Arcom Sp.j. RZEZAWA

Rzezawa

Opinie o Arcom Sp.j. RZEZAWA

ADOLF

Czesc na stanowisko spawacza nie polecam najgorszemu wrogowi wyzysk. Normy z kosmosu i dzwiganie spodow recznie bo czas goni i musimy zrobic wiecej nawt ukraincy pouciekali pozdrawiam

szerszeń

witam pojawiło się sporo ofert pracy, to wynik okresu grzybobrania bo wysyp robi wrażenie, czy też jest to efekt gruntownego przemeblowania wynikającego z zamordyzmu? Innymi słowy warto tam z kimś rozmawiać o pracy spawacza? Pieniądze rzecz bardzo ważna, nie uciekniemy od tego, ale atmosfera w pracy jest bezcenna.

O

FIRMA CAŁKIEM NIEZŁA ,TECHNICZNIE DOBRZE ROZWINIĘTA,CO DO WYPŁAT NIE JEST ŹLE. TYLKO?! CO Z TĄ ATMOSFERĄ NA PRODUKCJI???ZWŁASZCZA NA LAKIERNI.WIĘKSZOŚĆ PRACOWNIKÓW TEGO DZIAŁU MA DOŚĆ TERRORU POLEGAJĄCEGO NA ZASADZIE:TAK WYSŁUCHAMY CIĘ,ALE I TAK CHOCIAŻ MASZ RACJE TO NIE MASZ RACJI .RACJE MAJĄ TYLKO M.B. I P.W. JAK WIDAĆ PO ORGANIZACJI PRACY NA TYM DZIALE,SĄ TO OSOBY ZUPEŁNIE NIE KOMPETENTNE NA TO STANOWISKO,OWOCUJE TO WIELKIM CHAOSEM PODCZAS PRODUKCJI ZA CO PRAWIE ZAWSZE OBWINIANI SA ZWYKLI PRACOWNICY.DODATKOWO DZIĘKI POMOCY NAJWIĘKSZEGO STRATEGA W DZIEDZINIE SKŁÓCANIA LUDZI M.P..MAMY NAJBARDZIEJ SKŁÓCONĄ ZAŁOGĘ W HISTORII FIRMY , PRZEZ CO NAWET NAJLEPSI PRACOWNICY DECYDUJĄ SIĘ NA ZMIANĘ PRACY.

Firma malo powazna!

franko

Arcom z tego co wiem to specjalizuje się w produkcji systemów magazynowania, a więc palet, regałów (z wyjątkiem regałów wysokiego składowania), boksów, koszy do magazynowania i transportowania praktycznie wszystkiego. także robota typowo produkcyjna i ciężka dla niewprawionych i zaczynających dopiero tego typu pracę

Magda Arcom

Dzień dobry w temacie aktualnych ofert, jak też samych warunków pracy, zachęcam do kontaktu bezpośrednio z nami. Pozdrawiam, Magda praca@arcom.net.pl

mm16

Witam wszystkich, Czy ktoś pracuje teraz w Arcomie za granicą? Mają ogłoszenie o pracy w Dubaju. Czy warto się starać? Jak to wygląda? pozdrawiam wszystkicj

Adam

na produkcji praca po 8h/dzień za ok 12 zł brutto + jesli jesteś spawaczem dostajesz jakieś tam premię za wspawane regały.

maciej

to jak z tą firmą Arcom jechać ?mam za parę dni wyjeżdzać i trochę się obawiam !!!

dostałem ropozycję w Arcomie 2 września mam jechać powiedzcie konkretnie czy coś się zmieniło??????Jak jest jechać z tej firmy czy nie ???proszę o szybką odpowiedz

xmen

"KURSY" jak to nazwałeś to poprostu,lub aż zastój gospodarczy,kryzys jak zwał tak zwał lecz uwierz gdy się ogólnie poprawi,gdy "ktoś" złapie inną lepszą ofertę bez większego zastanowienia odejdzie(zresztą jak wiesz już kilku to zrobiło,a jeszcze kilku się "przymierza",poczekajmy chociażby,do kwietnia,zobaczymy;-),także ostrożnie z "wychowywaniem",bo "każdy kij ma dwa końce:-)

KOCHAM TE FIRME JEZU ALE SOBIE WYCHOWALI ROBOLI GDZIE SA TAKIE KURSY TEZ BYM TAK CHCIAL WYCHOWAC SWOICH PRACOWNIKOW

obserwator

ludzie w arcomie sie polepszylo czy zwolnili wszystkich co umieli czytac i pisac

predator

Może przesadziłem z tym WIĘKSZOŚĆ,ale do marca 2010 myślę że odejdzie do 12osób(spawacze,operatorzy pras,lakiernicy,operatorzy robota spawalniczego,pomocnik,operator piły),ale zapewne "ubytek" spawaczy najbardziej "zaboli" choć nie tylko.Ale jak wiemy jakie było-jest "podejście władzy" taka reakcja. Schone grusse;)

sokol

przestancie sie zalic jak baby zacznijcie dzialac

spawacz

ADAM 23-40 TAK WYGLADAJA TWOJE NADGODZINY zajmij sie praca a nie wlazeniem do [usunięte przez admina]

znajomy

No a ja wam kiedyś mówiłem nie róbcie ponad normy bo to wam na dobre nie wyjdzie, ale nikt mnie nie słuchał

lepszy fizyczny

Może przyjdą po rozum do głowy. Rany bitewne,szybko się zaleczą,wyjdziemy na prostą?

sygnalista

"TO" zapewne,wcześniej czy póżniej musiało się stać. ZOBACZYMY tylko jak się skończy polubownie czy nie.

Rolnik

do Predatora sprawa napewno wyladuje w PiP , ciekawe kto tam przyjdzie, jak cala zmiana dostala wypowiedzenie ... ich opinia jest tak znana ze raczej sami sami beda musieli isc do pracy haha

PREDATOR

R.I.P DLA WSZYSTKICH BO CO TU WIĘCEJ DODAĆ. A JEDNAK MOŻE DRUGI ODDECH I POŻYJEMY,ZOBACZYMY.

PREDATOR

SZACUN KOBRANOCKA

syndyk

Na szczęście w kadrze administracyjnej wszystko pod kontrolą,pełnia szczęścia bez narzekań;),a tak całe zło przez fizycznych;)

ziomal

Gościu zejdz na ziemie, to Twoja pierwsza praca??? myślisz, że gdzieś jest lepiej???

Zostaw opinię o Arcom Sp.j. RZEZAWA - Rzezawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arcom Sp.j. RZEZAWA