Opinie o SIBELCO POLAND SP. Z O.O. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SIBELCO POLAND SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w SIBELCO POLAND SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIBELCO POLAND SP. Z O.O. w Gdańsk

LUK

Na jakie zarobki mozna liczyc na produkcji w Bukownie?

LUK

dzięki za odpowiedz, wysłałem już cv, pracujesz tam? możesz napisać coś więcej o pracy?

Max

Witam mógłby ktoś coś napisać jak wygląda praca operatora ładowarki w Bukowinie?

Prawda
@Max

Tak to wygląda że jesteś pracownikiem hybrydowym. Jedna wypłata, a robisz na kilku stanowiskach, w zależności od potrzeb i braków kadrowych.

Max
@Prawda

Dzięki Max

Gustaw

Generalnie dobra firma więc wystarczą chęci do pracy a będzie dobrze!!

Olo
@Gustaw

Pracujesz tam?

Danuta
@Olo

Chciałabym zapytać Cię o to samo. Szukam kogoś, kto wyjaśni mi, jakie warunki zatrudnienia oferują w SIBELCO. Jak zarobki dla nowych pracowników?

@Gustaw

WItam, bardzo dziękujemy za pozytywny wpis. Pozdrawiam, Aleksandra Gabryel

@Danuta

Witam, zapraszam do kontaktu, chętnie wyjaśnię kwestie wynagrodzenia. Obecnie mamy aktywne ogłoszenie o pracę, gdzie są wymienione benefity pracownicze. Jest tam też podany kontakt do mnie. Pozdrawiam serdecznie, Aleksandra Gabryel

kkk

No powiem do wszystkich którzy tak krytykują jak bym miał patrzyć na każdą negatywną opinie każdego zakładu nigdzie bym nie poszedł do pracy. Chciałem z kolegą zmienić obecny zakład pracy bo jest naprawdę okropnie no i po przeczytaniu ogłoszenia na olx postanowiłem aplikować no i oczywiście dostałem odpowiedz no ucieszyłem się, że będę mógł się spotkać na rozmowie ale niestety odpuszczam sobie gdyż jak dla mnie zostałem trochę olany przez kierownika bo czasu nie ma ja też to rozumie ale jeśli zakład potrzebuje zatrudnić nowych pracowników powinno się znaleźć jakiś czas na spotkanie albo gdy kierownik nie może wyznaczyć jakąś osobę kompetentną do przeprowadzenia takiej rozmowy. Jestem zniesmaczony no trudno nie to nie ja się prosił nie będę są jeszcze inne zakłady. Pozdrawiam obecnych i przyszłych pracowników może wam się uda .

@kkk

Witam, z tego co mi wiadomo, Kierownik przesunął dzień spotkania. Proszę o kontakt w sprawie naszej oferty - w ogłoszeniu jest podany nr kontaktowy do mnie. Zapewniam, że czas na rozmowę o pracę zawsze się znajdzie :). Pozdrawiam, Aleksandra Gabryel, HR Manager

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Operator Urządzeń - PRACA OD ZARAZ w firmie SIBELCO POLAND SP. Z O.O.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.

Artur

Po Twojej wypowiedzi sądzę, że zamierzasz aplikować do pracy w firmie SIBELCO POLAND. Czy właśnie taki masz zamiar? Zastanawiam się również, dlaczego akurat to miejsce pracy wydało Ci się interesujące. Zanim ktoś odpowie na Twoje pytania, to chciałbym się tego dowiedzieć.

HR Manager Sibelco Poland

Witam, wszystkie składki społeczne odprowadzane są od wynagrodzenia pełnego (wynagrodzenie podstawowe + godziny nocne + nadgodziny, jeśli występują). Dodatkowo, Sibelco przeznacza na przyszlą emeryturę pracownika co miesiąc 3,5% od wynagrodzenia brutto - Prywatny Program Emerytalny (PPE). Zastosowanie takiego rozwiązania powoduje, że nasi pracownicy nie muszą z mocy prawa partycypować w finansowaniu składki na program emerytalny.

w sibelco

Cieniutka zachodnia korporacja nie dbająca o ludzi zgodnie z ustaleniami z 2013r. W latach 2013-2016 wymieniono sześciu kierowników produkcji w Bukownie( w tym doświadczonych ludzi, którzy tworzyli i rozwijali ten zakład) oraz głównego menadżera w Gdańsku. Każdy nowy i następny menageer to chory wizjoner(w domśle Polak mogący szarpać kasę i profity ile się da) Kto wybiera takich ludzi bez wizji przyszłości firmy, a z chorym wizjonerstwem. Zakład w Bukownie przynosił i przynosi dochody, w przeciwieństwie do Tomaszowa, gdzie po 2014r. od kupna jest tylko gorzej i żle. A w 2017 r. trzeba to wszystko zamknąć ze względu na straty.Prawdy nie da sie przykryć ona sama się obroni. Kto nie chce tego widzieć bo zaślepia, go kasa i profity trudno. Robol i sprzątaczka dzisiaj to nie bezwiedne manekiny, ale ludzie tworzący od podstaw byt firmy. Każdy mądry dyrektor, prezes zaczyna zmiany od wysłuchania takich ludzi. Wtedy jest tylko lepiej dla kazdego. Chyba, że jest się lękliwą d..pą przyspawana do stołka lub sprzedawczykiem za garść srebrników.

Artur

Przepraszam, że odbiegnę trochę od tematu Waszej dyskusji, jednak chciałbym ustalić, czy pracodawca poszukuje może nowych pracowników? Starałem się znaleźć informacje na ten temat w internecie, jednak niestety bezskutecznie. Mam nadzieję, że za Waszym pośrednictwem ustalę sytuację kadrową tego pracodawcy.

Pracownik2

Wiele lat pracuję dla firmy Sibelco i stwierdzam, że od kilku lat firma konsekwentnie skupia się na poszerzaniu świadomości pracowników w kwetiach BHP, dużo inwestuje w udogodnienia dla nich, szkoli, rozwija systemy IT. Wcześniejsze zmiany w kadrze zarządzającej wzbudziły wiele kontrowersji. Tak jak w każdej organizacji są w niej pracownicy integrujący zespół i osoby narzekające i niezadowolone. Ja chcę, pracować w Sibelco, bo uważam, że płaci bardzo dobrze na rynku, jest stabilna finansowo, gwarantuje wiele profitów pozapłacowych ( prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do urlopów, premie, spotkania integracyjne, itd) ale przede wszystkich jest w niej wielu Pracowników, Specjalistów, Kolegów, na których mogę polegać.

Łysy02

Narzekacie a tak naprawdę nie macie ambicji , bo jak komuś nie odpowieda to dlaczego nie zmieni pracy na lepszą.

Olek

Jeśli jest tak źle to można zmienić firmę a nie narzekać i dalej pracować!!

w sibelco

A miało być tak pięknie, gdy zaczynaliśmy pracę w tej firmie w 2013r.

admin

Witam wszystkich, dawno nikt nie dodawał opinii w sprawie atmosfery i zatrudnienia. Czy ktoś posiada aktualne informacje o firmie SIBELCO POLAND SP. Z O.O.?

Zostaw merytoryczną opinię o SIBELCO POLAND SP. Z O.O. - Gdańsk

• Jak się pracuje w SIBELCO POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SIBELCO POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIBELCO POLAND SP. Z O.O.?

SIBELCO POLAND SP. Z O.O.