Opinie o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortaco JL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

sfsdfs

Napiszta coś mundrego

Pjoter

Dlaczego nie byłeś koniu dziś w pracy .Cherbatka czekała na ciebie słodziutka i z cytryną .

Sulejman

Koński łeb chodzi i spija herbaty jak ten dreszcz po knajpach który spija resztki, ciekawe jak smakujetaka herbata? Tracisz cierpliwość do załogi bo nie wytrzymujesz presji która ciąży na dyrektorze produkcji. Weź sie w końcu za porządne rządzenie produkcją a nie zajmowanie się kamerami, okularami, tytoniem i wysłuchiwaniem bzdur od swoich konfidentów.

Pjoter

Koński łbie napiłeś się cherbatki na kontroli a chociaż słodka była . Mówisz że tracisz cierpliwość do sandvika a to przecież sam tego baizlu narobiłeś po przez to że pozmieniałeś kierowników i liderów .Po prostu dałeś baranom władze musisz wiedzieć że będzie jeszcze gorzej .Wychodzą błędy twoich dupo....ów .

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Kontroler Finansowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Generał szkiełko

Tego specjalistę z Branwi nikt by na kierownika nie wziął jakby nie ten wypadek co mu śruba w oko poleciała. Gościu najzwyczajniej na to się nie nadaje.

tamtam

Prawda to że dobrze zapisać się do związku dobrej zmiany to podwyszka pewna i awanse.

Zaskroniec

A ten generał z Branwi występuje w kościele na ołtażu co tępi ludzi w fortako bez serca

Demon
@Zaskroniec

Generał szkiełko to jest największy nierob jak pracowal kiedyś za fizola to w pierwszą nocke przyniósł sobie poduszkę

Nikt
@Zaskroniec

W tym przedstawieniu to powinni go zrobić diabłem, a nie narratorem. Na to się bardziej nadaje... Nierób jeden....

Sulejman

O ile dobrze się orientuję grupa Fortaco ma zakład na Węgrzech, jedynym sensownym wyjściem dla końskiego łba jest przeniesienie się do zakładu na Węgrzech. O ile wiem tamtejszy język należy do jednych z trudniejszych, tam żadna opinia na forum go nie dosięgnie, bo mało kto umie pisać w tamtejszym języku i w końcu będzie miał święty spokój. Bardzo często zadaję sobie pytanie jak po zmianach kadrowych odnajdzie się lider z Sandvika, grajek z Zofianki J***k. W obecnej sytuacji ani ch**a ugnać do roboty, a jak zobaczy dyrektora albo kierownika to dostaje obrotów jakby miał w du**e motorek. Lata nie wiadomo za czym, ale lata. Myślę, że tacy ludzie od znajomych, przyjaciół i kolegów dostaną to na co sobie zasłużyli.

Demon
@Sulejman

Co wy chcecie od grajka z sandvika? Po prostu zagrał koniowi na puzonie i przywrócił go na lidera

Pamiętajcie wszyscy nie zadwoleni po dobrym panie jeszcze lepszy nastanie.Ryba psuje sie od głowy.

W waszej firmie dyrektorzy,kierownicy ,liderzy to ludzie innej wiary to ludzie bez BOGA jak (usunięte przez administratora) pod ściane i pyk

Inteligencja Fortaco

W ostatnim czasie zauważyłem że pryncypał konio w ogóle nie wypowiada się na forum. Przyczyna tej sytuacji jest jedna przestraszył się ludzi, myślał że jest najważniejszy w całej firmie. Część pracowników skutecznie udało mu się zastraszyć, ale część nie daje sobą pomiatać i chociaż wyrażają swoją opinie na forum. Rozważając 840 wpisów, 100 odchodzi na reklamy i pozytywy które ten de**l sam o sobie pisał. 740 przedstawia go w negatywnym świetle,więc cóż na prawdę musi być idi**ą skoro tyle wpisów jest o samym nim. Koniu, bardzo dobrze wiesz że gdyby związkowcy mieli jaja to z nimi byś nie wygrał. Tylko twoje metody interpersonalne skutcznie się sprawdziły i niestety dużo osób przysłowiowo tańczy jak ty zagrasz. Miejmy tylko nadzieje że w nowym miejscu pracy ludzie pokarzą ci jak sie licza z twoim zdaniem. Morzesz zabrać ze soba od nas ze spółki liderów gołebiarzy, kierownika przypatrz sie jednym okiem, galicjanta i jeszcze kilku innych alkoholików. Z korzyścią dla ciebie i dla nas. Utworzą wam tam specjalny wydział dla upośledzonych i bedziecie sobie spawać. Pozdrawiam!

Gustaw

Zbliża się rachunek sumienia dla niektórych kierowników ( 3 w kontroli jakości, kamraci dyr. produkcji), liderów ( myślę po cichu też o dyr. operacyjnym). Pewnie z bólem i ze łzami w oczach trzeba będzie patrzeć na miesięczną wypłatę która pewnie zmaleje o połowę i trzeba będzie wybierać: albo wziąć się do roboty albo ,,do dom". Jedyna dla nich nadzieja to zmiana szefa w Cat i spowrotem nieuki rżnąć głupa po sąsiedzku dopóki ktoś was tam nie przejrzy i nie wypi****y z firmy.

Joker

Nie tylko ludzie którzy przeszli z Cata do naszej firmy to bajaki. Nie zapominajcie o Przewodniczącym Solidarności 80 który sprzedał się niczem judasz za 30 srebrników, nalezy pamietac tez o panu spójrz okiem i przede wszystkiem o koniu który w nowej firmie bedzie mial tyle do powiedzenia co do tej pory robole z naszej placowki.

gitara

Nie przesadzajcie z tymi z Cata. To tylko ludzie, którzy tam sie nie nadawali. Więc albo ich zwolniono i kierownikują w Fortaco, albo sami się zwolnili, żeby objąć w Fortaco lżejszą robotę, bezstresowo i przyjemnie. Bardzo dobrze jest też zwolnić sie z fortaco i wrócić po roku np. w wielkiej chwale, wykorzystując negatywne doświadczenia psycho spoza fortaco. Gitara ????

Piekarz

Pragnę przypomnieć wszystkim że nie tylko koń jest odpowiedzialny za terror w firmie ale i M. M który to naprzyjmował baranów wyrzucanych z KATA i dał im bardzo dobrze płatne stanowiska . Dlatego samochód którym woził bułki czeka . Pozdrawiam wszystkich piszących .

Xtyx
@Piekarz

Masz racje że dyr. operacyjny to taki sam ba**n jak i koń, ale z rozwożeniem bułeczek dobrze sobie radził. Już niedługo jak tak dalej pójdzie to koń bedzie piekł a dyr. op. bedzie rozwozil po sklepach.

nick

Aleksander bardzo dobrą robotę robi. handlarza złomem z krzemienia pogonił z kopa i to dużo uzdrowiło. Największego szkodnika i nierobę. trzeba jeszcze porzadek zrobic z pociotkami Śpiochami z trzeciej zmiany z Wos - Wos nie ruszom?.

Kompetentny

Doczekaliśmy się w końcu takich czasów, że pozycja konia jako najważniejszej osoby w firmie dobiegła końca. Przez ostatnie kilka lat w spółce źle się działo, głównie za jego przyczyną. Kiedyś miał tak mocne stanowisko, że mieszał z błotem każdego pracownika. A teraz doczekaliśmy czasów że może i on bedzie poniewierany i traktowany jak g****o przez innych. Z jego odejściem zaczynają sie sypać także inne stanowiska, zaczynając od kierowników a kończąc na liderach. Pierwszy przykład kierownik rzuć okiem, co on teraz pocznie? Czy dalej bedzie chodził wraz z człowiekiem laksą po hali, myślę że nie, tylko bedą spawać jak na nieuków przystało. Następna osoba to grajek z Zofiankii, do kogo sie poskarży że go kolega przezywa? Kierownik z sandvika jak zamulał to dalej bedzie zamulał. A galon bedzie spawał blaszki za Ukraińców bo do tego sie nadaje. Myślałeś koński łbie że jesteś niusuwalny ze swojego stanowiska. Tak samo myślałeś że jak bedziesz mieszał wpisy i wklejał reklamy to ludzie przestanął czytać forum. Straszyłeś że zwolnisz tych co piszą na forum. A tak na prawde to jedyne co mogłeś to wychlapać wszystkim r*wa z rodzynami. Miejmy nadzieje że we Wrocławiu bedziesz uczciwie pracował ale jak sprzatacz w kiblach.

Spawacz 0501

Ile zarabia spawacz w fortaco który pracuje normalnie i solidnie? Proszę o szczerą odpowiedź bo mam zamiar wybrać się do tej firmy ale wasze opinie i dyskusje mnie odstraszają

Lider
@Spawacz 0501

Z premiami bez nadgodzin około 2500 na łape. Nie patrz na tych co ch... robio tylko piszo bzdury na forum.

X
@Lider

Skoro nowy pracownik ma zarobić 2500 to napisz ile musi mieć na godzinę ja mam 17,80 izarabiam2000 na łapę młody zarobi1600.NIE KŁAM KONIU

Bref
@X

No kolego przy 17,80 i przy 168 godzinach to masz 2990.40 od tego odjąć 30% podatku to jest 2093.28 netto. Zapomniałeś dodać dwóch premii i dodatku za drugą zmianę . Dodac 2.14do godziny za premię od destępności pracownika i średnio 2 złotych od premii za efektywność plus dodatek za drugą zmianę 0.60 groszy to do wypłaty przy 168 godzinach to twoje konto zostaje zasilone o kwotę 2650. Brutto 3786.72 żal możesz mieć do państwa polskiego że ponad 1000 zl masz podatku. A więc nie 2000 tylko 2650.

X
@Bref

NIE JESTEM TWOIM KOLEGO ZAFAJDAŃCU A TAKIEJ WYPŁATY NIGDY NIE MIAŁEM

Bref 2650
@Bref

To ja teraz wyliczę zarobek dla nowo przyjętego 12+2,14+2+0,60= 16,74 x168 = to jest około 2000 na rękę a nie 2500. Na niektórych liniach można parę złotych więcej zarobić ale niewiele więcej i na pewno nie 2500.

sadia
@Bref 2650

dobrze liczy mlody w WS nie zarobi wiecej niz 2000 przy stawce 12zl brutto plus brak premi i dodatkow na poczatek

Spawacz0501
@Lider

A jak ma się sytuacja z doświadczonym spawacz z wieloletnim doświadczeniem przy różnych konstrukcjach z doświadczeniem przy spawaniu pod badania UT czy też dostanie takie marne grosze ?

XYZ
@Spawacz0501

Witam. Drodzy moi. Jesli chcecie dowiedziec sie konkretnie ile firma Fortaco proponuje, to zachęcam do odwiedzenia firmy i porozmawiania. To na prawde nic nie kosztuje, a zyskuje się informacje i rozeznanie. ostatecznie nikt do pracy tutaj siłą nikogo nie zmusza a decyzję podejmuje pracownik. Pytania na forach i podejmowanie dzięki temu decyzji to nie jest najlepszy pomysł. Pamietajmy, że negatywną ocenę firmy może zrobić nawet 1 niezadowolona osoba, a gdzie reszta? Z pewnością 99% spawaczy, to osoby które chce pracować i nie zajmuje się głupotami i dzięki nim ta firma osiągneła to gdzie jest teraz. Reasumując - jesli znasz się na tej robocie to z pewnością nikt nie zaproponukje ci 12 zł/godzinę., a decyzję podejmiesz ty sam. Pamiętaj, że do pracy chodzi sie w okreslonym celu - świadczenia pracy i zarabianiu z tego tytułu pieniędzy.

KRISS
@Bref 2650

z tego co napisałeś BREF to wychodzi na to że .... jak ty jesz mięso a ja kapustę to według tych wyliczeń obydwaj jemy GOŁĄBKI

ddd
@XYZ

te Dyrechtor ?

Pjoter

Nie wiem czy wszyscy wiedzą że pan MM pochodzi z rodziny Osłów. tak się nazywali jego przodkowie.A to tłumaczy dlaczego tak gnębi swoich .

ffdg
@Pjoter

Nie osłów, tylko Osiełów.

Lider

No to będzie trzeba zapytać lidera z hitachi on będzie wiedział najlepiej kiedy będą podwyżki i jakiej wysokości. Bo kto ma to wiedzieć jak nie lider a jednocześnie działacz solidarności 80,który służy dyrektorowi produkcji za parę srebrników.Opamiętaj się i zdecyduj po której jesteś stronie.

nie pitol Józek jest Ok. Za trzech robi

Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco JL Sp. z o.o. - Janów Lubelski

• Jak się pracuje w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortaco JL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 11 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortaco JL Sp. z o.o.