Opinie o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortaco JL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Pjoter

bardzo dobrze się podpisałeś [NIKT] i to co piszesz to bajki bo na całej placówce jeden pracownik coś z pie...y i wszyscy mają po premij .Ty w urzędzie masz zawsze nawet za walenie w bambuko

Pjoter

skoro nikt nie morze nic powiedzieć o premiach to znaczy że niema .Wystarczy że w ostatni dzień miesiąca pójdziesz do lekarza i po premij .Podniesiesz okulary na czoło i za to masz upomnienie oczywiście to eliminuje cię z podwyżki i premij

Nikt
@Pjoter

Co ty człowieku piep..sz? Premie są, każdy wydział ma inną stawkę dodatku godzinowego do premii.

Premia to zależy od linii. 900 to tylko i wyłącznie brutto od tego jeszcze nie mały podatek trzeba odjąć.

Zaskroniec

Premia to dobry żart aby zachęcić ludzi pracy

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Kontroler Finansowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
knurix z tory

Panowie, panie o ile doszły mnie słuchy , że zatrudnił się u was pan Jerzy Żołubak. No coż mogę o nim powiedzieć, niestety nic dobrego, jest to pan wysoce nie kompetentny, uważa się za nie wiadomo kogo, twierdzi, że on ma rację nie słucha pracowników, nie ma jakiegokolwiek pojęcia o produkcji, jest bucem i niekulturalnym człowiekiem, uważa się za Osobę wybitnie inteligentną, a wprowadza takie głupoty do produkcji, że nawet przedszkolak by tego nie wymyślił, z tego co wiem to (usunięte przez administratora) w armatoorze ludzi, tylko ale był gaszony jak kiep, na każdym kroku bo jego wiedza na temat produkcji była wprost proporcjonalna do długości włosów, na głowie

Krzysztof

Alladyn masz rację że w soboty były Libacje. Dzięki że za prosiłeś dyrektora na sobotę może (usunięte przez administratora) przyniesie lepszej wódeczki bo po bimbrze mam zgaga.

@Krzysztof

ludzie gdzie wy się rodzicie???

@PRACOWNIK Twoja wypowiedź łamie regulamin serwisu. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, bez względu na jej wydźwięk, ważne by nie zawierała pomówień i oszczerstw. W innym przypadku administrator skasuje wpis.

@Marta

A CO ten baran to nie łamie regulaminu?Pomawia większość załogi o spożywanie alkoholu w miejscu pracy obrażając przy tym całą załogę MÓJ wpis MOżesz sobie usunąć ale usuń również te oszczerstwa!!!

PRACOWNIK

ciekawe co za idiota pracuje na tym sandviku i pisze takie bzdurne posty obsmarowuje wszystkich jak leci NOTESIK masz PACANIE może jeszcze zapisujesz kiedy kto i jak długo do kibelka chodzi wziął byś się do roboty BARANIE a nie zajmujesz się DONOSZENIEM na kolegów NO CHYBA ,ZE TYLKO TYLE POTRAFISZ BBBEEEEEEE BARANIE, PANOWIE POWINNIŚCIE SOBIE ZROBIĆ PORZĄDEK NA LINII

Alladyn

Dyrektor Produkcji jest chyba ślepy że nie widzi co sie dzieje na linii Sandvika. Co druga osoba chodzi naj****a i nie moze slowa przepowiedziec. Nie wspomne jakie libacje odbywaja sie w sobote. Wtedy jest nadliczbówka bo zamiast jednej butelki na głowe są dwie. Kierownik udaje ze nic nie widzi. Sandvik to jedyny wydzial na placowce gdzie co drugi pracownik daje w palnik nałogowo, a lider dogaduje sie z kierownikiem i wmawia mu ze nikt nie pije. Dyrektorze wpadnij w sobote na wydzial a zobaczysz co to dobra popijawa.

Ktoś
@Alladyn

alladyn ty jesteś głupek od urodzenia czy nabyłeś debilizm pracując w tym zakładzie

Stulejarz
@Ktoś

Każdy nowy pracownik przychodzac do firmy jest inteligentny z nastawieniem na zarabianie dobrych pieniedzy, jednak po półrocznym praniu mózgu przez konia, dyrektorka, kierownikow i liderów każdy robi się debilem i cymbałem. Firma to najwieksze (usunięte przez administratora) w okolicy.

mundry

dzisiaj był "dzień rodzinki" Ludzi dziwnie mało. Z produkcji może 30 pracowników. Ciekawa tendencja. Impreza 5/10

Były Lider

Kilka lat temu było dwóch liderów, na Sandviku i ABB. Pod koniec trzeciej zmiany na kilka minut opuścili placówki, jaki był finał- musieli obydwaj się zwolnić bo dyr. produkcji chciał utworzyć nieskazitelnych liderów, kierowników i załogę. I czym teraz się pochwali, produkcja się coraz bardziej wali, liderzy razem z kierownikiem bronią nierobów i pijaków udając że nic nie widzą i nie ma w tym nic złego że ktoś przyjdzie naj***ny do pracy, byle się przeplątał a w sobotę i tak się zarobi- zgroza. Dyrektorze Produkcji przejżyj na oczy i pogoń tych nieudaczników i rozliczaj liderów i kierownika z działań ( szczególnie jeden lider ostatnio daje ciała na całej linii).

Derek
@Były Lider

A Ty jesteś pewnie tym nieskazitelnym co zostałeś ?

Franekstolarz
@Derek

Ej chłopaki musicie uważać bo ostatnio przyjęliśmy do pracy inżyniera nowego Jarosława Obel-zuchnik. A to jest dobry cwaniak . Ostatnio przystawiał się do mojej żony jak na mnie czekała przed biurem ...jak tak dalej będzie się przystawiał i romansował z lalkami to się doigra .

J
@Franekstolarz

Poco to piszesz. Teraz jak ktoś mu leb rozbije to będzie na ciebie. Niewiesz jak się postoje z takimi ciotami co się biorą za cudze żony?

oooo

Panowie panie czy przyjął się do was do pracy specjalista od 5S Leanów i iinnych kaizenów nie jaki jerzy Żołubak ??? /jeśli tak i chcecie poznać opinie o tym panu zapraszam na opinie i komentarze Armatoora Nisko i ATM ZKM Stalowa Wola bardzo ciekawa postać

Pjoter

Chyba się zwolnię z tego dziadostwo bo jeśli nie wolno pić alkoholu to na trzeżwo nie da się tu wytrzymać. Zwolnili dwóch moich kolegów i z kim ja teraz się na piję

Owczarz
@Pjoter

A na imprezie integracyjnej nie możesz się napić zreszta załogi ?

@Owczarz

Nie mogę bo gdybym zobaczył na tej imprezie ciebie koński łbie to bym zwymiotował

Owczarz

O co ci chodzi ? Czego mnie obrażasz

@Owczarz

Jeśli nie jesteś końskie łbem to sort ale jeśli jesteś a myślę że tak to nielicznych głupot

Mateuszwrona

Mam takie pytanko , jak podobaja wam się imprezy integracyjne w firmie ? Ponieważ jestem nowym pracownikiem a odmówiłem wzięcia udziału w dzisiejszym dniu czyli 30.05.2018 . Jak możecie się podzielić informacja czy warto było się jednak wybrać to spoko :)

@Mateuszwrona

Jeśli naprawdę nigdy nie byłeś na takiej imprezie to jeden raz musisz pójść zobaczysz kto tam przychodzi. Są tam wszyscy alkocholicy, (usunięte przez administratora) niedobrze ni zarząd czyli stado baranów częstujący ludzi sztucznymi uśmiecham.

Mateuszwrona
@Pjoter

No spoko , trzeba się wybrać następnym razem ;) a ty czego nie chodzisz ?

T

I co koński łbie miałeś zrobić porządek na placówce sandvik a zrobiłeś burdel i pijaństwo . Liderzy zamiast pilnować roboty to pilnują by pijacy nie podpadli .Kierownik załatwia ze strażnikiem by alkomat nic nie wykazał bo miał by burę i korona by spadła .Jednym słowem BRAWO.

Szymekmajchrzak
@T

A imprezy integracyjne są wspólnie dla wszystkich organizowane.? Czy może fortaco funduje imprezy integracyjne dla inżynierów ?chodzi o termin 30.05.2018

Do byłego lidera kolego nie spodziewaj sie reakcji od dyrektora produkcji bo ten lider to jest pupilkiem naszego dyrektora i włos z głowy mu nie spadnie. Tak jak na sandviku to każdy z nas może być liderem.

Krolew
@anonymous

Kolego a co powiesz o imprezach integracyjnych ? Nie wiesz czy firma organizowała imprezę integracyjna 30.05.2018?

Od poniedziałku nie spawamy tylko dmuchamy w trąbkę .

Pjoter

Bo bałwanie nie wiedziałeś że to kwota brutto :D

Jerzy maszr racje w firmie jest super aby tak dalej!!!!!

Anonimowy
@anonymous

Powaliło mnie ze śmiechu.... :)

Alkoholik

Słyszałem że dziś kierownik na sandviku miał urodziny bo wszyscy walili w czapka i nawet alkomat nic nie wykazał ( pewnie bateria była słaba) to jest dziwne bo ja też piłem i nic

Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco JL Sp. z o.o. - Janów Lubelski

• Jak się pracuje w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortaco JL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 11 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortaco JL Sp. z o.o.