Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

Jak z transportem?

Witam a powiedzielibyscie mi cos o wygodnych busach do nl ktore oferuje firma? Slyszalem ze bardzo wysoki standard + miejsca tyle ze mozna spac w nich. Dodatkowo kazdemu z wsiadajacych podobno robi sie test na inteligencje i trzezwosc. Kierowcy to zawodowcy z powolaniem szoruja nawet kolpaki na blask podczas postojow. Krazy rowniez legenda ze elitarni kierowcy zajezdzajac na venendaal dostaja karte do pokoju X w ktorym jest wszystko. Doslownie wszystko

Norman
@Jak z transportem?

Tak . Kierowcy na Veenendaal dostaną dwa zasikane łóżka . A busy takie wygodne , że aż nie chce się wysiadać. Tak samo praca w e&a taka dobra , że aż nie chce się wychodzić z pracy . Polecam jak najbardziej .

Git
@Jak z transportem?

Chodzi ci o te busy zielone na blachach OP jeżdżące w koło tilburga?? Super firma Zawsze na czas i bezpiecznie do celu na super kwaterę. Nawet autokara majo. Swoją droga taki kierowca się naogląda gdzie ludzi wysadza, podczas pierwszego wyjazdu jedna dziewczyna z busa którym jechałem została przywieziona na farmę i zakwaterowana w kurniku! Przysiegam

True blue

Jak e&a było w Albercie w Tilburgu to ludzie tez jedli po ubikacjach.Fakt mało płaca bo jak planistka podobna na Delme z margaryny robiła planning to tym co się do niej nie podlizywali dawała po 3 dni pracy a co zarobisz za 3 dni? 160 euro... Wiesz jaki problem jest w Holandii? Za dużo polaczku psim swędem dzięki wazelinie się dostało na lepsze stanowiska i pomiatają rodakami...Jak w AH Tilburg w biurze byli sami Holendrzy to było dużo dużo lepiej i sprawiedliwie...

WÓDKO POZWÓL ŻYĆ

Co wy widzicie w tym jaraniu ? Nie lepiej sobie WYPIĆ. Jak pracowałem w xpo Nieuwegein to piłem wódkę zmieszaną z sokiem pomidorowym. Pół kartonu soku wylewałem i dopełniałem wódką . Wnosiłem legalnie taką mieszaninę i piłem tą wódkę jako sok pomidorowy. Koordynatorzy nawet nie mają alkomatu więc chlało się codziennie . Na przerwach sobie popijałem a jak bardzo suszyło to do szafki do szatni chodziłem i doiłem wódeczkę z sokiem. Przez 8 godzin to wydoiłem . I nawet pijany nie byłem . Piło też się w autobusie browary a puszki zostawiało się pod siedzeniem . Kierowca później reklamówkami te puszki po piwie wynosił . Oj ostro się piło. Póżniej już do tego doszło , że jak sobie wódki nie wypiłem to się cały trząsłem .Ręce mi dygotały i się trzęsły .Musiałem rano przed wyjściem do pracy wypić 2-3 piwa na lokacji , później w autobusie 2 piwa a już w pracy to ten sok pomidorowy piłem z wódką zmieszany . Ogólnie agencja e&a może być . Nikt nie patrzy czy jesteś podpity czy nie . Abyś tylko robił normę.

Chlapciasty Ochlaptus
@WÓDKO POZWÓL ŻYĆ

TAK JEST. WŁAŚNIE WRÓCIŁEM Z NOCNEJ ZMIANY . 4 BROWARY WESZŁY PIĘKNIE W DRODZE DO PRACY. W PRACY 2 WYCHLAŁEM BO TYLKO TYLE POD KURTKĄ MIAŁEM. JAK WRACALIŚMY TO W AUCIE KOLEJNE 2 MIAŁEM I WYPIŁEM. JEŚLI CHODZI O MARYŚKĘ TO W PRACY NIE PALĘ BO ŚMIERDZI A NA LOKACJI JAK NAJBARDZIEJ . W ŁAZIENCE NIE MA CZUJNIKA DYMU WIĘC SIĘ W NOCY PALI . PRZECIERZ W NOCY ZADEN HAUSMAISTER CI DO POKOJU NIE WEJDZIE WIĘC MOŻNA PALIĆ . W PRACY SIĘ NACHODZĘ TO JESZCZE MAM SIĘ KRYĆ PO JAKICHŚ KRZAKACH Z PALENIEM PALI SIĘ W ŁAZIENCE I JAKOŚ NIKT MNIE NIE ZŁAPAŁ . NIECH SIĘ LEPIEJ WEZMĄ ZA TYCH CO NA POLSKICH TABLICACH PO HOLANDII JEŻDŹĄ I PODATKU DROGOWEGO NIE PŁACĄ A NIE CZEPIAJĄ SIĘ PORZADNYCH LUDZI , KTORZY PARĘ PIW SOBIE W PRACY WYPIJA CZY W ŁAZIENCE SIĘ ZJARAJĄ.

@WÓDKO POZWÓL ŻYĆ

Picie lepsze niż zioło ale nic trzeba z umiarem bo będzie złe.Nigdy bym nie pił przed praca ani w trakcie pracy.Można się napić wieczorem po pracy albo rano po nocce i iść spać.Trzymaj się chłopie i nie poddawaj się nałogowi

Pammela Anderssonn
@WÓDKO POZWÓL ŻYĆ

Mądrego to i przyjemnie poczytać. Jak komuś nie pasuje to niech nie pije. Koordynatorzy i ochrona mają wszystko gdzieś, nikt nie pilnuje to i człowieki Wnoszę do Xpo nieuwegein alkohol i chleją Znajomy jest koordynatorem i mówił że za te grosze co zarabia to nie będzie nikogo pilnował czy jest pijany w pracy czy nie. Mówił że jakby dali 4 tysiące euro na miesiąc, po tysiącu co tydzień to mógłby pijaków wyłapywać. Ale jak na ładne oczy? Nie ma alkomatu u koordynatorów to nic nie można zrobić. Musi być alkotest z wydrukiem bo inaczej taki pijaczek weźmie adwokata i wygra bo nie ma dowodu wykroczenia

Zapalić Zioło

Veenendaal dostałem taki przydział . Czy jak zajadę na miejsce to zostanę na tej lokacji ? Słyszałem że na lokacji nie można palić marihuany .....więc się pytam dlaczego skoro palenie zioła jest dozwolone w Holandii. Nie po to jadę do Holandii do pracy aby nie palić marihuany .Kolega jest w Holandii na prywatnym mieszkaniu i pisał mi że pali dzień w dzień i nawet w pracy ukrywa się i pali ?

Nieuwegein
@Zapalić Zioło

Na lokacji i w pracy jak się dobrze schowasz to nie tylko zapalisz ale i wypijesz . W autobusie jak będziesz jechał do pracy też sobie wypijesz . Nie ma problemu z piciem i paleniem i na lokacji i w pracy . Trzeba tylko pić z głową aby się nie nachlać jak świnia. Ogólnie E&A to spoko agencja . Przepracowałem w tej firmie ponad 2 lata i popiło się i zapaliło i na lokacji i w pracy . Jak tu ktoś pisał wcale nie sprawdzają z alkomatem w pracy więc jak pijesz z głową to możesz codziennie do pracy podpity przychodzić. Ziomki dzień w dzień pili wódkę ,browary , wino. i podpici do pracy chodzili . A jak suszyło to do szafki szli i tam browarka na kaca walneli i dalej do pracy he he he .

regl
@Zapalić Zioło

W Holandii można palić ale na mieszkaniu/hotelu agencyjnym jest to zabronione bo tak stanowi wewnętrzy regulamin agencji, który zresztą podpisujesz i na który się zgadzasz. Jeśli chodzi o palenie, to w pokoju lepiej nie zostawiać na wierzchu zioła ani akcesoriów do palenia bo mogą zostać skonfiskowane podczas kontroli i można za to wylecieć z lokacji. Jeśli chcesz zapalić to wyjdź poza teren hotelu, wystarczy krok za bramę i jesteś bezpieczny.

M
@regl

Mój znajomy palił właśnie 'krok za bramą' a i tak go wyrzucili z lokacji, także polecam bardziej oddalone miejscówki

Przykladnysieznalazl

hahaha oswiecony swiety sie znalazl co z ukrainka sie prowadzi i cudzolozy. HAHAAHA BEZ SLUBU NA KOCIEJ LAPIE Z UKROM a daje teksty o moralach i swietosciach o nawroceniu pobozny juz upokorzony przez zycie muszac z krzyza walic w lateks. Antykoncepcja to grzech pamietaj. poczytajcie jego wczesniejsze komentarze HAHA! gosc sie spod sutanny urwal albo innego lizania kolan

Nabożny pobożny
@Przykladnysieznalazl

Tak wole Ukrainki niż p0lki i jaki masz z tym problem? Ukrainki pracowite i z ciapakami lub muzrunami się nie zadajo,dbają tez o higienę osobista w przeciwieństwie do p0lek...P0lki nie chcą mieć dzieci bo wola koty lub psy wozić w wózkach.

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Boiii

Witam i pytam, we 3 chłopaków po 22lata chcemy po prostu zarobić fajniejsze pieniądze a nie ćpać i chlać jak połowa osób pytających. Też dlatego chciałbym spytać o jakieś rzetelne opinie o agencji E&A(czy są pomocni na miejscu) czy nie lecą w chvja itp. Żeby po prostu nie zabulić 500pln za busa i siedzieć na rzyci, na bruku.

Breslau
@Boiii

(usunięte przez administratora)..Pracowałem przez e&a kilkanaście lat w AH wiec firma ok i pewna ale niczego nie gwarantuje - nie ma żadnej gwarancji godzin - zależy gdzie trafisz.Jak chcecie dużo godzin i w miarę pewna prace a nie boicie się pracować w mroźnie to jest oferta na chłodni w Tilburgu gdzie jest konkretna kasa

DANZIG
@Breslau

Jak chcesz pracować 3 dni to jedz przez e&a

Sayko
@Boiii

Zarobic kase i pracowac za stawke 11e brutto- wybierz jedno

True blue

Masz racje - mogą iść na studia ale żeby w Polsce było lepiej to trzeba odsunąć PiS od władzy bo te szkodniki nie dadzą takim 22 latkom dobrze zarobić a i łapy wyciągną po haracz od ich pracy z Holandii...

Szybki 1234

Mam wielką prośbę mam wyjechać do miejscowości nieughwegein na sałatka przez agencję S&A .Nigdy nie byłem za granicą i niewiem czy mnie nie oszukają skoro muszę za busa zapłacić z góry itd .czy mnie ktoś pokieruje itd ratunku bo niewiem co robić ?

@Szybki 1234

Wszystko w porządku z ta agencja.Pracowałem przez nią przez kilkanaście lat wiec nie ma się czego bać.Wszędzie za busa się płaci przed wyjazdem.Na sałatkach nie pracowałem ale ludzie mówią ze kasa jest ładna od kwietnia do października wiec jedz i niczym się nie przejmuj tylko przed wyjazdem warto zgłosić do WKU ze wyjzedzasz z Polski do pracy w Holandii.Pozdrawiam

Czemu do wku????? Nie ma juz obowiazkowej i mam D

@Szybki 1234

Nie ma obowiązku ale patrz co się teraz dzieje : sytuacja nieciekawa - dużo ludzi dostało wezwania na szkolenia o czym jakiś czas temu mówił Ator - Woźniak na swoim vlogu.Mówił ze jeden facet zrozpaczony do niego pisał ze grozi mu odsiadka bo nie zgłosił się na wezwanie wku i nie zgłosił ze jedzie do pracy do Niemiec wiec lepiej się zabezpieczyć.

@Szybki 1234

Chociaż z drugiej strony nie mamy obowiązku przebywać w Polsce i mamy prawo pracować na terenie Unii i nie jesteśmy własnością (usunięte przez administratora)...

@Suweren

Unia swoje polska swoje najlepiej to zrzec sie obywatelstwa i do komuchow jezdzic tylko na wakacje. Panstwo absurdu i dziwnych ludzi. Polakiem sie juz zostanie i tak do smierci a walczyc za glupie rzady nie warto. Szkoda czasu i zycia.

Legiaaaaaaaaa
@Szybki 1234

Co wy chłopy gadata . Wychodzisz 2 metry z lokacji Veenendaal i palisz zioło . Legia mistrzem Polski .

a JAK SIĘ PALIŁO ZIÓŁKO HE HE E HE

vvvvvvvvvvv
@Szybki 1234

zrzec się obywatelstwa ?Nie wiem jak cię nazwać(usunięte przez administratora)Jaki by kraj nie był to urodziliśmy się Polakami . A jak nie umiesz zadbać o swoje interesy i nie umiesz zarobić kasy to twoja sprawa. Jeszcze polecasz chłopakowi agencję w której dużo nie zarobi i będzie spał w jednoosobowym pokoju z drugą osobą . Nie chce mi się pisać z takimi naganiaczami .

@Suweren

Podróbko nie chwał się jaraniem zioła tylko rób sumiennie normę w pracy inaczej odeślą cię do Polski gdzie zioło nie jest legalne...Ps co wy widzicie w tym żałosnym zielsku? Nie szkoda kasy na taki (usunięte przez administratora) po którym poza głupim śmiechem nic nie macie? Mieszkałem kiedyś na hotelowym pokoju z jednym oszołomem który dziennie 3 gramy zioła walił z wiadra i w końcu wyleciał z pracy wiec zastanów się czy warto poddawać się temu choremu nałogowi? Przyjechałeś do Holandii żeby coś zarobić czy żeby wrócić zjarany do Polski bez grosza przy 4 literach?

Szymon
@Legiaaaaaaaaa

A to ten cały LEGIA nadal tam pracuje ? no tam to ma życie jak w Madrycie ...

@Szymon

Nie wiem mam mózg przedymiony jarankiem chcesz buszka? Pójść ci do aldiego w vene po piwko? To daj rower

@Suweren

Masz zjarany mozg podrobko? Wracaj lepiej do Polski nim PIS Cie wcieli do WKU za nie zgloszony wypad do NL jak jestes wieku 19-24 czyli gdy jestes MIESEM ARMATNIM pislamu...

@Prawdziwy SUWEREN

Podrobo ja nie musze pisac ze jestem prawdziwy. Nie wiem czemu sie podemnie podszywasz chory jestes?? Pisz prawdziwym nickiem i zostaw normlanych ludzi w spokoju a do mojego jarania nic ci do tego...

nnnnn
@Legiaaaaaaaaa

racja Legia

Prawdziwy SUWEREN

Tak jaram i haram na ciebie nic ci do tego! Ha ha ha ha !

Prawdziwy SUWEREN

Jako bezdomny nie skoncze bo mam super lokacje przez super agencyje jbc a rodzina?! Jaka rodzina ja nie mam rodziny to kto ma sie odwracac. Mariska to nie alko zeby na bruk leciec i pić na umor. Konopie stosuje sie tez w lecznictwie, alko jedynie do starodawnej sprawdzonej dezynfekcji. Pic nie pije! Pale ! Ha ha ha i co teraz zielono mi ty szary pionku

Breslau
@Prawdziwy SUWEREN

Po zielsku przerzucisz się na coś mocniejszego - Mefedron itp (usunięte przez administratora) - widziałem już takich jak ty przez wiele lat w Holandii...Jest Mefedron zachowują się jak zombie wiec w końcu wywalają ich z pracy - nie ma pracy kończy się kasa potem rodzina się pozbywa problemu i laduje on pod mostem jako trwale bezdomny...Tego chcesz?

Helsinka

Są ty jakieś osoby które zakończyły współpracę z e&a? Chciałbym się czegoś dowiedzieć na ten temat...

Sajmo
@Helsinka

Jakie masz pytanie?

Helsinka
@Sajmo

Jak wygląda ten cały "proces" rzucania umowy, czy trzeba dzwonić, czy wypełniać jakieś wnioski czy iść do biura.

M
@Helsinka

Na takiej umowie wystarczy dać im dzień wcześniej znać że to koniec i tyle, jak się ucieknie bez słowa to jest chyba jakaś kara ale to poniżej 200zł z tego co pamiętam

nnnnn
@M

za porzucenie pracy 15 lat więzienia

Escobar

Witam praca w Tilburgu order picker mrożonki jakies opinie??

Majk
@Escobar

Też z chęcą się dowiem szczegołow

Pepsi
@Escobar

Spoko praca jak praca dla.kumatych spoko .Kto chce pracować kasiurke zarobi

Renata
@Pepsi

W takim razie to super, że osoby ambitne są w stanie dobrze tam zarobić. Czytałam, iż ze strony firmy E&A każdy pracownik może liczyć chociażby odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne. Chciałabym Cię teraz zapytać o to zakwaterowanie. Czy warunki mieszkalne są w porządku czy też może niekoniecznie? Powiedz o tym coś więcej. Zachęcam.

Konrad
@Escobar

Też poproszę o informacje o tej firmie.

Mariusz

Czy podczas pracy miałeś dobry kontakt z koordynatorem projektu i pomoc w rozwiązywaniu problemów, które mogłeś mieć na miejscu? To istotna sprawa, więc napisz, czy miałeś takie wsparcie.

lop

najwięcej pracy jest kolego w wakacje, a nie w okresie jakim napisałeś, od października dużo osób ma rezerwy z wypłatami też cię delikatnie szarpło chyba. że w tym co napisałeś jest sobota pracująca i trochę niedzieli

Neutt

Ciężko jest wyrobić tą normę? I co dokładnie mówią na tej słuchawce i jak to dalej wygląda? Mógłbyś to opisać ze szczegółami?

tamburyno
@Neutt

najgorsza lokacja na jakiej mieszkałam to hotel berghem,(usunięte przez administratora)

bumbumbumbaba

róbcie jeszcze większe normy jak roboty to będzie wtedy tak szybko ze padniecie na swój głupi ......... nie wiem (usunięte przez administratora) P.S nie wiem czy jesteście świadomi ale z pracy przez agencje nie macie w przyszłości emerytury żadnej!!!!1

Marcel

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) lewe umowy i zero pieniedzy , do kryminału z nimi , te wszystkie w polsce posrednictwa pracy powinien minister zlikwidowac i wsadzic ich za kraty na wiele lat , tak dorabiaja sie na biednych ludziach .

Deulon Amoros

Chciałem poczytać o firmie , ile kasy da się zarobić a tu jakiś suweren pewnie po ziole chrzani o wojsku i WKU? Że do wojska będą brać , człowieku odstraszasz ludzi ? Co palisz ? Nie lepiej popisać o pracy , stawkach , ile zarabiają koordynatorzy w firmie. O lokacjach , czy jest grzyb rakotwórczy na ścianach lokacji a tu trafia się jakiś suweren i o wojsku i PIS(usunięte przez administratora). Co wy palicie ?

AH Tilburg
@Deulon Amoros

Widzę ze nie oglądasz Atora...Napisał do niego kiedyś spanikowany Polak który nie wiedział co zrobić bo nie stawił się na komisje wojskowa i grozili mu więzieniem.Jak jesteś w wieku 19 do 24 lat to dla własnego dobra zgłoś w wku ze wyjeżdzasz do pracy ale możesz tez zlać pislam i jechać za granice na kilka lat i co ci zrobią? Rob jak uważasz - ja pisze jaka była sytuacja która omówił ator.

Suweren

Nie podszywaj się bo widać ze marnie ci to wychodzi...radziłem dobrze ale takim jak wam 19/24 latkom myślącym tylko trawie dobrze wojsko by zrobiło...

ADECOO

POTWIERDZAM A KOORDYNATORZY DO RANY PRZYŁÓŻ

He
@ADECOO

Ja bym co niektora koordynatorke do czego innego przyłożył ;)

Tilburg

Jakby ktoś miał jakieś pytania na temat pracy w idlogistic w Tilburgu i mieszkaniu na lokacji agencyjnej to bardzo chętnie odpowiem, pamiętam że sama miałam dużo wątpliwości a nie miał kto ich rozwiać, pozdrawiam :)

@Tilburg

Czesc to gdzie tam w Tilburgu mieszkasz i co to za praca? Daleko z miejsca zamieszkania do pracy?

Janek
@Tilburg

Cześć, ja mam kilka pytań, wybieram się tam za tydzień. Możemy się jakoś prywatnie zgadać? :) pozdrawiam.

@Janek

Jasne pisz anjakropkazamotna22 malpka wp pl

Tilburg

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuje ale dopadł mnie covid :/ Mieszkaliśmy na klasztorze, warunki raczej średnie, mam wrażenie, że to taki odsiew żeby oddzielić normalnych ludzi od reszty, większość jak myśli na poważnie żeby zostać w Holandii to jak tylko odłoży to ucieka na prywatne, naprawdę polecam tę opcję. No chyba, że ktoś lubi jak się nie da odpocząć po pracy albo ryzykować, że się dostanie nożem/butelką od naćpanego typa, bo takie sytuacje się zdarzały. Co do odległości to kawałek był, normalnie szybkim tempem jakieś 40 minut rowerem, no chyba, że jest środek zimy i wszystko zasypane albo wali ci deszczem po twarzy i wieje tak mocno, że masz wrażenie, że pedałując stoisz w miejscu, wtedy droga potrafi zająć grubo ponad godzinę. Z mieszkania prywatnego mamy teraz tak blisko, że nie opłaca się jeździć samochodem, no chyba że jest brzydka pogoda ;) Co do pracy to wszystko zależy od tego na jakich się ludzi trafi, zaliczyliśmy 2 zmiany i różnica była kolosalna właśnie ze względu na szefostwo czy współpracowników ;)

@Janek

Cześć, jeżeli jeszcze aktualne to jasne, zostaw jakiś kontakt to się odezwę ;)

Nowy z Podkarpacia

17 kwietnia przyjeżdżam do pracy w E&A . Lokacja Veenendaal . Jak jest na tej lokacji ? Czy można wyrwać jakieś fajne dziewczyny na małe bara- bara ? Jestem żonaty ale żona nic się nie dowie . Czy dużo jest takich dziewczyn co lubią ? Jak z ludźmi na pokojach czy są jacyś normalni z którymi można sobie wypić i kulturalnie napić się wódki lub browara ? Lubię pić i piję codziennie . Czy są jacyś normalni ludzie z którymi można palić zioło na lokacji ? Czy daleko jest z lokacji to cofe shopa ? Czy w pracy sprawdzają pracowników z alkotestem , czy można podpitym iść do pracy ,tak po kilku piwach ? Czy ogólnie są spoko ludzie czy jakaś (usunięte przez administratora) sama ?

Vincent Vega
@Nowy z Podkarpacia

Dawaj do nas na Veenendaal. Jest z kim wypić i wódkę i piwo. Ja z ziomkami pijemy prawie codziennie. Do pracy na ostrym kacu codziennie się chodzi. Ale jak się ciąga wózek to nie trzeba bardzo myśleć. Robota prosta tak że na kacu można robić. Nikt nie sprawdza z alkomatem. Można pić. Zioło też się jara dzień w dzień aż kasy nie starcza do piątku bo wiadomo wypić trzeba, zapalić papieroska też i na zioło dużo kasy idzie a i jeść coś trzeba. Ale jakoś sobie radzimy z ziomkami. Kasy nie oszczędzi się ale wypić i zapalić jest za co. Z roboty można się odwołać i pić dalej. Nie jest źle. Dziewczyny też są i dużo wolnych. Ja też żonę z dziećmi w Polsce zostawiłem i tu imprezuję i żyje na maxa. Pa - to - logia też jest ale my z ziomkami nie gadamy z takimi i się odcinamy od takich. Nie trzymamy sztamy z pa- to - logia

Hej nowy
@Nowy z Podkarpacia

Co do malego bara- bara to kiedys w automacie z czekoladami i czipsami zaraz na dole byly gumki. Dadza ci wikt opierunek prace i jeszcze dziewczynki hehe!

Rolex

Marna prowokacja

.......
@Rolex

Może i prowokacja ale koleś dużo pisze prawdy . W XPO Nieuwegein pracuję już ponad rok i nigdy nikt nikogo z alkomatem nie sprawdził . Przynoszą flaszki i piją w czasie pracy , nikt nad tym nie panuje . Znajomy co jakiś czas flaszkę na sobie wnosił . Ochrona tylko plecaki sprawdza a na sobie można wnieść alkohol . No bo nie nie ma prawa cieć pracownika macać . Polak zawsze da radę . Drugi kolega to w czasie drogi potrafi 3 browary wypić przed pracą , nie jest kierowcą to co mu zrobią a w pracy wiadomo nie sprawdzą.

Ej kropki
@.......

A pije w autokarze i zostawia puszki pod siedzeniem ? A pracuje tam może parka która ma takiego fordzika hehe co jeździ do boni bo najtaniej??

Nie PAUMELA ..
@Rolex

A ja pracuję jako koordynatorka i nic wam nie powiem ile zarabiam ale nawet byście nie spodziewali się ile . Te wasze 350 euro za tyranie to śmiech ..... he he nawet nie wyobrażacie ile można zarabiać a wy za groszę pracujecie

A kto?
@Nie PAUMELA ..

Zarabiasz pewnie z 2.5/ 3tys brutto na kontrakcie za naganianie, bez swojego tutejszego Pana jesteś nikim. Masz się czym chwalić i co ukrywać doprawdy. Wielkie damy specjalistki polki przy kawie na obczyźnie jedzące pumpernikiel. Pośredniki i ich sługusy wszystkich do jednego foliowego wora i lać aż przestanie kłapać jęzorem. Zamiast nabijać się z przepracowanych zrobiłabyś w końcu te tipsy bo coś musisz wbijać w plecy swojego kochasia który ci nigdy nazwiska nie da.

Podatek drogowy
@A kto?

Czy koordynatorzy jeżdżący tymi swoimi prywatnymi 15 - 20 letnimi złomami trującymi powietrze z dziurawych tłumików płacą podatek drogowy w Holandii czy Nielegalnie poruszają się po holenderskich drogach . Sam doniosę do Douane - Belastingdiest . Wystarczy , że poda się numer rejestracyjny auta , lokację na której stoi takie auto i już sobie holenderski wymiar sprawiedliwości poradzi z takimi co nie płacą podatku drogowego .

@Nowy z Podkarpacia

Hej moge z toba jechac wydajesz sie sympatyczny tez chce na ta lokacje cos o mnie ja 22 lata przyjezdam 24 kwietnia. Jak sie z toba skontaktowac ?

Szybki nowy
@.......

Też mam tam jechać czy ktoś mnie pokieruje na starcie .jeszcze nie byłem w NL

Ha ha
@Hej nowy

Jaki wikt ? Jaki opierunek ? Wikt i opierunek do dają w wojsku. Tu trzeba samemu się żywić i w NL to 100 euro mało na tydzień dorosłemu zdrowemu facetowi . Następna sprawa to opierunek kilka pralek na krzyż .

Oszczedny
@Ha ha

Nie prawda ja z mojom zyjemy za 25/40 euro na tydzien i reszte hajs odkladamy. Do restauracja chodzisz??? Kupujemy najtansze jedzenie z BONI i jezdzimy wypoczeci do pracy naszym fordzikiem gdy inni czekaja na autobus hehe Xpo dobre koham tom prace ps wynajme mieszkanie w niuwehajn dla 10 osob chce cala rodzine i kuzynow sprowadzic dam max 900 euro za miech oplaty w cenie inaczej siedze na moim pokoiku xs

czy można pić alkohol w pracy na sałatkach

Tadek

Tak w ogóle to obecnie w 2021 roku P&S skonfiskuje Wam część zarobionych Eurosów w przeliczeniu na złote sprzed dni wypłat po kursie NBP podatku dochodowego który teraz jest do zapłaty w Niderlandii i Polsce po raz drugi z racji bycia obywatelem polskim i posiadania centrum interesów życiowych w Polsce np. samochód, mieszkanie, rodzina :-D Banki też się zabezpieczyły już na wypadek pomysłu kredytu w PLN a zarobków w Euro gdyż kredyty udzielają już tylko w takiej walucie w jakiej się otrzymuje dochody. Wszystko po to aby wyeliminować sytuację ludzi którzy stają się coraz bardziej bogaci a biedni jeszcze biedniejsi jako obywatel Polski oraz aby młodzi ludzie nie wyjeżdżali za granicę tylko żyli w kraju , wszystko dla naszego dobra , prawa i sprawiedliwości :-D

@Tadek

Co proponujesz żeby pislam nie złupił z nas haraczu ?

@Suweren

Nie przyjezdzac, pracowac w kraju ku chwale ojczyzny. Starczy ci 2/3 tysiace zlotych na miesiac. Wtedy unikniesz opodatkowania !?

@Tadek

Uważasz ze to w porządku ze pislam łupi Polaków pracujących za granica? Jak trzeba będzie to wymelduje się z Polski żeby (usunięte przez administratora) z PiS haraczu nie dawać...

@Suweren

Tak to jest super popieram. Nigdzie się nie wymeldowywuj musisz mieć polskie blaszki i polskie prawo jazdy. Bez meldunku obie rzeczy papa. Zostan w kraju pracuj na rząd i płac podatki jak człowiek nie rób wsi.

Niki

Hej. Jak z praca na sałatkach w Helmond ? Jest dużo godzin ? Jak wyglada zakwaterowanie ? Mam jutro rozmowę o prace i zastanawiam się nad ta oferta :)

Nikita

Jak wygląda praca w helmond na salarkach

Fabiś

Witam pracuje ktoś w CENTRUM DYSTRYBUCJI ALBERT HEIJN, ma swoją siedzibę w miejscowości Oosterhout (k. Nijmegen), jak tam jest ile godzin tygodniowo i jak z warunkami mieszkalnymi ? wybieram się tam w weekend poznam dziewczyny do wspólnie spędzonych wieczory przy kawie.

Moniś
@Fabiś

Romantyku z polszy kawa jest niezdrowa i na wieczor sie nie pije bo sie nie wyspisz a o 6 rano order trzeba konczyc. Na golasa magazyniera prace i litosc zadna nie poleci. Dawaj na lidla tez jest w oosterhout masa polakow firma 5 razy lepsza od alberta bo chociaz cosik zarobisz

Fabiś
@Moniś

@Moniś jak coś to romantyk z Polski, ogólnie kawy nie piję powinienem napisać w cudzysłowie kawę, lepiej być golasem niż bogaczem bo nie wiadomo czy kobieta spotyka się z tobą dla profitu czy towarzysko, chętnie odwiedzę cię na lidlu pozostaw kontakt.

Dyzma

Witam może ktoś. I powiedzieć jakie warunki są w Eidhoven w magazynie alberta online zamówienia ponieważ zaczynam pracę w poniedziałek tam, może ktoś się orientuje

oliwia
@Dyzma

Hej i jak podoba sie w robocie? Napisz coś więcej o zakwaterowaniu jak to wygląda

ciutka

A podobno świetne warunki na kwaterach! Pomyśleć, że chciałam z nimi jechać.

Sławek

Cześć. Pracował ktoś może w roli kierowcy rozwożącego pracowników? Warto spróbować? Dzięki.

Oczywiscie
@Sławek

Warto, dobre pieniadze i wiesz co sie dzieje w biurze lewa reka koordynatora i pomocnik. Plus wiele innych plusow takie np jak lepsze zakwaterowanie

Tomasz
@Oczywiscie

"Dobre pieniądze" tzn. jakie dokładnie na stanowisku kierowcy? Możesz chociaż podać orientacyjne widełki wynagrodzenia? :) Czy w E&A są premie albo dodatki i czy zwracają koszty paliwa? Będę super wdzięczny za podzielenie się tą wiedzą.

Oczywiscie
@Tomasz

Masz telefon to zadzwon i sie dopytaj przemnoz stawke przez ilosc godzin i masz wynik. Kiedys jeszcze przed zmianami czesto byl tylko jeden kierowca na region i pracowal od switu do nocy 2 monstery na podszybiu i kawa. Za darmo tak sie nie poswiecal i tego nie robil. Bierz pod uwage ze chodzisz z ludzmi do urzedow i lekarzy ze bardzo dobry angielski to minimum. Pracownik zadzwoni z sciekiem i pretensjami w pierwszej kolejnosci do ciebie a potem dopiero do biura.

??

Cześć a co to za praca przy tych sałatkach?? Jak to wygląda jak się nie zna języka obcego??

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 798.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 410, z czego 145 to opinie pozytywne, 134 to opinie negatywne, a 131 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A