Opinie o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortaco JL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Witam, miałem przyjąć się do tego zakładu, ale po tym co tutaj przeczytałem daruję sobie. Współczuje Wam Panowie, że musicie pracować w takich warunkach i męczyć się z takim oszołomem...

@Kandydat

Jeśli by ci pasował dojazd to w kraśniku dwie firmy poszukują spawaczy

Kri
@EDEK

Gdzie poszukują spawaczy ?

Super spawacz UT
@EDEK

Kolego w Kraśniku to możesz zarobić pinć złotych na godzinę jako spawacz a jak trafisz na nabora to cię wyr...a że przyjmie cię ale jako stażyste czyli on na tobie zarobi a ty będziesz robił na niego za staż owe. ... paranoja.... a jak trafisz na jakiegoś wiejskiego biznesmana z Kraśnika to da ci pinć złoty na godzinę bez umowy i będzie jeszcze marudził że to i tak za dużo... Kraśnik to wymarłe miasto bez perspektyw na życie i prace.....

@EDEK

A czy mógłbym się dowiedzieć w jakiej firmie w Kraśniku?

PD spaw
@Kandydat

Pewnie u naborczyka idź śmiało jeśli chcesz pracować za darmo na stażu przez UP

PD spaw
@Kandydat

Tylko zrób sobie grupę inwalidzką to przyjmę cię z otwartymi rękami chyba że on ci załatwi albo namówi cie na to

W starej fabryce łożysk

EDEK

ja jestem zainteresowany przejściem do sąsiada bo nie mogę już patrzeć na końskiego łba.

Koń
@EDEK

Zamiast się męczyć przyjć do mnie to pogadam z Bełdycjo i załatwie ci robote w Cacie.

@Koń

Ty chamie sam se załatw mi nie musisz.Co tak nic nie łazisz po halach wstydzisz się

edgar

Nie wiem dlaczego wszyscy narzekają ja myślę że jest bardzo dobrze a dlatego że im większy burdel tym bardziej można palić głupa na sandviku w soboty można chodzić co raz więcej ludzi przychodzi z obcych placówek oczywiście samych bałwanów ale to dobrze bo będzie jeszcze większe zamieszanie .A jeśli chodzi o monitoring to jak można inaczej nazwać jak nie inwigilowanie tak to tylko jest w więzieniu .

Srigo Srago

No i co buraku znów piszesz i zaraz sam se odpowiadasz inżynierku za masło?

Q
@Srigo Srago

Ja jestem inżynierkiem za masło ale zastanawiam się za co ty wylądowałeś w naszej firmie morze za obciąganie wiesz czego jakiemuś szefowi z zarządu bo o ile wiem to nie wygrałeś konkursu

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Kontroler Finansowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Stryj

Mobbing to będziesz miał niedugo w domu jak cie z roboty pogonią i baba da po łubie nierobo Spytaj grubasa Marianka jaki ma mobbing

@Stryj

Nie wiem co ty bierzesz ale bierz tego polowe i naucz sie pisac

Hans

Tak sie w firmie dobrze dzieje ze duzo ludzi ucieka z Fortaco bo niewidzą dla siebie tam miejsca tzn,brak podwyzek karanie pracownika nagany i upomnienia z kamer i ciągle Mobbing stosowany przez Dyrektorka od sprzątania

Patryjota

Ja na Marszałka Kaczyńskiego głosowałem i jak tak dyrektor rządzi to bardzo dobrze się w firmie dzieje

Witam,mam pytanie, czytając to forum o firmie Fortaco chciałem zacząć tu pracę ,ale widzę dużo niezadowolonych pracowników z ich zarobków za wykonywaną pracę.Tak wgl co to za gości "Koń" ?bo każdy jak widać pisze z pogardą o nim? Mam propozycję z urzędu pracy na stanowisko jako Elektryka, ale jakoś nie bardzo mnie tutaj ciągnie bo z tego co mi wiadomo robi się tutaj coraz gorzej,mowa o dyscyplinie tam prowadzacej,wysokim rygorze, nagrywaniu pracowników,karaniu jakimiś zabieranymi pesjami?I podobo nie przyjemnie się tam pracuje?

Q
@Nowy

Tego konia można porównać do Kaczyńskiego wszystkim steruje nawet kamerami

Bolek

Jakim prawem robili zdjęcia pracownikom??? Pytam się gdzie był europrzewodniczący????

Na Kunia

Ja myślę że wy wszyscy pokrzywdzeni przez los co kunia obrażacie to wbrew swojej woli wyrządzacie mu ogromno przysługe. Dla właściciela zakładu nie ma lepszych referencji dla zarządcy niż to że najgorsi pracownicy mówio że: Trzeba sprzątać - czyli dyrektor dba o porządek Za palenie i picie się karze ludzi - czyli tak dobry dyrektor powinien postępować bo palić i pić nie wolno Jest inwigilacja - czyli używa monitoringu który sporo kosztował dba o bezpieczeństwo i o przestrzeganie zasad Wyzysk - czyli wymaga od ludzi Obóz pracy - czyli są reguły i zasady Malowanie - czyli zakład atrakcyjny dla klientów Mało płaci - czyli więcej dla właściciela Przenosi do Work Serwis - czyli radzi sobie z najgorszymi podpadziochami Zwalnia - czyli nie toleruje tych co okradajo firme I co myślicie zrobi właściciel po przeczytaniu tego wszyskiego? No zgadliście - da kuniowi podwyżkę A kto na nio zarobi? I tyle w temacie barany. Do roboty! Pocałujta kunia w (usunięte przez administratora) br />

Guślarz
@Na Kunia

Myślę, że masz w sobie tyle chamstwa, że można by obdarować nim pół Janowa Lubelskiego. Ludzie twojego pokroju przywozili ze sobą wschodnią kulturę jako repatrianci. Porównujesz zakład pracy do obozu pracy w którym panują reguły i zasady, ty chyba chory jesteś z takim porównaniem. O jakie bezpieczeństwo pracownika chodzi przez inwigilację, przez monitoring . Jesteś jeszcze bardziej CHORY. Walczysz z najgorszymi podpadziochami przenosząc ich do Work Serwis (pracownik który przepracował 30 lat za normalnych rządów w tej firmie nagle staje się podpadziochą dla którego nie ma miejsca w Fortaco). A to wszystko dzieje się za twoich 2-letnich rządów i rozpieprzania załogi nie mając bladego pojęcia do produkcji.

@Guślarz

Dobrze kolego mowisz

Bref

Powiem tak zamiast zajmować się własnym biznesem trzeba było więcej zwracać uwagi na pracę zawodową.A kasa była porządna.

Bref

A tak na serio to większość informacji na tym forum to plotki które zostały wymyślone przez jedną osobę pod wieloma pseudonimami.

@Bref

Skoro mowisz ze to wszystko są plotki to dlaczemu karasz pracownikow z monitoringu choc to nie jest zgodne z prawem gdyz to jest Inwigilacja

Bref

Tak się tworzą plotki jedna osoba coś powie druga sobie przekręci a nikt tego nie sprawdzi i pisze się głupoty na forum.

Olek

Widzieli go pod Częstochowa jak przewraca siano

K750

Konjo gdzie jesteś?

edgar
@K750

Wiadomo gdzie jest koń .Pojechał zbierać rodzinę aby wszystkich przenieść do naszego Janowa .Wszystko po to by gnębić ludzi nawet w sobotę a może i ktoś z jego rodziny będzie pracował w naszej firmie

v

Nimom czasu pisać bo roboty dużo w polu powiem tylko tyle że brew to debil a ja żeby normalnie żyć musz (usunięte przez administratora) w polu by dorobić parę złoty na dzieci które studiują bo z wypłaty w firmie 1800 nie da się wyżyć

nieznajomy

W kilku wcześniejszych postach koński łeb robił wyliczanki ile zarobi młody pracownik i wyszło 2000 tyś. Ludzie piszą że po 20 latach pracy zarabiają 2000 tyś. Ciekawe kto kłamie myślę że ten prostak KOŃ .

J-23

Dziwne zasady panują w tym fortaco praca przez agencję pracy ,czyli forma śmieciówki pod przykryciem....nic ci się nie należy jak zachorujesz to tracisz umowę itp itd...

kupidyn

Mam jedno pytanie, jak to możliwe że spawacz w tym pieprzonym Fortaco zarabia po 20-latach pracy ok. 2000 zł a za granicą dla żułtodzioba stawka miesięczna wacha się ok. 7000-8000 zł??? Ciekawe ile zarabia derektorek produkcji albo kierownik? ?? Czy pracowaliby za 1900 zł,,,

@kupidyn

Naucz się najpierw pisać a potem pytaj ile zarabia dyrektor

OJCIEC DYREKTOR
@Bref

no pochwal się dyrektorku od sprzątania ile zarabiasz plus premia za złapaanie kogoś na fajce

j 23

lider mądra bestia jesteś , ciekawe ile wazeliny nosisz w kieszeni zafajdanych spodni

Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco JL Sp. z o.o. - Janów Lubelski

• Jak się pracuje w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortaco JL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 11 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortaco JL Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 1040 ocen.

Fortaco JL Sp. z o.o.