Opinie o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortaco JL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

W tej niby to firmie chodzi tylko o to by koń i jego dupo włazy dobrze zarabiali a reszta się nie liczy.Dlatego tą cała banda morze pić po nockach spać i nic nie robić . Wystarczy zapisać się do dobrej zmiany a wasze rzucie nagle stanie się piękne i bez troskie.

Wydaje mi się że to ty jesteś dyrektorem.A jeśli chodzi o działaczy dobrej zmiany to nikt z nich nie musi być chroniony bo i tak są nie tylko.

Najwyraźniej dyrektor operacyjny i dyrektor produkcji rozłożyli parasol nad swoimi ludźmi bo liczy się tylko kasa -,, Oj Lars żebyś ty wiedział co tu się wyprawia w tym zakładzie".

X

Nie był bym takim optymistą że jak dyrektor generalny się dowie to się zmieni na lepsze. Na pierwszym miejscu kasa a następnie pracownik.

obserwator

To jest już drugi przypadek w ciągu kilku miesięcy gdzie lider może więcej jak pracownik. Pierwszy przypadek na Sandviku Lider odwołany ale dyrektor pomyślał dlaczego mam swoich kopać i przywrócił lidera . Teraz afera z liderem który lubi alkohol jak kot mleko ale przecież jest liderem.No i dyrektor uznał znowu że o swoich trzeba dbać.Zobaczymy dyrektorze co zrobisz jak zwykłemu pracownikowi noga się podwinie.

Co to za instruktor który ciągle jest pijany. Ostatnio ledwo co stał na nogach taki był nagrzany. Uczy spawać ukraińców, jak pijany i nic nie umiejący może kogoś coś nauczyć. Jedyne czego od niego można się nauczyć to ile drożdży i cukru i jak długo destylować. Coś ostatnio wspominał ze pa Dyrektor Produkcji to może mu rowa wychlapać z rodzynami. Twierdził ze jest nietykalny bo ma znajomości. Czy tak jest naprawdę to nie wiem, ale jedno wie ze konio to ciepłe kluchy.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Kontroler Finansowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Czytam te opinie na temat tego" lidera" i zastanawiam sie czy to jest prawdą o czym tutaj ludzie piszą.Znając Pana Dyrektora i jego podejście do alkoholu to jest rzeczą nie możliwą żeby mógł pozwolić na takie zachowanie asystentki na moffecie. Jestem pewien że już by prace straciła jak by tego pracownika który przyszedł do pracy w podejrzanym stanie do domu wysłała bez poinformowania kierownika.A może to kolega kierownik ukręcił całą sprawę?

@anonymous

A właśnie Pan Dyrektor przypuszczalnie o niczym nie wie, ale jest duże prawdopodobieństwo że razem z liderem piją Ludową i dlatego nic z tym nie robi. Koński łeb ostatnio nie trzeźwieje w swoim biurze i dlatego go nie widać na hali. Konio ma wyprany mózg bo jak sie dowie o tym to i tak nie podejmie słusznej decyzji bo nie ma jaj.

tom

Powiem tak dyrektor produkcji,kierownik z moffeta oraz tak zwany lider to jedna wielka klika wszyscy o takim samym rozumie. Pracownicy na Sandviku powinni uważać na nowego instruktora ze szkółki spawalniczej. Oczywiście jak można nazwać tak tego osobnika. Moim zdaniem to ten osobnik tylko potrafi montować ramy na moffecie a żeby mógł uczyć innych spawania to musi coś sobą reprezentować.Być dobrym w piciu alkoholu to za mało.

Sulejman

Ten pijak już nie jest liderem ( tak go upokorzyli, że go zdjęli z lidera), teraz dostał jeszcze lepszá fuchę , niby to uczy ukraińców spawać, nasuwa się jedno pytanie. Za jakie pieniądze ten nieuk będzie dalej rźnął głupa, czy dalej będzie zarabiał 5 tys.- ,, Uczył marcin marcina", a sam głupi jak....

Czego innego się spodziewać po liderze skoro władze to samo robią. Inaczej mówiąc jaki pan taki kram

Widzę, że wpis o liderze pijaku bije rekordy poparcia a dyrektor produkcji udaje, że nic się nie stało.

Bimbrownik

Takich ludzi trzeba nam więcej w Fortaco a na pewno problem alkoholowy sam się rozwiąże dyrektorze zacznijmy kontrole alkomatową od liderów

X

LIDER ? To jest namiastka lidera zero szacunku dla pracownika i jeszcze nadużywa alkoholu. No ale widocznie takich nam trzeba liderów. Prawda panie dyrektorze ? A może dyrektor szuka liderów z takim samym charakterem z takim samym jak on posiada.

Dyrektor Produkcji nie ma lojalnych pracowników, dziewczyna na linii Moffet wygania do domu lidera bo jest pijany, śmierdzi od niego alkoholem jak z bimbrowni, a kierownik na to zdarzenie wogóle nie reaguje, a lider chodzi dalej w bluzie z napisem ,,lidera", pewnie razem z kierowikiem walą alkohol.

Bimbrownik

Co ty to jest nie możliwe . Przecież teraz został w nagrodę przeniesiony w lepsze miejsce . Tam dopiero będzie mógł sobie bimbrownie otworzyć. Zgroza Panie dyrektorze.

Robol

Na Moffecie nie trzeźwieje i nikt nic z tym nie zrobi. No bo po co, lepiej czepiać się uczciwych pracowników.

Dżin

Dlaczego w firmie za czasów owych, kiedy w Polsce obecny był komunizm firma dobrze prosperowała i przetrwała te mroczne czasy. Dlaczego dzisiaj w XXI wieku gdzie jest wszechobecny rozwój przemysłu technologii cieżkich, firma Fortaco zbliża sie do kresów swojego istnienia na rynku pracy? Odpowiedź na te pytania jest prosta, kadra zarządzająca i związki zawodowe. O związkach zaw. nawet nie należy wspominać bo takowe nie istnieją, a co można powiedzieć o grupie zarządzającej? Na czele stoi dyrektor produkcji, przez pracowników nazwany koniem, nie zna się kompletnie na swojej pracy, ale za to wie jak: karać swoich podwładnych za nic, dręczyć ich ciągłymi kontrolami alkomatem, przewracać kosze na śmieci na hali, straszyć zwolnieniami, wprowadzać oceny pracownika jak w szkole podstawowej na której z resztą on sam zakończył edukację. Wyżej od niego postawiony jest tylko prezes, który sam kiedyś spawał a teraz nawet boi się zejść na halę żeby nie pobrudzić swojego jakże czystego ubrania. O jego wykształceniu lepiej nie wspominać bo nawet nie ma skończonej dobrej szkoły średniej. O wykształceniu kierowników poszczególnyh wydziałów nawet nie można nic napisać bo takowego nie posiadają. Każda osoba z lepszym wykształceniem zaraz się zwalnia bo nie daje sobą pomiatać. Podsumowując, należy zmienić kadrę zarzádzającą i utworzyć nowe niezależne związki z członkami nie bojácymi się wyrazić swojej opinii na zebraniach.

Brudas

W dzisiejszych czasach panie co sprzątają kible zarabiają więcej niż my w tym Auschwitz. W tym miesiącu zarobiłem 1798 zł. i jak mam żyć za takie pieniądze. Jak tak dalej pójdzie to kon będzie spawał aby będzie mu się pot lał po du**e. Do tego założy swoje cudne okulary i będzie spawał, a królowa będzie wywalać gnój na wsi, także w okularach.

@Brudas

Okulary nie są po to żeby ładnie wyglądać kolego. Jak przypuszczam obecne okulary które zostały opłacone przez Fortaco służą do poprawy widzenia i jednocześnie chronią oczy przed urazem. Staraj się pracuj uczciwie a nagroda w postaci podwyżki napewno cię spotka. Pozdrawiam wszystkich malkontentów .

@anonymous

Obserwuje twoje wpisy od dawna i wiem że jesteś końskim łbem a nie żadnym Anonymousem. W tym pop*******nym jest tyle uczciwości co za cara Mikołaja ( a może Ci się śniło słowo uczciwość). Jest przykład tej twojej uczciwości co się dzieje na linii Moffet.Kiedyś był taki kowal co tak pier***ił w gorączce tak jak ty.

Ciekawe czy za Sompiego byłyby takie dymy o te okulary. W mojej ocenie pewnie nie, bo on nie pzwoliłby na wydawanie takiego szmelcu. A koński łeb mysli ze jak wyda pracownikom okulary to zadośćuczyni wszystkie krzywdy. Szkoda że nie wymyślił 5 warstw szkieł ochronnych, wtedy to by był dopiero odlot w czasie spawania. Sobie pewnie pomógł bo pan M. M. przyznał mu z 10 tys. premii za pomysłowość i znowu bedzie wychwalanie w gazecie że kuń najlepszym dyrektorem na wieki wieków.

Robol

Czego derektor prodkcii nie nosi okularuw tylko karze nosic swoim podwładnym. On może jest jeszcze bardziej ślepy niż pracownicy na to co sie dzieje. Albo boji sie o swoj stołek, bo jakby je założył to zaczano by mu sie krencić we łbie i jeszcze by u kazal dmuchać w alkomat i co wtedy jakbypokazało ze 2,5 w wydychanam.

Yerw

Królowa zabroniła jakiegokolwiek wypowiadania się o okularach. Nie można wyrazić swojej opini, a już negatywnej oceny nawet nie przyjmuję do wiadomości. Słyszałem że jak pojechała w tych okularach na wieś to chłop jak ją zobaczył to tak się śmiał że aż sie (usunięte przez administratora)

@Yerw

No weź się stuknij w ten pusty łeb !!!!!!! A może głowa cię rozbolała od źle dobranych okularów.

Junshiro

Koński łeb zatrudnia Ukraińców. Nikt nie wie w jakim celu i do tego płaci im lepsze wynagrodzenia niż pracownikowi po 15 latach pracy. A oni nie szanują swojego chlebodawcy tylko mówią o nim: kúñ je mržuty a impoteñti. A dyrektor im jeszcze za to da podwyżki.

Włodek z łonżka

Zgroza, przez te okulary się patrzeć nie da a co dopiero spawać. Jak je założę to jakbym pociągnął 0,7 tak się we łbie kręci. Nie trzeba będzie w ogóle piç tylko wystarczy te okulary założyć, a może konik specjalnie tak zrobił te okulary żeby na placówce czterdziesto procentowego kalibru nie było. Jedyne co w nich widze to koniec CH*****A , a i to czasami się rozmywa. Te okulary to w sumie można aby sobie wsadzić w d****e.

@Włodek z łonżka

coś mi się wydaje że wiem gdzie pracujesz bo tylko jeden spawacz pobrał okulary.

Koleżanka
@anonymous

Możesz jedynie przypuszczać, a ja ci od razu powiem że jesteś w głębokim błędzie, takim samym z resztą jak twoja praca w firmie

@Włodek z łonżka

Zmień okulistę

Figo-Fago!!!

To nie koński łeb wymyslił te okulary tylko królowa Fortaco która jeździ białym Volvo które dostała w spadku po Sompim, a najlepiej jakby wzięła te okulary i tam skąd pochodzi pokazała się na wsi.

okularnik
@Figo-Fago!!!

A kto ci każe pobierać te okulary nie chcesz to pracuj w swoich. Tym ludziom nigdy nie dogodzi.

@okularnik

Zarabiam 1700 zł i jeszcze okulary wyrobię sobie z własnych pieniędzy. I będę do następnej wypłaty jadł smalec z ogórkiem.

Sulejman

Jakby pojechała na wieś swoim białym Volvo i w takich okularach to pewnie by ją swój pies pogryzł bo by jej nie poznał.

von Nogi

Okulary, okulary, okulary to teraz priorytet w firmie. Końskiemu łbowi przydałyby sie najlepiej takie plus 25 dioptrii to by może w końcu zobaczył co sie dzieje w zakładzie. Wybory sie zblizają nieubłaganie, ale co z tego jak i tak jest tylko jeden eunuch na to stanowisko, mowa tu o osobniku dotychczasowym przewodniczącym. W tych okularach to można najwyżej ch***a umyć a nie spawać. Pracuje tu do nowego roku, potem uciekam gdzieś indziej bo ta firma nie ma przyszłości.

Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco JL Sp. z o.o. - Janów Lubelski

• Jak się pracuje w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortaco JL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 11 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortaco JL Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 1032 ocen.

Fortaco JL Sp. z o.o.