Opinie o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortaco JL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

X

Wiadomo już poco koński łeb pojechał do Zamościa z kierownikami po pierwsze to w sannie zawinoł sztućce i niema wstępu a po drugie szukali wszyscy dla konia stajni w ZOO ciekawe czy nie będzie się gryzł z osłami

Psychiatra

Kolejny dzień plucia na najlepszego pracodawcę jakiego udało ci się znaleźć i który płaci ci najlepsze wynagrodzenie za twój brak talentów. Można cię porównać do wrednego psa co po zjedzeniu miski gryzie właściciela a nie potrafi nawet szczekać. Jesteś w życiu nieszczęśliwy ale to dobrze bo na to zasługujesz. Zawdzięczasz to tylko temu jaki jesteś. Ktoś kto w kółko pisze to samo będąc rozczarowany życiem, ma manię prześladowczą, niską samoocenę oraz pretensje do wszystkich oprócz siebie kwalifikuje się do leczenia psychiatrycznego.

@Psychiatra

Wiesz że ja mogę ci załatwić leczenie u psychiatry będziesz dobrze traktowany. Wracając.do temat U to jeśli ja zarobię tyle co ty to radykalnie zmienię poglondy

@Psychiatra

Dziękuję Ci Panie za tak dobrego pracodawcę i za te 2000 tys. zł które zarobie przez miesiąc aż mi się pot po d***e leje.

ktoś
@Psychiatra

Psychiatra idź ty do psychiatry bo coś jest nie tak z twoją głową.

Jędrzej
@Psychiatra

Jeśli mowimy o braku talentu to ty jesteś najlepszym tego przykładem. Przecież ty tak znasz się na produkcji jak świnia na gwiazdach. Hodowla świń wymaga więcej umiejętności personalnych niz bycie dyrektorem produkcji. I jeszcze jedno, coś ostatnio czuć gorzałe od ciebie ale pewnie alkomat i tak pokazuje 0,00 !

@Jędrzej

To by się zgadzało że koń ma problem alkocholowy bo ja sprzątam śmieci i tam gdzie on urzęduje była butelka po krupniku

Jędrzej
@Psychiatra

Konio ciekawe czy ty bylbys szczęśliwy jakbyś zamiast 10000 zl zarobił 1400, i zamiast służbowego samochodu jezdzilbys rowerem jak ojciec mateusz?? Tylko nie kłam !

HANS

ta firma sama sobie bat kręci na własn (usunięte przez administratora) w końcu ludzie nie wytrzymają kiedyś

OJCIEC DYREKTOR

pamiętajcie koledzy żeby sprawdzić kogoś alkomatem potrzebny jest na niego atest i po wykonaniu takiego badania powinniście dostać protokół z wykonanego badania NIE DAWAJCIE SIĘ ROBIĆ W CIULA

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Kontroler Finansowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Yanosik

Witam! ! Zastanawiając się nad ostatnimi wydarzeniami które miały miejsce w firmie doszedłem do wniosku, że alkomat to jednak przydatna rzecz na placówce. Tylko jak chcemy kontrolować ludzi pracujących w Fortaco to nie tylko pracowników fizycznych, ale również całą kadrę zarządzającą!! Dlaczego, przykładowo Konio może wejść naj***ny na placówkę bez żadnych konsekwencji, a pracownik który zostanie przyłapany pod wpływem alkoholu automatycznie zostaje zwolniony. W pełni popieram ta koncepcję, ale alkomat należy zamontować również na biurowcu i trzeba kontrolować wszystkich! !!!!!

@Yanosik

E ty dostałeś rozdwojenia jaźni dobre jaja pozdrów figo fago i nieznajomego.

x
@Yanosik

Teraz rozumiem dlaczego koń chodzi taki przymulony poprostu ma problemy alkocholowe

Pracwnik

Ty sobie poszukaj innej pracy pod Częstochowa a nie robijasz służbowe samochody s luźniej remontujesz za nasze pieniądze ile razy rozbiles już chyba trzy kiepski z ciebie kierowca śmieją się z ciebie technolodzy

Yanosik

Witam!!! W mojej ocenie ostatnie wydarzenia które miały miejsce w firmie to jest po prostu niedorzeczność! Alkomat może i jest przydatną rzeczą na placówce, ale jego użytkowanie to jest najzwyczajniej przysłowiowo „ śmiech na sali”. Kto mądry kontroluje jedną piątą swoich pracowników czy oby na pewno nie są pod wpływem alkoholu. Chyba jakiś d***il jakim jest Konio i europrzewodniczący. Myślę czy nie założyć alkomatu koniowi w jego służbowym samochodzie, żeby za każdym razem dmuchał. Ciekawe czy by go to nie wkur*****o??? Ale parobków należy kontrolować i poniżać. Europrzewodniczący to kolejna osoba, która niby działa na rzecz pracownika, a tak na prawdę czerpie korzyści majątkowe z tytułu pełniącego stanowiska. Krótko mówiąc tak włazi w d**e kadrze zarządzającej, aż odbyt boli. Myślę, że dlatego tak się zachowuje bo jest zbyt prostym człowiekiem. Wniosek jest prosty, Konio i herszt związków do zmiany na stanowiska spawaczy!!!!

EDEK

Ty to już chyba teraz w kiblu konia widzisz z kamerą i alkomatem. Urojenia to objaw choroby psychicznej. Niedługo w swojej babie konia zobaczysz

EDEK

Ty powinieneś się podpisywać koński pędzel! Za co w takim razie zakład dostał nagrodę prezydenta jak nie za usprawnienia. Do psychiatry matołku raz dwa oby nie było za późno

@EDEK

Nagrodę prezydenta zakład dostał za to że gnębisz ludzi i płacisz grosze dlatego są efekty dla firmy wszystko z pracy zwykłych spawaczy

@tz

Działam na korzyść pracodawcy i firmy , a ludzie i tak będą tu pracować i tak.

@Bref

Bref, nie był byś takim cwaniakiem gdyby przewodniczący największych związków Fortaco miał jaja. Wystarczyłoby jedno porządne pismo do właściciela i mały protest a pojechałbyś pod Częstochowę rowerem i to bez hamulca.

@Guślarz

Ale ty głupi jesteś aż mi cię szkoda.

@Bref

To jest twoje podejście nie ważne jak bardzo będziesz dokuczał ludziom oni i tak będą pracować bo nie mają wyjścia

@tz

Nikogo nie zmuszam do pracy w spółce, jeśli komuś nie odpowiada praca w firmie niech szuka zatrudnienia u innego pracodawcy.

@Bref

Widzę synu, że miękniesz w swoich postach. Pamiętaj, że ty jesteś takim samym pracownikiem jak każdy jeden pracujący w tej firmie, tylko, że ty przyszedłeś tutaj z układami i dorabiasz się na ludzkiej krzywdzie karząc i oszukując ludzi, ale i to się skończy, i co wtedy?

@Bref

Ciekawe jak długo będziesz odsyłał pracowników do innego pracodawcy myślę że w końcu zabraknie ludzi do roboty o ile mi wiadomo to sporo ludzi myśli o zwalnianiu się z tego obozu .Mądruj dalej

Obserwator
@Bref

Tak,zgadza się jednak nadal nie masz świadomości tego ,ze ludzie pracują bo muszą utrzymać swoje rodziny domy i kto tam jak ma konia to i jego też trzeba żywic.Mało tego nie jesteś świadomy tego co ludzie o Tobie sądzą jakie mają zdanie, czasami warto być normalnym człowiekiem a nie zachowywać się jak król.Widziałeś kiedykolwiek aby ktoś z pracowników z uśmiechem powiedział ci Dzień dobry?zapewne nie.Jesteś uważany za tyrana mało tego "szanują" twoją osobę bo muszą.Może nie tak. Ja osobiście gdybym miał pracować w takiej placówce gdzie podwładni nie mają do mnie szacunku i nazywają koniem, spakował bym na Twoim miejscu medaliki siadł na konia 'bez obrazy' i wio do Częstochowy.Jedź tam do siebie znajdź swoją stajnie i żyj sobie w swoim stadzie. Zobacz ile osób ma cię w zadzie może warto zmienić miejsce pracy?☺pozdrawiam.Wio.

@Obserwator

Zapewne nie spakuje manatek i nie wyjedzie stąd chociaż Częstochowa to prawie śląsk i pracy jest o wiele więcej a z jego umiejetnosciami i wyksztalceniem ( nie w tym kierunku ) można znaleźć pracę ale przy czyszczeniu rowów przy drogach krajowych razem z nowo przyjętym dyrektorem ( jego kolegą). We dwóch było by im razniej zbierać puszki i dorabiać sobie jeszcze na lewo .

edmund

Przewodniczący się zgodzili na badanie na trzeźwość, co z resztą zostało przekazane przez naczelnego, a teraz dostali rozdwojenia jaźni. Europrzewodniczący od tego op...dalania zbaraniał i już nie wie komu w (usunięte przez administratora) włazić, żeby się mógł dalej op...dalać. Nagle się obudził i jakieś pisemko napisał, udaje że walczy o pracownika a i tak wszyscy wiedzą, że o własn (usunięte przez administratora) walczy. Po co te związki, chyba dla nich samych...

Młody

A niech sobie sprawdzają mi to nie przeszkadza. W kilku firmach robiłem i tu nie jes najgożej ostatnio podwyżki dla pracowników Work serwis były i przejścia na Fortaco. Jak sie komu chce robić to bedzie robił a nie na wszysko narzekał.

Oburzony
@Młody

Człowieku nie udaj tu pracownika z produkcji .Cwaniaku uważasz że pracownicy fizyczni nie potrafią pisać poprawną polszczyzną. Puknij się w tą pustą głowę.

@Oburzony

Ty kolego oburzony to powinneś być na swojego starego za to że cie zrobił. Kogo obchodzą twoje problemy z głową. Zwal se konia będzie ci lepiej

@Młody

Przejście do fortaco to niby taki cud .Myślę jednak że to znowu pisał koński łeb bo debila nikt alkomatem nie sprawdzi

@EDEK

Jesteś takim debilem że podszywasz się pod mojego posta .

@EDEK

A ty jesteś debilem że podszywasz się pod mojego?

Józek

Przestańta już lepi pisać bo jak przewodniczące to przeczytajo to ze śmiechu pomro i co wtedy bez nich zrobita?

Kogut

Baby w stokach gadały że doktory na 4 pietsze pytajo co to za pacjent prześladowany i upokażany pisze ciagle bzdury na forum.

Józek

Ckuj wam wszyskim w bupe!

Całe szczęście, że pracodawca niema aż takich szerokich uprawnień jak policja bo chciałby być codziennie kontrolowany?

@pracownik

A ja myślę że pracodawca ma większe uprawnienia jak policja chociażby dlatego że kierowca może mieć bodajże 0,2 promila a wchodząc do firmy musisz mieć 0,0 pr . Poza tym jesteś przez 8 godzin nagrywany i upokarzany przez bandę zasranych psełdo kierowników nie wspomnę o liderach .To wszystko co się dzieje to wina zafajdanych przewodniczących związków którzy na wszystko się godzą . LUDZIE OBUDZCIE SIĘ

@EDEK

Masz rację co do przewodniczących, 95 % winy za to wszystko ponoszą przewodniczący i ludzie, którzy idą negocjować (albo spać na negocjacjach nie wiedząc o co chodzi). Czy panują jakieś zasady i reguły w zakładzie, czy badanie pracowników na trzeźwość musi odbywać się tylko na jednej bramie, a co jest z drugą bramą na nowym biurowcu, czy ten „kwiat Fortaco” pracujący na biurowcu nie spożywa w ogóle alkoholu? Przecież tam przez tą bramę mogą wychodzić na czterech, nie mówiąc już o tym, że mogą wynieść pół biurowca, a może by tak Konio zamontował tam kilka kamer, a może elit nie wolno filmować? I pytam następny raz gdzie są związki??

Prawdziwy spawacz

Ty @spawacz nie podszywaj się za spawacza bo zwykły pracownik by tego bo nie napisał

spawacz

Policja też narusza godność jak karze dmuchać w balonik? Akurat jest naodwrut Policja dba o innych kierowców żeby uchronić ich przed takimi co jeżdżą po pijaku. Tak samo i pracodawca.

kupidyn
@spawacz

Cielaku nie porównuj pracodawcy do policjanta, bo tu nikt nie jeździ samochodami tylko każdy przychodzi pracować. A pracodawca jakby nie miał pracowników do wykonywania ciężkiej pracy to by nie miał pieniędzy dla siebie i dla innych. I więcej szacunku dla pracownika.

@spawacz

Ty nie jesteś SPAWACZEM tylko końskim łbem i jeśli chcesz chronić pracowników przed pijanymi to badaj wszystkich a nie tylko wchodzących bramą towarową

Pracodawca przeprowadzając kontrolne, wyrywkowe badanie alkomatem na grupie pracowników, naraża się na posądzenie o łamanie art. 11 Kodeksu pracy, w którym jest zobowiązany do szanowania godności i innych dóbr osobistych pracownika.Gdzie są związki zawodowe.

EDEK

W fortaco wreszcie widać podziel pracowników na bandę alkoholików wchodzących bramą towarową i nie skazitelnych bez jakichkolwiek podejrzeń wchodzących przez biurowiec.

Sąsiad

Woś 35 zeta daje i potrzebóje 30 spawaczy. Choćta chłopaki!

Żygający

Pracowałem w Fortaco, a obecnie w Cat. Pracować trzeba tu i tu i nie ma co się oszukiwać. Atmosfera dużo lepsza oczywiście w Cat. Przyszłosć przed młodymi pracownikami dużo lepsza. Zarobki rownież nieporównywalnie lepsze. Jak tak dalej pójdzie to w Fortaco zostanie sama gradobić.

Cat
@Żygający

Ale ściemniasz ja też pracowałem w cat i wiem jakie są tam realia . Takie są tam normy że trudno wyrobić w ciągu ośmiu godzin. Czytniki kart zamontowane przy wyjściu ze stanowiska pracy . Drugie przy wyjściu z zakładu. Fajnie co nie ? Nie wrócę do tego zakładu za żadne skarby.Nie powiem że Fortaco jest zakładem pracy z moich marzeń ale jak bym miał wybierać to posawie​ na Fortaco.

@Cat

Pewnie tutaj jesteś liderem i dlatego ci tak dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco JL Sp. z o.o. - Janów Lubelski

• Jak się pracuje w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortaco JL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 11 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortaco JL Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 1041 ocen.

Fortaco JL Sp. z o.o.