Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

Kacpero019

Chce wyjechać do pracy oferta XPO Nieuwegein na przyjmowaniu zamówień czy ktoś mógłby opowiedzieć jak to wygląda a 2 rzecz jak ogólnie z kwaterą warunki słabe czy spoko

J. B. M. H
@Kacpero019

Teraz bardzo mało godzin. Pracuję się po 3-4 dni. Zarabia się praktycznie na mieszkanie i jedzenie tylko. Okres Luty-kwiecień to najgorszy okres bardzo mało godzin. Od maja powinno być lepiej. W styczniu wiele osób zwolniono lub nie przedłużono im umowy z powodu braku pracy. Wiele ludzi też samych odeszło bo nie chcieli pracować po 3-4 dni w tygodniu i tylko na mieszkanie i jedzenie zarabiać. Najlepszy okres to czerwiec - wrzesień. Wtedy bardzo dużo godzin, pracuje się po 6 dni w tygodniu i dużo się zarabia. Teraz to polecam sałatki Hessing jest tam bardzo dużo godzin i ludzie tam bardzo dobrze zarabiają. Co do lokacji to zależy jak trafisz. Jak trafisz na imprezowiczów co piją i palą zióło to masz przewalone. Będziesz miał na rano do prac a oni ci cała noc będą imprezować w pokoju i nie będziesz mógł zasnąć. Jak trafisz na spokojnych to się wyśpisz... ale takich spokojnych to jest bardzo mało. Jedni piją inni palą tak że zabawa jest cała noc i się idzie do pracy niewyspany.

Kamlil

Czy ktoś pracuje/pracował w Xpo Venlo? Szukam opinii jak z godzinami pracy i jakie wypłaty tygodniowo? Jaka atmosfera ?

Anita

Witam, chciałabym zapytać jak praca w XPO w Tilburgu na mrożonkach bądź w Helmond-sałatki? Jaka stawka? Po ile godzin? Czy jest możliwość nadgodzin? Jak wygląda zakwaterowanie i transport do pracy?

boy

witam czy wybiera sie ktos do pracy do Euro pizza?jak tam jest z zarobkami

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy mógłby ktoś coś opowiedzieć o zakwaterowaniu w Tilburgu na Ringbaan

ZAPYTACZ

Witam, potrzebuje informacji na temat XPO Tilburg i Nieuwegein jak wygląda sytuacja z godzinami teraz? Są godziny czy raczej o takiej porze nie ma co liczyć?

Cielak
@ZAPYTACZ

W Xpo nieuwegein to raczej teraz nie zarobisz. Właśnie zaczął się najgorszy okres.W styczniu wiele ludzi zwolniono bo pracy nie ma dużo. Luty - kwiecień to najgorszy okres. Pracuje się po 3-4 dni i zarabia się praktycznie na jedzenie i mieszkanie. Od maja powinno być lepiej. Najlepszy okres na pracę to lipiec - wrzesień wtedy jest bardzo dużo godzin pracuje się po 6 dni w tygodniu i można dużo zarobić

Niet
@ZAPYTACZ

A masz negatywny wynik testu???? To wazne

@Cielak

Ok a ile się zarabia za miesiąc w wakacje te 6 dni bo ja chcem sobie ziulko kupić itp to tak z 300 euro bendzie? To nawet dla takiej kasy mogę pracować 70godzin i mieszkać w pokoju 4 osobowym wytrzymam jak taki hajsik będzie leciał ;) Ps czepiają się za puste puszki w pokoju? Albo kradną kubki sprawdzają pokój ??

Quba
@ZAPYTACZ

Pewnie, że sprawdzają, Hausmajster wchodzi do pokoi o 6 rano co jakiś czas na tzw. pod przykrywką "inspekcję drzwi" i wtedy można coś zauważyć, generalnie to nie chodzi tylko o narkotyki ale na pewno też o np. aby nie było zachowań na tle xx tzn. np. nie spało razem 2 chłopa w jednym łóżku itp. trudne sprawy

@Quba

Kurde ale fajnie tam macie ciepło w nocy chociaż jest nie to co u mnie na pustostanie. Przyjeżdżam! Kasiorkę zarobie i się wygrzeje z chłopakami Ps to za te puste puszki nie będzie przypału ? A z łóżka wychodzić przed 6?

Witam. Pracuje ktoś na produkcji rynien polieestrowych w Asenn? jakie warunki są pracy i zakwaterowania?

Zrozpaczony . Boję się .

Mam pytanie . Miałem kontrakt z agencją do 31 stycznia 2021 roku . Nie dostałem urlopu na święta Bożego Narodzenia i samowolnie zjechałem do Polski bez zgody agencji 18 grudnia 2020 roku . Jakie konsekwencje teraz poniosę w związku z nie dotrzymaniem umowy i zerwaniem kontaktu . Jeden kolega mi mówił , że mam dożywotni zakaz wjazdu na teren Holandii , że jak wyląduję na lotnisku Schiphol to natychmiast zostanę aresztowany przez holenderską policję i bedę musiał odsiedzieć w Holandii około 5 lat bezwzględnego więzienia . Kolega mi mówił , że tyle kary przewiduje holenderskie prawo za zerwanie kontraktu z agencją pracy . Polski wymiar sprawiedliwości też nie będzie mógł ubiegać się o moją ekstradycję i odsiadkę w Polsce . Czyli już nie mogę wcale wjechać do Holandii ????? Drugi kolega mówił , że teraz policja Holenderska wspołpracuje z Polską i Holenderski wymiar sprawiedliwości może za mną wydać europejski list gończy i mogą mnie aresztować w Polsce i prawdopodobnie deportują mnie do Holandii w celu odbycia kary . Jak to jest ? Boję się z domu wychodzić . Czy naprawdę aż tak mam przechlapane i więzienia nie uniknę ? Czy będę mógł wybrać kraj w którym mam te 5 lat odsiedzieć czy automatycznie będzie deportacja do Holandii? A nie mógł bym te półtora miesiąca odrobić w tej agencji co zerwałem kontrakt ? Chyba bez adwokata się nie obejdzie .

@Zrozpaczony . Boję się .

Buhahaha, fajna historia... Powinieneś pisać kryminały. Fantazję masz, teraz tylko komputer, i zarobisz na książkach.

nmn
@Zrozpaczony . Boję się .

Serio piszesz czy sobie żartujesz? tak jak oni ci mogą podziękować z dnia na dzień tak i ty możesz to zrobić.Jedyna kara jaka cię może spotkać to taka że już cię nie wezmą do pracy przez e&a i to tyle.

@nmn

Wezmą go do pracy... Jedynie ma blokadę na danego pracodawcę, czyli do danej firmy Holenderskiej (tam gdzie pracował) już się nie dostanie, a E&A dalej może mu proponować inne zakłady pracy, gdy będzie zainteresowany dalszą współpracą z E&A. Spokojnie, żadnych kar nie ma, ani finansowych, ani prawnych... Po prostu zjechał do Polszy, i tyle... Ja zawsze ich informuje będąc już w Niemczech, że zjeżdżam. Nic mi nie zrobili, a dalej z E&A pracuję, ale nie mogę wrócić do danej firmy, którą "porzuciłem". Tylko tyle... Bądź spokojny, o ile czytasz to co napisałem... Wariat... Hahaha

@Zrozpaczony . Boję się .

... Fajnych masz kolegów... Ile wyjarali? Za pewne z wiadra... Albo bongo... ???????????? Współczuję, poszukaj kumpli, NORMALNYCH... ????

JeroenTwojPan
@Zrozpaczony . Boję się .

Jak poddasz sie biczowaniu przez aske michalka rafalka to ci daruja. Do tego robota na paletach zbijanie za 9 brutto godzina przez rok i zwyzka za mieszkanie 200% tak zebys sie nie dorobil a co najwyzej przezyl I zarobil na kwadrat. A zapomnialem do tego dojazd rowerem w jedna strone 20km. W druga juz nie jedziesz spisz na firmie ;) . Co bys sie nie przemeczyl i nie mokl w deszczu. Lepsze chyba niz 5 latek kratek i ekstradycja jak zbysia zrobili.

Kuku na muniu
@Zrozpaczony . Boję się .

Ja równe 5 lat odsiedziałem w Holandii za zerwanie kontraktu z agencją pracy . O 6 rano wpadli do mnie do domu antyterroryści . Rozwalili drzwi , wyciągnęli mnie z lóżka i na oczach żony i syna skuli w kajdanki i zawieźli na komisariat . Za dwa dni deportacja do Holandii samolotem . Na lotnisko i w samolocie przewozili mnie skutego kajdankami i łańcuchami . Takie są teraz procedury deportacji skazanych do Holandii. Później sprawa w sądzie gdzie też byłem skuty i trzymali mnie dodatkowo w klatce . Później wyrok 5 lat cięzkiego więzienia o zaostrzonym rygorze . Tak że nie radzę zrywać kontraktu z agencją , szkoda zdrowia i tych 5 lat życia .

Ludwik
@Radek

Dokładnie, zaproponują inną pracę w karnej kompanii

Tuptus

Witam.Czy ktos pracuje jako Order Picker w Oosterhout i moze mi powiedziec czu trzeba znac angielski czy wystarczy niemiecki.Zainfo z gory Dzieki.Pozdrawiam.

Mongolski
@Tuptus

Nie trzeba znać niemieckiego ale chiński lub mongolski obowiązkowy .

Moge powiedziec
@Tuptus

Witam wystarczy corsa 99r na polskich tablicach i polski komunikatywny A2

luki

Hejka potrzebuję opinii ludzi którzy pracują przy pielęgnacji orchidei w szklarni Heemskerk?jak wygląda kwestia godzin oraz zakwaterowanie dojazd do pracy?warto teraz jechać pozdrawiam

Ok
@luki

Praca dla kobiet reszta odsylam do innych opinii na tej stronie bo jest duzo tylko nie chce ci sie przewinac w dol

Lala1

Jakies opinie o firmie lolaar w Helmond? Praca przy plastikach

Tuptus

Witam.Czy ktos pracuje jako Order Picker w Oosterhout i moze mi powiedziec czy trzeba znac angielski czy wystarczy niemiecki.Za info z gory Dzieki.Pozdrawiam.

Tuptus

Witam.Czy ktos pracuje jako Order Picker w Oosterhoud i moglby mi powiedziec czy potrzebny jest angielski czy wystarczy znac niemiecki.Za info z gory Dzieki.Pozdrawiam

kandydat na kandydata

Witam. Bardzo proszę o wypowiedź osoby, która jest w Lisse na order pickerze w fabryce ze sprzętem ogrodniczym. Jak tam jest? Ile h? Czy koordynatorzy nie gnębia ludzi? Mozna wyjechac w parze? Proszę o niewypowiadanie się trolli, którzy zawsze odradzająwyjazd i wypisują najgorsze rzeczy po to tylko żeby nowa osoba nie przyjechała i nie zabierała im godzin bo mniej zarobią xd

Pracownik pracownika
@kandydat na kandydata

Witam nie wiem 90 godzin tygodniowo 600 euro tygodniowki nie jedz bo gnebia i nam godziny zabierzesz ps do you speak inglisz? Bo jak mowisz po anglosasku to po czasie dostaniesz robote za biurkiem i wtedy juz wcale godzin miec nie b e.d. ziemy tak jak ta dziewczyna co w cieple siedzi a inni na mrozni pickuja

Dawaj Dawaj Dawaj
@kandydat na kandydata

Warto przyjechać 600-650 euro tygodniówki już na czysto . Za 30-35 godzin pracy. Koordynatorzy spoko przyjeżdżaj . Nie narobisz się a zarobisz super kasę .

ania

Hej! Czy pracuje ktoś w XPO Tilburg (magazyn z ubraniami) i może się wypowiedzieć na temat pracy? Jak wyglądają zakwaterowania?

Nikola
@ania

Cześć, ogólnie fajnie, ludzie spoko. Jedyny minus to, to, że trzeba pracować.

mK7

Witam. Jak teraz wyjazdami warto jechać pierwszy raz w tym okresie?

Na Sałatki
@mK7

najgorszy okres wyjazdów to właśnie luty. Bardzo mało godzin . W XPO pracujemy po 3 dni . Najlepszy okres na wyjazdy to Lipiec- Wrzesień . Bardzo dużo godzin . Tak od maja już powinno być lepiej i będzie się pracować na XPO po 5 dni . Teraz to klapa jest. Ludzie masowo uciekają do Polski. Jedyne co to na Sałatkach Hessing jest bardzo dużo pracy i dużo godzin.

Iwonka
@mK7

Poletzam SALADKI Hessing :D :O ;)

Elizjasz

Pracowalem w XPO w Tilburgu na pakowaniu oraz orderpickingu w 2018 i 2019 roku, w sumie przez okolo 7 miesiecy. 2018 - Wszystko jak najbardziej spoko, pierwszy domek co prawda byl zniszczony oraz trzeba bylo dojezdzac 60km, ale udalo mi sie relokowac, do pracy wtedy mialem 9 km oraz dostalem rower wiec nie bylem od nikogo zalezny co na duzy plus. Dodatkowo otrzymalem pokoj jedynke ktora juz mialem do konca pobytu. Jesli chodzi o prace to pracowalem na stanowisku packing new brands chyba trzecia hala oraz picking. Praca jak najbardziej na plus, liderzy oraz pracownicy (Wiekszosc to byli polacy) bardzo mili i wyrozumiali, niby byly normy, ale jak pracowales normalnie to nikt sie do ciebie nie przyczepil. Ludzie z biura E&A rowniez byli mili, jak mialem pytania to wytlumaczyli wszelkie kwestie oraz nie bylo problemu z nadgodzinami ktore zazwyczaj bralem w weekendy ze wzgledu na 150% oraz 200% stawki. Moja tygodniowa wyplata na czysto wynosila 340~ Euro. Podsumowujac: Wszystko zalezalo od szczescia, trafilem na dobry domek z jedynka, pracowalem oraz mieszkalem z fajnymi ludzmi o podobnej grupie wiekowej. Dodatkowo trafilem do grupy z liderem (bylo ich okolo 4 na dzial a pracowalem ze wszystkimi na poczatku zanim mnie wpisali do tej jednej) ktory byl najlepszym liderem jakiego kiedykolwiek mialem w pracy do tej pory ( Moze nie przepracowalem kilkudziesieciu firm, ale jednak) 2019 - Tu juz nie bylo tak kolorowo, mieszkanie wynajmowalem osobiscie wiec wypowiem sie jedynie co do pracy: pracowalem na hali prawdopodobnie nr 2 (Ubrania H&M) i od poczatku kazdy narzekal, ze nie ma godzin co i ja odczulem. O dodatkowych godzinach nie bylo mowy, przychodzac na 8 do pracy przed wejsciem do budynku potrafilem dostac SMSa o przelozeniu godziny pracy na godzine 10. Bylem tym faktem poirytowany, planista byl dosc niemily, bo w polowie zdania mogl ci przerwac i powiedziec: ze nie ma czasu jakby 5 sekund wysluchania tego co chciales powiedziec go zbawilo. Po dwoch tygodniach pracy po 3 dni w tygodniu zwolnilem sie i zarejestrowalem sie w innej agencji. Jesli chodzi o sama prace to tragedia, normy wsrubowane i duzo zalezalo od zamowienia ktore dostales, czyli podczas pickingu jak rzecz ktora miales zabrac ze soba byla blisko to dawalo rade zrobic wszystko zgodnie z norma a jesli nie - to nie. Przed wyjsciem na przerwe stal zastepca lidera z kartka pytal i imie i sprawdzal jakim to fajnym kolesiem jestes i czy zrobiles norme. Jak nie zrobiles to zwracal na to uwage, ale najgorsze bylo to - ze na wyjscie do kibla ( samo dojscie tam zajmowalo prawie dwie minuty) bylo przeznaczone 5 minut wiec jak przyszedlem po 7 minutach to oczywiscie zwrocil mi delikatnie uwage. Podsumowujac: Nie mialem tutaj czego szukac w tym czasie, godziny pracy byly jedynie dla tych zakwaterowanych zeby oplacili czynsz oraz nie umarli z glodu a tak to zapomnij o dobrych pieniadzach. Praca tez ze wzgledu na te normy oraz irytujaca czujnosc liderow nie nalezala do przyjemnych

Polack
@Elizjasz

I jak ta historia dalej sie potoczyla? Miales pozniej prace i dobry hajsik w innej agencji czy zjechales?

@Polack

Przyjechałem wtedy na okres wakacyjny i zmieniłem agencje na Tempo Team. Pracowałem jeszcze ponad miesiąc jako order picker we firmie zajmującą się wysyłką przeróżnych rodzajów łożysk. Praca taka średnia, ludziom po jakimś czasie od ciężkich metalowych części wysiadały ręce jak nie byli uważni i brali za duże ciężary. Mój planista w kulki leciał sobie trochę, bo zapewniał, że wypłata będzie po 2 tygodniach a czekałem około 3,5, ale w końcu otrzymałem swoją zapłatę.

Ona

Cześć Heemskerk oraz Assendelft przy rozszczepianiu sadzonek orchidei. Czy ktoś się wybiera lub był? Proszę piszcie konkrety o tej pracy jej warunkach i mieścu mieszkalnym. Pozdrawiam

@Ona

600 euro tydzien ostatnio zarabialam. Mieszkam w mieszkaniu mam swoj pokoj 1os. Kuchnia lazienka Itp dziele z 4 kobietkami i jednym chlopakiem ale on pracuje na innej firmie

@Aldona

Cześć Aldona dzięki bardzo za odpowiedź. Czyli 600 euro to już na czysto czy jeszcze trzeba odjąć koszty kwatery, dojazdu do pracy, ubezpieczenia itd. Czyli więcej godziny w tygodniu było niż 8 skoro 600 euro? A w którym mieście jesteś? Dziękuję bardzo pozdrawiam.

@Ona

No niestety to brutto, mieszkam kolo hemskerku w beverwijku. Lacze pozdrowienia :)

@Aldona

Miałam propozycje pracy wyjazd niebawem miał być, lecz tu jakąś pracę mam płacą taka sobie zatem chciałam dorobić. Zaczęłam liczyć i widzę że o znaczną kwotę co do mojej marnej wypłaty w Polsce nie ma. no i urosly różne obawy i zrezygnowałam. Napisz proszę jak praca ciężka czy bardziej do średnich należy. Wnioskuje ze nie jesteś tam długo mimo to jakieś wrażenia są. Pan z agencji zachwalał że łatwa i lekka praca. Mówił o dojeździe rowerem do 10 km jak więcej to już autem. Jak jest w Twoim przypadku. I zaś dziękuję za odpowiedź być może komuś pomoże być może i ja się zdecyduje w innym terminie gdyż będą miejsca pracy przy tych sadzonkach. Dziękuję i powodzenia.

@Ona

Ktos sie podemnie podszywa, sluchaj jest jak jest sama sie przekonasz. Niektore dziewczyny kilka lat pracuja, drugim nie odpowiada, na firmie jest troche toksyczna atmosfera czasami przez liderke lekko opalona jak wiesz o czym pisze. Milionów nie ma, ja bym nie jechala majac fajna sytuacje w kraju i w miare okej prace. Ewentualnie lepiej jakis sobie magazyn wybrac lub produkcje z lepsza stawka i wiecej godzin bo na sadzonkach wiecej jak 40 nie przepracujesz. Na magazynie czy produkcji 10 godzin nadliczbowych pozwoli na troche lepsze zarobki by jakos stanac na nog. Wszystko co tam napisal ktos to bzdury, akurat na florze nie ma takich dziewczyn ktore imprezuja zapijaja sie czy pala.

Madzia

Dokładnie wpadaj do nas najlepiej Ede Veenendaal coffeeshop blisko, sklepy też, piwko, jointy po pracy , dużo jurnych chłopaków 4 razy po 2 razy i te sprawy hehe do zabawy po nocach żyć nie umierać a w Polsce to co byś robiła

@Aldona

No to nieźle. Praca każda ma swoje plusy i minusy. Praca na magazynie jest bardzo ciężka wiem bo pracowałam tu unas w kraju na paku np trzeba się na kracic rękoma na dźwigac, na tuptac w miejscu przy tym pakowaniu. Na piku przy zbieraniu ręcznym tak samo jak duży magazyn to na biegać się trzeba z kontenerem po lokacjach. A kasa średnio za miesiąc 2,5 koła tylko. Dojazd trzeba odliczyć wiadomo. Owszem są może lepsze magazyny i z lżejsze towarem i lepszymi usprawnieniami i nie trzeba się aż tak narypac. Pozdrawiam

@Ona

No dla kobiet niestety trudno, tez nie kazda wytrzyma na kregoslup. Polecam produkcje tam gdzie biora glownie kobiety, tam gdzie biora tylko chlopow trzeba sie nadzwigac. Wiec jak mozesz poszukaj sobie cos na robienie kanapek salatek ciastek itp tam gdzie po prostu bedzie lekko. Pytaj zawsze czy kobiety pracuja i czy to praca tez typowo dla pań. orchidee tez dobre na start, pisze milionow nie zarobisz ale jak ci sie nie spodoba zawsze mozesz zmienic prace. Z tego co zarobisz wyzyjesz i odlozysz grosz np na pokój prywatnie. Netto wychodzi troche ponad 300eur za 40h juz po wszystkim. Sa lepsze zaklady, produkcje to nie szczyt zarobkow. Nie ma co zdrowia tracic na umeczanie, zadne pieniadze ci nie zwroca zdrowia. Pikowanie i bieganie po magazynie to jednak praca na krotko, do pierwszych bólów. A i tylko nie zgadzaj sie na rower jak do pracy bedziesz miec 10km chyba ze chcesz miec nogi ze stali i grube lydki :D dlatego warto zapytac o nazwe firmy, i lokacje na ktora cie przydziela pozniej na mapach google sprawdz trase jak jest do maxx 6km bedzie okej Powodzenia

Elizjasz

xD Tak wyglada mi to na trolla, ale wiem, ze i tacy ludzie istnieja

Polack
@Elizjasz

Ta strona juz zostala dawno strolowana przewin w dol i poczytaj o kwarantannie koedukacyjnej. Pamietaj w kazdym takim smieszku jest ziarno prawdy

Ona

A to trzeba za granicą tak się zachowywać, mh trzeba tak, zapijać się, zajarać aby być cool. Zdradzać męża, żonę, partnera itd. Zdradzać swoje zasady też, tak trzeba??? Aha.

@Aldona

Witam dziękuję za wyjaśnienia. Kilka dni upłynęło i mam nadzieję że w pracy coraz to lepiej. Miejsce ludzie przyjaźni i praca się podoba i wszystko ok.

Siema

Wybiera się ktoś w tym tygodniu do pracy do Hoogeveen XPO?

Pysznyskun
@Siema

Ja jusz jestem pytaj o co chcesz mordeczko

Picie i Palenie
@Siema

Siema. Ja tam pracuje już parę miesięcy. Jest super bo w pracy ludzi nie sprawdzają alkomatem ani innymi urządzeniami więc można chodzić do pracy pijanym i zjarany. To samo na lokacjach pije się i pali się zioło na okrągło. Piwo tanie zioło legalne więc się pije i pali na okrągło. Większość moich znajomych cały czas chodzi pijanych i zjaranych. Dawaj do nas będziemy pić i palić zioło.

Ketti

Hej, chciałabym poznać więcej informacji na temat pracy w xpo w Venlo na ciuchach. Jak jest z godzinami? Czy daleko się mieszka od miejsca zamieszkania no i jakie są warunki na domkach?

@Ketti

O Venlo slyszalem dwie opinie: Dobra i zla. Wiec pewnie wszystko zalezy jak i gdzie trafisz

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 798.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 410, z czego 145 to opinie pozytywne, 134 to opinie negatywne, a 131 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A