Opinie o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortaco JL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

UWAGA!

Zdecydowana większość wpisów na forum powstaje na zlecenie dyrekcji i przedstawia ich punkt widzenia. Niestety prezentowane opinie mają bardzo mało wspólnego z rzeczywistymi warunkami pracy dla zwykłego pracownika. Wpisy niepochlebne dyrekcji w dziwny sposób znikają - gorzej niż za cenzury. Pracownikom utrudnia się przedstawianie swoich wypowiedzi. Tego typu podejście najlepiej pokazuje stosunek do szeregowego pracownika.

Zorro
@UWAGA!

Spodobała mi się poniżej wypowiedź osoby piszącej na zlecenie dyrekcji. Mówi mniej więcej tak, jak coś ci się nie podoba to możesz potulnie to zgłosić, my cię może nawet wysłuchamy ale racja wiadomo jest po naszej stronie, a teraz wracaj na swoje miejsce w szeregu. Nie waż się pisać na forum bo wtedy jesteś frustratem i najlepiej żebyś się zwolnił.

@Zorro

Równie dobrze osobom krytykującym można zarzucić, że piszą na zlecenie konkurencji. Taka sama teoria z czapy, nie mająca swojego pokrycia w praktyce. To, że ktoś nie nadaje publicznie na forum, ba, ma nawet "czelność" napisać coś względnie dobrego, nie jest jednoznaczne z tym, że robi to na polecenie dyrekcji. Ale część z was usilnie stara się zablokować w ogóle taką ewentualność, narzucając jeden kierunek narracji nastawiony na krytykowanie firmy. W krytyce oczywiście nie ma nic złego, ale tak samo nic złego nie ma w pisaniu pozytywów. Grunt, żeby zachować jakieś resztki kultury.

A regulamin goworka czytałeś, czy tylko klikasz "akceptuję"? Przecież nie jest tak, że każdy nieprzychylny komentarz znika. Jak któryś łamie regulamin (a po niektórych na pierwszy rzut oka było to widać) to wtedy zapewne usuwają. Ja kiedyś czytałem i wiele z tych tutejszych zdecydowanie się kwalifikuje do odstrzału z forum

Mędrzec

Prawda jest taka że ludzie zmądrzeli i nie chcą za parę groszy tracić zdrowia. Każdy wie co to znaczy przebywanie całymi dniami w oparach dymu spawalniczego i jaki to ma po dłuższym czasie wpływ na organizm. Kolejne wpisy pań z kadr też tego nie zmienią.

Małgorzata

Co jest tego powodem że dyrekcja nie wyciąga wniosków? Może masz jakiś pomysł jak można by było to poprawić?

Kontrowersyjny
@Małgorzata

Ja mam pomysł - chociaż ryzykuję to, że mi się oberwie, że sam piszę na zlecenie dyrekcji, ale średnio mnie to interesuje - przestać zgłaszać swoje problemy i uwagi na goworku i zacząć robić to jak poważni ludzie chcący realnych zmian - zgłaszać w firmie. I odnosząc się do wpisu, że "dyrekcja łaskawie wysłucha" - przynajmniej wysłucha, a na forum nie ma żadnej gwarancji, że w ogóle do kogokolwiek to trafi. Jak się chce wyciągania wniosków, to nie zgłaszając problemy w takiej formie. Papier wszystko przyjmie, na forum można napisać cokolwiek i nikt tego nie zweryfikuje.

Babajaga
@UWAGA!

Zarząd nie może zdzierżyć że ktoś śmie napisać prawdę o firmie która jest niestety bolesna i zupełnie nie taka jak ją przedstawiają zleceniodawcy dyrekcji na forum.

eloelo

jak duże jest to dofinansowanie do luxmedu i multisporta?

tytek
@eloelo

to podępnę się pod pytanie i jeszcze dopytam - czym w zasadzie różni się luxmed od medicovera?

Dagar

no dokładnie i do innych lekarzy masz dostęp ale w obrebie tych samych speczjalizacji wiec o ile nie masz jakichś ulubieńców to wszystko jedno

California
@Dagar

a jak jest z innymi benefitami, jakieś są?

gurny
@California

masz jeszcze dopłaty do wypoczynku i premie świąteczne

gurny
@California

a no i jeszcze fajne bo są bezpłatne kursy angielskiego. tego jest jeszcze wiecej ale tak z glowy to nawet nie pamietam

Lupo
@gurny

o, a to każdy może się załapać na taki kurs czy nie ?

Lupo

i na czym polegają takie dopłaty do wypoczynku? : P

uxewon
@Lupo

wiesz w mojej poprzedniej pracy mieliśmy też coś takiego i chodzilo o to że firma miala jakies oferty wyjazdów ktore były dofinansowane i przez to duzo tańsze

uxewon
@gurny

a ile takie premie wynosza? są jeszcze jakieś paczki dla dzieci na te świeta?

Weksel
@uxewon

jakieś tam dopłaty do wypoczynku też mamy jeżeli o to ci chodzi, chociaz bym sie tym nie chwalił bo zaczynac prace od pytan na temat urlopu... xd

melo
@Weksel

no co, urlop też ważna rzecz w pracy jak są dofinansowania to jeszcze lepiej.

Sebax

a dostęp do tych benefitów od razu czy dopiero po jakimś okresie się je dostaje? jak tu macie?

ben
@Sebax

kurde zebym ja to pamiętal... chyba w miare od razu, niektore moze dopiero jak przepracujesz jakis okreslony czas na umowie, jedynie gdzie benefitow nie dostajesz to na zleceniu i jak przez agencje robisz to tez chyba ich nie ma

Normal
@ben

Jak jesteś miejscowy to trzeba czekać sam nie wiem ile ale jak jesteś obcokrajowcem a szczególnie z Indii to masz wszystko od razu zarabiasz jedna trzecia więcej niż miejscowi masz darmowe mieszkanie i obiady no i najważniejsze nie musisz nic umieć robić

Tutel
@ben

a daja tutaj na nieokreślony czas uopy? czy teraz z tym bieda?

goldzik
@Tutel

a to tutaj raczej tylko uop tak? nie ma żadnej innej formy umowy?

goldzik
@Tutel

chociaż w sumie najbardziej mi pasuje uop ale zastanawiam się jak to wyglada

incidd

Na ogłoszeniu odnośnie młodszego kontrolera finansowego jest napisane, że praca od zaraz i zastanawiam się czy wtedy jeśli mam okres wypowiedzenia jednego miesiąca to można zacząć za miesiąc czy faktycznie jest to od zaraz?

vanek
@incidd

na pocieszenie powiem ze moja rekrutacja nie miala chyba dopisanego od zaraz, po prostu na ogloszenie sie zglosilem i trwalo to z 3 tygodnie z calym procesem rekrutacji mniej wiecej, zawsze jest jakas szansa ze ci sie uda jak sie z dobrej strony pokazesz

dużo jeszcze tych 'zabawnych' wpisów pod różnymi nickami zamierzasz napisać?

Szeregowy
@.

Z perspektywy stołka na najwyższym piętrze może się to wydawać „zabawne” ale dla tych 3500 to wogóle zabawne nie jest.

@Szeregowy

no dla mnie też nie jest, przez to jest cudzysłów...

GRZEGORZ

Cześć ludziska ile mogę zarobić na stanowisku monter konstrukcji stalowych

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Kontroler Finansowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
tech

jestem po technikum i zastanawiam sie czy wysyłać CV

@tech

Jak chcesz (usunięte przez administratora) za najniższą krajową to wysyłaj.

spec
@tech

Wyślij, nauczysz się, nabierzesz doświadczenia, w najgorszym przypadku cie nie przyjmą

@spec

Czego na pewno będzie można się tu nauczyć? Jest tu zakres, w którym każdy podoła czy trzeba miec jakieś specjalnie predyspozycje? Jeśli tak to jakie? Co do tego najgorszego przypadku w związku z brakiem przyjęć to czy często się to zdarza, że odrzucają kogoś?

lor
@Katarzyna

ale o jaki dział i stanowisko w ogle pytasz bo nie wiem nawet jak odpowiedzieć na takie długie pytanie.

@lor

Przepraszam, szukają speca od planowania produkcji. Głównie siedzi się w SAPie podobno. Na jakie wsparcie mogę realnie liczyć podczas pracy? Jak rozliczają z popełnianych błędach przy sporządzanych raportach, kto je weryfikuje?

melo
@spec

przyjmują tu ludzi bez doświadczenia do nauki?

reput
@melo

szczerze to powatpiewam, ale moze zalezy od stanowiska. wszystko raczej sprowadza sie do jakichs stanowisk specjalistycznych to musisz i tak cos umiec. chyba ze chodzi o brak doswiadczenia w pracy, a na robocie sie znasz z jakichs praktyk czy cos to wtedy juz o czym innym mowimy

Taka refleksja

Kurczę tak mi brakuje na drugiej i trzeciej zmianie tych spotkań na koniec zmiany jakie jest przed 15.00 takie poważne tematy tyle chloniemy informacji kierownicy się starają coś nowego powiedzieć ale wychodzi ze jedno i to samo się wałkuje a kontroler z cata z rączkami w kieszeniach tylko obserwuję w tym czasie pracownicy z agencji już są wykąpani i mijamy się z nimi na schodach jak opuszczają mury tego zakładu a w zasadzie to takiego bałaganu jak jest teraz w tym zakładzie to jeszcze nie widziałem a blisko 20 lat tu jestem koń jakby wrócił to by zszedł na zawał nikt nad niczym nie panuje hindusi robią co chcą ile chcą my niby dostaliśmy podwyżkę ale kosztem kombinacji przy premii od efektywności ogólnie jest lipa szkoda miejscowych pozdro

Jasnowidz
@Taka refleksja

Widzę że to nie była refleksja tylko przepowiednia która się sprawdza na naszych oczach że nikt nad niczym nie panuje hindus jednak robi co chce nawet zwolniony chodzi sobie dalej do pracy bardzo dobre potwierdzenie tego że robią jak chcą i kiedy chcą logistyka położona na łopatki do jednego wyrobu brakuje ci jakiegoś detalu pół dnia czekasz na niego potem przywozi ci dziesięć jeden wykorzystujesz a reszta wala się pod nogami nawet i przez miesiąc a o reszcie szkoda pisać ale chociaż z tego widoku humor się poprawia

Związek
@Jasnowidz

Dodaj jeszcze jak wygląda wymiana informacji pomiędzy pracownikiem liderem kierownikiem no i budynkiem zewnętrznym bo mi się wydaje że od pewnego czasu nie ma żadnej wymiany informacji każdy robi tak jak hindusi tzn co chce

dexter

jak ktoś chce to może mnie polecić do pracy żeby mieć dodatek a może i mi to pomoże żeby sie łatwiej do was dostać

zygzak
@dexter

a to tu mają system poleceń w ogóle?

zygzak
@dexter

ile dostaje pracownik za takie polecenie? tak z ciekawości warto?

@dexter

nie tak powinno to działać. ma się polecać znajomych pewne do pracy osoby a nie obcych

Po
@dexter

Nie tego ci trzeba. Potrzebne Ci są "Plecy" po podstawówce możesz być liderem, abyś tylko donosił. Po średniej możesz być kierownikiem, po florystyce technologiem, abyś miał plecy a po zaocznych dyrektorem albo managerem.

Czx
@Po

Wreszcie jakiś mądry powiedział prawdę. Panie Dexter nie znam pana ale widzę że zna się pan na rzeczy i potrafi dostrzec wco tu się dzieje,mówią że jest szacunek w tej firmie a blokują dobre stanowiska i inteligentnym i pracowitym ludziom ,liczą się tylko ci co się podlizują i donoszą to i etat się znajdzie albo przeniesienie na leprze stanowisko.

fineasz

macie jakies wolne miejsca pracy, ale na stanowiska fizyczne??

@fineasz

tak. jest oferta np na tokarza

Katarzyna

one zarobkowo wyglądają identycznie czy niekoniecznie? zastanawiam się, które będzie najbardziej odpowiednie dla osoby, która posiada wszystkie kompetencje. jakie w zasadzie jest minimalne doświadczenie aby móc się dostać?

Alice
@Katarzyna

W jakim sensie identycznie? I co oznacza wszystkie kompetencje? Wydaje mi się, że ciężko znaleźć operatora CNC i logistyka w jednym. Jeśli startujesz na typowo "robocze" stanowisko to powinno się wiedzieć z czym to się je.

dexter

jak przyjmujecie do firmy agencja czy bezpośrednio i gdzie są ogłoszenia?

@dexter

w większosci umowa o prace w firmie. z agencji też przyjmują. ogłoszenia są na (usunięte przez administratora)

abba
@Mix

a przez jaką agencję przyjmują?

@Mix

padło pytanie o agencję, też jej jestem ciekawa, bardziej jednak warunków zatrudnienia. czy ktoś ma porównanie? jak to pod agencją jest a jak pod firmą później wygląda? po jakim czasie chętnie przenoszą?

Kacper
@Katarzyna

Wiesz jak to jest z agencjami. Praca niepewna, często na nieco gorszych warunkach. Moim zdaniem chyba lepiej bezpośrednio do firmy uderzać, szczególnie jak wiesz, że szukają.

@Kacper

pytanie teraz tylko jaka jest konkurencja względem kandydatów? sporo osób generalnie się zgłasza? jaka jest ewentualna siła przebicia? jakie wartości dobrze mieć, żeby móc się spośród nich wykazać?

Zarobki

Pozwolę sobie przypomnieć wpis niedawno usunięty na zlecenie dyrekcji. Polacy zarabiają minimalną krajową plus premie, które mogą być lub nie i czasami nadgodziny razem około 3500. Tymczasem emigranci z Indii 6500. My ich uczymy a i z wyrobieniem normy bywa u nich różnie. Czy nie jest to jawna dyskryminacja Polaków w swoim własnym kraju?

Janowiak
@Zarobki

Ale to nie jest wina pracodawcy tylko brak szacunku pracownika samego do siebie co za tym idzie brak jedności i solidarności w obec też swoich kolegów ale to już się zdążyło i z chwilę to mjejscowi będą mniejszością bo o to chodzi po co ma się coś wynosić z tego zakładu a Ci co zostaną będą chodzić w soboty wieczorem i w niedzielę do pracy żeby udowodnić że da się tu dobrze zarobić i będą mieć po 200 godzin i okaże się że jakieś reklamacje wpadły po dwóch miesiącach i premii nie będzie bo pracownik i tak dobrze zarobił bo sobie przyszedł w sobotę na drugą zmianę i w niedzielę na pasterkę tylko rządzący nie myślą że to cienka nic która w każdym momencie może pęknąć i najgorszy wstyd dla miejscowej ludności że nikt nie dyskryminuje obcokrajowców a wręcz im pomaga a wychodzi na to że to my jesteśmy dyskryminowani w tym zakładzie czekam na czas że zostaną tylko pracownicy produkcyjni z Indii a kierownictwo miejscowe może nie do końca w tym słowa znaczeniu ale chodzi mi o Polskie i czy wtedy potrafią spojrzeć kolegom w oczy na ulicy pozdrawiam

John
@Zarobki

Tutaj należy jeszcze dodać że nie mają uprawnień na suwnice a je obsługują ciekawe co na to Pan od BHP a Polaka się czepia że młotek leży na podłodze.

@John

Znowu panie kadrowe bredzą coś o zarobkach. Żeby doświadczony spawacz miał stawkę na minimalną krajową woła o pomstę do nieba. Czego się dziwić że młodzi nie chcą spawać? Ciężki fach, praca w szkodliwych warunkach o hałasie nie wspominając za tako stawkę? Niektórzy robią w nadgodzinach i trochę dorobią ale całe życie w robocie siedzieć a kiedy co w domu zrobić. To jest nie normalne. Wypłata dla fachowca za 8 godzin pracy powinna wystarczyć na spokojne życie.

Agnieszka
@Spawacz

Rozumiem, że wynagrodzenie to minimalna krajowa. Istnieje możliwość dorobienia sobie nadgodzinami, są one jakoś extra płatne czy na normalną stawkę?

@Agnieszka

A czy ty uważasz że spawacz wdychając ten syf przy spawaniu i te opiłki przy szlifowaniu to najniższa krajowa dla niego to jest w porządku?

Doświadczony

Na pewno nikt się tutaj nie dorobi, najwyżej straci zdrowie. Zarobki ba poziomie 3500 to kpiny z wykwalifikowanego fachowca.

@Doświadczony

Na maszyny jest kasa a dla ludzi tyle żeby z głodu nie umarli. I co im z tych robotów ja niedługo psa z kulawą nogą będą szukać? Ciekawe jakie bajeczki usłyszymy tym razem od prezesa…

@Zarobki

Znowu ludzi w konia robią bo niby podwyżkę dali, premię za to obcięli. Nie mają wyjścia bo minimalna płaca w tym roku rośnie to kombinują jak mogą żeby tyle płacić żeby oby tylko ta minimalna wyszła. Oszczędzanie na ludziach wychodzi „dyrektorowi” najlepiej. Niby zagraniczna firma a zarobki byle z głodu nie umrzeć. Ci co mogą wyjeżdżają za granicę bo tam chociaż jest szacunek do fachowca.

Podwyżki czy obniżki
@Spawacz

Niektórzy się cieszyli że niby były podwyżki. Teraz spójrzmy na to jaką mamy inflację i na to o ile rząd podniósł płacę minimalną. Nie trzeba być matematykiem żeby się połapać o co tutaj chodzi, że realnie za swoją nową wypłatę możemy kupić mniej.

@Podwyżki czy obniżki

Tu niechodzi o inflację. Miało być 15% . Ciekaw jestem kto z linii to odczuł po wypłacie. Obcięli premie że wogóle tego nie widać.

jakiś

czy wiecie może od kiedy obowiązują te wszystkie dodatki co mają wymienione w ogłoszeniach o pracę??

jakiś
@jakiś

to od razu od 1 dnia czy dopiero po okresie próbnym??

@jakiś

jakie dodatki?

@leor

Pewnie zależy od ogłoszenia czyli także stanowiska skoro to podkreślił. A są jakieś uniwersalne, które przysługują każdemu? I czy staż pracy na nie wpływa? Po ile średnio ludzie się tu zatrudniają?

abba
@Katarzyna

no właśnie ktoś udzieli odpowiedzi na te pytania, bo tak by się rozjaśniło, szczególnie o te dodatki co kiedy i jak

Stanley

Zastanawiam sie nad podjęciem pracy tyle że nie jako spawacz. Gadałem z kolega który pracował i polecał. Dodatków było sporo jak mówił. Teraz pracuje w małej firmie u prywaciarza i jest dramat, na godzinach (usunięte przez administratora) zero dodatków jakaś masakra

cooper
@Stanley

to na jakie stanowisko, nic nie widze z ofert

Stanley
@cooper

Nie wiem jak to się stało ale teraz patrze i nie ma tej oferty, także po temacie

it

zespół IT macie jakis rozwojowy w miare? bo widzę że są oferty pracy

SAP
@it

jaki system pracy macie?

SAP
@it

można liczyć na hybrydę? albo całkiem zdalnie??

@SAP

Wiesz już może jak konsultant może obecnie pracować? Zdalne będzie realne? Współpraca w zespole jak wtedy przebiega?

biuro
@SAP

wiem, że jak pracowałem podczas covida to praktycznie całe biuro było zdalnie ale jak to sie utrzymało teraz to nie wiem.

esoo
@biuro

no ale wtedy to co innego, a teraz jak macie?

leor

gdzie mam szukać ofert pracy do was?

o żesz..
@leor

ja będe miły i odpowiem: w internecie, na przykład na pracuj

Kuki

Były, są i będą i nikt się nie zgłasza bo proponowane warunki uwłaczają ludzkiej godności.

Elit

Fortaco DYI 4.0?

@Elit

co znaczy DYI?

Bodo

Następna bardzo inteligentna decyzja "dyrektora" Magazyn z ubraniami po pralni na początku hali a szafki z ubraniami do prania na drugim końcu. Inteligencja jak u Monty Pythona. Gratulacje.

@Bodo

Nie przeceniacie inteligencji pana „dyrektora”??? Nad tymi szafkami na ubrania do prania to conajmniej jeszcze dwie ravczwórki dumały. I wymyśliły…kwadratowe koło.

Czy są obecnie przyjęcia do pracy na spawacza czy nie ma??

bajtek

Na (usunięte przez administratora) jest ogłoszenie spawacz/ślusarz

?
@bajtek

Napiszesz jeszcze raz na czym? Bo usunęli, a ja znalazłem oferty tylko do Wrocka

Rafał

Witam. Jakie są zarobki na produkcji dla początkującej osoby? Ile jest zmian? Jak wygląda dofinansowanie dla osób dojeżdżających powyżej 30km do pracy?

Olo323
@Rafał

A jest dofinansowanie dla dojezdzajacych?

Ano
@Olo323

A jest. Dla dojeżdżających teleexpresem po mieście. A kto nie chce jeździć to chodzi darmo i nic nie płaci tylko traci.

Jaki
@Rafał

Ciezko chyba zeby ktos sie na forum dzielil swoja pensja mysle

mort

2 zaminy albo 3 jak cie interesuje... najlepiej jakbys okreslil stanowisko

nano
@Olo323

podobno jest właśnie powyżej 30km. ja sie nie łapie

flap
@nano

a jak ktoś ma ponad 30km to jak to dofinansowanie wygląda?

@flap

POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW Z DUŻYM POCZUCIEM HUMORU DO PRACY ZA ŚMIESZNE PIENIĄDZE To niestety jest prawda o tej firmie. Wyzysk i dyskryminacja ekonomiczna i rasowa.

@flap

najlepiej pytać bezpośrednio w rekrutacji, bo tu jak widzisz ciężko o normalną odpowiedź...

Zespół kadrowy
@Spawacz

Poszukujemy pracowników do obsługi robotów spawalniczych. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie - pół racji żywieniowej więźnia. Zastrzegamy że ze względu na ogromne zainteresowanie odezwiemy się jedynie do wybranych kandydatów.

fire

korzystał już ktoś z tego programu polecania pracownika? co za to dają?

Edyta
@fire

Nie. Sama się chętnie dowiem. A ty może tam pracujesz czy dopiero planujesz aplikować? Dasz znać jak jest w firmie? Jak wygląda atmosfera?

doniu
@Edyta

no po podpisie widać, że pracownik przecież..

Pelikan
@fire

No podejrzewam, że kasę. Przynajmniej z reguły to tak działa.

Pelikan
@fire

Ale to pewnie też dopiero po przepracowaniu przez nowego określonego czasu, okresu próbnego zakładam

@Pelikan

No i ktoś zweryfikował jaki okres i ile dadzą ostatecznie? Tak pzt., ten program faktycznie firmie się opłaca? Bez tego nie ma żadnych chętnych ani nic i dlatego to wprowadzili?

it
@Katarzyna

skoro mają taki program to widocznie sie opłaca. z doświadczenia wiem że często polecony przez kogoś pracownik lepiej sie sprawdza niż ktoś całkiem z zewnątrz więc pewnie po to to jest.

Fortaco JL Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska Specjalista Ds. Zakupów. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

robak

zakres obowiązków zawsze podają w ofercie. akurat oferty na spec ds zakupów nie widzę nigdzie, ktoś wie gdzie jest?

gon
@robak

specjalista do spraw magazynowo administracyjnych na pracuj.pl - o to chodzi?

robak

ale wymagają 2 letniego doświadczenia, więc chyba nic z tego

erson
@gon

odezwali się już do kogoś? pytanie do tych co wysłali aplikację na to stanowisko :)

erson
@gon

wiadomo jak ma przebiegać rekrutacja? ile etapów i jakich?

Wick
@gon

No nazwa brzmi zupełnie inaczej, więc chyba logiczne, że nie o to chodziło

Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco JL Sp. z o.o. - Janów Lubelski

• Jak się pracuje w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortaco JL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 11 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortaco JL Sp. z o.o.