Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

Klootzak

Cześć, czy ktoś odpowie mi, gdy wyjadę przez te biuro, czy na czas kwarantanny pobierają opłaty za domek? Jak to wygląda teraz z tą kwarantanną? Czy badania przed wyjazdem na Covid to konieczność? Jak atmosfera na lokacjach- jakaś patologia, imprezy, mordobicia, ćpanie, jaranie? Jako jedyne pośrednictwo pracy, nie ma tak wielu negatywnych opinii, więc się zastanawiam. Jeździłem przez inną agencję, ale tam to była patologia, gdy doszło do dźgnięcia nożem jednego z lokatorów, uciekliśmy z dziewczyną...

Zergiusz
@Klootzak

No normalnie plac a co myslales ze na wczasy jedziesz. Tutaj tez nozycuja najbardziej na venendalu typiary swoich typow po nocach ze psiarnia podjezdza karetki io io. A zlych nie ma bo magicznie znikaja :) tylko dobre przeczytasz

Loko
@Zergiusz

Dokładnie tak jest jak wyżej napisane nic dodać nic ująć , dodatkowo prowadzą co poniektóre osoby usługi w siedzibie swoich pokoi np. fryzjerstwo , chłopy chętnie przychodzą się łostrzyc na łyso w koło głowy , albo całkiem na łyso płacąc 10€ do łapy , prosta robota , dochodowa , o innych rzeczach nie ma co pisać, ogólnie warunki jak za 95€ tragiczne , poza prycza w pokoju ,lodówka jednym krześle ew. 2 , jedną szafa w pokoju jednoosobowym, przerobionym na 2 osobowy to tragedia , przestrzeń życiowa tam to tylko obejmuje możliwość wstania wyprostowania się lub leżenia w łóżku ...

Arek Ede
@Klootzak

Na Ede, Veenendaal to praktycznie codzienność latanie z kosą po hotelu naćpanego Polaka szukającego zaczepki. Po co ty tam wogole chcesz jechać? Jest dużo innych krajów, w którym nie ma patologicznych Polaków zazdroszczacych drugiemu lepszej wypłaty i lepszych planów.

Czoko
@Loko

Ale tam nie ma dwuosobowych tylko jedynki z 2 lozkami. 20 cm to taka srednia odleglosc miedzy nimi. W lato tlenu brakuje na 2 osoby spi sie prawie razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Klootzak
@Arek Ede

Wszędzie znajdzie się jakiś... co truje życie innym na lokacji, czy w pracy... Czy to Niemcy, czy Holandia... Później słuchasz takiego, jego wypocin, narąbany, albo naćpany... Tak samo w każdej firmie pośrednictwa pracy są jakieś kruczki... Ta ma wyjątkowo mało, nawet ma mało negatywnych opinii..., porównując ją od innych... Więc jestem zainteresowany tą firmą...

Marian
@Loko

Potwierdzam. Warunki na Ede i Veenendaal tragiczne. Pokoje to jak cele gdzieś tak 2 metry na 4. I tam dwa łóżka stoją.(usunięte przez administratora)A praca na xpo to tragedia. Za pięć ranek po 8 godzin wziąłem. 240 euro. Praca zaczyna się o 5, wyjazd autobusu o 4 a wstajesz po 3.... I tak przez 5 dni pod rząd za 240-250 euro. Po nocce jak kończysz o 3 nad ranem to czekasz na autobus 2.5 - 3 godziny. Dlatego w Xpo Nieuwegein co tydzień tyle osób przyjmują. Więcej ucieka lub po skończeniu kontraktu już nie przyjeżdżają niż zostaje. Ciężko im ludzi nastarczyc tak uciekają. Dlatego tylu nowych co tydzień.

Henryk
@Klootzak

Jestes zwyklym robolem bez aspiracji+ chcesz narazac siebie i swoja kobiete za pare marnych euro wiesz o tym?

Super
@Marian

Marian nie skarz sie bo dziewczynom z dolu szepne!

Maciek
@Czoko

kiedyś to były pokoje jednoosobowe z jednym łóżkiem ale dodali 2 ... zależy jak się ustawi łóżka w pokoju, można lodówkę w 1 metrowy korytarzyk wstawić , jedno łóżko pod ścianę a drugie na przyległą ścianę do łazienki ale wtedy to jeden leży z głową przy oknie a nogami do głowy 2 osoby leżącej na 2 łóżku ( ewentualnie ta druga osoba nie przy oknie może leżeć głową od strony korytarzyka i drzwi łazienki ) lub w drugiej opcji 2 łóżka obok siebie z przerwą 20cm i tak źle i tak niedobrze jak tam byłem w pierwszy dzień po przybyciu to dostałem pokój w którym już był jeden współlokator ale był w pracy ( komedia nawet nie powiedzą , że ktoś się tam wprowadzi ) , no to wypakowałem się jakoś kiepsko bo miejsce na rzeczy obejmuje co najwyżej miejce na łóżku lub pod łóżkiem , miejsce w szafie to trza dzielić z drugim typem i blat przy oknie, który zresztą był tak brudny i śmierdzący... współlokator przyszedł po robocie starszy ode mnie z nadwagą , bez zębów w sumie się przedstawiłem bo wypada on za to się nie przedstawiał ... insza kultura jak kto z domu wyniósł tak jest ... trochę z nim gadałem swojski chłop no, Haha na słowo dlaczego to mówił "czego" wolałem się pakować jak najprędzej i wiać , w nocy na dodatek jak spał to chrapał i do tego pierdział ... jak się tam ludzie wybieracie to trzeba z kimś tam jechać, dziewczyną czy też kolegą , bo nie wiadomo na kogo się trafi ani w jakie miejsce bo mają różne miejsca i to całkiem niezłe ale wszystko zależy jak się trafi ...

Nikodem
@Maciek

Skoro tak źle w pokoju, można to zrekompensować zarobkami... Są? Czy są marne? Czy ich nie ma? Zamieszkanie to nie wszystko... Jak dostanę 320€, lub 400€ na tydzień, to wszystko mogę przetrwać... Moja zostaje w Polsce bo w ciąży...

nick
@Nikodem

Ty typie nawet na porzadny wozek mleko i pampersy dla dziecka nie zarobisz a dasz sie ponizac za jakies grosze. Z obcym chlopem w obcym kraju na smieciowce zarabia grosze a zrobil przyszlego nastepce. Cena polaka i inteligencja wciaz bardzo niska, pewnie mlaskac bedziesz jak 500+ skapnie

Suweren
@nick

Po to ludzie jada do Holandii zeby nie wegetowac pod dykatura PIS w Polsce a najgorsze jest to ze pislam od tego roku wyciaga lapy po haracz od nas pracujacych za granica co jest nielegalne bo nie ma podwojnego opodatkowania w UE...

nmn
@Suweren

a pod dyktaturą PO pracowałeś w Polsce czy też za granicą? bo chyba nie masz za bardzo porównania a z drugiej strony co ma do tego rząd,jak znajdziesz dobrze płatną pracę to i w Polsce zarobisz niewiele mniej jak za granicą.

Suweren
@nmn

Nie pracuje w Polsce od 2007 roku bo caly czas rzadow POPIS to nedza i wegetacja.Praca w Polsce za place minimalna to bol i upokorzenie...Za to placa minimalna w Holandii pozwala na godne zycie.Teraz mam ponad roczna przerwe od pracy w Holandii i mysle o powrocie do pracy,jednak dzieki oszczednosciom nie musze sie o nic martwic - bylo by to mozliwe jak bym stracil prace przez restrykcje PIS i nie mial jej rok czasu wczesniej pracujac za smieszne 2000zl netto w PL?

Mamba
@Marian

Dokładnie!! Bo nocka musi czekać na autobus który podwozi ranke.. Istna paranoja. A najlepsze jest to że w agencji mówi się że jest tam temperatura od o do 4 stopni, dziwne to ze z ust leci dymek i cały czas zostaje lód np. Na rybach. Jest grubo -5 stopni !!(usunięte przez administratora)

@Loko

dokładnie warunki na Veenendaal uwłaczają godności, jakieś bezsensowne gonitwy po schodach jak średniowieczne giermki z garnkami do kuchni czy to do pralni do suszarki słabo działającej by sprawdzić czy ktoś Ci co nie zawinął np. zupy z kuchni , albo majtek z pralki , przez to, że się ludzie godzą na mieszkanie w celi więziennej z malutkim okienkiem, dwoma pryczami obok siebie w kształcie litery L i 1m korytarzyku + stara wanna, umywalkami klozet bez kafelek na ścianie tylko sama farba , na podłodze wykładzina wszystko najtańsze to tak to wygląda i będzie wyglądać , nawet byli kryminaliści pracujący w czeskich fabrykach lepiej mieszkają mając mieszkanie gratis , a nie za 380€ miesięcznie, gdzie za tyle to sobie można wynająć w miarę komfortowe mieszkanie w Polsce , gdzie też można dobrze zarabiać , troche pomyslunku , nawet nie wiecie, że za pierwszym razem jak się wyrabia numer BSN to Panstwo Niderlandy dają takiej osobie dodatek na start około 400€ tylko to gdzieś zniknęło jak agencja załatwiała... Tak samo po 8 tygodniach mieszkania na agencyjnej kwaterze oni mają dopłaty od Państwa do każdej osoby zakwaterowania , a jak Hotel ma 200 osób to biznes jest ... Powodzenia

Xpo

Jedzie ktoś w tym tygodniu do pracy w Hoogeven na mrożonkach?

Dragon

może ktoś się podzieli doświadczeniami z agencją mianowicie, po skończonym kontrakcie przynajmniej w moim przypadku platforma do logowania na stronie E&A gdzie się logowałem , po próbie logowania jest informacja: "konto zostało zablokowane lub jest nieaktywne" no hm.. dobrze , że umowy które podpisywałem elektronicznie oczywiście bo na papierze człowiekowi nic nie dają od razu pobierałem na dysk bo w przeciwnym wypadku tak generalnie to człowiek nie miałby żadnych dowodów na to ile czasu tam pracował i dobrze, że mam screeny z rezerwacji pieniędzy wakacyjnych i urlopowych do wypłacenia... czyli przezorny zawsze ubezpieczony , teraz tylko mnie zastanawia czy w takim przypadku agencja nałożyła nielegalny BAN czy jak, bo na logikę dostęp do platformy powinien być na zawsze dopóki agencja istnieje w celu by byli pracownicy mogli sobie obejrzeć wszystkie dokumenty , nawet jeśli liczba kontraktów jest zerowa... czy ktoś z Was też tak miał ?

Aneta
@Dragon

Mam ten sam problem kontaktowałam się z nimi drogą mailową w celu wyjaśnienia sprawy. Jeżeli chodzi o konto to nie jest ono w żaden sposób zablokowane.

Rynce Opadajo
@Dragon

Czlowieku opisywany przez ciebie ban nie jest nielegalny. Doedukuj sie jak dzialaja agencje, jakie masz prawa a pozniej pisz glupoty. Jedziesz do obcego kraju a rozumujesz i czujesz sie jak na jakiejs polskiej kolonii. Z eeny nikt nie robi pod gorke chyba ze konczysz z dnia na dzien albo cos odwalisz. Jako firma nie chca miec takich pracownikow w przyszlosci co jest zrozumiale. Jesli nie pracowales kilka lat wstecz piszesz maila do swojego oddzialu w dowolnym jezyku prosisz o dokumenty istnieje cos takiego jak dokumentacja firmy i dostajesz nic nie warty papier skanem w wiadomosci zwrotnej. Obudz sie tutaj nikomu sie nie chce oszukiwac na jakies dodatkowe grosze bedac samemu zarobionym. Wez sobie najlepiej kamerke samochodowa na koszulke nalep bedziesz mial haka na kazdego.

Czapka
@Dragon

Dokładnie. Nigdy nie blokowali, a teraz blokują aplikacje. Prawdopodobnie nie chcą wypłacić rezerwacji. Jak aplikacja zablokowana to oznacza, że już nigdy nie mogę pojechać do danej firmy czy do żadnej z agencji eena?

Dragon
@Rynce Opadajo

uważam bynajmniej, że dokument jakim jest umowa o prace nie jest nic nie wartym papierkiem a ważnym dokumentem. A tu ciekawostka: CAO Uitzendkrachten ABU 2017-2019; CAO Uitzendkrachten NBBU : Dopuszczalne formy zakwaterowania: 1) Pozostałe jednostki mieszkalne wymienione w punkcie b.) (hotel/pensjonat), 2) d.) (domki letniskowe/jednostki mieszkalne) 3) e.) (zakwaterowanie na terenie ośrodka wypoczynkowego) = winny obejmować co najmniej [10m2] wydzielonej przestrzeni mieszkalnej na osobę ! Punkt 10) Działające czujniki dymu i CO (tlenek węgla) są zamontowane w zalecanym miejscu. - to się zgadza

Tytus
@Dragon

No i siedzę z typem na pokoju, a pokój chyba nawet nie ma 10m2. Moje wyro, metr, jego wyro. Taka sytuacja. Jest łazienka w pokoju, a to lux. Ale jeśli chodzi o przestrzeń to słabo. Chociaż całość nie prezentuje się źle. Myślałem, że będzie znacznie gorzej, a jest wydaje mi się ok. Oczywiście mogliby odmalować, odnowić te pokoje, ale nikt tu chyba nie zamierza długo siedzieć.

Smoczek
@Dragon

Ta umowa zlecenie mozesz sobie conajwyzej gile z nosa wydlubywac, to jest faza A masz praw zero. Lecisz z pracy kazdego dnia i o kazdej porze dnia i nocy. Kazdy parsknie na ciebie smiechem gdy zobaczy co masz w lapce. Punkty ukladow zbiorowych sa wytyczane przez tych co te agencje tworzyli a w eenie akurat kazde mieszkanie przez nich zapewniane szczyci sie wspolpraca z marka SNF. Chcesz sie bij, pisz do tych jelopow studentow prawa czy zwiazkow na pewno pomoga przybyszowi z null contractem. Pytanie tylko na ile tej batalii starczy ci srodkow na utrzymanie :) Prosciej bedzie po ludzku skontaktowac i sie dowiedziec u zrodla zamiast wypisywac brednie starej cyganki.

Plesman

Po instrukcje odsylam do Hoogeveen tam sie dogadacie swoim dialektem colliorder. Kobiete zostaw jak oddaje stolca, prawdziwe ksiezniczki tego nie robia ;)

@Dragon

Ja też mam problem. Czy agencja zapłaciła Ci rezerwację po 6 tygodniach, pomimo zablokowania konta?

Jolie
@Lukas

Ni ma nic ,,:-)

Kokoszka
@Czapka

To znaczy, że już nigdy nie możesz wjechać na teren Królestwa Niderlandów. Jesteś zablokowany.

Ola HH
@Dragon

Bez problemu można się z nimi skontaktować i poprosić o odblokowanie. Przecież to normalne że konta po jakimś czasie wygasają. Jak sie nie pamieta hasła to trzeba go odzysać. Oni nawet czekaja na nowy numer konta żeby przelać 5 euro zaległe z rezerwowych, jeśli do nich wróca jak ktoś zmieni. Nie popadajmy w paranoje. Chyba lepiej zapytać u źródła niż szukac odpoiwedzi w intercecie od ludzi którzy wiedza tyle samo co ty lub nawet mniej.

Luby
@Ola HH

Dokladnie, to jedna z bardziej ludzkich polskich agencji ktore nie dosc ze same dobry makaron kreca to jeszcze uczciwie podchodza do polakow. Byleby dobrze trafic z robota i mieszkaniem reszte mozna przezyc. Albo sie trafi slabo albo dobrze to dziala zero jedynkowo przyklad: -Xpo i cela w hotelu czyli pogon za norma i slabe warunki czesto (usunięte przez administratora) zbiorowe kuchnie pralnie -Produkcja i normalne mieszkanie/dom czyli dobra kasa i komfort psychiczny po skonczonej zmianie

Angel
@Lukas

Po tym czasie już nie dostaniesz pewnie, miałam ten problem wcześniej

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Dawid

Hej ,takie mam pytanie do was czy niechciałby ktos jechac do Holandi ,poniewaz ja planuje jechac tylko jakos tak samemu to jakos mi sie nie chce jechac.Szukam osoby ktora powaznie mysli o wyjezdzie i pracy ,jesli byłby ktos zainteresowany to prosze o kontakt na emaila,ja mam 24lata i własne auto.dawid59.1996@wp.pl

Barti650
@Dawid

Siemka, ja chce wyjechać przez tą firmę mój Mai bstefaniak650@gmail.com pisz jak cos

Witam mam pytanie chce jechać do Venlo do magazynu z odzieżą skanowanie, pakowanie mogę prosić o jakieś opinie

Jj

Hej, chciałabym wyjechać na ciuchy do Venlo. Wiem że praca jest fajna ale jak jest z domkami. ? Mieszka się daleko od miejsca pracy ? Rower czy auto ?

Lukas

Mam pytanie. Czy agencja zapłaciła już rezerwację komuś z zablokowanym kontem po 6 tygodniach?

Aona

Witam. W następnym tygodniu wyjeżdżam do NL przez E&A. Mam do wyboru 3 firmy i w związku z tym chciałam dowiedzieć się która z nich jest najbardziej odpowiednia? Dodam że zalesy mi na jak największej ilości godzin :) Albert Heijn w Oosterhout orderpicker, Arvato B. Orderpicker i Lolaar produkcja pudełek plastikowych. Z góry dzięki za wszelkie odp.

Jakub
@Aona

I co wybrałaś? Jak warunki?

Aona
@Jakub

Warunki spoko, duzo godzin mamy. Dawaj do mnie bedziemy razem w pokoju pokaze ci wszystko ja juz jestem to pomoge w pierwszych krokach.

Jakub
@Aona

A jaką ofertę wybrałaś?

Damian

Ktoś ma jakieś rzetelne informacje na temat pracy w Albert Heijn miejscowości Oosterhout (k. Nijmegen)? Jak z godzinami obecnie? Ile mniej więcej wypłaty tygodniowo? Jak zakwaterowanie w Nistelrode?

M
@Damian

Hej. Ja tam pracuję, teraz leci trzeci tydzień. Pracy jest bardzo dużo, jestem planowana ciągle po 6 dni, wolna jedynie niedziela. Praca jak to na pickerce- normy do wyrobienia, ale jako nowa osoba masz czas na jej wyrobienie, bodajże 4 tygodnie. Praca nie jest ciężka fizycznie, ale trzeba utrzymywać szybkie tempo. Możesz trafić na ciepłą lub zimną halę. Jeśli masz jakieś pytania to pisz śmiało :)

M
@Damian

Co do zakwaterowania w Nistelrode- jest podzielone na stary hotel oraz nowe apartamenty. Najpierw prawdopodobnie zakwaterują Cię na starym hotelu, a gdy koordynator zobaczy, że trzymasz czystość w pokoju i nie jesteś patolą to przeniesie Cię na nowe apartamenty. Mnie przeniósł po 2 dniach. Na tym starym hotelu siedzi głównie w większości (usunięte przez administratora) że tak powiem :D Nowe studia są 2 osobowe, super standard. Za 6 dni po około 7, 7.5 godzin dostałam 380 euro.

eliza

Co myślicie o pracy w Holandii, gdy zmniejszono ulgę abolicyjną? Opłaca się? Jak Wy sobie poradzicie z tym?

Wroclaw
@eliza

Slyszalem ze mozna by zmienic rezydencje podatkowa na Holandie inaczej wyjdzie Ci ze jeden miesiac w roku pracujesz na rzecz haraczu dla PIS...

Koko
@Wroclaw

Na szczęście Niemiec to nie obowiązuje...

Emil28

Witam, wie ktoś jak wygląda praca w Hoogeveen mrożonki oraz jakie jest zakwaterowanie i ile km od miejsca pracy?

@Emil28

Będę mógł coś powiedzieć w poniedziałek bo zaczynam tam prace

Kamil
@Radek

I jak praca się podoba ?

@Kamil

Jest Ok, dużo godzin, praca ciężka, ale opłacalna. Polecam wychodzisz na czysto 347 €

@Kamil

Nie jest źle dużo godzin. Koledzy z pracy mówią że tak średnio 380-400 euro tygodniowo się zarabia już na czysto po odliczeniu mieszkania i ubezpieczenia. Lokacja też może być, super koledzy. Dzień w dzień palimy zioło i pijemy piwo. Odkąd przyjechałem to codziennie chodzę zjarany i pijany. Większość tu jara i pije. Warto tu przyjechać chodź by dla samego jarania i picia.

wojtek
@Emil28

Ja zarabiam na czysto 410 € / 390 €, może zdarzyć się więcej, polecam tu przejechać i spróbować sił. Lokacja godna polecenia, duże pokoje, ogromna kuchnia, i pralnia. Ludzie na lokacji są w porządku. Zapraszam

Radek co ty opowiadasz ?
@Radek

lokalizacje dobre hotle pracowniczy mały albo domki tylko w xpo na mrozonkach jest mało godzin ok 32 tygodniowo płacą za to ok 250 euro to sam siebie zapytaj czy warto tam jechać ?

Rafal
@wojtek

Za normalny tydzień w piątek dostałem 550 eur

Gamoń
@Radek co ty opowiadasz ?

Ze zjechales to twoj problem i pewnie piszesz o tilburgu! Teraz jest swit dobra zmiana w hooge i sie zarabia duzo chlopaki zarabiaja tak jak pisza 350 380 400 410 i 450 a nawet 550 eryka!!!! Codziennie pijemy i palimy na super wypas kwaterach ziomson od nas dostal teraz fasta i ma super solaris

@Emil28

Ile Ci mniej więcej odtrącili?

?????????

Na początku lutego mam zamiar podjąć pracę w XPO Nieuwegein. Mam więc pytania odnośnie tej pracy. Czy da się tam wyciągnąć tygodniowe w granicach 400-450 euro? We wcześniejszej pracy zarabiałem 400 euro +dodatki więc za mniej nie mam zamiaru pracować. Jak jest z lokacjami czy dużo jest patologi chodzi mi o tych palących zioło i alkoholików?

@?????????

To nie jest patologia, to sama esencja Polaczków w Holandii. Wybierz Niemcy, tu tego nie ma.

Tak i nie
@?????????

1. Da radę zarobić jak będziesz robił normę za dwóch i się starał + będziesz wiedzieć gdzie pączki zanosić 2. Super lokacja wielkie pokoje spoko mordeczki mordunie dobre chłopaki i dziewczyny na korytarzach dzień dobry mówią Powodzenia luty to gorący okres pracy mnóstwo

Sonic
@Tak i nie

pączki w sensie do biura Nieuwegein ?

Arek
@Sonic

Bez noszenia pączków codziennie do koordynatorów możesz zapomniec o 450 EUR a najwyzej 250 eur za 5 ranek slabo platnych

Ffv cvbc

Jakies opinie na temat zakwaterowania Dintherseweg 14, 5388 VG Nistelrode

Ok
@Ffv cvbc

Jest juz nizej odpowiedz. Nie spam !

Kamil

Hej, jestem zainteresowany ofertami: Sałatki- Helmond, lub Zwaagdijk. Albo Jak wygląda ta praca? Są godziny? Jest ciężko?

Przeciążony kregoslup
@Kamil

Bardzo ciężko i marny pieniądz.

Solaris
@Przeciążony kregoslup

Saladki hessing super a Ty z kregoslupem nie umiesz szybko pracowac to wracaj nikt cie nie chce

@Kamil

Nie przyjeżdżaj tu, lepiej pikować gdzieś na magazynie, w Niemczech więcej zarobisz na magazynach.

Wroclaw
@Anna

Pracujesz na salatkach w Helmond? Ile godz teraz tygodniowo pracujecie? Mialem tam jechac w styczniu,ale biuro milczy...

Ffv cvbc

Prosze o opine na temat lokalizacji Dintherseweg 14, 5388 VG Nistelrode

Powiadomieniaallegro
@Ffv cvbc

Nie bede sie rozpisywac na wszystkie pytania o ten raj na ziemi odpowiem krotko: SUUUUPEEERRR :) polecam

Przemek

Agencja kompetentna, żadnych problemów z nią nie było. Warunki mieszkaniowe okej, dojazdy do pracy też bez problemu. Trafiłem do xpo Oss, malutkie pieniądze za 40h tygodniowo maks 280 euro. Koordynator Dominik mściwa, zawzięta łachudra. Ciągle robi problemy, trzeba mu spuscic powietrze w rowerze i (usunięte przez administratora)

Ramirez

Wynagrodzenie zależy od miejsca pracy, ilości godzin oraz tego czy pracujesz w soboty lub niedziele. Zdążają się wypłaty w granicach 270€ za tydzień jak i ponad 300€> Opałacasz też zakwaterowanie 95€\tydzień, koszty dojazdu autem tj. 3€\dzień + ubezpieczenie tygodniowe. Wyżywienie we własnym zakresie. Ilość godzin jest różna , zależna od natężenia pracy w danym zakładzie. Wybór należy do ciebie. .

Wyrobniczek
@Ramirez

No nie gadaj ze takie slabe stawki bo bajki piszesz!!!!!! Zarabia sie ponad 450 all in juz po mieszkaniu i ja jako kierowca nie place za dojazd NIC. Wyżywienie ja jem na firmie (darmowa zupka i gorąca czekolada) to tylko kolacje muszę zrobić zwykle lazania za 2.50 euro kilogram zjem i tak leci dzień za dniem. I teraz policz 4x450= 1800 odejmij od tego 30 lazanii to jest 75 euro I dzieki temu odkladam na czysto 1700 euro miesiecznie albo I wiecej super agencja!!!!!! Za kilka lat postawie dom w pll bez kredytu:))) a wyobraz sobie jakbym mial swoja swinke na pokoju i razem bysmy odkladali 3400!!!! W jakiej pracy pl odlozysz z Kobito na glowie 14tys zl??? (usunięte przez administratora)

@Wyrobniczek

Tego 'za kilka lat' to nie będzie albo będzie w szpitalu przy takim odżywianiu się.

Opolanin
@Wyrobniczek

Pochwal sie gdzie masz takie "kokosy"? Ja pracowalem w albert heijn i nedza tam byla - po 3 lub 4 dni w tygodniu a najwiecej pracy w wakacje,przed swietami i w czasie tzw "chomikow"...

@Wyrobniczek

No jest jak piszesz tez jestem z dziewczyna i potwierdzam, ona placi za auto a ja nie bo kierowca xd. W dwojke gonimy upem. Kasa zaprawde niezla, myslalem ze sam duzo zarabiam ale sprowadzilem przyszla zonke i teraz to jest kosmos. Kwoty na dwojke jak najbardziej realne i parki potwierdza ;)

Swit dobra rada jak zyc w NL
@Tomek

jakies konkrety? nazwa miejsca pracy i gdzie mieszkacie???

Jaaaaaaaa
@Wyrobniczek

Tak 1700 euro ha ha ha. Po odliczeniu jedzenia, mieszkania i ubezpieczenia masz jakieś 170 euro na tydz. Więc miesięcznie zaoszczędzisz max 700 euro. I tak wszyscy mają. A jak palisz, jarasz i pijesz to z 500 euro ci zostaje miesięcznie. Jakby tak dobrze było to by każdy siedział. A tak rotacja w firmie jest ogromna. Wiele ludzi przychodzi i zaraz odchodzi widząc ile im zostaje. W Xpo to już jest tragedia. Już w styczniu przyjęli chyba z 40 osób, bo ludzie w grudniu rzucili pracę tak marnie było. Co tydzień ludzi nowych przyjmują i ich nie na starczają tak ludzie uciekają z xpo nieuwegein. Co tydzień jest wiele nowych ludzi. Takich co przepracowali tam ponad pół roku jest może z 50 osób. 80% to Świeżaki że stażem max 2 miesiące ale i oni zaraz ucieka bo za grosze nikt nie chce pracować

Grześ
@Jaaaaaaaa

Siedzą Ci co mają dobre plany bo noszą do biura placki i inne smakołyki, a w biurze betony po 150 kg co ledwo chodzo

Wyrobniczek

Ale tutaj nie ma co wierzyc to i tak sa grosze w porownaniu do kolegow co na budowlance maja wlasne firmy tam to i 5000 netto to jest malo. A pije wode przegotowana z kranu jest za darmo, zupka na firmie sycaca czasem na pozna zmiane jest tez kolacja na koszt firmy.

polak

to bedzie moja 7 agencja przez ktora wyjade. mam nadzieje ze ta bedzie lepsza pozostalych nie polecam, co przyjezdzam do holandi to kaza mi pracowac

Guldzik
@polak

Tutaj mozna lezec na lokacji spac raczyc sie dwoma 07 findlandii na dokladke browcem i na dodatek jarac!! Jak ma sie dziewczyne to jeszcze “pokoj dla pary” i w nocy czy za dnia zabawa. Auto tez dostaniesz jak chcesz z szoferem. Pracowac nie trzeba co najwyzej jakies rzucenie lisciem salaty na tasme czy pykniecie skanerka raz na 8 godzin.

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 798.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 410, z czego 145 to opinie pozytywne, 134 to opinie negatywne, a 131 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A