Opinie o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortaco JL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Jaś

Obecny kierownik jest ok, bo nie zajmuje się działem inżynierii tylko cały czas jest poza. Widać to przez okno. Nie ma go prawie cały czas w godz 7 -15

szarak gryzoń

Źle się dzieje w zakładzie pracy chronionej dla coniektórych (równiejszych). Ludzi nie szanują. ukraińcy więcej zarabiają od jacoków. Prawda to że czarodziej kamerzysta awansuje? masakra. Napiszta coś mundrego.

Demon

To jest największy (usunięte przez administratora)

@Demon

Proszę byś wypowiadał się na forum w sposób merytoryczny. Jeśli chcesz, podzielić się z nami istotnymi informacjami na temat pracy w firmie, zrób to w sposób rzetelny. Przypominam, że każdy ma obowiązek wypowiadać się na forum w sposób zgodny z regulaminem serwisu: https://www.gowork.pl/regulamin

Ktoś

A może by tak ktoś z pracowników wypowiedział się na temat związków zawodowych w Fortaco Janów. Który lepiej dba o pracowników? Który lepszy?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Kontroler Finansowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Pjoter

Szanowny koński łbie pragnę donieść że były lider z sandvka ( wybuleniec) uciekł na zwolnienie lekarskie i zamiast się liczyć to sadzi maliny w polu. Czyżby szykował sobie miejsce pracy.

Panowie zapraszam za ścianę do Caterpillara dobrze płacą .kamer nie sprawdzamy i elastyczny czas pracy 25 zł na rękę

Nie ma bo koń kupił ,siano na zimę .A wtym roku podrożało

Nieznajomy

Nie mam bo kupują paszę na zimę dla konia

Pjoter

Mam apel do naszych pryncypałów. Panowie zmiencie podejście do pracowników i zacznijcie szanować ludzi bo będziecie jeździć rowerami a nie firmowymi Skodami.

ananymus

Jak tam nowy przyszły kierownik produkcji Hitachi. Ten z Cat. Do Cat był za słaby?

Yoll
@ananymus

General szkiełko go już odpowiednio ustawia

Szczecin

I koniec z Fortaco.Praca ok.Kasa nie ok.A kierownik z Axli uważa się za Boga a jest pikusiem.Nigfy za pracownikiem nie stanął ,nigdy nie pogadał i tylko swoje mądrąsxi ludowe opowiadał.Wykształcenie to nie wszystko liczy sie podejście do ludzi.A żeludzie uważają go za ciemniaka to widocznie tak jest.Troszkę szacunku Były kierowniku bo dzięki ludziom masz na auto ,wycieczki ,chlanie itp,itd .Pozdrawiam Axle .Ekipa w miarę ok.Marek bądż sobą i olej bier tego.To burak i półgłówek z Zadupia.Pogoń Szczecin pozdrawia.

waldek

Nie zauważyłem człowieka

Pjoter

Koński łeb to jest zwykłym matołem. Zniszczył bardzo dobrze działającą placówkę, którą prowadził kierownik Czerw...a. Przez jego przerośnięnte ego z placówki sandvik odeszli bardzo wartościowi spawacze których nie zastąpią nieroby z Ukrainy. Gratuluję wyczucia naszym Dyrektorem dla których liczy się tylko na pchanie własnych kieszeni. Mam nadzieję że ktoś się obudzi i Pogoni to (usunięte przez administratora) z firmy.

Robociarz z sandvika
@Pjoter

Ła pjoter dobrze ła gadasz, tylko ła że nie ma ła takiej osoby w fabryce ła która by sie ła za to wzięła. Ła pasowałoby żeby ła kierownik Mrożą został ła derektorem operacyjnym ła to zara by to dziadostwo ła rozegnał jak świnie ła w zagrodzie.

Nieznajomy!!

Widzę, że na linii Sandvik jak była wszechobecna patologia tak i jest nadal. Nic nie pomógł alkomat i zwolnienia za pijaństwo. Kierownik z tej linii jest nie zbyt kompetentny i inteligentny, można powiedzieć, że jest zwykłym tłukiem co tylko wie jak jeść i (usunięte przez administratora) Ciężko nie wspomnieć także o dyrektorku produkcji, tzw. koniu który jest zbyt cienki w uszach żeby podjąć odpowiednie decyzje. Quń wysunął propozycję zwalniania i zamieniania kierowników, jednak najlepszym lekarstwem dla firmy byłoby to żeby zwolnił sam siebie i pojechał do Częstochowy sprzedawać kiszone łogórki pod klasztorem. Następna szycha Fortaco to kierownik rzuć okiem (przypatrz się uważnie) który ze spawaniem to ma tyle wspólnego co krowa z bykiem. Jakby jeszcze nie wspomnieć o jego mości dyrektorze operacyjnym. Ten to dopiero się udał na takie stanowisko, jak się go zapyta o cokolwiek to on odpowiada że nie wie bo on tylko umie się podpisać. Cóż tu więcej powiedzieć o naszej firmie, z rozwojem produkcji to jest troche lepiej niż w epoce pary i węgla. Ale za to wszystko jest odpowiedzialna jedna osoba, a mianowicie Quń któremu jedyne co sie udaje to sadzenie lipek za zakładem, żeby miał chodzić gdzie sr*ć!

Nieznajomy

Nie rozumiem co napisałaś taki bełkot i jeszcze z błędami więc to ty jesteś analfabetą.

Krzysztof

Pracuje na przeciwko sandvika i mogę potwierdzić że kolesie i rodzina liderów nie jeden raz pili a lider pilnował by nie podpadli

pracownik z sandvika

Wydział Sandvik to obecnie największy (usunięte przez administratora) w całej firmie. Nie pracują tam zwykli pracownicy, ale alkoholicy którzy patrzą, aby wypić i zapalić. Kierownik to taki buc, że udawał że nie widzi co się dzieje na linii. Quń podjął już jedną słuszną i męską decyzje, a mianowicie wydalając gołębiarzo-grajka z funkcji lidera. To samo w końcu musi spotkać także drugiego lidera który nie dość że kryje brata który wali na umór to jeszcze sam pali za przyrządami i do tego kryje innych i namawia ich do tego aby wolniej robili, twierdząc że norma jest nie ważna, a ważne są stosunki koleżeńskie oblewane hektolitrami wódki i bimbru.

Alladyn

Wreszcie się wszyscy doczekali sprawiedliwości, kierownik z liderami na Sandviku. Jestem ciekawy czy liderzy dalej będą pić alkohol w pracy, a to urodzinowe, a to imieninowe, a to z braciszkiem a to z kuzynem, pewnie niedługo odbije wam się to wszystko wielką goryczą.

pracownik z sandvika

Ła jak przyjdzie ła nowy kierownik przymruż oko ła to zara sie nam skończy ła picie. Chyba ła że i z tym bałwanem sie ła dogadamy i bedziemy ła walić w gaz jak ła do tej pory. Albo ła bedziemy pić dalej a ten ła ślepak nie bedzie ła jednym okiem widział .

Zaskroniec

Gołębiarz z hitaszi powiedział że w fortaco będą robiły największe nieroby to są MM kuń kierownik i lider bo wachowcy uciekają z reżimu

Z

Panowie Spawacze skończcie z pisaniem kto więcej wypije, skupcie się na Qniu. Niech się martwi, że zaraz koniec Eldorado w Janowie, on i jego ekipa kkk.

Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco JL Sp. z o.o. - Janów Lubelski

• Jak się pracuje w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortaco JL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 11 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortaco JL Sp. z o.o.