Opinie o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortaco JL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Smeagol

Widziałem na fb relację z pikniku rodzinnego, to jakaś coroczna inicjatywa?

@Smeagol

wspominają o tym w ofertach pracy, więc podejrzewam, że to jakaś cykliczna impreza

@huragan

Ciekawe co firma jeszcze robi w ramach integracji pracowników?

Mam
@Agata

Właśnie wszyscy kierownicy pojechali integrować się do Zwierzyńca a robolom zabrali premię. I tak jest w tym zakładzie.

smolny
@Smeagol

przepraszam, ja nie w temacie. I co na tym pikniku rodzinnym ciekawego?

qas

mam parę pytań do stanowiska kierownik logistyki, jak duży jest personel podległy pod kierownika? mniej więcej ile osób nadzoruje?

qas
@qas

wymagane jest doświadczenie w logistyce produkcji, ja mam akurat w branży transportowej i moje pytanie warto aplikować czy od razu odpuścić, bo i tak odrzucą?

gondek
@qas

myślę że taką informacje otrzymasz dopiero po wejściu w strukturę, ale patrząc na wielkość zakładu to wydaje mi się że trochę może ich być ale no na rozmowie wtedy się dowiemy...

gondek
@qas

zależy pewnie ile masz tego doświadczenia i wa jakiej firmie..., ja bym próbował na twoim miejscu

Lilo
@qas

Nawet jak odrzucą, to co? Będziesz dokładnie w tym samym punkcie, jak gdybyś nic nie zrobił, a przynajmniej jakakolwiek szansa będzie. Nic nie masz do stracenia

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. jako Brygadzista. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Lilo

No chyba całe forum poświęcone jest temu pracodawcy, wystarczy sobie poczytać

koszykarz

hej, chciałem się zrekrutować na magazyn/ kierowca wózka widłowego, obstawiam że na magazyn się dostane ale zależy mi na wózku widłowym tyko muszę na niego zrobić kurs i tu sie pojawia pytanie czy może ktos sie orientuje ile taki kurs trwa? bo nie wiem czy zaczekać z aplikacją czy nie?

aslan
@koszykarz

wszystko zależy też na jaki wózek zrobisz uprawnienia bo jak sobie poczytasz to ceny się wahają od 250- 900 z tego co patrzyłem i trwają chyba coś około 2 dni zależy pewnie też jaki…

Katarzyna
@aslan

Czyli firma niczego takiego nie oferuje jak kursy itp? Bo w sumie też to fajna opcja by była jakby jednak trochę w ludzi tu inwestowali

norbi
@Katarzyna

no raczej właśnie inwestuje, bo nawet w ogłoszeniu jest info: "możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, kursy językowe, dofinansowanie do studiów)", wysłałem CV to się przekonam jak to jest w praktyce, o ile mnie przyjmą

norbi
@Katarzyna

a tu gość chyba miał dylemat kiedy zrobić taki kurs, bo no raczej logiczne, że jak szukają kierowcy wózka widłowego to nie napiszą, że bez uprawnień

berlin
@norbi

a orientujesz się jak można zgłosić się na taki kurs? w sensie jak już się dostane chwile popracuje to ja mam wyjść z inicjatywą do kogoś czy oni raczej wybierają kandydatów nwm za efektywną prace czy cos takiego.?

aslan
@berlin

jak już cię przyjmą to wtedy bym rozpoczął temat, no i sam bym wyszedł z tematem bo trochę ludzi tu jest

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Kontroler Finansowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Marynarz

Hejka czy odziały za granicą są jakoś połączone z oddziałami w pl? jest możliwy transfer do Finlandii?

houko
@Marynarz

w sumie to nic mi o tym nie wiadomo

houko
@Marynarz

przedzwoń tam najlepiej do nich i zapytaj

dna

Wpadła oferta n cnc i tu moje pytanko. Są 3 zmiany i praca od poniedziałku do piątku. To rozumiem, że w piątek ta trzecia też obowiązuje?

ulu
@dna

skoro w ogłoszeniu jest tak napisane, to nie rozumiem czemu niby miałaby nie obowiązywać

kominio
@dna

a w jakich godzinach te zmiany są?

kominio
@dna

na 24h rozdzielone te zmiany, nie?

Limo
@dna

A czemu piątki miałyby być na jakichś specjalnych zasadach?

Limo
@kominio

Gdzieś tu kiedyś wyczytałem, że zaczyna sie o 7:30, ale nie wiem na ile to aktualne

mm
@Limo

tak właśnie bywało tam, tak zaczynaliśmy robote

Qiko

w jakich godzinach pracuje administracja?

Qiko
@Qiko

jest jakaś elastyczność w tym temacie? nie widzę nigdzie takiego info niestety

polo
@Qiko

od 7;30 można wbijać a najpóźniej chyba 9...

Spawaczwfortaco

Niskie zarobki, ciągłe poganianie, (usunięte przez administratora) na robotach spawalniczych

huragan

nie wiecie może czy na cloud engineer trzeba się komunikować po angielsku? z jakimiś zagranicznymi klientami albo coś?

@huragan

bo angielski to oczywiste, że trzeba znać na takie stanowisko, to wiem, pytam konkretnie o rozmowy z ludźmi po angielsku

@huragan

ale z założenia pewnie może zdarzyć się taka sytuacja

@jobe

ja pytam bardziej o to czy jest jakiś project manager co załatwia takie komunikacyjne sprawy z klientami czy to by należało do moim obowiązków

OP

Pracuję tu już jakiś czas i jest całkiem nieźle. Nie ma ideału i też narzekam (jak każdy człowiek pewnie) od czasu do czasu, ale w ogólnym rozrachunku firma nie jest zła, warunki oferuje niezłe, ludzie bardzo w porządku.

@OP

a jakie stanowisko jeśli można wiedzieć?

@OP

całej firmy dotyczy to co piszesz czy o swoim dziale się tylko wypowiadasz?

często się zdarza, że przyjmują ludzi do przyuczenia czy raczej celują w doświadczonych pracowników?

doświadczenia zawodowego jeszcze nie mam to się zastanawiam jakie są szanse że coś się tu dla mnie znajdzie

Najs

No raczej celują w doświadczonych. Nie musisz mieć nie wiadomo jak ogromnego doświadczenia, ale jakiekolwiek wypadałoby mieć.

@Najs

to znaczy że jest totalnie 0% szans żeby kogoś bez doświadczenia przyjęli? miał tu ktoś taką sytuację podobną do mojej?

Gienek

Jakie wymagania na stanowisko elektryka UR?

@Gienek

Nie ładuje mi się strona z ofertami, więc nie mam jak sobie sprawdzić, a myślę nad apalikowaniem

@Gienek

Czy uprawnienia SEP 1 kV wystarczą, czy to za mało?

@Gienek

jeszcze obsługi CNC wymagają i doświadczenia

@Gienek

a i uprawnienia na suwnice i żurawie, nie doczytałem

@Gienek

a to chyba masz coś z internetem u siebie nie tak, bo mi się normalnie ładuje

Bogdan
@Gienek

Wymagania a faktyczne oczekiwania pracodawców często są inne niż w ogłoszeniach (ogłoszenia pewnie pisze HR). Doświadczenie mnie nauczyło żeby nie patrzeć na wymagania tylko poprostu złożyć CV.

sose
@Bogdan

a to się tutaj akurat nie zgodzę z tobą, skoro podają jakieś wymagania to raczej zależy pracodawcy na tym, żeby kandydat je spełniał

sose
@Bogdan

hr przecież sam sobie tego nie wymyśla tylko dostają polecenie kogo dokładnie mają szukać

Movika

Chciałbym was podpytać o stabilność i rozwój firmy. Jak to wygląda aktualnie? Dzieje się?

meleks
@Movika

nie wiem co masz na myśli przez rozwój, ale patrząc na to, że ktoś niżej coś pisał o jakimś pikniku to chyba też o tym świadczy

@Movika

zdecydowanie jest stabilnie w moim odczuciu

@Movika

o co pytasz w kwestii tego "dzieje sie"?

@jobe

A dlaczego, co na to wpływa? Umowa, warunki?

@meleks

Niekoniecznie o to mi chodziło, ale właściwie ciekawe. Co to za piknik, wiesz coś więcej? Dla pracowników? Coś jeszcze firma organizuje?

@jobe

W takiej kwestii bardziej czy jest dużo roboty, czy są jakieś nowe inwestycje

@Movika

no roboty zdecydowanie nie brakuje

hos
@Movika

roboty jest sporo, skoro szukają ludzi to to mówi samo przez się, jakieś tam inwestycyjne plany też się dzieją

Planista

Witam czy ktoś mógłby podzielić się opinią na temat stanowiska specjalisty planowania produkcji w Fortaco?

Demo

hej, dojeżdża jakiś transport możliwie jak najblizej zakładu?

@Demo

a może w ogóle firma organizuje jakiś dojazd?

@Demo

Czy raczej bez auta się nie obejdzie?

mozza
@Demo

jest dopłata do dojazdu to na pewno, bo sam korzystam

mozza

powyżej 30km jak pamiętam to jest

@mozza

To mnie nadal nie urządza, bo jednak samochodu nie mam

@mozza

Ale dobrze wiedzieć, że funkcjonuje coś takiego. Może w przyszłości, jak w końcu się wezmę za naprawę mojego grata, albo kupię co lepszego

storm
@Demo

Na terenie Janowa jest bezpłatny dojazd

@storm

A transport jest punktualny?

Byk

Wie ktoś może jak wygląda dojazd do pracy w Janowie?

@Byk

Jak ja pracowałem była dopłata do dojazdów dla pracowników, którzy mieszkali powyżej 30 km

@Byk

Ale nie pamiętam ile wynosiła

Helena
@Gawron

Aaa, to spoko w sumie :) A jakieś inne dodatki/benefity firma proponowała?

@Helena

Tak i to niemało

@Gawron

jest ktoś kto wie jak to teraz wygląda? Ty pewnie się nie orientujesz jako były pracownik, chyba że masz tam z kimś kontakt jeszcze?

@botaka

A na czym Ci najbardziej zależy?

@botaka

Jak pracowałem system bonusów był już rozwinięty

@botaka

Ale nie będę wymieniać wszystkiego, co było bo tez już nie pamiętam dokładnie

@Gawron

wiesz co nie jestem w stanie określić, na czym konkretnie

@Gawron

bardziej chodzi o to co po prostu jest do ewentualnego wyboru

@Gawron

ale to może komuś przy okazji się będzie chciało odpowiedzieć

Majki
@botaka

wiesz co jest tego faktycznie nadal całkiem sporo. Od jakichś karnetów na basen, dopłaty do posiłków, ubezpieczenie itd

@Majki

Po jakim czasie od zatrudnienia można liczyć na takie dodatki?

@Majki

Po okresie próbnym czy już od razu

cn

Jakie dodatki tu obowiązują?

@cn

nie ma nic o tym w ofercie?

@cn

sprawdziłem, jest sporo rzeczy wypisane

ale to na Wrocław, nie wiem czy tutaj jest tak samo

Sporo oferuje firma.

OP

Chodzi ci o te oferte na Wrocław czy tu aplikujesz bez?

@OP

Sporo czyli co oferują? Można gdzieś to znaleźć i poczytać?

@Agata

W ogłoszeniach masz wypisane co oferują

@Agata

Na fb też dużo publikują

@OP

Jest też oferta na operatora do Janowa.

@Vibi

no właśnie, widziałem ją, stąd w ogóle pytanie

poczytam dokładniej, dzięki

damn

Podobno szukają tu spawaczy, ale nie widzę oferty jakoś albo nie mogę znaleźć. Może ktoś pomóc?

@damn

A skąd masz informację, że szukają?

@damn

Znaczy oferta jest, ale nie do Janowa

damn
@Vibi

Dzięki za info, sprawdzę oferty jeszcze raz

hiro

Ile godzin się pracuje? 8? 10? 12?

dedlajla

@dedlajla

na produkcję

"Produkcja" to stanowisko?

@OP

Nie wydaje mi się. Ale może cała produkcja bez względu na to na jakim stanowisku się jest, pracuje po 8 h? Ktoś to potwierdzi?

@OP

konkretniej istotne to dla mnie nie jest, coś wybiorę w zależności od wymagań

@Agata

Serio? To było pytanie retoryczne.

Edyta
@Pantadeusz

A są jakieś nadgodziny? Jak często się pojawiają i ile za nie płacą?

@Edyta

Odnoszę wrażenie, że Edyta i Agata to jedna osoba?

ty faktycznie

@OP

i nie ma podpisu pod nickiem?? dziwnie to wygląda, bo myślałem, że tak się nie da

@.

Czyli nie tylko ja to widzę.

Bo się tak nie da.

@.

Dlatego to takie podejrzane.

Crane

W przypadku pracy na montera - jeżeli nie ma się IIS to wysyłają w trakcie pracy na wyrobienie, czy po prostu obędzie się bez?

Crane
@Crane

Bo w ofercie piszą, że mile widziane, aczkolwiek wygląda na to, że nei wymagają bezwzględnie

summer
@Crane

zapytaj na profilu Wrocławia, bo to do nich oferta

Langos
@summer

A Fortaco ma tylko te 2 lokalizacje, czy jeszcze gdzieś?

summer
@Langos

z tego co mi wiadomo to tylko te dwie ma

Langos
@summer

Ok, dzięki

Damian
@Langos

I co dowiedziałeś się coś, bo ja też interesuje się ofertą a nie mam takich uprawnień. Jakby robili na swój koszt to byłoby na plus tylko czy nie trzeba od razu podpisywać lojalki.

Yodel
@Damian

Jak ci zależy na informacji, to zawsze możesz zadzwonić

O, to dobrze

Bo to jednak czasami się zdarza

Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco JL Sp. z o.o. - Janów Lubelski

• Jak się pracuje w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortaco JL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 11 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortaco JL Sp. z o.o.