Opinie o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortaco JL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

robotnik z sandvika

Ła kierownik z sandvika ła niech nam żyje ła sto lat bo ła jak on ła nami kieruje ła to można pić ła bimber i ła nic nam nikt ła nie zrobi. A ła jakby inny ła przyszedł to ła zara by nam sie ła urwało.

T

Miałem nadzieję że będzie na sandvku nowy kierownik czyli fon nogai razem z bałwana ( przewodniczącym). Dopiero wtedy można by było walić w czapkę . Dlatego tak pisze bo na ich placówce pracuje dwóch największych alkoholików w firmie i nic im się nie dzieje złego. Porostu fon nogai ich kryje.

KP
@T

... a wszystkim żyło się dostatnio :-)

Sulejman

Wielką nieudolność gołym okiem widać w podejmowaniu decyzji u dyr. produkcji, czyżby się wypalał razem ze swoimi du**włazami albo nie ma skąd podejrzeć i podsłuchać głupich pomysłów, pewnie dojścia do CAT się skończyły bo wszystkich durni pognali z zakładu. Nie możesz marny człowieku poradzić sobie z jedną linią jaką jest SANDVIK, a co dopiero z całym zakładem, mam kandydata na kier. SANDVIKA, na pewno by sobie lepiej radził jak obecny a jest nim Marian J. pomyśl dyrektorku czy to nie dobry pomysł sam kiedyś razem z nim uleczałeś produkcję.

Pjoter

Cha cha. Widać że idiota koński łeb nie może poradzić sobie z sandvkiem ani z produkcją ani z ludźmi. A taki miły być porządek.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Kontroler Finansowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Krzysztof

Nie wiem czy zauważyliście że koński łeb razem z M M robi wszystko by pozbyć się starszych pracowników o co tu chodzi.

Figo-Fago !!!

Jedynym sposobem na uratowanie produkcji na Sandviku jest wymiana liderów i kierownika, a podziękowaniem za prace dla tych osob powinna byc guma, zimna woda i ciasne drzwi !! A tak na marginesie koński łbie figo-fago możesz pocałować w d**e i to przez papierek żebyś mu d** y nie ubrudził.

Pjoter

Widzę że koński łeb się uspokoił pewnie był na paradzie równości która odbyła się w jego mieście. Dzięki temu nie przenosi kierownika z sandvka a i my możemy w spokoju coś wypić z kamratami.

T

U nas w firmie szefostwo to sam deb.l. Więc Jerzy będzie wśród swoich.

wieprz

Panowie jak tam się pan Jerzy Ż sprawuję ??? Jak coś nie dać sobie w kaszę dmuchać bo to zwykły buc i (usunięte przez administratora) bez kultury (usunięte przez administratora) go na każdym kroku a jak nie to (usunięte przez administratora) po robocie to się bydle kultury nauczy

Pjoter

Ja po prostu stwierdzam fakty ten pseudo kierownik niańczył nierobów i pijaków a uczciwych ludzi miał gdzieś.

Ty Pjoter ale jeesteś nawiedzony !!!! Pieprzysz trzy po trzy, ty pewnie jesteś najbardziej utcziwym pracownikiem w tej firmie .Żenada co sobą reprezentujesz .

Pjoter

Ten kierownik z sandvka jest zwykłym bał.... M i komu chem więc nie żałujcie prosta. A niech się uczciwie weźmie do pracy bo zleciało mu całe życie na walenie w (usunięte przez administratora) A. Takich prost... W w firmie nie potrzeba.

belzebub

Podobno kierownika z Sandvika pogoniło. Czemu taka niesprawiedliwość spotyka zasłużonych dla firmy ludzi.?

Ktoś
@belzebub

Dlatego ze gówniarze mają za dużą władzę w tej firmie. Mało jeszcze wiedzą o życiu i nie szanują starszych. A jeśli taki kierownik potrafi stać w obronie swoich pracowników to jest do usunięcia. Ale życie weryfikuje takie hamskie zachowanie, potrzeba tylko cierpliwości.

ssmen
@Ktoś

Czyli niesłusznie taki los go spotkał? Dalej pijom na sandviku?

Pjoter

Pracujecie tyle lat i nie wiecie co jest na czwartym piętrze. Tam użęduje dyrektor generalny.

KS
@Pjoter

Też pracuje troche ale takiego zarządzania nie pamiętam. Co dobrze to MY a co zle to reszta. Firma zdąża ku zagładzie, pewnie grupa trzymająca władze ma już nową na oku i przejdzie tam usprawniać i ogłaszać sukcesy.

@anonymous mógłbyś w kilku zdaniach opisać swoją przygodą z firmą Fortaco JL, czy rzeczywiście jest tak źle? Może znajdziesz mimo wszystko jakieś pozytywy? Twoja opinia przyda się przyszłym pracownikom, którzy zaglądają na tą stronę w poszukiwaniu informacji na temat poszczególnych pracodawców. Podziel się swoimi przemyśleniami zgodnie z zasadami forum https://www.gowork.pl/regulamin

@Marta

Tak, potwierdzam jest źle.......

Anonimowy
@Marek

Nawet wrogowi nie życzę.

Alkoholik

A co jest na czwartym piętrze bo jakoś nie czaje ty chyba byłeś bo wiesz. A wracając do podpi...... Nia to jest taki sam jak twój przewodniczący na wysięgnikach

Zaskroniec

Alkoholiku ty nie lecz się na aa tylko na głowę lub na czwartym piętsze

Alkoholik

Wcześniej ktoś pisał że na sandvku jest jakieś pod........ Cz. Mi się wydaje że to Marek B. Dlatego że nic nie robi tylko wszystkich obserwuje i ciągle pytanie w telefonie. Przychodzą do niego różne typy i przekazują mu wszystkie wiadomości

@Alkoholik

Zacznijmy od tego że polityka tej firmy to pod.... ie, jeden drugiego, tam pewnie pseudo kierownicy mają normę przez wielkiego dyrektora nałożoną co do ilości pod... ń w tygodniu.

krisiwka@o2.pl

Witam skoro piszecie iż każdy wydział ma inne stawki, to który ma największe? Na którym wydziale najlepiej zarabiają? W kadrach się dowiedziałem, że premia jest do stawki godzinowej od 2 zł do nawet 5 na godzinę, czy to prawda? A skoro trzeba nosić okulary i nie przebywać na zwolnieniu to dobrze takie są warunki i jestem wstanie się ich trzymać ????

Q

Najlepiej płacą u kierownika SRACZKI

Ktotam
@krisiwka@o2.pl

Ludzie bądźcie poważni sami policzcie średnia stawka premi to 2.50 x 160 godz to około 400zł brutto 300 zł na czysto +ochłapy drugiej premi około 250 zł co daje 550 o ile ta premia wogule będzie a więcej jej nie ma jak jest a nie 900 jak obiecuje wam jakiś oszołom ten zakład to jedno wielkie (usunięte przez administratora) pod tym kierownictwem zero szacunku dla zwykłego pracownika chyba że jesteś konfidentem podpierdal....m jak większość kierownictwa na czele z dyrekcją.nie marnujcie swojego czasu i życia do szamba zawsze możecie wpaść

krisiwka@o2.pl

Witam co możecie powiedzieć o premiach w fortaco, ponieważ dziś rozmawiałem z kadrami i kreslili mi same obietnice czyli około 900zl miesięcznie premii, czy to prawda? Natomiast nikt nie potrafił jak naradzie powiedzieć jaka stawka godzinowo. Co powiecie na temat premii?

wybuleniec
@krisiwka@o2.pl

A powiedzieli ci że pierwszą premię otrzymasz po kilku miesiącach i jeszcze nie wiadomo czy linia nie zrobi bubli bo za to też tracimy premie no może się zdarzyć że długo możesz nie oglądać premii.

Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco JL Sp. z o.o. - Janów Lubelski

• Jak się pracuje w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortaco JL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 11 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortaco JL Sp. z o.o.