie ma racji”, włączyć w system swoich urojeń, jako biorące udział w „zmowie przeciwko niemu” (np. rodzinę, znajomych, osoby z pracy). Do tego grona trafiają nieraz także, osoby i instytucje, które mogą pacjentowi pomóc profesjonalnie: psychologowie, lekarze psychiatrzy, personel szpitala. Dlatego często bardzo trudno pomóc osobie, która uważa, że z nią jest „wszystko w porządku”, że jest zdrowa, a ci, którzy chcą jej pomóc, są przeciwko niej.

@Psychiatra

Podpisuj się psychol fon Nogayu

Figo-Fago!!!
@pomocny

Bardzo trafne określenie co do von Nogaya. Jeśli jesteś tak ograniczonym człowiekiem von Nogayu to nie wklejaj gotowych postów tylko czytaj co ludzie mądrego piszą o tobie. Obstawiłeś się dwoma liderami z których jeden stoi przy tablicy i udaje że „coś tam” maluje, drugi chodzi ze starej hali na nową udając, że donosi dokumentację, a twój asystent (kultywator) chodzi po hali i miesza powietrze i bardzo często pali. Ci ludzie razem z tobą wzięci, jeśli byliby rozliczani ze swojej pracy to by nie jedli nawet bułeczek z czarnym salcesonem.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Kontroler Finansowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Figo-Fago!!!

Po tygodniowej tułaczce wrócił do pracy syn marnotrawny pracownik von Nogaya, okaże się jak słownym kierownikiem jest von Nogay, który zastraszał pracowników, że jeśli któryś pójdzie na zwolnienie lekarskie to nie ma powrotu na linię Hitachi.

pomocny

Pracuje u kier. fon nogaya . Wczoraj przeżyłem szok . Fon nogay wzywał wszystkich do siebie pod pretekstem oceny a tak naprawdę namawiał bardzo stanowczo aby zapisywać się do DOBREJ ZMIANY sugestie kie.był takie że po zapisaniu się do związków wyżej wymienionych będzie lepsza ocena ogólna a co zatym idzie podwyżka .MAM APEL DO DYREKCJI ABY NIE STRESOWAĆ PRACOWNIKÓW TAKIMI METODAMI BO TO JEST SZANTAŻ .

pomocny

Ciekawe czy koń wie że fon nogay to najlepszy kolega M.J i że to on wypromował M.J na kierownika i w dalszym ciągu się spotykają . Następnym przyjacielem M. J jest. Człowiek biegunka razem zajmują się sprzedażą samochodów.

Yanosik

Konski łbie poszukują w klasztorze chętnych do zbierania tacy oczywiście w Czestochowie. Zgłoś sie bo przynajmniej do takiej fuchy można byc skonczonym debilem i nie posiadać żadnych kwalifikacji zawodowych. Tylko ze jest jest problem bo ty nie chodzisz do kościoła niedowiarku. Ale potraktuj to jako pracę, ale niestety i tam ludzie będą tobą gardzic i mieć cie za gów***o jakim jesteś, tak jak pracownicy Fortaco w Janowie L. w zakładzie którego jesteś dyrektorem. Co do kontroli alkomatem na nowym biurowcu, to to jest niezgodne z zasadami aby kontrolować pracowników wyzszego szczebla. Ale za to zgodne jest z regulaminem aby karac ludzi za nic, poniżać ich i wykorzystywać do roboty?! Tylko ty i tak tego nie zrozumiesz, bo twoj intelekt jest zbyt mało rozwinięty, ty masz tylko jedną wizję działania na korzyść pracodawcy! Obudz sie i zacznij szanować pracowników a i pracownicy będą szanować ciebie !!!!

Guślarz

Kiedyś pisał posty Figo-Fago o wielkiej obłudzie w Fortaco, co było szczerą prawdą, przekonamy jak się zachowa kierownik na linii Hitachi, który straszył pracowników że jeśli któryś pójdzie ma zwolnienie lekarskie to nie ma powrotu na tę linię. Pech chciał że jego pupilka złapała cieczka tygodniowa i przebywa na zwolnieniu lekarskim. I co ty na to kierowniku, jesteś słownym człowiekiem? BREF, czas na podjęcie męskiej decyzji czy kierownik i lider zachowują się okej!!

ktoś
@Guślarz

To jest prawda co piszesz bo ja pracuje u fon nogaja i tak właśnie mówił że przeniesie każdego kto pójdzie na zwolnienie i sam jestem ciekaw co zrobi ze swoim dupo włazem jeśli nic to i ja idę na zwolnienie

kupidyn

Takie koszulki polo przywozili kiedyś „tranzytem ” z Rumunii za rządów Czauczesku, pewnie mu zostało po repatriantach worek szmat i dociera bo szkoda wyrzucić.

X

Zapomniałem jeszcze o jednym MAM APEL JEŚLI KTOŚ MA NIEPOTRZEBNE UBRANIA TO PROSZĘ MORZE KOŃ WRESZCIE PORZĄDNIE SIĘ UBIERZE BO CHODZI JAK DZIAD

Jędrzej
@X

Te koszulkę polo Konio zapi****lił z pomocy dla powodzian. Bezdomni chodzą lepiej ubrani niż ten niedorozwój intelektualny.

X

muszę wszystkich rozczarować a to dlatego że koń jest głupcem i nikt takiego pustaka na śląsku nie zatrudni dlatego będzie siedział do usranej śmierci w janowie bo kto baranowi da taką kasę za zaglądanie po śmietnikach albo śledzenie pracowników na kamerach

Pracwnik

Będzie jeszcze bezrobotny za jego nękanie pracowników​ i zwalnianie gdzie są związki zawodowe Olek też będzie rowerem jechał do Częstochowy na kapciach i w tej koszulce polo w paski ja chodziłem za kawalera w takiej 15 lat temu

Pracwnik

Oni nie mają wstydu pan władca na zebraniu powiedział że uzgodnił że związkami dmuchanie na bramie a okazało się że to nie prawda związki wystosowały​ pismo że to nie prawda sam dyrektor kłamie jak by związki miały jaja to dawno by napisali pismo do larsa i dyrektor ki poszli by na bezrobocie jeden do Częstochowy a drugi zarejestrowany PUP januw lub za 650zl na msc

Ktoś
@Pracwnik

Masz racje jeden z nich już był na bezrobociu za prezesa z Finlandii . A teraz to ci dyrektor.

Edmund

Apel do pracowników Fortaco pamiętajcie że każdy z nas może odmówić dmuchania w alkomat i poprosić o przyjazd policji ,jeżeli będziemy tak robić to kochany dyrektor zrezygnuje ze swoich pomysłów .Zgodnie z ustawą o wychowaniu w trzeźwości pracownik może odmówić dmuchania w alkomat i poprosić o przyjazd policji no i pan dyrektor zacznie się wstydzić że ma samych alkoholików w zakładzie .Jeden z Prezesów robił już z pracowników Fortaco złodziei no i już od dawna nie pracuje. Po prostu musiał zrezygnować.Pamiętajcie razem możemy więcej.

OJCIEC DYREKTOR

i mają zmienić nazwę ulicy na MĘCZENNIKÓW KOŃSKICH

ZASKRONIEC

KONIO BURZY HALE BO MA POWSTAĆ POMNIK Z JEGO WIZERUNKIEM CZYLI POMNIK Z KONIEM BO W. KACIE STAŁA KOPARKA

Spawacz

Ciekawy skąd tyle mądrości w końskim łbie

Ciekawy

Kolego odpowiedz dlaczego pracujesz w tej firmie a. Bo jest to najlepsza firma co mnie chciała zatrudnić b. Bo jestem tak gupi że wszyscy wkoło dają lepsze zarobki i warunki a ja się uparłem, że będę pracował w Fortaco i codziennie na Forum wypisywał swoje urojenia Po tym co piszesz wnioskuję, że prawdziwa jest opcja b. Zgłoś się jak najszybciej do psychiatry.

Edmund

Pieniądze na świetlice w szpitalu się znalazły a w zakładzie pracownicy tracą zdrowie w dymie i pyle . Może zamiast inwestować w szpital to szacowny dyrektor zadbał by o zdrowie pracowników fortaco. Reklama ważniejsza od zdrowia pracowników . ZGROZA!!!!!!

@Edmund

Bardzo dobry post .Ten ciekawy to któryś z dyrektorów bo bardzo go zabolało to co napisałeś wiadomo że prawda boli szczególnie OSZUSTÓW

Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco JL Sp. z o.o. - Janów Lubelski

• Jak się pracuje w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortaco JL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 11 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortaco JL Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 1041 ocen.

Fortaco JL Sp. z o.o.