Opinie o Arcom Sp. J. w Rzezawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Arcom Sp. J.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Arcom Sp. J. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arcom Sp. J. w Rzezawa

Pytanie123

Witam. Czy warto podjąć pracę w firmie Arcom?. Jakie jest podejście kierownictwa do pracownika?

Ania Arcom
@Pytanie123

Największą korzyścią dla pracownika jest fakt, że oferujemy poczucie bezpieczeństwa i jasne warunki współpracy, rozwoju i wynagradzania. Nasi pracownicy mają poczucie stabilności i pewności pracy, myślę że dzięki temu bardzo duży odsetek z nich pracuje u nas od kilku czy też kilkunastu nawet lat. Każdemu pracownikowi oferujemy dodatkowe ubezpieczenie i opiekę medyczną, z których mogą skorzystać również członkowie jego rodziny, dodatkowo dla osób zainteresowanych dostępna jest karta multisport. A dodatkowo jasny system premiowania i co najważniejsze fajny zespół współpracowników. Urlopy (te 2 tygodniowe) planujemy na początku roku i są one wpisywane w plan urlopów, wszelkie pozostałe urlopy ustala się ze swoim przełożonym w trakcie roku i generalnie nie ma problemów by je otrzymać (wszystko zależy od aktualnej obsady na zmianie). Pracujemy w systemie zmianowym (2 lub 3 zmiany zależnie od działu) od poniedziałku do piątku. Dzięki wdrożonemu systemowi rozwoju kwalifikacji i kompetencji każdy z pracowników ma możliwość by pierwszą zmianę wynagrodzenia otrzymać już po zakończeniu okresu próbnego. Potem też jest ona przewidziana systemowo wraz z nabywaniem nowych kwalifikacji. Dodatkowo ocena roczna również daje możliwość zmian w tym zakresie.

spawacz
@Ania Arcom

jaki system premiowania???

Mlody

I dzisiaj znowu zwolnienia a tak zapewniali ze nie beda zwalniac. Oczywiscie nie zwalniaja największych przydupasow brygadzistow i zastepcow ale niech sobie robia co chca robilem tam 3 lata ale obstawiam ze malo kto tam przyjdzie

@Mlody

Jak na takiego niezadowolnego z pracy to jakim cudem byłeś tam aż 3 lata ?..no to faktycznie cierpiałeś..

Spawacz

3 lata zatrudniony ale w tej firmie trzeba umieç kombinować i rok przepracowany a reszta L4

Rocki

Ta firma to jakiś żart. Kilka miesięcy temu na hali odbyło się spotkanie pracowników z kierownikiem produkcji. Zapewniono nas wtedy że mimo niewątpliwie ciężkich czasów, zwolnień nie będzie, po czym po tygodniu kilkoro ludzi zostało zwolnionych(po co robić takie spotkania i mówić na nich kłamstwa prosto w oczy).Teraz też kilkanaście osób zostało zwolnionych. Jak pisał w komentarzu Łukasz" Szef nie podjął żadnych drastycznych kroków, i zwolnione zostały tylko osoby które wykazywały, że nie chcą już tutaj pracować. Więc powinny być tutaj ogromne podziękowanie dla niego iż utrzymał praktycznie całą załogę a my mogliśmy utrzymać Nasze Rodziny."Kolejne kłamstwo. W jaki sposób te osoby wykazywały że nie chcą tu pracować? Rozmawiałeś z nimi? Ja rozmawiałem z kilkoma zwolnionymi osobami i naprawdę część z nich ma kredyty i ogólnie nie zaciekawą sytuację.Tak że te osoby na pewno 'dziękują' za to że "mogą utrzymać swoje rodziny". Po co pisać takie komentarze które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Bronić opinii o Arcomie próbują osoby podpisujące się tylko imieniem, ale Ci którzy tu już trochę robią wiedzą o kogo chodzi. Mam na myśli Patryka i Łukasza. Na pewno w oczach szefa zyskacie pisząc takie brednie, ale pracownicy wiedzą jak jest naprawdę i takie komentarze nie sprawią że zmienię zdanie o tej firmie. Także drodzy pracownicy nie wierzcię w to co mówi 'góra', bo często są to puste nieprawdziwe słowa. I naprawdę pisząc Panowie te komentarze tylko się pogrążacie.

@Rocki

Jedynym gościem który kłamie jesteś ty Rocki. O czym ty piszesz jaki tydzień po zebraniu były zwolnienia? Dobrze pamietam ze po zebraniu firmę co prawda zamknięto jak większość wtedy w kraju, ale mieliśmy możliwość pójścia na urlopy lub postojowe w 100% płatne, a nie jak w innych firmach skracanie wyplat do 70% Wtedy miała ruszyć praca naszych klientów, a wiec tez nasza i takie były założenia! Niestety kryzys głęboko dotknął także nas, a jak wiadomo ciężko jest w 100% zaplanować działanie firmy w tak trudnym okresie!

@Rocki

Masz prawo do swojej opinii o firmie - tylko słuchaj ze zrozumieniem i patrz mając oczy otwarte. Zwolnienia pracowników są elementem ostatecznym jednak się pojawiają niestety dla pracownika i pracodawcy. Twoje bicie piany nikomu nie pomaga..dlatego zastanów się na tym co napisałeś.

Rocki

To Ty teraz zakłamujesz rzeczywistość. Osoba niezwiązana z Arcomem czytając Twój post pomyśli "jaka dobra firma, wysyła swoich pracowników na postojowe i to jeszcze w 100% płatne".Bo definicja postojowego w firmie Arcom jest jak widać inna. W normalnej firmie podczas postojowego pobierasz określoną ilość pensji, ale jesteś wtedy w domu bo twój zakład dział, lub cały zakład jest zamknięty.

A co ja Ci będe tłumaczył

Kolega jak widac myli pojęcia. Czy postojowym mozna nazwac dzien płatny wolny od pracy, który następnie musiales odpracować? Jak widac nawet nie bylo okazji...

@Rocki

Wiele firm w tym okresie upadło albo skróciły etaty i o to mi głównie chodziło! Nie mogę pojąć jak można wylewać publicznie oczywiście anonimowo tyle jadu a jednocześnie nie mając odwagi odezwać się do przełożonych w firmie skoro wszystko jest takie złe!!! Ktoś wyżej napisał o ilości dróg komunikowania się nawet anonimowo w firmie. Ale lepiej jest wyżalić się w internecie!

Rocky

Dobrze pracownicy mają w firmie swoich przedstawicieli, tylko że są to ludzie którzy boją się odezwać, na wszystko się zgadzają, nie walczą o to by pracownikom było lepiej. Tylko dużo mówią między sobą, a na spotkaniach z prezesem czy z kierownikami przytakują na wszystko.

Jeździec Apokalipsy
@Rocki

Poczekajmy na kolejne zwolnienia.. Może wtedy reszta niedowiarkow zauważy że tam się ludzi fizycznych nigdy nie szanowało. Biura zawsze były święte,(usunięte przez administratora)

@Rocky

To skoro masz żal do przedstawicieli i uważasz, że nie walczą tak jak powinni to czemu Ty nie zostaniesz przedstawicielem pracowników? Doskonale każdy wie, że spotkania nie są anonimowe i na tych spotkaniach nie tylko zabieracie głos ale również możecie zgłaszać sprawy/tematy przed spotkaniem - tylko jakoś dziwnym trafem zawsze brak jakichkolwiek zgłoszeń. Jesteś odważny tylko w internecie, obrażasz sowich kolegów a zarazem przedstawicieli pracowników. Chcesz co zrobić to nie marudź na forum tylko wykorzystaj możliwości.

@Rocky

Może faktycznie źle to ująłem z postojowym, ale wszyscy wiedza o co chodzi.. zobacz ile firm zostało wtedy zamkniętych a mimo to u nas zwolnienia były dopiero jako ostateczność jak to ktoś wcześniej napisał! Dziwie się jak można tylko wypisywać tutaj negatywne opinie dopiero po 3 latach pracy!!! O pozytywach oczywiście nic nie napiszesz bo wszystko jest przecież źle co nie???

Obserwator 2
@Rocky

Mnie zastanawia jedno, skoro jak twierdzisz jesteś pracownikiem firmy a nie "podstawiony trollem", to co Tobą kieruje lub co chcesz osiągnąć wypisując jak widać nie do końca prawdziwe informacje? Do czego zmierzasz...bo ta kwestia pozostaje niejasna. Pomyślałeś - obsmaruje swoja firmę i kolegów, wylej żale na forum i sprawdzę czy Ktoś mnie poprze?..tylko w jakim celu? ..oświeć klientów, pracowników, obserwatorów, szefów

Ropuch
@Obserwator 2

Panie P. Lub Panie.K nie udzielaj się już na go worku.. zajmijcie się kierownictwem firmy ku dobremu, nie ku gorszemu jak do tej pory

@Ropuch

Jakieś konkrety czy kolejny anonimowy krzyk niezadowolenia? Brakuje tutaj już tylko obwiniania zarząd o pogarszającą się pogodę. Dziecinada

Podstrony

Jeżeli w tej firmie są tak dobre warunki zatrudnienia to dlaczego ludzi zwalniają. Co innego pisza pracownicy a co innego biuro. Widzę ze sytułacja w tej firmie nie jest ciekawa

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Arcom Sp. J.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Łukasz Arcom

Długo się wahałem czy się wypowiedzieć w ostatniej dyskusji, jednak po tym ogromie negatywnych komentarzy, praktycznie w 99% nie prawdziwych, od Anonimowych ludzi, których według mnie w ogóle nie powinno się brać na poważnie, napiszę jak naprawdę jest w firmie Arcom. 1. Jak w każdej firmie są lepsze i gorsze czasy, w tym momencie nie jest tajemnicą iż mamy mniej zamówień...jednakże Szef nie podjął żadnych drastycznych kroków, i zwolnione zostały tylko osoby które wykazywały, że nie chcą już tutaj pracować. Więc powinny być tutaj ogromne podziękowanie dla niego iż utrzymał praktycznie całą załogę a my mogliśmy utrzymać Nasze Rodziny. 2. Park Maszyn, mamy praktycznie najnowocześniejszy w całej okolicy, super wycinarki laserowe, roboty spawalnicze, spawarki na bardzo wysokim poziomie. Ogrom pieniędzy włożonych przez Właścicieli abyśmy mogli pracować na takim sprzęcie. 3. Umowy! Nie jak w 99% firmach, najniższa krajowa, tylko ubezpieczenie od całej kwoty jaką zarabiamy. 4. Nie rozpisując się zbytnio, pozostałe korzyści jakie mamy to karty multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne, kasa zapomogowa, możliwość rozwoju i szkoleń, dodatkowych uprawnień, itd. 5. Socjal na bardzo wysokim poziomie. Podsumowując jak dla mnie Firma na Mega Plus!! Na przestrzeni lat rozwinęła się bardzo mocno, zainwestowała w maszyny i ludzi. Każdemu życzę samych sukcesów w firmie oraz samych pozytywnych relacji międzyludzkich. Przyszłym pracownikom, którzy czytają opinię, i chcieli by się dowiedzieć coś o firmie, radzę porozmawiać z Szerszym gronem pracowników a nie z 1-2 osobami które wyrażając swoje negatywne komentarze, psując tylko cały dorobek reszty ludzi, którzy pracują na dobry wizerunek firmy. Oraz przedstawiają nie prawdziwy obraz atmosfery w firmie. Gdyż większość ludzi jest naprawdę zadowolona z pracy i chcą dalej pracować i się rozwijać. Jednocześnie doceniając wkład Właścicieli w rozwój firmy.

Łukasz napisał o warunkach pracy, które jak widać są bardzo dobre. Pewnemu niezadowolonemu pracownikowi jednak chodziło rzekomo o kierownictwo i sposób ich zarządzania zespołami. Tylko ten Pan zdaje się nie wie lub udaje, bo jak mniemam pracuje tutaj kilka dobrych lat, że skoro aktualny jego przełożony go nie słucha i nie widzi zgłaszanych przez niego problemów to istnieje przejrzysta drabinka, a na jej ostatnim szczeblu jest Właściciel, który nigdy nikogo jeszcze nie zbył i drzwi do gabinetu zawsze ma otwarte dla każdego, jak napisał Patryk. Więc drogi anonimie, zamiast publicznie wylewać żale na swojego kierownika, idź wyżej, czy to do Kierownika Produkcji, czy Dyrektora, a jak nie poskutkuje to do Właściciela.

Leo

I to jest bardzo dobre podsumowanie obecnej sytuacji na go worku, lepiej iść do szefa i porozmawiać na spokojnie. Uważam że szef powinien tak jak dawniej częściej rozmawiać z własnymi pracownikami niższego szczebla o problemach i potrzebach. Ale to tylko moja opinia, z którą można się nie zgodzić.

@Leo

Nie zapominajmy, że w Arcomie mamy przecież dział HR. No i organizowane przez niego cykliczne spotkania z przedstawicielami pracowników, kierownikami i szefostwem. Więc jak widać okazji do zgłoszenia problemów we własnym obszarze pracy w firmie jest mnóstwo. Jak widać, brakuje tylko odwagi.

Patryk

Witam jestem byłym pracownikiem tej Firmy z powodu wirusa niestety była redukcja etatów w firmie. Widzę że straszna fala hejtu jest na zakład w którym pracowałem i muszę przyznać że nie wiem co za brednie są wylewane oczywiście jako anonimowe osoby bo nikt nie ma odwagi się przyznac tylko jako anonim to każdy mądry. W skrócie powiem tak pracowałem 9 lat w tej firmie teraz już próbowałem w 3 zakładach pracy i powiem wam tyle może więcej zarobicie niż teraz ale umowe dostaniecie od najniższej krajowej a reszta w kopercie pod stołem a w Arcomie normalna umowa pełne ubezpieczenie karta multi sport, kasa zapomogowa, i ubezpieczenie grupowe. Składki są odprowadzane od tego ile zarobicie i do emeryturki to jest bardzo ważne z prezesem firmy zawsze można było się dogadać co świadczy fakt że na koniec poszlem i pożegnałem się z Prezesem a w innych firmach to nawet do prezesa nie możesz pójść i Prezes nie wie kim Ty jesteś. Więc zastanówcie się nad tym dobrze czy tak faktycznie źle jest w tym zakładzie :) pozdrawiam :)

XYZ
@Patryk

Wszyscy wiedzą jaki miałeś stosunek do przełożonego Pana R.S , zgadzam się z opinią, mimo to jednak, ktoś zamiast wazeliny użył dziś wybielacza.. albo i jedno i drugie

@XYZ

Ja nie wypowiedziałem się na temat stosunku do Roberta aczkolwiek o warunkach pracy jak i zatrudnieniu w danym zakładzie :) a co do Roberta jest to moja indywidualna sprawa i nie mam w zwyczaju wylewać zali na kogoś przez internet tylko jak mi coś nie pasuje po prostu mówię prosto w oczy :) i Myślę że wiele chłopaków może potwierdzić że jak mi coś nie pasowało to po prostu mówiłem otwarcie :)

XYZ
@Patryk

Masz rację, rzeczywiście musiało Ci tu być dobrze zwłaszcza że odchodzileś kilkukrotnie z firmy Kolego.. Nie mam nic do tej firmy, nie lubię tylko cwaniaków Niech Ci się darzy

@XYZ

Oczywiście odchodziłem 2 razy i karma wruciła zostałem zwolniony :) i sam widzisz zadko która firma przyjmuje kilku krotnie. W każdej firmie są plusy i minusy :)

Kiedy do firmy wroci spak ?

Po przeczytaniu posta o "rentowności zakładu" wydaje mi się, że nie prędko.

@Pytanie123 podbijam, jak kierownicy traktują swoich pracowników?

123pracownik

Gość możesz rozwinąć swoją wypowiedź?

Magda Arcom

Pracowniku - jeśli jesteś wciąż naszym pracownikiem to zapraszamy do działu HR - chętnie zapoznamy się ze sprawą (zapewniamy dyskrecję). Mobbing to poważny temat- nie chcemy przejść obok niego obojętnie. Możesz też zgłosić sprawę przełożonemu stopień wyżej. Jeśli jednak nie jesteś już naszym pracownikiem to szkoda, że nie zgłosiłeś tego tematu w trakcie pracy u nas. Nie chcemy jednak bagatelizować tematu i zachęcamy Cię do kontaktu- mój adres e-mail: magda@arcom.net.pl lub tel 146960400 dział HR

Operator

Witam. Czytam opinie o tej firmie, jak na początek to całkiem dobre wynagrodzenie. Możecie powiedzieć coś więcej o korzyściach dla pracownika? Czy jest jakiś social? Czy ciężko dostać urlop? Czy to praca na zmiany? Czy po okresie prubnym i kilkunastomiesięcznym doświadczeniu mogę liczyć na podwyżkę?

Magda Arcom
@Operator

@operator myślę. że największą korzyścią dla pracownika jest fakt, że oferujemy poczucie bezpieczeństwa i jasne warunki współpracy, rozwoju i wynagradzania. Nasi pracownicy mają poczucie stabilności i pewności pracy, myślę że dzięki temu bardzo duży odsetek z nich pracuje u nas od kilku czy też kilkunastu nawet lat. Każdemu pracownikowi oferujemy dodatkowe ubezpieczenie i opiekę medyczną, z których mogą skorzystać również członkowie jego rodziny, dodatkowo dla osób zainteresowanych dostępna jest karta multisport. A dodatkowo jasny system premiowania i co najważniejsze fajny zespół współpracowników. Urlopy (te 2 tygodniowe) planujemy na początku roku i są one wpisywane w plan urlopów, wszelkie pozostałe urlopy ustala się ze swoim przełożonym w trakcie roku i generalnie nie ma problemów by je otrzymać (wszystko zależy od aktualnej obsady na zmianie). Pracujemy w systemie zmianowym (2 lub 3 zmiany zależnie od działu) od poniedziałku do piątku. Dzięki wdrożonemu systemowi rozwoju kwalifikacji i kompetencji każdy z pracowników ma możliwość by pierwszą zmianę wynagrodzenia otrzymać już po zakończeniu okresu próbnego. Potem też jest ona przewidziana systemowo wraz z nabywaniem nowych kwalifikacji. Dodatkowo ocena roczna również daje możliwość zmian w tym zakresie.

Igor123

Witam. Mam pytanie dotyczące pracy na produkcji, jaka jest atmosfera na produkcji, na jakie zarobki można liczyć na początek?

@Igor123

Myślę, że odnośnie atmosfery na produkcji najlepiej na jej temat mogą wypowiedzieć się sami pracownicy. Każda z osób, która jest zainteresowana pracą u nas, jest oprowadzana po produkcji i myślę, że jest to najlepszy moment na to żeby zobaczyć jak wygląda atmosfera pracy. Tym bardziej, że jest też wówczas możliwość rozmowy z pracownikami. Odnośnie wynagrodzenia - najczęściej stawka początkowa dla pracownika produkcji to 2200 zł netto/m-c (umowa o pracę).

Igor

Firma z dobrymi opiniami to jest wskazówka dla nowych chętnych do pracy. Ja polecam pracę!

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Arcom Sp. J.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Magda

Tak, dajemy naszym pracownikom możliwość rozwoju, zarówno jeśli chodzi o podnoszenie swoich umiejętności/ kwalifikacji jak też rozwoju w sensie zmiany stanowiska pracy. Dla stanowisk produkcyjnych mamy dodatkowo wdrożony system rozwoju umiejętności dotyczących pracy na danym stanowisku, jak też szkolimy pracowników do obsługi innych maszyn. Wszystkie prowadzone rekrutacje podawane są również do wiadomości pracowników, zatem jest możliwość zmiany stanowiska w ramach rekrutacji wewnętrznej. Oprócz tego każdy pracownik zatrudniony w firmie Arcom ma możliwość zgłoszenia chęci udziału w szkoleniu zewnętrznym, kierownicy zespołów również zgłaszają potrzeby szkoleniowe dotyczące pracowników. Mam nadzieję, że ta odpowiedź będzie wystarczająca - jeśli nie proszę pytać lub najlepiej skontaktować się z nami bezpośrednio e-mail: praca@arcom.net.pl tel. 14 696 04 00

słoneczko Arcomu

Firma warta polecenia. Pracowałam tam przez ponad dwa lata i z żalem serca odchodziłam. Atmosfera super, a to dzięki świetnym pracownikom. Z szefami zawsze można porozmawiać, nie izolują się od "zwykłego" pracownika. Nie mogę wypowiadać się za produkcję, chociaż uważam, że warunki jakie zapewnia firma są naprawdę na wysokim poziome. Mam nadzieje, że jeśli kiedyś będę poszukiwać pracy to właśnie tam ją otrzymam ;-) Dziękuję wszystkim za cudowne 2,5 roku.

Czesław

@Qwa Czy mógłbyś rozwinąć swoją opinię, zawiera wyłącznie jedno zdanie, co miałeś na myśli, jesteś pracownikiem Arcom Sp.j. RZEZAWA? @mycha Może warto bezpośrednio skontaktować się z firmą i zapytać o aktualne oferty pracy. Czy próbowaliście? Co Was przekonało do aplikacji do tej firmy?

O

FIRMA CAŁKIEM NIEZŁA ,TECHNICZNIE DOBRZE ROZWINIĘTA,CO DO WYPŁAT NIE JEST ŹLE. TYLKO?! CO Z TĄ ATMOSFERĄ NA PRODUKCJI???ZWŁASZCZA NA LAKIERNI.WIĘKSZOŚĆ PRACOWNIKÓW TEGO DZIAŁU MA DOŚĆ TERRORU POLEGAJĄCEGO NA ZASADZIE:TAK WYSŁUCHAMY CIĘ,ALE I TAK CHOCIAŻ MASZ RACJE TO NIE MASZ RACJI .RACJE MAJĄ TYLKO M.B. I P.W. JAK WIDAĆ PO ORGANIZACJI PRACY NA TYM DZIALE,SĄ TO OSOBY ZUPEŁNIE NIE KOMPETENTNE NA TO STANOWISKO,OWOCUJE TO WIELKIM CHAOSEM PODCZAS PRODUKCJI ZA CO PRAWIE ZAWSZE OBWINIANI SA ZWYKLI PRACOWNICY.DODATKOWO DZIĘKI POMOCY NAJWIĘKSZEGO STRATEGA W DZIEDZINIE SKŁÓCANIA LUDZI M.P..MAMY NAJBARDZIEJ SKŁÓCONĄ ZAŁOGĘ W HISTORII FIRMY , PRZEZ CO NAWET NAJLEPSI PRACOWNICY DECYDUJĄ SIĘ NA ZMIANĘ PRACY.

Qwa
@O

To prawda

szerszeń

witam pojawiło się sporo ofert pracy, to wynik okresu grzybobrania bo wysyp robi wrażenie, czy też jest to efekt gruntownego przemeblowania wynikającego z zamordyzmu? Innymi słowy warto tam z kimś rozmawiać o pracy spawacza? Pieniądze rzecz bardzo ważna, nie uciekniemy od tego, ale atmosfera w pracy jest bezcenna.

@szerszeń

W związku z tym, że jako firma się cały czas rozwijamy (nowe technologie, maszyny) stąd też ten wysyp ofert - po prostu potrzebujemy dodatkowych pracowników. Aktualnie wciąż poszukujemy spawaczy (135), operatorów zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, magazyniera i operatorów wózka jezdniowego. Myślę, że nie ma sensu odnosić się do wpisów (zapewne któregoś z naszych byłych pracowników) - moim zdaniem najlepiej samemu przyjść i sprawdzić jak praca u nas wygląda w rzeczywistości. Nie mamy nic do ukrycia, każdej zainteresowanej osobie chętnie pokażemy jak wygląda praca na produkcji, wówczas sama będzie mogła podjąć decyzję. Zatem w przypadku zainteresowania zapraszam do kontaktu - chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Pozdrawiam, Magda Modzelewska Krysa e-mail: praca@arcom.net.pl tel. 14 696 04 00

mycha
@Magda

Witam! Wysyłaliśmy z mężem już nie jedno CV na e-mail , mimo tego, że są oferty pracy, nie dostaliśmy żadnej informacji czy CV zostało rozpatrzone i czy w ogóle zostało przeczytane.

Tymoteusz

Arcom to dobra firma. Mam za to wiele wątpliwości co do osób wypowiadających się na forum!!!

ADOLF

Czesc na stanowisko spawacza nie polecam najgorszemu wrogowi wyzysk. Normy z kosmosu i dzwiganie spodow recznie bo czas goni i musimy zrobic wiecej nawt ukraincy pouciekali pozdrawiam

franko

Witam serdecznie .Słyszałem , że w firmie kilka lat temu i uważam , że tamten czas spędzony w tym miejscu na pewno nie był czasem straconym. Teraz w pracy jest mi sporo łatwiej bo dużo się tutaj nauczyłem.

Zostaw merytoryczną opinię o Arcom Sp. J. - Rzezawa

• Jak się pracuje w Arcom Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy Arcom Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arcom Sp. J.?

Arcom Sp. J.