SIBELCO POLAND SP. Z O.O.

Gdańsk

Opinie o SIBELCO POLAND SP. Z O.O.

admin 2015-07-30 19:58:54
Witam wszystkich, dawno nikt nie dodawał opinii w sprawie atmosfery i zatrudnienia. Czy ktoś posiada aktualne informacje o firmie SIBELCO POLAND SP. Z O.O.?
w sibelco 2016-02-24 22:39:18
A miało być tak pięknie, gdy zaczynaliśmy pracę w tej firmie w 2013r.
miro 2016-03-29 16:44:35
chamstwo jeden pod drugim dołki kopie żeby się utrzymać w firmie a nie zdają sobie sprawy że jesteśmy murzynami dla nich
w sibelco 2016-12-10 22:22:50
Cieniutka zachodnia korporacja nie dbająca o ludzi zgodnie z ustaleniami z 2013r. W latach 2013-2016 wymieniono sześciu kierowników produkcji w Bukownie( w tym doświadczonych ludzi, którzy tworzyli i rozwijali ten zakład) oraz głównego menadżera w Gdańsku. Każdy nowy i następny menageer to chory wizjoner(w domśle Polak mogący szarpać kasę i profity ile się da) Kto wybiera takich ludzi bez wizji przyszłości firmy, a z chorym wizjonerstwem. Zakład w Bukownie przynosił i przynosi dochody, w przeciwieństwie do Tomaszowa, gdzie po 2014r. od kupna jest tylko gorzej i żle. A w 2017 r. trzeba to wszystko zamknąć ze względu na straty.Prawdy nie da sie przykryć ona sama się obroni. Kto nie chce tego widzieć bo zaślepia, go kasa i profity trudno. Robol i sprzątaczka dzisiaj to nie bezwiedne manekiny, ale ludzie tworzący od podstaw byt firmy. Każdy mądry dyrektor, prezes zaczyna zmiany od wysłuchania takich ludzi. Wtedy jest tylko lepiej dla kazdego. Chyba, że jest się lękliwą d..pą przyspawana do stołka lub sprzedawczykiem za garść srebrników.
Zostaw swoją opinię o SIBELCO POLAND SP. Z O.O. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SIBELCO POLAND SP. Z O.O.