Opinie o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortaco JL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

ni ck

Aleksander nigdzie nie odejdzie. W Fortaco Janów ma świetne warunki do udawania że coś robi i kasę sporą. Poza Fortaco polegnie przez swoje podejście do ludzi i lenistwo.

Formistrz

https://www.google.pl/search?q=koński+łeb+figurka&client=tablet-unknown&prmd=ivsn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwim-f6Hp4XaAhUGLVAKHTSXAPAQ_AUIESgB#imgrc=8N81cQGDI3nmVM: W poniedziałek zaczynamy odlewać na cześć naszego konia zesłanego na katorge do Wrocławia. Pozdrawiam!

Nareszcie liderzy gołębiarze związkowcy podpierdalacze pijaki zaczną nareszcie (usunięte przez administratora) jak zwykły robol za marne grosze a kierowniki galon, przymknij oko, sraczka będą jeszcze całować pracowników o wybaczenie bo taką mają opinię w fortaco janów lubelski

Figo-Fago!!!

Trzeba się krótko zastanowić co da firmie nawet gdy odejdzie dyr. produkcji. Jeśli dyr. produkcji zostanie obecny dyr. operacyjny to pewnie pierwsze co zrobi to skompletuje starą gwardię która odeszła po różnych przekrętach i niegospodarności i nie mając pojęcia co do powierzanych im stanowisk. Obecny dyr. operacyjny piastował stanowisko dyrektora produkcji i co najlepiej mu wychodziło to nagrywanie pracowników kamerą a następnie wyciąganie wniosków, bardzo mnie dziwi postawa szefostwa Fortaco. Człowiek który czy to na produkcji czy dyrektor nie radząc sobie z wykonywaniem swoich obowiązków powinien dostać podziękowanie za pracę i jak to mówią do ,,chałupy" jak to miało miejsce z pracownikami z produkcji a takie metody stosował koński łeb razem z dyr. operacyjnym. Krótko podsumowując rządzenie w takiej firmie jak Fortaco trzeba zacząć od spojrzenia łaskawym okiem na ludzi ciężko pracujących i doceniać pracowników dobrymi zarobkami a nie jałmużną. Trzeba zacząć przyglądać się tym klikom które się potworzyły za obecnie panujących i którzy twierdzą że nie ma takiej siły żeby to przerwać. Myślę, że nadchodzą ciężkie czasy dla kierowników, liderów i wazeliniarzy którzy udają, że pracują a tak na prawdę to umieją się ustawić i co trzeba zauważyć i zareagować. Pozdrawiam.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Kontroler Finansowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
BRONEK

Myślę sobie że to nie ty Marta masz problem z tymi wpisami ale szefostwo fortaco które nie znosi krytyki . Jeszcze chwila a będą żądzić witryną Go worki i tobą Marta.

Guślarz
@BRONEK

Myślę, że normalny prostak nie powinien zabierać głosu na forum i mieć własnego zdania o firmie i ludziach nią zarządzających. Zdaniem niektórych nie powinno się krytykować dyrekcji tylko twierdzić, że jest wszystko okej, a najlepiej z ułożonym postem pójść do p. Dyrektora Produkcji lub Operacyjnego i zapytać czy pozwoli p. Dyrektor zamieścić wpis na forum i czy nie będzie uderzać to w dobre imie firmy w ktorej i tak zaczyna brakować ludzi do pracy.

Jak wam się obecnie pracuje w Fortaco JL Sp. z o.o.? Myślicie że warto aplikować do tej firmy? Czy daje jakieś możliwości późniejszego awansu i rozwoju? Nie udało mi się znaleźć żadnych ofert pracy w internecie. Czy macie jakieś informacje dotyczące aktualnie prowadzonych rekrutacji? Użytkownikom forum przypominam również o obowiązującym regulaminie (https://www.gowork.pl/regulamin). Proszę o wyrażanie się w sposób kulturalny i nie obrażający nikogo, a także o nie wskazywanie konkretnych osób (Wypowiadacie się na forum publicznym), wliczając w to inicjały i pseudonimy.

@Marta

Marta, a jak myślisz jak się może pracować ludziom przy spawaniu 15-20 lat w ( smrodzie, dymie, psując sobie wzrok i ogólne zdrowie) wiedząc że zarobią 1900 zł ? Raczej chęci do pracy nie ma tym bardziej jeśli wiesz że nie masz co liczyć na żadną podwyżkę bądź awans ... A o tych pseudonimach których piszesz że nie wolno używać to chodzi o człowieka biegunkę i końskiego łba ? :D

Krzysztof

Witam, mam zamiar złożyć CV w Fortaco jednak obawiam się gdyż mam duży problem z nadużywaniem alkoholu, i stąd moje pytanie czy to prawda, że można pić podczas pracy ?

@Krzysztof

Krzysztof składaj śmiało, jeśli trafisz na placówkę do człowieka biegunki to twoim problemem może być tempo picia z liderem tej placówki, u którego nawet nie dawali rady ukraińcy.

Krzysztof
@Pjoter

Dzięki Pjoter za informację, rozwiałeś moje wątpliwości. Składam CV. Mam nadzieję, że trafię do tego człowieka biegunki i, że dam radę ! Pozdrawiam

W

Pjoter coś mi się wydaje że miałeś trudne dzieciństwo ????????????????

jancio

Kto to jest człowiek biegunka w fortaco???

qwerty

A ja słyszałem, że dobrze się podlizywać to studia opłacą . prawda to? i na szkolenia

awe cezar

człowiek biegunka - wiadomo wszyscy za wolno robią, On zrobiłby szybciej. Pogonił nierobów i nie ma kto robić. jak ktoś za wolno robi to na Sandvika to natychmiast znacznie przyśpieszy. Ściemniacz ale dobry. Najlepiej jakby mu dali wszystkich najlepszych to pchałby robotę. A ten cały mofet to proste spawanie. Jakoś od niego gwiazdy nie wychodzą.

Sulejman

Prawdziwe słowa o karierze szefa, był kiedyś niezbyt rozgarnięty dyrektor i nie wiadomo od czego, który wypromował za firmowe pieniądze obecnego dyr. operacyjnego pana M. A co do kierowników to mianowicie większość z nich z trudem ukończyło podstawówki i praktycznie w jednym okresie trafili do CAT (ciągnął jeden drugiego), ale tam szef pan B. okazał się bystrym człowiekiem pognał sfołoć (spiep***li jak kuropatwy przed myśliwym) i tak trafili: pan M**z na Hitaczi, bracia J. na obrabiarki i neusona, człowiek biegunka na Mofeta. Obstawili się ludźmi wysmarowanymi wazeliną i tak się to całe (usunięte przez administratora) to jest przytułek dla nieuków i nierobów, ale w życiu trzeba szczęście mieć.

prezio

Co wy chcecie od konja.? Ja popieram konia. Zobaczycie jeszcze kiedyś koń będzie na banknocie 500 złotowym.

Czego chcesz od nas koniu za twe hojne premie, czego za podwyżki którym nie masz miary, pracownik cię nie ogarnie, wszędy pełno Ciebie, i na hali, na zebraniach i w gabinecie. Pieniędzy też, wiem nie pragniesz , bo cała firma twoja . Wdzięcznym Cię tedy sercem, Koniem nazywamy, bo nad to lepszej ksywy nie znamy. Tyś pan wszystkiego, tyś firme zbudował i brakiem detali ślicznieś uhaftował. Tyś fundament założył janowskiej spółki, i przykryłeś jej nagość swoim debiliz***m Za twoim rozkazaniem pracownik spawać musi, a swoich praw egzekwować się boi.Robole z placówki twoją hojność znają, 20 gr do h raczysz nie dać im waść. Tobie k woli brudas ramy spawa, byś do Częstochowy mogł nastawać. Z twoich rąk wszelki brudas patrza swej wypłaty, a ty każdego karzesz z twej szczodrobliwości. Bądź nam zawsze pochwalon nieśmiertelny Koniu, twoja impotencja i grzybica nigdy nie ustanie. Karaj nas póki raczysz na twej placówce , a jedno niech zawżdy będzie, koniem cie nazywać. A niechaj związki wżdy postronnie mają iż pracownicy nie gęsi i swoją godnosć mają.

platfusss

" a Niechaj związki ?" co ty od Niechaja chcesz???

gif_uck

A jakie wykształcenie ma dyrekcja i kierownicy? ktoś wie?

leoncio

Niedługo pracuje ale widzę, że nieważne ile umiesz, ważne kto cie popiera. Jeden cienias bartuś żel... (stosuje żel) co robi tylko szafy na narzędziowni wziął się ale nie dał rady obrobić ramę dla francuzów.Coś tam popsuł i trzeba było spawać.Zajebisty z catpolandii. Pójdzie dalej robić szafy, naklejki w szafach itd. Na maszynach jest kilku, który by to obrobili bez jego pomocy.

Pjoter

Patrzę przez okno i widzę że pogoda bardzo kiepska ciekawe czy id...a koń znowu nie rozbije samochodu . Ps . Brawo Sulejman za wpis.

Sulejaman

Obserwując przez ostatni rok opinie na forum firmy Fortaco, z całą pewnością można stwierdzić, że firma cofa się w rozwoju i dzieje się coraz gorzej. 800 wpisów przez jeden rok, czyli średnio 2 wpisy dziennie, z których 95% jest negatywne dla firmy. Proszę mi pokazać firmę, która ma taką opinię, pewnie w całej Polsce by nie znalazł. Mamy firmę po sąsiedzku - CAT. Zarobki tam są o 50% wyższe, żaden fachowiec nie został zwolniony, czy odszedł sam, pracownicy są doceniani i dobrze wynagradzani. W Fortaco nawet Ukraińcy zaczynają uciekać z firmy i pogadują, że "My nie budiem rabotać złoszadiem". Podsumowując krótko naszą dyrekcję, jedynie dyrektorka finansowa nie pokazuje swojego chamstwa i głupoty, pewnie jest dziewczyną dobrze wykształconą i dobrze wychowaną, w przeciwieństwie do tych dwóch durni bez wykształcenia i wychowania, im dwóm nie powierzyłbym opieki nawet nad świniarnią.

Anonymous
@Sulejaman

W innych firmach nie pracują takie bara*y jak w naszej!!

T

Dlaczego usunołeś wpis koński łbie .Prawda w oczy kole .

Pjoter

Czy ktoś wie co dzieje się z koniem bo nie łazi po hali czyżby szukał nowej pracy a może Lars ma dosyć oglądania szafki muzeum która znajduje się na sandvika lub patrzenia na co raz większą hałdę bubli produkowaną pod jego żądanie . Pozdrawiam spawaczy bo to dzięki nim takie bar..y jak koń mają kasę

sir Kobyła

W tym roku na spotkaniu beda tylko kierownicy, liderzy i kilku pracowników ( tj. członkowie Końskiej Milicji Obywatelskiej i OWKWD, Organizacja włażenia koniowi w du*e). Związki planują otworzyć nowy wydział dla debilii i nieuków. Pierwszy do niego ma zostać odesłany ssak marki Quń, następny jest Przew. Solidarnosci 80, a trzeci w kolejce bałwan lepiony Mroźnej zimy. Jest jeszcze kilku m.in. galon i pracownicy nie z naszego kraju.

C4987

Juz niedługo Wielkanoc, Konio zrobi poczestunek i zobaczymy kto pierwszy pójdzie na jajeczko z chrzanem. No którz by inny niż nasz Europrzewodniczący, tylko bedzie musiał uważać żeby zbyt dużo nie zjeść bo zaraz czeka go upomnienie. Ostatnio widziałem jak Quń przyczepiał informacje na tablicy ze na poczestunek wstep tylko z wazeliną, ewentualnie tuzin fajek zeby po ,,robocie"sie odprężyć. A z tyłu EUPrzew. pójdzie mrożonka z zielonką przy sobie.

T

Ty zas...y galonie jedyne co możesz postawić koniowi to laskę

Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco JL Sp. z o.o. - Janów Lubelski

• Jak się pracuje w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortaco JL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 11 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortaco JL Sp. z o.o.