Opinie o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortaco JL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortaco JL Sp. z o.o. w Janów Lubelski

zainteresowany

witam zainteresowany jestem praca w fabryce są jakieś przyjęcia ?

Popek
@zainteresowany

Właśnie też jestem zianteresowany, ale zero info na ten temat, pozostaje czekać, jak coś się dowiem to dam tu znać Pozdrawiam

Jarek
@Popek

a wiadomo gdzie najczęściej pojawiają się jakieś ogłoszenia???

Bartolo
@Jarek

Widziałem, że mają założony profil na pracuj.pl, więc pewnie tam się coś pojawia, ale nie wiem czy najczęściej ;p

Jarek
@Bartolo

no na razie niczego tam nie ma, więc chyba będzie trzeba poczekać

Pracujący (jeszcze)

Pytanko takie: Czy tak ciężko choćby raz w roku przed świętami dać ludziom wypłatę o jeden dzień wcześniej? Pragnę poinformować szanowne grono rządzące, że nie każdy zarabia tyle co Wy i ludzie po prostu nie są w stanie odłożyć jakiejś kwoty na gorsze dni czy nawet na święta. Wyobraźcie sobie że ludzie mają nawet kredyty mieszkaniowe. Serio! A jest to wydatek często ponad tysiąc zł. I przy naszych wypłatach i dzisiejszych cenach wcale nie jest kolorowo tak żyć. Pozdrawiam i życzę wszystkim Zdrowych Pogodnych i Wesołych Świąt Wielkiej Nocy.

Prawnik

W obecnej sytuacji pragnę przypomnieć, że pracodawca nie może wysłać nikogo na urlop bezpłatny. Urlop bezpłatny jest udzielany na wniosek pracownika. Pamiętajcie o tym

piedro almo

To nieprawda że cały biurowiec w domu siedzi. (usunięte przez administratora)

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Fortaco JL Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy Kontroler Finansowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Hej

Hej Solidarnosciowcy co słychać? Pare lat temu gdy górnicy strajkowali w Warszawie to jechaliście im pomóc, dziś postraszyli manifestacjami dostali 6% podwyżki a wam jak pomogli? ile procent dostaniemy podwyżki??? Jeden i drugi przewodniczący nic się nie odezwie bo nic nie robiąc i tak zarabia drugie tyle więcej od was!!!

Honorata
@Hej

Nie dostajecie podwyżek w Fortaco JL? Jak możesz, to napisz, jak wygląda sytuacja. Nie jesteś zadowolony z zarobków w tej firmie?

Tak

Tak masz rację Minimalna stawka godzinowa (umowa-zlecenie i samozatrudnienie) wynosi w tym roku nie 16 a 17 zł

realista
@Honorata

Czy ktoś zna firmę, w której pracownicy są zadowoleni z zaróbków - bo ja nie znam.

robot

A co się dzieję w fabryce ?

To ja

Niestety, ale na cały 2020rok podwyżki są zablokowane ( nie licząc rosnących kosztów życia) Ale kto by się przejmował (usunięte przez administratora)

Nick(t)

Podwyżki?? Lepiej zmień sformułowanie zapytania.... "kiedy będą zwalniać?" Jakim to trzeba być inteligentnym by widząc co się obecnie dzieje na produkcji pytać o podwyżki LOL

Jak ze studentami w Fortaco JL Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

SQN

Serio to prawda tak tam jest w rzeczywistości. I widać że jesteś osobą mądrą bo odpowiednia myśl przyszła Ci do głowy po przeczytaniu szczerej odpowiedzi na swoje pytanie. Idź przekonaj się osobiście czekamy na Twoją opinie po kilku miesiącach "bytu" w firmie ja już domyślam się jaka będzie jej treść:)

wsert

Guzik prawda.

Pracuś

No ja zamiast spawać często maluje linie, najnowszy inżynier wspawuje żarówki do ram, kierownik zamiast myśleć to tak zasuwa że jak dojdzie na hale to słychać jak drzwi się dopiro zamknęły , qń szuka komu na złość zrobić i cieszy się jak kiepa gdzie znajdzie bo ma sukces i pchamy robote.

mam plecy

Doktor Quin?

Aleksander

Spawacze wy macie (usunięte przez administratora) a nie na forum (usunięte przez administratora) wypisywać. :)

Honorata

To bardzo ogólna wypowiedź. Byłoby dobrze, jakbyś trochę rozwinął tę myśl, ponieważ na forum co raz wchodzą osoby zainteresowane pracą w Fortaco. Dlaczego Twoim zdaniem ludzie stamtąd odchodzą? Czy chodzi tu o zarobki?

Lisek Chytrusek

Poruszając temat liderów to jest prawda co napisałeś gdyż biorą pieniądze za nic. A jeden z nich to chodzi po cztery razy na godzinę na palarnię.

Stalołn

Popieram cię w stu procentach

Damian

Monitoring jest obecnie w wielu firmach, więc nie powinno to Cię dziwić. Napisz, czy żeby starać się o zatrudnienie trzeba mieć odpowiedni staż pracy i doświadczenie, czy przyjmowani są także pracownicy do przyuczenia?

Spawak
@Damian

I w wielu firmach (usunięte przez administratora) patrzy jak robisz i co robisz. Monitoring na hali to jest chore przedsięwzięcie. A co do pracy to kto obecnie przychodzi to robi za marne grosze jak wszyscy z resztą.

Antuan

Co masz na myśli ??

@Antuan

Nie używajcie w swoich wypowiedziach obraźliwych określeń. W ten sposób opinia może zostać usunięta i Wasza wiedza pójdzie na marne, bo nikt nie dowie się o Waszych doświadczeniach. Wracając do tematu - chciałabym się dowiedzieć, dlaczego Waszym zdaniem firma Fortaco JL traci dobrych pracowników? Zbyt mała kasa, brak szacunku do pracownika, czy jeszcze coś innego?

Damian

Wspominasz o pracy na stanowisku spawacza. Trzeba mieć doświadczenie i odpowiednie uprawnienia, czy można w pracy przyuczyć się do zawodu i przejść szkolenia na koszt pracodawcy?

Pozostałość po W-1

A może takie małe pytanko o produkcję datali gdzie są winni tej decyzji? Kto zlikwidował produkcję detali gdzie było zaplecze do kompletnej produkcji i można było konkurować cenami miało być 14% taniej niz samemu produkować a jest nawet 40% drożej i winnych nie ma ? a dziś niech sie pochwali ten co to zlikwidował czym chce konkurować jak detale kosztują tyle ze nie oplaci sie z nich produkować wyrobów dla klientów więc zamyka sie powoli linie i juz nie długo będą tylko szczury sie ganiac po tym zakładzie a to już pene bo w każdym chlewie gdzie są konie to są i szczury

Myślę, że osoby zaglądające na to forum chciałyby przeczytać konkretne, merytoryczne opinie na temat miejsc pracy. Powstrzymujmy się od takich obraźliwych komentarzy. Dlaczego uważasz, że firma Fortaco JL Sp. z o.o. została "rozłożona na łopatki"?

Tedy

Jeśli pracują lepiej od nas to dlaczego mają nie zarabiać?

Ktoś

Masz rację. Ciekawe kto wybiera się na ten piknik. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Fortaco JL Sp. z o.o. - Janów Lubelski

• Jak się pracuje w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortaco JL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortaco JL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 11 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortaco JL Sp. z o.o.