Opinie o Grammer Automotive Polska w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Grammer Automotive Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Grammer Automotive Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grammer Automotive Polska w Bielsko-Biała

Pracownik Grammera

NIe polecam pracy w tym zakładzie ! małę zarobki .. 2 przyjdziecie na nowy dział gdzie bedziecie pracować ze starymi pracownikami .. którzy maja cała premie a wy bedziecie miec tylko połowe gdzie przy 172h zarobicie 1700 zł ... Cały czas jest rotacja w tym zakładzie naprawde nie polecam ja pracowąłem tam pół roku i sie zwolniłem .

trenkwanderowiec

Ludzie z trenkwandera maja jeszcze gorzej.Sa traktowani jak druga klasa a pracuja tak samo ciezko jak inni. Zadnych bonów, bardzo niska stawka na start i nie pełna premia. Ogolnie NIE POLECAM :(

rozczarowany

Ostatnie postulaty odrzucone przez prezeske z powodu '' oczekiwania pracowników są tak wygórowane i oderwane od rzeczywistości''. Ktos chyba innny tutaj jest oderwany od rzeczywistosci.Jak normalnie zyc za takie pieniadze.90 zl PODWYZKI to jest jakis smiech na sali przy takich cenach jakie sa. Firma zarabia krocie i niektorzy bez mozgu nie rozumieja,ze dzieki zwyklym pracownikom i ich ciezkiej pracy firma istnieje.

PRACUS

TO JEST CHORE CO SIE TAM WYPRAWIA I JAK TRAKTUJE SIE PRACOWNIKÓW. Pani prezes {split} powinna sie zastanowic nad swoim zyciem. KIedys zostanie z tego rozliczona. Jakim kosztem ludzie zarabiaja tak smieszne pieniadze w stosunku do tego co zarabia firma. Jak zyc za takie pieniadze jak wszystko coraz drozsze.

Wykończony robotnik z Polski.

W grammerze na produkcji zapierd...ala się jak biały murzyn za grosze.

Marciox

Orientuje się tutaj ktoś na ile zmian pracuje dział jakości i jak kształtują się zarobki w tym dziale?

Wykończony robotnik z Polski.

Kiedy w Polsce zamkną zagraniczne fabryki, banki, markety, stację paliwowe, salony samochodowe, salony motocyklowe, które nie płacą podatków?

Koti

Nie wiem czy ludzią w grammerze uda się przerobić do emerytury jak normy są coraz większe, a umowy o pracę podpisywane są na czas określony z wypowiedzeniem tygodniowym lub dwutygodniowym.

trenkwalderos

Teraz jak idziesz sikać musisz pisać w zeszycie nazwisko kiedy opuszczasz stanowisko i kiedy wracasz:)

Sraczka
@trenkwalderos

To w grammerze jest coraz gorzej. Chcesz w grammerze pracować do emerytury?

W grammerze pianki z piankowni mają z tyłu symbole PUR czy PU?

Kot

W grammerze na produkcji chcą ludzi wykończyć.

Rafał

Nikiel dalej czasy mierzy i podnosi normy?

E61

Powiem wam jedno kiedys tam pracowalem przez 7 lat na bmw e60 i e61 wtedy nie bylo zadnego posredniaka atmosfera byla ok do czasu jak nie zatrudnili ludzi na pieterko kyórzy sie na niczym nie znaja im tylko w glowie czasy i normy muwie tu konkretnie o Małgośće i yym (usunięte przez administratora) w brodzie co niby lina tam wprowadził dobrych pracowników tam nieszanuja tylko tych co zapierdalaja jak szaleni i sami sobie normy zawyrzaja wiec tak ogulnie nie polecam tego zakładu

Rafał

Czy w grammerze trzeba się napocić na produkcji?

@Rafał

a gdzie nie trzeba...???

kilkuletni pracownik

Pracownik Trenkwaldera po roku czasu dostaje pełną premie tj. ok 700zł i podwyżkę na 13,88 brutto za godzinę a na starcie przez rok ma około 500zł premii i stawke 11,78 brutto za godzinę. Za każdy przepracowany miesiąc dostaje 2 dni wolnego. Generalnie ma płacone za każdą przepracowaną godzinę i teraz jak np. jest pełny miesiąc bez żadnych świąt, ponad 4 tygodnie robocze to może wyjść przy pełnej premii tyle co pracownik Grammera. Pracownicy Grammmera mają stałą stawkę za miesiąc niezależnie ile jest dni roboczych, do tego dolicza się im stażowe (po 2 latach jest to 100zł a po 6 latach 200zł) plus premie. Premie (zespołową i uznaniową) przyznaje majster. Jeśli jest zwrot zamówienia na jakimś dziale to premia automatycznie jest kasowana. Są niektóre działy że po kilka zwrotów miesiąc w miesiąc przychodzi ale są też i takie gdzie ich praktycznie nie ma. Wszystko zależy od wymogów jakie stawia klient co zamawia zagłówki/podłokietniki. Każda zarobiona kwota (stawka początkowa, premia, nadgodziny i inne) jest sumowana w całość i od tego odliczane są wszelkiej maści składki. Im więcej się zarobi tym więcej jest odliczone np. przy zarobieniu około 3000zł brutto suma potrąceń wynosi około 900zł wiec dostajemy przelewu około 2000zł netto. Jako pracownik pośredniaka przez rok zarabiałem tak 1750-2000zł w zależności czy były nadgodziny czy nie, oczywiście z pełną premią. Po podwyżce zarabiam 2100-2300zł z pełną premią. Wiadomo im więcej nadgodzin tym większa wypłata. Nadliczbówki nocne(22-6) płatne 100%, pozostałe godziny 50%.

Kot
@kilkuletni pracownik

W grammerze są wysokie normy?

@Kot

tak są dość wyśrubowane ale do wyrobienia w zależności od jakości komponentów

LOOk

Pracuje od 3 miesiecy za październik od 1 na zleceniu dostałem 1970zł godzin 184 z tego co pamiętam kolejne wyplaty o 100/ 150 słabsze bo zawsze wpadnie dzien niepracujący bo komponentów nie ma ...

@LOOk

Look nie kłam.

Ciężko mi powiedzieć bo nikt mi tego nie mówił do jakiego modelu to jest. Stanowisko było bardzo blisko wejścia na hale. jesteś mi wstanie powiedzieć jak jest z kasa na start, ponieważ Pani na rozmowie mówiła o 1750 zł na rękę przy etacie (umowa zlecenie na starcie) ale którego kalkulatora wynagrodzeń nie użyje, nie wychodzi tak kwota:/

Michał byleś na Jaguarze/Land Roverze?

michał

robiłem zagłówki, zaczynam sie zastanawiac nad ta praca, brak premi nadgodziny nie okreslone i wasze opinie:/

Michał na jaki dział trafileś?

Zostaw merytoryczną opinię o Grammer Automotive Polska - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Grammer Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Grammer Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grammer Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 1 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grammer Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w Grammer Automotive Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grammer Automotive Polska
2.4/5 Na podstawie 197 ocen.

Grammer Automotive Polska