Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

Basiak

Odczepcie się od Rolnika . Nie tylko on ma kuchenkę do gotowania . Wielu innych też gotuje w pokoju . Jak zwolnić z pracy to wszystkich co łamią regulamin i gotują w pokoju zamiast na dole a nie tylko Rolnika.

Hiena
@Basiak

A kto jeszcze gotuje lub piecze w pokojach ? Podajcie numery pokojów , zrobi się porządek i z nimi .

Pijany Zjarany

Można w e&a chodzić do pracy pijany ? Znajomy zawsze przed pracą 4 piwa wypija. A w autobusie jak się jedzie do pracy można piwo pić ? Ktoś pisał , że pije w autobusie i puszki pod siedzenia wyrzuca . A zioło można przed pracą palić ?

Można wypić
@Pijany Zjarany

spokojnie można iść do do pracy po kilku piwach .Firma nie sprawdza z alkomatem. Abyś tylko nie nachlał się tak , że będziesz się zataczał . 5 piw spokojnie możesz wypić . Nie będziesz się przewracał przecież po 5 piwach . Lub z pół litra wódeczki . Jak sobie zapalisz przed pracą ziółka to też nikt się nie gapnie i przecież nie mają jak cię sprawdzić . Tak , że polecam firmę jest spoko , można pić piwo , wódkę ale nie do upadłego. Nie raz widziałem puszki po piwie w ubikacji , tak że piją i w pracy . A co polecacie żeby wziąć sobie z magazynu i zjeść w kiblu na sedesie załatwiając potrzebę fizjologiczną ?Tylko nie piszcie , że surowe mięso . Widziałem słoiki po kawiorze kiedyś w ubikacji więc chyba dobry jest ?

Do Rolnika

Rolnik będziesz 300 euro płacił tygodniowo za pokój albo cię wypie...... Kupiłeś piekarnik i kuchenkę , nawet lodówkę masz . Ja nie będę płacił tyle samo co ty i nie mam nic.

Mateuez

Witam, pracuje ktoś w Hoogvliet na mrożonkach? Ile jest godzin w tygodniu? Czy stawka 12,45 jest stawką podstawowa? Jak wygląda zakwaterowanie? Proszę o odpowiedź.

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
sssssssss

Dlaczego w Adecco nie ma takich problemów ? E&A to zawsze są problemy. Jakiś Rolnik ma w pokoju zakazane sprzęty bo nie chce mu się na dole gotować . Naśmiewa się z innych . W Adecco nie ma takich cwaniaczków na momencie by wyleciał z lokacji a to się równa z wyrzuceniem z pracy . Nie che ingerować ale Tego Rolnika powinni wywalić z roboty . Sprawdzić pokój na lokacji , jak ma ten piekarnik i lodówkę i maszynkę to powinien wylecieć nawt jak ma fazę B. Ale słyszałem że w E&A na Veenendaal można wszystko trzymać. Haus maistrowie są za łagodni , trzeba konkretnego szefa . Ale to wasza sprawa ale ten Rolnik powinien wylecieć nawet jak ma fazę B .

Vene pozwól żyć
@sssssssss

Ty powinienes wyleciec co cie to obchodzi co obcy facet ma w pokoju!

Mario

Witam , wybiera sie ktos do Tilburga na XPO na wtorek ?

Ona

A ja polecam szybko awansowalam (tylko dzieki sobie ofc) na Tilburg mroznia xpo i nie zadaje sie plebsem na magazynie. Siedze sobie w cieplym biurze przed komputerkiem i patrze na wszystkich z gory. Kocham przebywac w towarzystwie pachnacych 40 letnich holendrow a do umocnienia wiezi z firma nosze nawet smycz na szyje. Do roboty pikerzy bo nie ma wynikow!!

Anon
@Ona

Znam cie! Nie wiedzialem ze jestes polka. Podziwiam uwu :*

Nabożny pobożny
@Ona

Plebs to takie jak ty ze wsi które wskakują do łóżka menadżerom bo nie potrafią uczciwie i rzetelnie robić normy w pracy i szybko by wyleciały z roboty za nierobienie normy wiec sie nie jaraj tak sobą a stawiam na to ze wyglądasz jak Delma z reklamy margaryny.

Rolnik odpisz ?

Czy to legalne , że można trzymać w pokoju lodówki , piekarniki i kuchenki do gotowania ? Dzwoniłem do E&A zapytać się czy mogę kuchenkę gazową mieć na lokacji . Zabronili i powiedzieli , że nie wolno . Że są na dole wszystkie sprzęty do gotowania więc nie można nic trzymać , żadnych sprzętów. Mogę tylko mieć laptopa . To jak to jest z tym ROLNIKIEM ? Piszą , że nie można , mówią , że nie można a on trzyma tyle sprzętów ? Nawet lodówkę i piekarnik ma a mi powiedzieli , że nawet kuchenki nie mogę trzymać . To co ten ROLNIK ma jakieś układy w E&A ? Jak nie można wszystkim to wszystkim ? Jeszcze raz zadzwonię i zapytam jakie są kary jakbym mimo zakazu tą kuchenkę sobie kupił .Czy z lokacji wywalą , czy z roboty zwolnią? A ten ROLNIK to może jakiś pociotek Haus -meistrów że mu kipiszu w pokoju nie robią ? Jaki jest numer pokoju tego ROLNIKA ? Bo to Veenendaal ? Trzeba go zgłosić , mi nie pozwolili a on tyle trzyma ?

Stop wege
@Rolnik odpisz ?

Powiem ci jak to jest bo obserwowałem wiele takich sytuacji jak mieszkałem wiele lat na klasztorze w Tilburgu - inna lokacja ale schemat zawsze ten sam : jest jakiś cwaniaczek który podlizuje się do hausmajstrow wiec może więcej : ma lodówkę na pokoju i dostaje jedynkę o która inni pracujący wiele lat muszą się prosić.Tak to wyglada - zawsze ulomy i (usunięte przez administratora) fałszywe maja lżej niż normalni ludzie...To samo jest w pracy - ty zasuwasz i robisz normę uczciwie a jakiś lizus lekko sobie pracuje na wózku widłowym lub ładowaniu tirów...Ich podstawa to wazelina,fałszywy uśmiech na ryju i przytakiwanie przełożonym oraz brak kręgosłupy moralnego oraz własnego zdania - tak coś osiągniesz w tym chorym kraju ale czy warto ?!

Jarekgaz
@Rolnik odpisz ?

A ja w pokoju to mam 2 butle gazowe 11kg kazda z polski sobie przywiozlem i wezykiem do 2 palinkow podlaczylem. Z wymiana tutaj nie ma problemu caly czas sa pelne :) Oby szczelne byly raz widzialem blok po jednej takiej to masakra. Trzeba sobie radzic! Zostaw rolnika w spokoju.

Tylko Rolnik i Rolnik a co mnie obchodzi jakiś pół-główek jak to piszecie w czapce lodziarza . Jak to jest z tymi produktami uszkodzonymi ? Czy naprawdę trzeba się po ki-blach chować aby to jeść czy można legalnie w pracy jeść ? Kiedyś pracowałem na spożywce w innej agencji i jak wywalali do kontenerów produkty uszkodzone to koordynator krzykną ..." można żreć !!!!" to się rzucili do koszów, nurkowali w kontenerach jak profesjonaliści i surowe mięso jedli , kurczaki , nawet surowe mielone mięso . W koszu nurkowali aby coś zjeść . Kolega to ze 2 kilo surowego mięsa mielonego zjadł i 4 papryki ,ledwo z kosza wylazł , tak się najadł . Póżniej całą noc na lokacji wymiotował tym mięsem surowym. Nie mogłem spać jak kot wymiotował . Darmowe to i z kosza jadł a później wymioty i delirka bo jeszcze chlał dodatkowo.

ROGACZ do ROLNIKA

Chyba to prawda co piszą , że ten Rolnik musi mieć w pokoju sprzęty AGD bo nigdy nie widziałem go aby na dole coś gotował . Matołek powinien wylecieć z lokacji jeżeli trzyma takie sprzęty w pokoju . Czajnik to tak ale .......... kuchenkę i piekarnik . Przecież on powinien dyscyplinarnie z pracy i lokacji wylecieć . To ten Rolnik co w czapce LODZIARZA chodzi i tylko tym wózkiem jeździ i palety czochra bo nie robi normy ?

Legia

Rolnik ty psychiku . Może i ja palę ale nie na lokacji a ty nie płacisz za prąd a piekarników i kuchenek nakupiłeś . Nie chce się leniu zejść na dół i gotować tak jak każdy , musisz firmę oszukiwać . Już i tak zostałeś zgłoszony , albo cię wyrzucą z lokacji za te kuchenki w pokoju , lodówki i piekarniki albo Hausmajstrowie polecą z pracy za nie sprawdzanie pokoi na lokacjach . Pilnuj siebie alkoholiku , do pracy pijany łazisz .

@Legia

Nie jaraj grzeszniku bo marycha powoduje bezplodnosc i choroby psychiczne...Wypalisz sie i padniesz przedwczesnie...Naprawde nikt Cie nie kocha i nikomu nie zalezy na tobie ze zabijasz sie tym jakze zgubnym nalogiem markotycznym? Bede sie modlil za ciebie zebys wyszedl z narkomani...Niechaj Bog ma Cie w swej opiece...

Rolniku

Ja też zgłosiłem tego Rolnika do Opola do e&a .Ma może ktoś numer gdzie jeszcze mogę tego fagasa zgłosić? Ja rozumiem , że czajnik można trzymać ale wszystkie sprzęty AGD ? Pod jakim numerem ten Rolnik mieszka ? Nalot zrobią haus majstrowie i przez okno ten piekarnik , kuchenkę , mikrofalę , lodówkę będzie wyrzucał lub do kosza wyniesie. Fagas jeden naśmiewa się z ludzi uczciwie robiących jedzenie na dole . To ten Rolnik co do niczego się nie nadaje i tylko palety wozi ? Czy to ktoś inny ? I on dostał fazę B ? Za co za wożenie palet ? Zwolnić z pracy i wyrzucić z lokacji za łamanie regulaminu . Piekarniczek lodóweczkę to on se może trzymać na prywacie a nie na pokoju .

@Rolniku

Pamietaj grzeszniku ze Bog zabrania kablowania wiec dzis niedziela idz do kosciola i pros Boga o przebaczenia a byc moze grzechy beda Ci darowane...

Rolnik

Możecie mi naskoczyć ha ha ha ha . Dostałem fazę B więc nikt mnie nie zwolni a na lokacji będę trzymał co tylko będę chciał . Ma się układy z Hausami to i się trzyma tak jak pisałem lodówkę , piekarnik , kuchenkę nawet telewizor i czajnik ha ha ha ha ha , A wy dziady będziecie dalej z garami windą jeździć ha ha ha ha . Jeszcze sobie z pracy mięsa nabiorę i za darmo będę jadł he he he . A niech Legia lepiej patrzy na siebie (usunięte przez administratora). Jego powinni zwolnić bo całe życie zjarany łazi czy to w pracy czy na lokacjii . To Ciebie Legia zwolnią a nie mnie .

Rolex
@Rolnik

Wiecie jaka jest różnica między Juventusem a Legia? Juventus to stara dama, a Legia...

Legiaaaaa
@Rolex

A legia mistrzem polski haha. Co do tego cwaniaczka rolnika juz zglosilem do opola i hoofdkwartier sie dowie rafael z volvo juz twoje sprzety agd namierza. Buziol buszka pa

Pamela pokój nr 7 ede

Część , jakbyście byli zainteresowani kupnem MDMA ,marihuany, amfetaminy w dobrej cenie to zapraszam do mnie na ede ,pytajcie o pamelke, piąteczka ???? jakby trzeba było to hejna dowiezie więcej w cenach hurtowych

Breslau
@Pamela pokój nr 7 ede

Podpadła ci czymś ze za nią się podajesz? Łatwo zauważyć ze podawanie się za kogoś innego to tu coś częstego...

VenendalBmwLobuz
@Pamela pokój nr 7 ede

Pamelko piąteczka ,a nie szukasz mena? Zatroszczył bym się o biznes od tej męskiej strony. Kumasz mam nosa i rękę do tych tematów. Łobuz kocha najbardziej będziesz zadowolona. Będziemy się wozić moim gangsta BMW gruzem na rope będziesz kimś mała przy mnie!

Breslau
@Breslau

Sory Sam nie wiem co pisze za duzo ziolka spalilem na lokacji ful wypas wpadne po towar jak cos zabraknie dziena piąteczka

Ległaaa

TAK JEST. WŁAŚNIE WRÓCIŁEM Z NOCNEJ ZMIANY . 4 BROWARY WESZŁY PIĘKNIE W DRODZE DO PRACY. W PRACY 2 WYCHLAŁEM BO TYLKO TYLE POD KURTKĄ MIAŁEM. JAK WRACALIŚMY TO W AUCIE KOLEJNE 2 MIAŁEM I WYPIŁEM. JEŚLI CHODZI O MARYŚKĘ TO W PRACY NIE PALĘ BO ŚMIERDZI A NA LOKACJI JAK NAJBARDZIEJ

Do Rolnika

To tylko i wyłącznie wina hausmeistrów , że nie sprawdzają kto i co trzyma w pokoju . To prawda taki Rolnik chwali się , że ma lodówkę , kuchenkę do gotowania , piekarnik i Bóg wie jakie jeszcze elektryki . Jeszcze naśmiewa się , że inni z garami windą jeżdżą . Gdzie można to zgłosić , że taki Rolnik trzyma w pokoju tyle elektryków. Ja płacę 100 euro tygodniowo to nich taki Rolnik płaci 200 euro skoro ma lodówkę i piekarnik , może i pralkę. Hausmeistrowie do zwolnienia powinni być za brak kontroli pokojów czy cel bo to małe.

B............

Do Rolnika - masz w pokoju piekarnik lodówkę, kuchenkę i czajnik. Dzisiaj zgłaszam do e&a w Tilburg i do Gliwic. Dlaczego płacę 100 euro tygodniowo a jakiś Rolnik ma maszynkę do gotowania, piekarnik i lodówkę i też płaci 100 euro. Jeszcze się naśmiewa że z garami chodzą. Przez ciebie hausmaistrowie będą mieć ciepło a napewno nie będziesz gotował w pokoju i tyle samo płacił. Lokacja Veenendaal jak rozumiem. ll

@B............

Masz racje wiesniak sie smieje z tych co chodza z garami a sam zeruje na prondzie - jak tak mozna? Czajnik na pokoju jeszcze sie rozumie ale pco rezszata?! nabijajo prond a potem oplaty za kojo mogo wszystgkim podnieszc...

Pajac

Jak to ???????? Na kwarantannie nie siedzę sam w pokoju ???? Tylko z jakimś matołkiem i on może mnie zarazić a ja jego ? To ta e&a to jakaś ściema .

Piatki
@Pajac

Panicz sie znalazl! Ale juz marsz do pokoju 2x2 chuchac na kolege a on na ciebie. Jutro musicie wstac by zbierac zamowienia.

Niewiem

Hej, chciałbym się dowiedzieć jak to jest z testami i kwarantanna. Trzeba ja odsiedzieć te 5/6 dni nawet jak się ma test czy jak? Co do rodzaju umowy to jaka to jest umowa, zlecenie czy na określony czas zawsze, bo nie wiem czy mógłbym ew zrezygnować po jakimś czasie? Pozdrawiam

jawiem
@Niewiem

od razu dostajesz fast kontrakt pozdrawiam. 1 dzien na xpo/ah i jestes staly pracownik

Norman
@Niewiem

(usunięte przez administratora). Mieszkasz nawet na kwarantannie z drugą osobą , która może Cię zarazić covid - 19 bo do pracy chodzi. Jak trafisz na lokację veenendaal to tylko pakować walizki i uciekać. Pokoje 2 metry na 3 metry .(usunięte przez administratora)Praca nie ciekawa w zimnej hali temperatura ok 2 stopni na plusie. Nacisk na normę non stop . Żadnym stałym pracownikiem nie będziesz (usunięte przez administratora)Wypłaty to wołają o pomstę do nieba . dadzą Ci 5 ranek i zarobisz za 5 dni 260 euro. Masakra . W 3 agencjach pracowałem , obecnie pracuję w bardzo dobrej , nie będę reklamował ale zarobki w granicach 390- 470 euro tygodniowo . Praca w ciepłej hali i za 5 dni wyciągniesz tyle co napisałem .(usunięte przez administratora) Ale nic nie odradzam i do niczego nie zachęcam . Poczytaj opinie , popatrz na necie , a znajdziesz coś fajnego z dobrą kasą dobrymi lokacjami .

@Norman

Bardziej interesuje mnie praca w północnej czesci Holandii i to nie jakaś chłodnia tylko magazyn odzieżowy bądź pakowanie sadzonek

@Norman

Jaki rodzaj umowy się podpisuje ?

Norman
@Niewiem

Faza C na czas nieokreslony. Mozesz isc 1 dzien do pracy a potem choruj sobie 2 lata przez ten czas musza ci placic pensje haha!

ANGEL

Mam pytanie co do pracy w AH Online Oosterhout. Jak z godzinami ile faktycznie można zarobic? Jak z normami? Proszę o normalne odpowiedzi.

Rolnik
@ANGEL

Przez E&a nie radzę . Trafisz na veenendaal to klapa . Ja mam w pokoju kuchenkę ,piekarnik , czajnik i lodówkę . Nikt tego nie sprawdza bo hausmajstrowie mają wyje....... (usunięte przez administratora)

Bitkojn
@Rolnik

kup sobie koparki kryptowalut i jak będziesz wychodzić do pracki na xpo niech ciągnie oj ciągnie ha ha cały czas non stop. Ludzie do Chin firmy przenoszą żeby za prąd nie płacić a ty w nl masz go za darmo ha ha ha

NORMAN

Człowiek chce się dowiedzieć ile zarabiają koordynatorzy , Ile godzin się pracuje , czy koordynatorzy palą zioło , ilu koordynatorów agencja wyrzuciła z pracy i za co ? Czy koordynatorkę da się wyrwać . Czy koordynatorki w zielonych kurtkach to jakieś zgrabne dziewczyny czy lo-chy z nadwagą ponad 50 kilo ? Czy na lokacjach koordynatorzy piją alkohol czy są abstynentami ? Człowiek pyta o poważne sprawy , a tu jeden pisze "WÓDKO POZWÓL ŻYĆ " i opowiada o swoich pijackich wyczynach a jakiś inny goguś podpisuje się " LEGIA I PISZE ILE ON ZIOŁA NIE JARA I ŻE LEGIA BĘDZIE MISTRZEM POLSKI " Czy tam pracują sami alkoholicy i ćpuny ? Jeszcze inny opowiada jak to " BIERZE SOBIE JEDZENIE Z MAGAZYNU I JE NA SEDESIE WYPRÓŻNIAJĄC SIĘ " Czy śmiać się czy płakać już sam nie wiem . Raczej chyba złożę aplikację do ADECOO lub do OTTO . Bo tu widzę sami psychiczni . Jeszcze inny pisze , ZE "JEDEN DRUGIEMU CHCIAŁ DŁOŃ W MASZYNCE DO MIĘSA ZMIELIĆ NA KOTLETY "

Świt dobra rada
@NORMAN

Witaj w Holandii takie życie jak piszą a koordynatorki nie poderwiesz licząc na lżejsza prace bo tu norma jest Bogiem a ludzie jaraja i piją żeby ja wyrobić....

Zimno mi
@NORMAN

W kazdej pracy sa minusy i plusy orderpick na spozywce charakteryzuje sie ze jemy produkty dla nas normalnie nie dostepne (za biedni jestesmy by kupic w sklepie) w roznych miejscach takze na sedesach. Pomysl ile to razy jola z chlodni zglaszala ze musi do toalety podczas zmiany pilnie sie udac. Ile to ona juz tych kielbas i bekonow opedzlowala. Nie trzeba sie zywic zakupami! Legia to on tam na vene jest ma zycie jak w madrycie. Picie to sprawa indywidualna+ puszki pod siedzeniami a mielą na kotlety tylko dobre mordeczki. Musisz sie z tym liczyc bo niewiadomo kogo spotkasz w pokoju. Chcesz przyjedz z dziewczyna lub chlopakiem dostaniecie pokoj tylko dla siebie. Sa otwarci na roznosci wystarczy informacja ze jestescie *przyjaciolmi* ktorzy razem wyjechali. Co robicie w pokoju wasza sprawa i tak nie jestescie zameldowani HE HE

Legła
@Zimno mi

(usunięte przez administratora) Legia nawet grama nie wypalił i w nosa też nie walił . Legia nie pali wcale zioła . Bo wszyscy z Legi to sportowcy i piłkarze. Legia nie będzie mistrzem polski a będzie mistrzem Ligi Mistrzów.

Legiaaaaa
@Legła

Tak to prawda legia

Wojtek
@Legła

Haha ta jasne, to ,że pali zioło to wszyscy nawet Hausmajstrowie wiedzą ... pamiętam go, choć nie wiem czy to dobrze akurat...

Janusz Świt
@Wojtek

Przez te jaranie tu podaje się za innych? Najpierw zioło potem Mefedron później pod most - zawsze taki sam scenariusz dla uzależnionych

Legiaaaaaa
@Janusz Świt

Legia mistrzem polski lepsza niż ajax Ha HA A po meczu pifko z Polaka i Lolek hehe 10 euro godzina to jest życie nie to co w tej szarej bolsce

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 798.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 410, z czego 145 to opinie pozytywne, 134 to opinie negatywne, a 131 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A