Opinie o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortaco JL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Spawacz0501

To dlaczego nadal tam pracujecie i narzekacie skoro jest tam tak źle? Czy na prawdę jest tak kiepsko ze nie da się normalnie pracować? pytam dlatego bo w poniedziałek wybieram się na rozmowę do firmy

Lider
@Spawacz0501

W firmie pracuje ponad 400 osób wielu z nich długie lata. Część z tych co odeszli wraca więc widocznie nie jest najgorzej. Pracować trzeba, były przypadki że ktoś wyleciał za wódkę lub za zniknięcie z pracy ale w dzisiejszych czasach żaden pracodawca takich rzeczy nie toleruje. Monitoring jest dziś wszędzie w sklepie, na ulicy więc to żadna nowość.

Guślarz

Jeśli jest tak dobrze to niech mi ktoś wytłumaczy ( a najlepiej Bref), jak to mozliwe że z 30-letnim stażem pracy nie można zarobić 2000 zł z normalnych godzin pracy ( 160 h ), nie licząc tych zasranych dodatkow ( bo co innego jakby były razy 3 jak mają kierowniki albo razy dwa jak liderzy).

Pracwnik

Na pewno super dokładają kamer i zastraszanie pracowników dlaczego od mrożą odchodzą spawacze tym nik się nie zajmie jedną wielką ściema z tą firmą tylko koń się chwali jaki to zakład miły i przyjemny dla pracowników ilu odeszło spawaczy w ostatnim roku

Spawacz0501

Jakie warunki mają spawacze na sandwiku? Jaka atmosfera tam panuje ?

Lidero
@Spawacz0501

Zarobki takie same jak w całej firmie. Atmosfera super tak jak na pozostałych liniach.

BEKAJĄCY
@Lidero

Poprostu jak w niebie tylko poco nowe kamery .Baby w stokach gadały że koński łeb będzie lepiej pilnował brudasów . zapraszamy na sandvika zobaczymy ile wytrzymasz

nieroba
@Spawacz0501

Zarobki marne atmosfera jeszcze gorsza wymagania z kosmosu jedynie co jest fajne to że co dzień można sobie po wypalać spoiny

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Kontroler Finansowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Sergio

A jak jest na logistyce? Jaka tam atmosfera, ludzie i kierownik? Jakie zarobki?

Koń

Kania wróć błagam bo nie ma kto Sandwika spawać!

X
@Koń

Ty powinieneś podpisywać się OSIOŁ a nie koń bo nie umiesz napisać SANDVIK. Wracając do wypalania na sandviku to drugi dzień słychać jazgot aż na starej hali o co tam chodzi gdzie jest koń że nie reaguje

X

Muszę jeszcze dodać . Mam nadzieję że na obiad nie było wątróbki bo kiedyś serwowali na darmowe zupki i koński łeb zrobił aferę że nie jada takiego czegoś .

Hans

Idz na chorobowe Work Serwis czeka idziesz na emeryture Kon pomoze sie przeniesc do Work Serwis tak sie tutaj traktuje ludzi BRAWO KONIU

Bref

Msza mu nie pomoże !!!!!!!!

x
@Bref

Co znalazłeś pokrewną dusz w krytykowaniu f f pamiętaj że mam was wszystkich w (usunięte przez administratora) barany i bezmózgowce .

Q

Bref dlaczego straszysz figo fago przecież wszystko co pisze to szczera prawda dzięki niemu dowiadujemy się bardzo ciekawych faktów z działalności dyrekcji oraz związków .Myślę że to ty powinieneś się obawiać bo wychodzi na jaw twoja niekompetencja .Dlaczego nie robisz zebrań z pracownikami i nie informujesz o tym co dzieje się w firmie .Czekam na takie spotkania i prawdziwe informacje

Qs

Trzy litery a która to część ciała.

Brefś

Deb..l na rysunku sie nie zna a wszystkich krytykuje. Do szkoły muzgojebco.INŻYNIER OD SIEDMIU BOLEŚCI .

Bref

Ten inżynier o którym wszyscy piszą to za kiełbasa a nie za kartofle

Bref

Nieznajomy mam wielką prośbę do ciebie pozdrów Figo Fago !!!!!

Figo-Fago!!!

Dlaczego w firmie jest taka obłuda. Na ostatnim spotkaniu pana dyrektora z załogą była taka ściema że się rzygać chce. Pan dyrektor zaczął oczywiście od słupków które pokazuje co miesiąc jednakowe chyba że trzeba gdzieś wstawić reklamację. Dziękuję całej załodze z całego serca, a najemnik z Częstochowy czatuje aby kogoś ukarać ( w końcu ten debil może by zabrał głos w jakiejś sprawie). Celebryta związkowy udaje że kształci spawaczy a jakości jak nie było tak nie ma ( jeśli ktoś się orientuje to wiadomo że w ciągu tygodnia albo dwóch z ciemniaka nie zrobi inżyniera chyba, że za kartofle). Dlaczego nie porusza się tematu uciekania pracowników z zakładu i to od jednego kierownika ( von Nogaya) i dlaczego w końcu nie mówi się chociaż odrobiny prawdy ?!

@Figo-Fago!!!

A co to jest prawda nieznajomy !!!! Albo Figo Fago a już nie wiem kim ty jesteś inżynierze za kartoszki a może i za jajka.

@Figo-Fago!!!

Pamiętaj internet jest anonimowy ale są instytucje które mogą dotrzeć do takich popaprańców jak ty. JUŻ NIEDŁUGO !!!!!!

Pozdrów nieznajomego !!!!!!!

Figo-Fago!!!
@Bref

Widzę Bref, że zaczynasz się z tym wszystkim gubic, sam kiedyś powiedziałeś że strona forum Fortaco jest potrzebna do wydawania opinii, więc nie pieprz farmazonów tylko pisz !!!!

figo fago

Muszę ci napisać że ze swoją rodziną żyję bardzo dobrze mam czworo dzieci dwa psy i trzy koty nie licząc bezdomnych które przychodzą do mnie jeść . Napisz coś o swojej rodzinie jeśli ją masz bo wydaje mi się że niezbyt dobrze z nią żyjesz siedzisz w Janowie cały tydzień a jak pojedziesz do domu to zamiast zajmować się rodziną siedzisz na internecie i piszesz głupoty.

Q

WITAM. Byłem na spotkaniu z prezesem który między innymi powiedział żeby nie słuchać plotek na temat work serwisu .Tutaj podam tylko jeden przykład kłamstw obu pryncypałów . Jest jeden pracownik po 30 letnim stażu pracy i trzeba było go przenieść do work serwisu .WSTYD .jeśli chodzi o jakość na sandviku to większość ludzi którzy dbali o nią są za bramą dzięki koniowi i liderom . BREF dalej czekam na odpowiedz .

@Q

Chodzisz na spotkania i słuchasz jak świnia grzmotów a nawet nie wiesz że w Fortaco Janów Lubelski nie ma prezesa . Mamy Dyrektora Operacyjnego to tak dla twojej wiadomości.

@Q

No i następne kłamstwo z twojej strony. Ten pracownik z 30 letnim stażem pracy nadal pracuje w Fortaco. Nie pisz jak nie sprawdzisz plotek.

@Bref

Jakie kłamstwo czy pracownik na neusonie nie był przeniesiony do zewnętrznej firmy .PRZYJECHAŁEŚ CHAMIE DO JANOWA I BĘDZIESZ PISAŁ GŁUPOTY TO TY PROPAGUJESZ KŁAMSTWO I ROBISZ Z LUDZI NIEWOLNIKÓW

@Q

Oj M.J czyżby przypadkiem to nie twoja propozycja żeby przenieść pracownika do agencji pracy tymczasowej ?

Nieznajomy!!!!!

Liderzy biorą dobre pieniądze to nie będą się sprzeciwiać kierownikowi i koniowi. Kierownik bierze jeszcze lepsze pieniądze to nie musi robić zmian w produkcji. A konio nie mając zielonego pojecia o produkcji bierze ludzi z innych wydziałów do pracy na Sandviku ktora wymaga dużych umiejętności i dlatego dzieją się takie JAJA!!!

@Nieznajomy!!!!!

Napewno nie lepsze pieniądze od Ciebie ty pasożycie.

@Nieznajomy!!!!!

I jeszcze jedno ci powiem to my zwykli pracownicy pracujemy na twoje wynagrodzenie ty pośniaku . A ty w godzinach pracy zajmujesz się nie tym za co ci płacą.WIELKI MI TU INŻYNIER ZA WOREK KARTOFLI.

nieznajomy
@Sandvik

Gdyby nie inżynierowie to ty chamie nie miałbyś co robić i musiałbyś zrywać maliny.pozdrawiam roboli

@nieznajomy

Oj boli to boli co nie inżynierku za kartofelki.

@Sandvik

Albo nawet inżynier po politologi to dopiero ci inżynier aż żal dupę ściska.

nieznajomy
@Sandvik

To co napisałem wcześniej teraz się potwierdza chamstwo i tyle nawet pan dyrektor tak twierdzi

LIDER

Wiecie o co tam chodzi na tym SANDVIKU ciągle ktoś coś wypala jeden jazgot i tumany dymu .Wyszedłem za chale zaczerpnąć świeżego powietrza a tam przez okna od cata pytają ludzie co tak wypalamy że aż u nich słychać myśleli że rozbieramy chale

MAZGUŁA
@LIDER

A co ma się dziać wychodzą na na jaw pomysły końskiego łba .Rozwalił dobrze działającą placówkę na której pracownicy sobie pomagali i każdy ze sobą w spół pracował a teraz jest jeden burdel wszyscy wszystkich pod.........ą nikt nikomu nie pokaże jak ma robić tylko patrzy aby sam pokazać się jaki z niego fachowiec. A co ostatnio pospawali ulubieńcy konia czyli oligarchowie to woła o pomstę do nieba . BRAWO koński łbie ale też brawo LIDERZY razem z KIEROWNIKIEM.

M
@MAZGUŁA

Ale za to nikt nie BEKA ani nie śmieje się z konia

pomocny

Nie mądruj GEBELSIE spod NISKA

Alutec

Dodam jeszcze że znikną wszystkie wasze problemy o których piszecie bo u nas nie trzeba pracować, nie trzeba sprzątać, można palić, można pić ale tylko 3 browary dziennie, można się spóźniać. Nie ma liderów kierowników nikt nikogo nie goni. Jest super, po co zapier.... w beznadziejnej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco JL Sp. z o.o. - Janów Lubelski

• Jak się pracuje w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortaco JL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 11 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortaco JL Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 1041 ocen.

Fortaco JL Sp. z o.o.