Opinie o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortaco JL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

p

Widzę że na sandviku bardzo dobrze się dzieje tak koń zarządza razem ze swoimi lizy (usunięte przez administratora) e za chwile nie będzie komu spawać no chyba że koń z kierownikiem złapią się za uchwyty .Brawo panowie za takie zarządzanie

Szukający pracy

Mam pytanie: gdzie znajdę regulamin pracy Fortaco JL sp.z.o.o ??? Bo zastanawiam się czy takowy w ogóle istnieje??

Dżin

Nie tylko kierownika ale jeszcze drugiego lidera, wtedy na tym wydziale zrobiłoby się w końcu trochę lepiej.

Koleś

Co to na tym sandviku się dzieje . Lider ubliża pracownikom ? No i sobie po liderował brawo Dyrektor !!!!

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Kontroler Finansowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jędrzej

Udławiłes się wybuleńcu kasą liderowską i władzą, wiedziałem że to sie tak skończy, ha ha ha

Dopłaty do posiłków , darmowy dowóz pracowników chyba dla niewielkiej grupki,bonus? największy dla kierownictwa i liderów dobra reklama, dla zwykłego pracownika grosze jak zwykle czym wy się szczycicie...

Spawacz

Skoro jest tak dobrze to dlaczego spawacz z kilkunastoletnim stażem zarabia około 2000 tysięcy wraz z premiami .Ty możesz bajki pisać bo zarabiasz kilkanaście razy więcej od przeciętnego pracownika .Sumując dla ciebie fortaco to raj na ziemi .W OBECNYM CZASIE SPRZĄTACZKA ZARABIA OKOŁO 2000 TYS.

Julian

Wiadomo, że udzielenie takiego wywiadu to kompletne bzdury. Nie ma niewygodnych pytań, niewygodnych odpowiedzi, wszystko jest z góry ustalone, przecież nawet małe dziecko wie że w takim wywiadzie nie można nic zaprzeczyć osobie która udziela wywiadu.

Uczciwy
@Julian

Człowieku czy ty nadal pracujesz w tej firmie ? Jeżeli tak to chyba ślepy jesteś jeżeli nie widzisz jak się zmienia firma . Okulary korekcyjne dla pracowników którzy mają orzeczenie z medycyny pracy na koszt firmy gdzie z godnie z obowiązującym prawem pracy zakład pracy nie ma takiego obowiązku , Następnie ubezpieczenie na życie składka będzie opłacana przez zakład pracy . Czy ty napewno jeszcze pracujesz w FORTACO. ZATRUDNIJ SIĘ W CAT TO ZOBACZYSZ JAK TAM JEST PIĘKNIE

xyz
@Uczciwy

Dokładnie. Firma się zmienia na lepsze, cofnijcie się parę lat wstecz: brak stołówki - teraz jest (dopłaty do posiłków), brak bonusów - teraz są za obecność 200 PLN na rękę + od produktywności - kilka PLN na godzinę, nawet dla tych, którzy nie spawają (posrednia produkcja). Remonty, odnawianie, dofinansowania (w tym transport do pracy), teraz darmowe ubezpieczenie, okulary. Ankieta zadowolenia co rok. Mam wymieniać dalej? Ale niektórzy nadal niezadowoleni. Może wcześniej było lepiej? MM mówi nieprawdę? Ktos kogoś trzyma tutaj siłą? Żenada po wpisach tych, którzy jedynie umiejąc powtarzać; koński łeb itp, itd. Bełkot. Z 400 pracowników 3 narzeka bo ma kompleksy bo ma za małego...bonusa.

Julian
@Uczciwy

Nie ściemniaj mi tu o okularach, ubezpieczeniu, daj ludziom zarobić, a sami sobie te rzeczy zafundują. Dlaczego nie piszesz o monitoringu na który były wyłożone grube pieniądze, który miał służyć dla bezpieczeństwa pracownika jak zapewniała dyrekcja, tak naprawdę monitoring służy do karania pracowników.

Prawdecipowiem
@Uczciwy

Sprzedaj te okulary a kup sobie mózg, bo jak tak dalej pójdzie to firma bedzie bankrutować.

@xyz

Ty nie będziesz narzekał bo masz dużego.. końskiego bonusa. zastanow sie czy narzeka 3 osoby czy moze 300. Tylko nikt ci tego wprost nie powie bo kazdy jest zastraszony przez ciebie i kierowników. Powiem tyle tfu ku***a.

Niebedacy tutejszym robotnikiem.

Noto jak narzeka 300 osób to zróbcie strajk. Albo się zwolnijcie skoro jest tak (usunięte przez administratora) Ja osobiście nie jestem robotnikiem tej fabryki. Ale taka dziadowa jest wszędzie. Nigdzie zwykły robol niema nic do gadania. On jest do roboty. Dobra Komuna już się ponad 20lat temu skończyła.

Niebedacy tutejszym robotnikiem.

Większych bzdur w życiu nie czytałem. Firma to jest dno i wodorosty, nie jest tak kolorowo jak jest ukazane to w wywiadzie z p. M. M.. Wstyd sierżancie.

P

Jeszcze nie tak dawno koń wszystkim nie zadowolonym z pracy w Fortaco kazał się zwalniać a teraz nie chce podpisać natychmiast owych zwolnień z pracy. Co się stało???.

Byli koledzy

Lechu nikt za tobo nie płacze ani nie tęskni.

@Przyjaciel @X Na forum nie możecie nikogo obrażać. Polecam aby zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim napiszecie komentarz. Czy ktoś pozostawi opinie na temat warunków pracy w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. ?

W
@Marta

Witam cię Marta powiecie mi czy można posługiwać się czyimś nazwiskiem w brew jego woli i co za to grozi .

K
@W

A może K zamiast W

Przyjaciel
@Marta

Zapoznaj się ze wszystkimi opiniami które dotyczą fortaco to z pewnością więcej znajdziesz osób które nie znają regulaminu forum. Gorąco pozdrawiam . Przyjaciel

W
@K

To znaczy KOŃ zamiast W

p

Nie byłem na imprezie ale chciałbym kogoś zapytać kto był czy można było ujeżdżać konia .Bilbord z ogłoszeniem o pracy dla spawaczy świadczy o prawdziwej kondycji firmy pod wodzą sztabu dowódczego tam już niema komu spawać nikt nie chce przyjść bo zarobki są marne a wymagania niebotyczne tym bardziej że za płotem znajduje się firma o podobnym profilu która skutecznie drenuje zakład z potencjalnych spawaczy zwerbowali im z przed nosa na wet UKRAIŃCÓW .Wracając do imprezy wyszła ona tak żałośnie jak wszystko w tej firmie pod obecnym zarządem firma która przetrwała mroczne czasy komuny padnie w epoce kwitnącego kapitalizmu .A wszystko to dzięki proroczym decyzjom podejmowanym jednomyślnie przez wysoce wykształconą kadrę menadżerską pod przywództwem jaśnie panującemu KIM IR KONIA. Razem na zatracenie a wszyscy na zasiłek .

pomocny

Dalej nie łuku robisz błędy wstyd . LIDERZE .

X

Niema się co dziwić że liderzy palą albo robią co im pasuje skoro (usunięte przez administratora) koński łeb dał im wolną rękę w ich poczynaniach a na efekty nie trzeba było długo czekać.

Robotnik

Lidery nie myślo o robocie tylko myślo żeby zapalić za przyrządem. Zgroza!!

Spawacz

Dzięki za poradę takie łapówki akurat mam w domu bo dziadek pali fajki to zawinę kilka paczek dziadek nie zatrybi a wazelinę stosuje ojciec do rąk bo jest murarzem i żeby nie pękały

Antek z pikul

Dobre fajki i wazelina dla lidera żeby mógł zapalić za przyrządem po tym jak wróci od kierownika. Wazelinki najlepiej dwa opakowania bo jednego może mu zabraknąć.

Robotnik

Myślę, że za dobrą flachę lider pomógłby przenieść się na Sandvika albo nie, pewnie od wódki wolałby wagon fajek.

Spawacz

Witam wszystkich.Pracuje u Von Nogayu i nie mogę tu już wytrzymać chętnie przeniósł bym się na placówkę sandvika bo widzę że tam kierownik jest mądrzejszy. Kwestia jest taka że nie wiem z kim pogadać o przeniesieniu może ktoś coś by doradził.

@Spawacz

Wszędzie trzeba pracować czy na sandviku czy u von Nogaya. Na sandviku praca spoko, kierownik okej, myślę, że temat jest do załatwienia. Musisz rozmawiaćz liderem z Zofi***i.

@Robotnik

A który to jest ten lider bo nie bardzo kojarzę taki grubszy co mówią na niego wybólenie

Przyjaciel
@Spawacz

Oo właśnie ten nieuk no on to rodem z przyborowia a tera na zofiance se mieszka no i ten co się na rysunku nie zna. Wybulenie bardzo do niego pasuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco JL Sp. z o.o. - Janów Lubelski

• Jak się pracuje w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortaco JL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 11 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortaco JL Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 1033 ocen.

Fortaco JL Sp. z o.o.