logo Fortaco JL Sp. z o.o.

Fortaco JL Sp. z o.o.

Janów Lubelski

Opinie o Fortaco JL Sp. z o.o.

Guślarz 2017-06-23 21:17
Bref, nie był byś takim cwaniakiem gdyby przewodniczący największych związków Fortaco miał jaja. Wystarczyłoby jedno porządne pismo do właściciela i mały protest a pojechałbyś pod Częstochowę rowerem i to bez hamulca.
Bref 2017-06-23 21:33
Ale ty głupi jesteś aż mi cię szkoda.
tz 2017-06-23 22:25
To jest twoje podejście nie ważne jak bardzo będziesz dokuczał ludziom oni i tak będą pracować bo nie mają wyjścia
Bref 2017-06-24 20:37
Nikogo nie zmuszam do pracy w spółce, jeśli komuś nie odpowiada praca w firmie niech szuka zatrudnienia u innego pracodawcy.
Guślarz 2017-06-24 21:16
Widzę synu, że miękniesz w swoich postach. Pamiętaj, że ty jesteś takim samym pracownikiem jak każdy jeden pracujący w tej firmie, tylko, że ty przyszedłeś tutaj z układami i dorabiasz się na ludzkiej krzywdzie karząc i oszukując ludzi, ale i to się skończy, i co wtedy?
Pracwnik 2017-06-25 12:10
Ty sobie poszukaj innej pracy pod Częstochowa a nie robijasz służbowe samochody s luźniej remontujesz za nasze pieniądze ile razy rozbiles już chyba trzy kiepski z ciebie kierowca śmieją się z ciebie technolodzy
Yanosik 2017-06-25 18:24
Witam! !
Zastanawiając się nad ostatnimi wydarzeniami które miały miejsce w firmie doszedłem do wniosku, że alkomat to jednak przydatna rzecz na placówce. Tylko jak chcemy kontrolować ludzi pracujących w Fortaco to nie tylko pracowników fizycznych, ale również całą kadrę zarządzającą!!
Dlaczego, przykładowo Konio może wejść naj***ny na placówkę bez żadnych konsekwencji, a pracownik który zostanie przyłapany pod wpływem alkoholu automatycznie zostaje zwolniony.
W pełni popieram ta koncepcję, ale alkomat należy zamontować również na biurowcu i trzeba kontrolować wszystkich! !!!!!
tz 2017-06-25 18:33
Ciekawe jak długo będziesz odsyłał pracowników do innego pracodawcy myślę że w końcu zabraknie ludzi do roboty o ile mi wiadomo to sporo ludzi myśli o zwalnianiu się z tego obozu .Mądruj dalej
OJCIEC DYREKTOR 2017-06-25 21:40
pamiętajcie koledzy żeby sprawdzić kogoś alkomatem potrzebny jest na niego atest i po wykonaniu takiego badania powinniście dostać protokół z wykonanego badania NIE DAWAJCIE SIĘ ROBIĆ W CIULA
HANS 2017-06-25 21:47
ta firma sama sobie bat kręci na własn [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w końcu ludzie nie wytrzymają kiedyś
Bref 2017-06-26 06:27
E ty dostałeś rozdwojenia jaźni dobre jaja pozdrów figo fago i nieznajomego.
x 2017-06-26 07:40
Teraz rozumiem dlaczego koń chodzi taki przymulony poprostu ma problemy alkocholowe
Psychiatra 2017-06-26 17:03
Kolejny dzień plucia na najlepszego pracodawcę jakiego udało ci się znaleźć i który płaci ci najlepsze wynagrodzenie za twój brak talentów. Można cię porównać do wrednego psa co po zjedzeniu miski gryzie właściciela a nie potrafi nawet szczekać. Jesteś w życiu nieszczęśliwy ale to dobrze bo na to zasługujesz. Zawdzięczasz to tylko temu jaki jesteś.
Ktoś kto w kółko pisze to samo będąc rozczarowany życiem, ma manię prześladowczą, niską samoocenę oraz pretensje do wszystkich oprócz siebie kwalifikuje się do leczenia psychiatrycznego.
tz 2017-06-26 21:26
Wiesz że ja mogę ci załatwić leczenie u psychiatry będziesz dobrze traktowany. Wracając.do temat
U to jeśli ja zarobię tyle co ty to radykalnie zmienię poglondy
Guślarz 2017-06-27 07:13
Dziękuję Ci Panie za tak dobrego pracodawcę i za te 2000 tys. zł które zarobie przez miesiąc aż mi się pot po d***e leje.
ktoś 2017-06-27 22:04
Psychiatra idź ty do psychiatry bo coś jest nie tak z twoją głową.
Jędrzej 2017-06-28 20:36
Jeśli mowimy o braku talentu to ty jesteś najlepszym tego przykładem. Przecież ty tak znasz się na produkcji jak świnia na gwiazdach. Hodowla świń wymaga więcej umiejętności personalnych niz bycie dyrektorem produkcji. I jeszcze jedno, coś ostatnio czuć gorzałe od ciebie ale pewnie alkomat i tak pokazuje 0,00 !
EDEK 2017-06-28 22:31
To by się zgadzało że koń ma problem alkocholowy bo ja sprzątam śmieci i tam gdzie on urzęduje była butelka po krupniku
Jędrzej 2017-06-29 17:42
Konio ciekawe czy ty bylbys szczęśliwy jakbyś zamiast 10000 zl zarobił 1400, i zamiast służbowego samochodu jezdzilbys rowerem jak ojciec mateusz??
Tylko nie kłam !
X 2017-06-30 15:13
Wiadomo już poco koński łeb pojechał do Zamościa z kierownikami po pierwsze to w sannie zawinoł sztućce i niema wstępu a po drugie szukali wszyscy dla konia stajni w ZOO ciekawe czy nie będzie się gryzł z osłami
Edmund 2017-06-30 16:30
Pieniądze na świetlice w szpitalu się znalazły a w zakładzie pracownicy tracą zdrowie w dymie i pyle . Może zamiast inwestować w szpital to szacowny dyrektor zadbał by o zdrowie pracowników fortaco. Reklama ważniejsza od zdrowia pracowników . ZGROZA!!!!!!
Ciekawy 2017-06-30 19:09
Kolego odpowiedz dlaczego pracujesz w tej firmie
a. Bo jest to najlepsza firma co mnie chciała zatrudnić
b. Bo jestem tak gupi że wszyscy wkoło dają lepsze zarobki i warunki a ja się uparłem, że będę pracował w Fortaco i codziennie na Forum wypisywał swoje urojenia
Po tym co piszesz wnioskuję, że prawdziwa jest opcja b. Zgłoś się jak najszybciej do psychiatry.
X 2017-07-01 07:55
Bardzo dobry post .Ten ciekawy to któryś z dyrektorów bo bardzo go zabolało to co napisałeś wiadomo że prawda boli szczególnie OSZUSTÓW
Spawacz 2017-07-01 14:56
Ciekawy skąd tyle mądrości w końskim łbie
ZASKRONIEC 2017-07-02 12:08
KONIO BURZY HALE BO MA POWSTAĆ POMNIK Z JEGO WIZERUNKIEM CZYLI POMNIK Z KONIEM BO W. KACIE STAŁA KOPARKA
OJCIEC DYREKTOR 2017-07-03 19:33
i mają zmienić nazwę ulicy na MĘCZENNIKÓW KOŃSKICH
Edmund 2017-07-03 20:15
Apel do pracowników Fortaco pamiętajcie że każdy z nas może odmówić dmuchania w alkomat i poprosić o przyjazd policji ,jeżeli będziemy tak robić to kochany dyrektor zrezygnuje ze swoich pomysłów .Zgodnie z ustawą o wychowaniu w trzeźwości pracownik może odmówić dmuchania w alkomat i poprosić o przyjazd policji no i pan dyrektor zacznie się wstydzić że ma samych alkoholików w zakładzie .Jeden z Prezesów robił już z pracowników Fortaco złodziei no i już od dawna nie pracuje. Po prostu musiał zrezygnować.Pamiętajcie razem możemy więcej.
Pracwnik 2017-07-03 20:32
Oni nie mają wstydu pan władca na zebraniu powiedział że uzgodnił że związkami dmuchanie na bramie a okazało się że to nie prawda związki wystosowały​ pismo że to nie prawda sam dyrektor kłamie jak by związki miały jaja to dawno by napisali pismo do larsa i dyrektor ki poszli by na bezrobocie jeden do Częstochowy a drugi zarejestrowany PUP januw lub za 650zl na msc
Ktoś 2017-07-03 21:05
Masz racje jeden z nich już był na bezrobociu za prezesa z Finlandii . A teraz to ci dyrektor.
Pracwnik 2017-07-03 21:39
Będzie jeszcze bezrobotny za jego nękanie pracowników​ i zwalnianie gdzie są związki zawodowe Olek też będzie rowerem jechał do Częstochowy na kapciach i w tej koszulce polo w paski ja chodziłem za kawalera w takiej 15 lat temu
HANS 2017-07-06 18:51
OLEK KONIU KIEDY PODWYŻKI W TYM SUPER ZAKŁADZIE BĘDĄ mam dość pracy za marne grosze
X 2017-07-06 20:31
muszę wszystkich rozczarować a to dlatego że koń jest głupcem i nikt takiego pustaka na śląsku nie zatrudni dlatego będzie siedział do usranej śmierci w janowie bo kto baranowi da taką kasę za zaglądanie po śmietnikach albo śledzenie pracowników na kamerach
X 2017-07-06 20:36
Zapomniałem jeszcze o jednym MAM APEL JEŚLI KTOŚ MA NIEPOTRZEBNE UBRANIA TO PROSZĘ MORZE KOŃ WRESZCIE PORZĄDNIE SIĘ UBIERZE BO CHODZI JAK DZIAD
Jędrzej 2017-07-07 22:58
Te koszulkę polo Konio zapi****lił z pomocy dla powodzian. Bezdomni chodzą lepiej ubrani niż ten niedorozwój intelektualny.
kupidyn 2017-07-08 20:54
Takie koszulki polo przywozili kiedyś „tranzytem ” z Rumunii za rządów Czauczesku, pewnie mu zostało po repatriantach worek szmat i dociera bo szkoda wyrzucić.
Guślarz 2017-07-08 21:08
Kiedyś pisał posty Figo-Fago o wielkiej obłudzie w Fortaco, co było szczerą prawdą, przekonamy jak się zachowa kierownik na linii Hitachi, który straszył pracowników że jeśli któryś pójdzie ma zwolnienie lekarskie to nie ma powrotu na tę linię. Pech chciał że jego pupilka złapała cieczka tygodniowa i przebywa na zwolnieniu lekarskim. I co ty na to kierowniku, jesteś słownym człowiekiem?
BREF, czas na podjęcie męskiej decyzji czy kierownik i lider zachowują się okej!!
Yanosik 2017-07-08 22:28
Konski łbie poszukują w klasztorze chętnych do zbierania tacy oczywiście w Czestochowie. Zgłoś sie bo przynajmniej do takiej fuchy można byc skonczonym debilem i nie posiadać żadnych kwalifikacji zawodowych. Tylko ze jest jest problem bo ty nie chodzisz do kościoła niedowiarku. Ale potraktuj to jako pracę, ale niestety i tam ludzie będą tobą gardzic i mieć cie za gów***o jakim jesteś, tak jak pracownicy Fortaco w Janowie L. w zakładzie którego jesteś dyrektorem.
Co do kontroli alkomatem na nowym biurowcu, to to jest niezgodne z zasadami aby kontrolować pracowników wyzszego szczebla. Ale za to zgodne jest z regulaminem aby karac ludzi za nic, poniżać ich i wykorzystywać do roboty?!
Tylko ty i tak tego nie zrozumiesz, bo twoj intelekt jest zbyt mało rozwinięty, ty masz tylko jedną wizję działania na korzyść pracodawcy! Obudz sie i zacznij szanować pracowników a i pracownicy będą szanować ciebie !!!!
ktoś 2017-07-09 15:16
To jest prawda co piszesz bo ja pracuje u fon nogaja i tak właśnie mówił że przeniesie każdego kto pójdzie na zwolnienie i sam jestem ciekaw co zrobi ze swoim dupo włazem jeśli nic to i ja idę na zwolnienie
pomocny 2017-07-12 08:35
Ciekawe czy koń wie że fon nogay to najlepszy kolega M.J i że to on wypromował M.J na kierownika i w dalszym ciągu się spotykają . Następnym przyjacielem M. J jest. Człowiek biegunka razem zajmują się sprzedażą samochodów.
Obserwator 2017-07-12 14:59
Tak,zgadza się jednak nadal nie masz świadomości tego ,ze ludzie pracują bo muszą utrzymać swoje rodziny domy i kto tam jak ma konia to i jego też trzeba żywic.Mało tego nie jesteś świadomy tego co ludzie o Tobie sądzą jakie mają zdanie, czasami warto być normalnym człowiekiem a nie zachowywać się jak król.Widziałeś kiedykolwiek aby ktoś z pracowników z uśmiechem powiedział ci Dzień dobry?zapewne nie.Jesteś uważany za tyrana mało tego "szanują" twoją osobę bo muszą.Może nie tak. Ja osobiście gdybym miał pracować w takiej placówce gdzie podwładni nie mają do mnie szacunku i nazywają koniem, spakował bym na Twoim miejscu medaliki siadł na konia 'bez obrazy' i wio do Częstochowy.Jedź tam do siebie znajdź swoją stajnie i żyj sobie w swoim stadzie. Zobacz ile osób ma cię w zadzie może warto zmienić miejsce pracy?☺pozdrawiam.Wio.
Guślarz 2017-07-13 09:42
Zapewne nie spakuje manatek i nie wyjedzie stąd chociaż Częstochowa to prawie śląsk i pracy jest o wiele więcej a z jego umiejetnosciami i wyksztalceniem ( nie w tym kierunku ) można znaleźć pracę ale przy czyszczeniu rowów przy drogach krajowych razem z nowo przyjętym dyrektorem ( jego kolegą). We dwóch było by im razniej zbierać puszki i dorabiać sobie jeszcze na lewo .
pomocny 2017-07-13 10:48
Pracuje u kier. fon nogaya . Wczoraj przeżyłem szok . Fon nogay wzywał wszystkich do siebie pod pretekstem oceny a tak naprawdę namawiał bardzo stanowczo aby zapisywać się do DOBREJ ZMIANY sugestie kie.był takie że po zapisaniu się do związków wyżej wymienionych będzie lepsza ocena ogólna a co zatym idzie podwyżka .MAM APEL DO DYREKCJI ABY NIE STRESOWAĆ PRACOWNIKÓW TAKIMI METODAMI BO TO JEST SZANTAŻ .
Figo-Fago!!! 2017-07-13 18:38
Po tygodniowej tułaczce wrócił do pracy syn marnotrawny pracownik von Nogaya, okaże się jak słownym kierownikiem jest von Nogay, który zastraszał pracowników, że jeśli któryś pójdzie na zwolnienie lekarskie to nie ma powrotu na linię Hitachi.
Psychiatra 2017-07-14 00:21
Urojenia to zaburzenia myślenia, czyli przekonanie chorego o istnieniu rzeczy, zjawisk czy wydarzeń wokół niego, które naprawdę nie istnieją. Pewne zdarzenia mogą co prawda mieć miejsce, ale chory nadaje im nieadekwatne znaczenie, nadbudowuje wokół nich chorobowe treści, tzw. system urojeń. Takie fałszywe sądy pacjenta są niekorygowalne; nie daje on sobie wyjaśnić, wytłumaczyć, że to, co myśli, nie ma miejsca w rzeczywistości, nie dzieje się naprawdę. Pacjent jest głęboko przekonany o prawdziwości swoich urojeń, „wierzy w nie”, „wie”, uważa, że to jego sądy są prawdziwe, a inni albo ich nie dostrzegają, albo wręcz są „przeciwko niemu”, chcą z niego „zrobić chorego”, kiedy właśnie to on „jest zdrowy”. Może nawet takie osoby, które starają się mu pomóc i „tłumaczyć, że on nie ma racji”, włączyć w system swoich urojeń, jako biorące udział w „zmowie przeciwko niemu” (np. rodzinę, znajomych, osoby z pracy). Do tego grona trafiają nieraz także, osoby i instytucje, które mogą pacjentowi pomóc profesjonalnie: psychologowie, lekarze psychiatrzy, personel szpitala. Dlatego często bardzo trudno pomóc osobie, która uważa, że z nią jest „wszystko w porządku”, że jest zdrowa, a ci, którzy chcą jej pomóc, są przeciwko niej.
mroczny ślusarz 2017-07-21 11:01
podobno baby w stokach gadały, że Widła ma być informatykiem w fortaco!
pomocny 2017-07-22 13:45
Podpisuj się psychol fon Nogayu
x 2017-07-23 17:52
Jak myślicie gdzie pojechał koński łeb na wakacje
Figo-Fago!!! 2017-07-23 19:16
Bardzo trafne określenie co do von Nogaya. Jeśli jesteś tak ograniczonym człowiekiem von Nogayu to nie wklejaj gotowych postów tylko czytaj co ludzie mądrego piszą o tobie. Obstawiłeś się dwoma liderami z których jeden stoi przy tablicy i udaje że „coś tam” maluje, drugi chodzi ze starej hali na nową udając, że donosi dokumentację, a twój asystent (kultywator) chodzi po hali i miesza powietrze i bardzo często pali. Ci ludzie razem z tobą wzięci, jeśli byliby rozliczani ze swojej pracy to by nie jedli nawet bułeczek z czarnym salcesonem.
Guślarz 2017-07-23 19:27
Bardzo często zastanawiam się Bref, ile jeszcze stanowisk obsadzisz swoimi kolegami ze szkolnej ławy w firmie, wydając ogromne pieniądze ludziom, którzy nie robią nic opłacalnego dla zakładu, chodzi Ci pewnie o to żeby podnieść średnie wynagrodzenie w firmie dając swoim kolesiom a zabierając pracownikom którzy ciężko pracują na produkcji, a może chodzi Ci o to, aby naściągać członków do „Dobrej Zmiany” żeby można było związkiem coś reprezentować. A co do wakacji to pewnie poleciał z teściową na Bermudy.
? 2017-07-24 12:50
Myślę że do Janowa Podlaskiego na aukcje.
Zostaw swoją opinię o Fortaco JL Sp. z o.o. - Janów Lubelski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fortaco JL Sp. z o.o.