Opinie o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortaco JL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Jerzy

Słyszałem o firmie dobre opinie, myślę, że dobrze się pracuje skoro tak sobie żartujecie.

student12

Czy firma przyjmuje na praktyki studenckie?

Juzek
@student12

Jak masz mocną psychikę i chcesz wejść do bagna to raczej przyjmują....

student12

a wiecie co się na takich praktykach robi,bo ja np.studiuję inżynierię materiałową?

Janek
@student12

A dadzą Ci miotłę i będziesz halę zamiatał....

Krzysztof

Jak studiujesz inżynierię materiałową to na praktyki do GRACJI.

Zaskroniec

Ty ktoś kuwno wiesz o produkcji wlatach. 70 skakałeś z jednego jajka na drugie u ojca baranie

@Zaskroniec

Dawno się tak nie ubawiłem????

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Kontroler Finansowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Figo-Fago !!!

To, grajek lider z sandvika jest ciemniakiem to nie ulega wątpliwości. Dyrektor Produkcji jakby był człowiekiem inteligentny to już dawno by na nim pojechał, po tylu wpadkach i skargach które dotyczyły jego osoby. Był zawieszany na miesiąc ( inny pracownik musiał odejść z zakładu), a byli obaj zamieszani w tą sprawę. Do Ukraińców też miał zawsze jakieś żale, a to za wolno robią, a to źle, a to za często chodzą do kibla no i doszło do tego że został jeden Ukrainiec na sandviku. I co koniu decyzja należy do ciebie!!

NIEBĘDĄCY PRACOWNIKIEM
@Figo-Fago !!!

Noto chyba dobrze ze niema jakichś Ukraińców. Przecież to obciach aby tacy pracowali. Praca jest przeciez dla swoich (czytaj Polaków) ludzi z Janowa. a dla nich jak w każdym Cywilizowanym kraju. Wiadomo, chyba każdy się domyśla. Polacy na Zachodzie w większośći też gary myją, sprzątają czy w rolnictwie.

Pjoter

Witam wszystkich.Jeśli chodzi o chierarchie w tej firmie to asystent mądrzejszy od kierownika kierownik mądrzejszy od dyrektora więc dyrektor jest zwykłym bałwanem to tyle o chierarchi. Mam jeszcze jedno do za komunikowania kiedyś pracowałem na wiertarkę i mam dużo wierteł mugł bym porzyczyć bo niema czym wiercić blach .

Ktoś

Już nie przesadzajcie że jest tak źle! Zakład istnieje od lat 70 tych i pracuje tu juz drugie pokolenie. Wiadomo że jest kilka osób które nie radzą sobie z powierzonymi im obowiązkami i raczej powinny pracować na niższych stanowiskach żeby się czegoś nauczyć, ale uważam że spokojnie możemy, a nawet powinniśmy przyjmować na praktyki czy staże. Zakład ma bardzo dobre zaplecze technologiczne i doskonałych fachowców na produkcji.

Anonimowy
@Ktoś

Fachowców których się zwalnia i zastępuje osobami niekompetentnymi. Tych z kolei umieszcza się na wysokich stanowiskach i zwalniają osoby które się znają na rzeczy. No bo po co ktoś mi podległy ma wiedzieć więcej niż ja?

@Anonimowy

Fakt że za dużo jest niekompetentnych osób na wysokich stanowiskach. M. M. Zapowiadał walkę z kolesiostwem , ale widocznie były to puste słowa albo brakuje mu jaj żeby wziąć się za tą ferajnę, bo naprawdę można wiele osiągnąć bez zbędnego balastu na biurowcu który przez większość dnia pracy nie ma pomysłu co ze sobą zrobić. W takim zakładzie wystarczy garstka osób którzy znają się na swojej robocie i dobrze pokierują firmą bez calego zaplecza kierowników walczących między sobą i całej grupy zastępców i asystentów.

Nikt
@Ktoś

A pamiętacie jak szukali asystenta i kierownika? Jak tak człowiek sobie porównał jedno i drugie ogłoszeni to można dojść do wniosku, że na kierownika trzeba mniejsze spełniać wymagania niż na asystenta. Śmieszna to firma w której asystent jest mądrzejszy od kierownika. To po co jest asystentem? Aby asystować niekompetentnego kierownika, a kierownik dyrektora? Zabawne..... :)

Pjoter

No wiadomo kto kupił szafki naj mądrzejszy człowiek w firmie koński łeb . Produkcją tak samo za rządza jak i tymi szafkami .Trzymali tak dalej to firma splajtuje

Sulejman masz racje te szafki to jakieś kpiny . Żenada drabina by się przydała. Kto to zamówił i kupił no i nie pomyślał co kupuje . Pomyśl zanim coś wybierzesz człowieku.

Sulejman

Ostatnim szczytem mądrości naszych przełożonych był zakup szafek ubraniowych w szatniach. Planem ustawiania szafek zajmowało się kilka osób ( oczywiście bezpośrednio do ustawiania byli pracownicy fizyczni) z utrzymania ruchu: kierownik, zastępca kierownika, jakiś tam asystent nie wiadomo od czego. Nie wspomnę o dwudniowym naklejaniu numerów na szafkach, każdy był tym tak zajęty żeby się nie pomylić że zapomnieli zadbać o dostawę detali do produkcji bo już trzeci miesiąc brakuje materiału.O pomstę do nieba woła korzystanie z szafki ubraniowej która ma ze 2,5 m wysokości, żeby dostać do półeczki najlepiej by pasowała drabina, ale co tam szafki ważniejsze jeszcze było sadzenie lipek za halą produkcyjną bo pracownikom zaczyna brakować innego zajęcia zamiast zarabiać pieniądze na produkcji to będziemy niedługo uprawiać grzędy w cieniku koło lipek i wtedy nie będzie lipy i każdy będzie miał zajęcie.

Oj nie ładnie tak na swojego przełożonego brzydko mówić. Opamiętaj się i przestań źle wyrażać się o swoim pracodawcy . Nie ładnie liderze z Sandvika. Jutro 3 maja zagraj na trąbce bo jedynie to ci wychodzi .

T

A co do ludzi mówi na konia to głowa puchnie . Zastanawiam się jak to możliwe że koń do tej pory toleruje tego bałwana wybuleńca.

Zabijasty bażant

Ty sandvikowski wybulencu nie dajesz rady przy tablicy to już chcesz się zamienić zmianami bo koń cię jeb*e bo nic nie umiesz jedynie co dobrze umiesz to (usunięte przez administratora) i dmuchnąć w trabke chociaż nawet to ci nie wychodzi.

stefan

W końcu na produkcji lży. armia ludzi z zaopatrzenia nie może kupic materiału. To się łazi i symuluje robotę. A i urlopy są wreście. A zrobiom detale to bendą nadliczbowe. gitara gra.

Pjoter

Chciał bym zwrócić uwagę na to że nie ważna jest produkcja ani wykonanie planu .Priorytetem są nowe szafki ubraniowe a tak naprawdę numerki na szafkach bo gdyby się pomyliły to była by tragedia.Kierownik z SANDVIKA z taką uwagą i przejęciem pilnuje tych numerków na szafkach jak by od tego zależało czyjeś życie gdyby choć w małej części tak przejmował się produkcją to placówka SANDVIC była by naj lepszą w całej korporacji . Tradycyjnie pozdrawiam konia który ostatnio wo gule nie wyłazi ze swego śmierdzącego gabinetu.GDZIE SĄ MATERIAŁY DO PRODUKCJI .

Iza

Każdy sam pracuje na opinię o sobie i swojej pracy. Teraz pretensje możecie mieć do siebie,.

@Iza

Nie czaje oco ci biega Iza

Zaskroniec

Prawda to że na sandwiku są ludzie wierni kierownikowi i koniowi futer, terorysta, krzestny,krzykacz,łysy,trąmbka a każdy walczył o wolne soboty i niedziele

@Zaskroniec

Witaj zaskroniec .Powiedz mi czy ten trąbka to inaczej WYBULENIEC

Pjoter

Koński łeb pojechał do Finlandii płakać że niema z czego spawać wyrobów oczywiście wziął ze sobą swoich dupo....ów

sadasd

Miało być mundre a nie gupie

No i w końcu w Fortaco jest extra żadnych problemów nikt się nie skarży na kierowników i dyrekcje tylko pozazdrościć oby tak dalej . Pozdrawiam wszystkich pracowników Fortaco JL.

Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco JL Sp. z o.o. - Janów Lubelski

• Jak się pracuje w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortaco JL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 11 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortaco JL Sp. z o.o.