Opinie o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortaco JL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Zwiąskowiec

Panie(usunięte przez administratora) jeżeli masz 80 osób w swoim związku to dlaczego nie pracujesz na produkcji. Jesteś tylko i wyłącznie figurantem. (usunięte przez administratora)nic nie zrobisz dla pracowników bo się boisz roboty na produkcji. (usunięte przez administratora)

aaa
@Zwiąskowiec

Panowie mają dobre zarobki, dziwię się tylko ludziom należącym do tych związków??? Po co???

Bb
@aaa

Masz rację, jak były ostatnio zwolnienia to polecieli i zwazkowscy. Szkoda pieniędzy.

wiecie co? w sumie to lubie tą firme. dobrze mi sie pracuje, kryzysu nie ma, praca jest. kasa sie zgadza i to jest dla mnie najwazniejsze. że nie zostałem bez niczego tylko wszystko sie jakos kręciło przez ten cięzszy czas.

Galon

Czyli firma nie odczuwa jakoś bardzo obecnej sytuacji? A w zasadzie nie sama firma, a pracownicy, to nie głównie interesuje

@Galon

no w zasadzie tak wynika z tego co napisałem, nie? ;)

Gall

no tak niby tak napisales tez to czytam ale w sumie jakbys chcial podac wiecej szczegolow na temat warunków i tego jak to wszystko wygladalo w ostatnim okresie to bede wdzieczny. ty a moze ktos inny tez?

Do Gall
@Gall

Firma może nie odczula ale my odczuwamy. Najnizsza krajowa plus premia. Pracownik 35 lat pracy w tym zakładzie nie zarabia 3000 tys. I czy to jest normalne?!

Heniek

@Dzidu aplikowałeś może? zastanawiam się czy nadal jest zapotrzebowanie na spawaczy czy juz stracona sprawa

@Heniek

nie zaszkodzi w sumie wysłać i tak

@Heniek

najwyżej nie odpowiedzą i tyle, nic do stracenia

@Heniek

dobra, update: 2 godziny temu wrzucili nowe ogłoszenie na praca . pl więc szukaja nadal :)

@Heniek

Także powodzonka w rekrutacji :)

@neron

O, dzięki!

Gary
@neron

ale ziomek przyspamowałeś. no ale przynajmniej info jakieś konkretne jest także plus dla Ciebie za to

Gary
@Heniek

a Ty rekrutujesz?? na spawacza to pewnie trzeba mieć doświadczenie i uprawnienia?

@Gary

No po to pytam bo planuje rekrutacje bez powodu bym tego nie robił. no wypadałoby mieć doświadczenie i uprawnienia, co by sobie ręki nie przyspawać do czegoś

Pollock

Myślicie, że oferta sprzed miesiąca jest jeszcze aktualna? Konkretnie chodzi mi o ofertę na stanowisko Hydraulika. Pozdrawiam.

Honorata
@Pollock

Skoro ta oferta nadal widnieje, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest nadal aktualna. Ja akurat nie znalazłam żadnej oferty od Fortaco JL - ciekawe zatem, gdzie są dostępne. To jak? Spróbujesz aplikować?

@Honorata

To w takim razie źle szukałaś droga Honorato, bo oferty aktualnie są dwie co prawda już nie na hydraulika ale inne są

bob
@Vick

Jesteś pewien? Pamiętaj, że rozmawiamy o Janowie Lubelskim, nie Wrocławiu.

@bob

Owszem, jestem pewien tego co widzę. proponuję najpierw dobrze popatrzeć na więcej niż jeden serwis z ofertami, a później dopytywać

bob
@Vick

Masz rację, zwracam honor. Widząc na jednym serwisie 2 oferty i na drugim również 2 pomyślałem, że chodzi o te same.

@bob

Spokojnie, honoru nie straciłem, żebyś musiał mi go zwracać.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Kontroler Finansowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Dzidu

Jakie zarobki na start ma spawacz z doświadczeniem?

Dzi.
@Dzidu

Najniższa krajowa plus premie.

Zygfryd
@Dzidu

i ja jestem ciekawy czy np dla spawaczy obowiązuje jakiś wstępny okres próbny? albo może są testy umiejętności już na poziomie rekrutacji?

Elefant
@Zygfryd

tak, próbki spawalnicze, potem dopiero rozmowa z kierownikiem i HR i decyzja o przyjęciu, lub nie

Dzi
@Zygfryd

A pierwsze umowy przez firmę zewnętrzną

Terenc

Podobno jest jakaś przerwa na święta? Od kiedy do kiedy?

pracus
@Terenc

Jest. od jutra do 3 stycznia, także dopiero 4 idziemy do pracy no i klasa.. kazdemu przyda się odpoczynek

@pracus

No to elegancko, miłego odpoczynku :)

pracus
@Terenc

Nooo nawet teraz mam czas żeby tu częściej zaglądnąć, ale widze że wszyscy odpoczywają tak jak i ja. Fajnie że jest taka możliwość, ja już kolejny rok jestem w tej firmie i kolejny rok doceniam tą przerwe. Nie trzeba brać specjalnie urlopu na ten okres, tylko ma się to wolne. Pozdrawiam wszystkich i wszystkiego dobrego w nowym roku

@pracus

Tobie też wszystkiego dobrego w Nowym Roku1

Mike

Ej ale w weekendy nie pracujecie nie?

Mike
@Mike

Wole sie upewnic, bo chyba wolałbym mieć wolne wtedy..

X

Kto by nie wolał :D

Mathew
@Mike

Ja też. Musowo zrobić a pieniądz słaby i nie inwestują w pracownika.

Czy na lakiernika pasuje mieć jakieś doświadczenie?

No wypadałoby.

@Avi

Ale bez tego ani rusz, czy jest jakakolwiek szansa?

Avi

Ani rusz. Umiejętności musisz mieć, tylko wtedy ma to jakikolwiek sens.

@Avi

Czyli na to stanowisko się raczej nie nadam, ale w takim razie moze jakieś inne? zależy mi w sumie na tej firmie bo słyszałem o niej dobre opinie wśród znajomych więc może warto

Avi

No słabiutko, na wszystkie obecnie potrzeba doświadczenia, bądź uprawnień.

@Avi

Kurde to naprawdę kiepsko, może w takim razie będzie to jakaś motywacja żeby coś w końcu zrobić ze swoim życiem i dorobić jakieś potrzebne uprawnienia

Tak

Nie rozumiem jaki lakiernik? Przecież w Formacji nie ma lakiernik o czym wy piszecie.

Razdwa
@Tak

Komuś się lokalizacje pomyliły, szukają lakiernika, ale owszem, na Wrocław, nie Janów.

edek
@Tak

w Formacji? przecież to w Zabrzu

@Razdwa

Ioooo to mi się w takim razie pomyliły bo pisze nie tu gdzie trzeba. Najmocniej przepraszam!!

@Razdwa

Już uciekam tam gdzie powinienem, dzięki

iks
@edek

pewnie słownik poprawił automatycznie.

krecik

@TSA jesteś obrzydliwy, nie chce mi się z tobą rozmawiać. nic do was nie dociera, gadanie jak do ściany.

@krecik

żałuje że przeczytałem tamtem wątek.. ludzie wstydu nie macie żadnego. i ja was mijam na korytarzu,straszne

@123

TSA dobrze napisał. Tak jak myśli większość w tym zakładzie. (usunięte przez administratora)

Oho, kolejny.

@krecik

jak to się mówi szkoda strzępić...

Menis

Wiem, że na razie nie ma rekrutacji itd spoko, pytam tylko tak orientacyjnie. Jak oceniacie pracę w Fortaco? jest coś czym się wyróżniają jako pracodawca że warto będzie czekać na te wolne stanowiska? wiecie no pytam jak pracownik pracownika

@Menis

ej ale wiesz też że każdy ocenia wedle własnych oczekiwań? :D jednym jest super, innym czegoś brakuje. nie da sie wszystkim dogodzic. jest na pewno sporo rzeczy na plus między innymi baaaardzo rozszerzony socjal i udogodnienia dla pracowników, warunki są uczciwe, kasa na czas, da sie dogadac o wszystko, nie robią problemów. nie wiem jakie jeszcze kwestie są dla ciebie ważne

@Menis

jest nieźle są wzloty są upadki ale mi tam jest nienajgorzej co moge wiecej powiedziec, są osoby zadowolone ale oni to rzadko mówia na głos, tylko zjamuja sie praca, a są narzekanci, no co poradzisz, nie kazde miejsce jest odpowiednie dla każdefo

Do krecik
@krecik

Jeżeli jesteś tak zadowolony to powiedz jaką wziąłeś wypłatę za Październik. Nikt nie wie kim jesteś pochwal się tylko tak szczerze.

@Do krecik

i co jeszcze? może ma Ci podać numer pesel, i serie dowodu? gościu weź się ogarnij

TSA
@Witek

Jeżeli jest tak zadowolony to niech napisze niech Ci którzy myślą o zatrudnieniu w Fortaco wiedzą ile się zarabia i jak jest tu cudownie. A gościu to sobie mów do swoich kolegów

@TSA

ale kto napisał, że jest cudownie? bo na pewno nie ja prosze mi słów w usta nie wsadzać!!

@TSA

to że Tobie coś nie pasuje to nie oznacza że każdy myśli tymi samymi kategoriami i będzie miał takie same odczucia. ja nic złego nie powiem na tą firmę bo mi nic nie zrobili, ja mam dobre zarobki, i kazdy ma takie na jakie sobie zapracuje

Tsa
@Witek

Pochwal się co robisz w tej firmie.

Langosz

Czy firma zapewnia coś na święta? Jakieś paczki dla dzieci czy coś tego typu?

@Langosz

no za moich czasów były paczki dla dzieci i imprezy dla nich organizowane, bardzo spoko sprawa, dzieciaczki się cieszyły

@Langosz

chociaż no w aktualnej sytuacji to raczej na impreze nie ma co liczyc tak myśle, ale moze nadrobi się w przyszłym roku

@Langosz

a i jeszcze zapomniałem że na mikołajki zawsze dawali coś słodkiego dla pracownikow sory ze tak w odstepach ale wiesz pamiec już nie ta

Langosz
@ozo

W odstępach czy nie ważne że chciało ci się odpowiedzieć. nie mówię że te informacje zaważą na wyborze pracy bo od tego są inne czynniki ale to dobrze o firmie świadczy jak robi coś dla pracownika

Aa
@Langosz

Dla pracownika to firma nic nie robi. Chyba że 5S. Ale to nic dobrego.

Hee

Zakadunki bokiem gora el metalowe konstrukcje wmiare sprawnie laduja - co to znaczy

ee?
@Hee

Przepraszam, że co?

Dudek

Jak wygląda sprawa rekrutacji, są w toku czy raczej wstrzymane? Wszędzie gdzie chciałem pracować mi wstrzymali, szukam czegos na cito, może u was...?

Silva
@Dudek

no są jeszcze jakieś dwie oferty, ale nie wiem czy akurat takie stanowiska Ci będą odpowiadały bo to jest na brygadzistę i na inżyniera do planowania produkcji

@Silva

Noo nie ukrywam, że szukałem bardziej podstawowych stanowisk, że tak powiem, ale w takim razie zobaczę chociaż jakie są wymagania

Doom

Raczej do Wrocka, na Janów cisza z ofertami

@Doom

No trochę słabo z tym, kiepsko w mojej sytuacji. Są jakieś widoki na większe rekrutacje?

Doom
@Dudek

W obecnej chwili - nie sądzę.

Spawacz
@Dudek

Na dzień dzisiejszy Fortaco JL potrzebuje spawaczy. Jeśli poszukujesz pracy polecam złożyć CV.

Do spawacz
@Spawacz

Najniższa krajowa plus premia. Chore to Fortaco Na kogo my robimy? Na nierobów którzy do niczego się nie nadają. (usunięte przez administratora)Na każdym wydziale kierownik jego zastępca technolog i jacyś dziwni liderzy. Wszyscy mają podwójne lub potrójne premie za robienie czegoś co mogłoby zrobić dwie osoby. Podwyżki wstrzymane bo ciężka sytuacja a na wymianę wszystkich widlakow się znalazło. Do (usunięte przez administratora)nie szanujesz Pan pracowników za ciężką pracę.

Robert

Czy oni spawają kabiny?

głos paracownika

Cześć wszystkim wzbogacając opinie o Fortaco zwracam się do was drogi zarządzie firmy wprowadziliście "super stan" walcząc z pandemią ale nie uwzględniliście czynnika ludzkiego: gdzie stworzyliście dystans społeczny dodatkowy system kar za nieprzestrzeganie obostrzeń COVID2 ale nie uwzględniliście, że szary pracownik zarabiający stawkę, która nie wynika z "zasobnych pleców" poddając się badaniom i kwarantannie oddaje 1/5 do 1/4 swoich dochodów (premii pracowniczej) gdzie przy słabym roku dla rolników taka osoba jest pozbawiona dochodów 1/5 etatu przez ostatnie 0,5 roku. Pole które kształtowało cały dochód roczny na pozytywny, a w tym wszystkim zostaje do utrzymania rodzina gospodarstwo i opłaty... Moi drodzy przychodzą do pracy osoby które są zainfekowane i to skrywają bo boją się ze im nie wystarczy na życie doczesne (od 1 do 1) a wy zamiast przyjrzeć się temu, szukacie problemu w myciu rąk i dystansie społecznym i uparcie karacie to nie jest dobre dla ludzi ale i dla WAS... Gdy miedzy nami są ludzie walczący z chorobą i systemem, który nie pozwala im chorować bo jak chorujemy to zabraknie nam na życie przy dochodach spadających poniżej 2000 i rodzinie na karku nie umiemy przeżyć... zrozumcie nas PROSIMY!!! Proszę patrzcie oczami nie statystykami nie bądźcie jak nasz Rząd....

Winston
@głos paracownika

Jak najbardziej rozumiem apel, jednak nie sądzę, żeby wystosowanie go na samym goworku cokolwiek zmieniło...nie ma gwarancji, że dojdzie tam, gdzie chciałbyś aby doszedł.

głos pracownika
@Winston

Od czegoś trzeba zacząć, ale problem jest w dysproporcji zarobków zarabiający dużo nie zrozumieją tych co ledwo przekraczają próg rentowności pracy i premia stanowi dla nich stopień ponad granice gwarantującą przeżywalność ten system gwarantuje firmie że pracownicy nie podniosą absencji chorobowej bez "wyższego powodu" co jest dobre w dobie "urodzaju" , a tu "pattttt" coś co gwarantuje wydajność i dochód staje się klątwą COVID2 Ludzie MUSZĄ BYĆ BY ZAROBIĆ, a niż dostać gwarantowane świadczenie L4 ...a jeśli chodzi o dotarcie to dotrze przez Ludzi/ Przełożonych/ Kierowników / Dyrekcje- plotka i smartfony mogą więcej niż związki (tak przykro mi..."). Pozdrawiam gp

Do glos pacownika
@głos pracownika

Masz rację. Przez ten covid widać kto jest potrzebny w tym zakładzie. Nie było kierowników liderów A robota szła normalnie. Więc dlaczego lider premia x2 A kierownik to juz wiadomo ile. Nawet bez 5 S zakład dziala.

serio
@Do glos pacownika

no to idźcie do kogoś wyżej i o tym pogadajcie, ruszcie się a nie tutaj będziecie narzekać. co chcecie tym osiągnąć? wstydzicie się iść czy jak? tutaj nikt wam nie pomoże, bo to nie od tego miejsce

Do serio
@serio

To zadanie jest dla związków. Ale gdy związki są w kieszeni dyrektora to nic się nie zmieni

@serio

Widzisz Przyjacielu jest mi przykro że takie wpisy tu trafiają, świadczy to o tym co napisałem na początku i ba dla tego, to zastało napisane... po pierwsze primo: ludzie chodzą za podwyżkami nie wiem gdzie się uchowałeś że nie słyszałeś o -trudnej sytuacji Fortaco -zablokowanych podwyżkach -niewypłacaniu nadgodzin a oddawaniu drugie primo: czy nie czujesz że okradasz swój zakład pracy? dodałeś wpis o takiej godzinie o, której wszyscy pracują i starają się wykonać prace wynikające ze stanowiska i obowiązków im przynależnych... ,a Ty w tych godzinach bawisz się smartfonem i piszesz sobie po forach... trzecie primo: sądząc po opinia jaka głosisz odpowiada Ci ta praca, płaca i stanowisko wiec po co szukasz tu szczęścia, jaki masz w tym cel? Mi na przykład jak jest dobrze to "nie szukam dziury w całym". przykro mi :(

serio
@glos pracownika

nie, nikogo nie okradam, jestem na chorobowym, nietrafiona uwaga druga sprawa - nie szukam szczęścia, odwiedzam forum dla pracowników, jak na pracownika przystało. nigdzie nie szukam dziury w całym

@serio

Więc życzę powrotu do zdrowia i co za tym idzie do Nas do pracy... i może trochę obiektywnego spojrzenia... Bo Pan "Janek" na spawalni nie wie ze Pan dyrektor ma problemy z rentownym zarządzeniem zasobami firmy w trudnym czasie COVID2, ale i Pan Dyrektor powinien zdać sobie sprawę że to ręce Pana "Janka" pracują, również na jego pensje i to docenić... Pozdrawiam i życzę nowego spojrzenia...

@glos pracownika

skąd pomysły że jak ktoś ma jakąś myśl i zdanie to od razu też innym trzeba to wmawiać? to już nie można wejść na forum i po prostu z kimś podyskutować czy odpowiedzieć na pytanie? kim Ty jesteś żeby rozliczać z tego innych.. (usunięte przez administratora) !

@123

Widzisz Przyjacielu tu się zaczyna Twoja dyskusja zadałeś pytanie, a nie narzuciłeś swoją perspektywę z której wszystko jest bzdetem "bo ja siedzę tu gdzie jestem i widzę wierzchołek który mnie zaspokaja i wypełnia moje przekonanie o całości" bez równorzędnego wyrzucania że u mnie jest OK wiec Wy coś pląsacie... Fortaco wydział JL stało się "medalem" który jak każdy ma 2 strony Super wizje rozwojowość i kreowanie rzeczywistości tak by pasowała ona do obranego przez przełożonych czy wyższe zarządy wizerunku, podsumowujący został stworzony model CORPO gdzie przykro mi to stwierdzić przełożeni nie są siłą wykonawczą jak w branży IT gdzie przynoszą dochody sami, własnymi rękami, tylko stali się poganiaczami lub batami w rękach swojego nadzoru... I tu druga strona medalu pracownicy fizyczni zarabiamy ile zarabiamy jak było dobrze nie krzyczał tłum a jednostki (którym nikt nigdy nie dogodzi) a dziś jest ciężko niektórzy ledwo wiążą koniec z końcem (sami chodzicie na zakupy i wiecie ile kosztuje życie dla domu) a w pracy widzimy rozrzutność na 5S(na przykład) i komunikaty ze firma jest w ciężkiej sytuacji gdzie idea 5s jest super jeśli się zastanowić, czy ona ma służyć kierownikowi i wizerunkowi linii czy pracownikowi, który na przykład nie koniecznie ma korzyć z układania szmelów w pojemniku?, aby wyczerpać temat wizualizacji dla kierownictwa...(to tylko przykład) Odpowiadając na pytanie kim ja jestem? Jestem pracownikiem fizycznym, nie rozliczam innych choć sugeruje to, z resztą czemu jestem sam poddawany na co dzień. Też mi jest ciężko a wiem za koledzy mają gorzej i się nie skarżą, bo się boją, to co się dzieje w zakładzie na pewno nie jest odwołaniem do hasła "Meak Tomorrow Better" przykro mi to przytaczać ale ludzie wspominają Sompi-ego gdy widzą dyz-proporcje urzędników do pracowników i traktowanie.. "przy którym ludzie chcą być kimś"... a nie żeby ustawa futerkowa była bardziej łaskawa... Proszę wyciągnijcie wnioski "wiem że to przeczytasz" to nie jest nastrój który chcemy potęgować "ale on wzbiera w ludziach przez Was" pozdrawiam gp

Wymagają matury?

hehe
@Kasia

a co martwisz się czy Cię przyjmą bez? :D

kataro
@Kasia

nie spotkałem się jeszcze niegdzie, żeby w ogłoszeniu było w wymaganiach "zdana matura", wykształcenie wyższe jak już coś, ale o maturze to się nie spotkalem

@kataro

to też zależy jakie stanowisko, te bardziej specjalistyczne to zwykle owszem wymagają wlaśnie studiów wyższych, ale też przy szkole średniej może być wzmianka że jest wymagane wykształcenie średnie i jeśli ktoś był w technikum i zdał zawodowe no to wszystko w porządku, ale jeśli ktoś był w liceum i matury nie zdał to tego wykształcenia średniego tak jakby nie ma

@Vit

Nie "tak jakby" tylko zwyczajnie nie ma ;)

Przykładowo na brygadzistę stoi w ogłoszeniu "Wykształcenia zawodowego/średniego".

brytek

a na "niższe stopniem" stanowiska?

Vit

ależ ja uwielbiam takie czepialstwo słowne ;) sens jest zachowany każdy rozumie, nie widze problemu

@brytek

wiesz że jak wpiszesz to Ci wyskoczy ogłoszenie i będziesz sam wiedział a nie czekał na odpowiedź?

brytek
@Vit

wolałem najpierw zapytać o opinie i informacje tutaj

Jak jest z awansem w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Mariusz

Awansują tylko ludzie po podstawówce i cwaniacy, a nie utrzciwii pracowici

No

Ciebie rozumiem tez zatrudnili wedle te zasady? bo takie odnoszę właśnie wrażenie :)

No

Dobre ;)

iziz

nic nie rozumiem z tego Twojego biadolenia

iziz

no ja tam nie mam żadnego problemu chyba że Ty jakiś masz ;) nie do Ciebie to było.

zaniepokojony

Czy to prawda że w Fortaco są potwierdzone przypadki wirusa covid-19 ?

Do zaniepokojony
@zaniepokojony

Tak.Jest 5 osób zarażonych. (usunięte przez administratora)Od dziś wszyscy kierownicy i technolodzy siedzą w na kwarantannie. Dziś to jest 15 październik dwóch zamaskowanych i kombinezonach zielonych ludkow odkazalo pomieszczenie kierowników. Pracownicy biurowi większość pracuje z domu zdalnie. A co z nami zwykłymi robolami. (usunięte przez administratora)Może trzeba by było wyslac ludzi do domu i wszystkim zrobić testy. Ale kto podejmie taką decyzję. Robol ma robić za te 18 zł brutto bo zakład padnie. (usunięte przez administratora)

Tokyo

Jakie są udogodnienia w firmie dla pracowników?

ghost
@Tokyo

bezpłatny dowóz, dofinansowanie do posiłków, dowóz na badania okresowe

Urwis
@Tokyo

jest stołówka pracownicza gdzie firma dokłada się do posiłków wiec coś spoko można sobie zjeść

INFO

Dla wszystkich kandydatów i pracowników którzy jeszcze się nie kapnęli - od wczoraj wszystko w końcu wróciło do normy. Znowu jest 100 % pracy, 100 % wypłaty i 5 dni w tygodniu.

?
@INFO

a rekrutacja? też się jakaś trafi czy na razie trzeba czekać? wiesz coś?

odp
@?

no pewnie, przecież wisza na ten moment 3 oferty pracy na pracuj pl zobacz sobie

?
@odp

oo, to super, ide sprawdzić w takim razie

odp
@?

daj znać jak zaaplikujesz i dobrze się wszystko potoczy. sam jestem ciekaw jak to się odbywa wszystko teraz

Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco JL Sp. z o.o. - Janów Lubelski

• Jak się pracuje w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortaco JL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 11 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortaco JL Sp. z o.o.