Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

Śweet

Witam rolnik wylecial z lokejszyn? Pozdrawiam Ja nu sz ek

Mania

Szukamy pracy 20/21 lat 3 dziewczyny 1 chlopaka ktos cos poleci ?

Sagan
@Mania

Dla 3 dziewczyn tak, możecie jechać a my chętnie was wydupcymy ale nie jesteśmy homo więc chlopak niech nie jedzie

Mania
@Sagan

Okej suuuper!!! Jakis kontakt zostaw do sb :3

Świt bi
@Sagan

Co ci nie pasuje w chłopakach ? Pozdro Janusz

Legia

To prawda Rolnik gotuje w pokoju, ma też piekarnik i na prądzie przycina. A ja wcale przed pracą nie palę. Palę jak mam wolne. I na lokacji nie palę a rolnik w kiblu papierosy pali. Rolnika powinni zwolnić, Norman dobrze napisał. Norman jesteś spoko. Ja Cię lubię a Rolnika trzeba zwolnić.

TadekRedzyk
@Legia

Plusem na Vendelier jest pralnia przynajmniej można sobie wyprać wszystko co się chce za darmo w cenie opłaty tygodniowej , ja piorę swoje slipy , skarpety codziennie a inne rzeczy co 2 dni , nawet buty raz w miesiącu , z Polski też przywiozłem 2 płaszcze mojej małżonki do wyprania pojadę na urlop za miesiąc to przywiozę z powrotem a w Polsce to woda je droga i takie nastawianie pralki w doma to kosztuje a tak to jest duży plus i do tego wszystkiego są też suszarki do prania za domu suszarki to ja np. nie mam

Wiesniak
@TadekRedzyk

Ja juz skonczylem prace przez eena ale do hotelu przyjezdzam by przeprac ciuchy w darmowej pralce. Az z brabancji jade z autem napakowanym po dach moimi dresami i czapkami lodziarza slipami itp. Za darmo i nie musze miec pralki w domu. Mowie po polsku i wygladam jak typowy seba to drzwi przeciez tam sa nie kluczone HE HE he glowka pracuje a przy okazji sobie jakies swieze poleczki nowe w nl poobracam lub jakis ziomus mnie przenocuje ha ha he i sie napije! Za DARMO. Piwko z boni najlepsze najtansze i ten moj zardzewialy fordzik na pl blachach bez podatku mniam

Witam! Lokacja >> Alphenseweg 4, Riel. Jak tam wygląda zakwaterowanie? Dom 7 osób czy pokoje dwójki? Jedynki? Pozdrawiam.

Jonny
@Zainteresowany

Pokoje są dwu osobowe. Ale są ok. Warunki dobre i spoko koordynatorka

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

Lucy

Mam pytanie czy ktoś pracuje w AH onile w Eindhoven? Jakie wynagrodzenie? Czy godziny są pewne? Jak z normami? I jakie lokacje?

Legia

Rolnik ile dałeś za piekarnik a ile za kuchenkę ? Już jesteś zwolniony i fazę B h.... strzeli bo cię wywalą z lokacji i z roboty . Lepiej ciężarnej baby pilnuj a nie obracasz kobiety na lokacji.

Górnik

już nie powiem brzydko, że ży...ać się chce za przeproszeniem od tych opowieści o rolniku i jego sprzętach i co Was tak to obchodzi, jeżeli mieszka z kimś w tej więziennej celi na Veenendaalu i ta druga osoba akceptuje jego klamoty to co komu do tego, prąd w Niderlandach maja prawie za darmo, to Wy też sobie kupcie sprzętów ile wlezie [ pytanie czy się zmieści do tej kliteczki ] , tak w ogóle to dziecinada i widać, ze brak wiedzy z Waszej strony na wszystko, przecież to Wy jesteście parobkami agencji która na Was zarabia m.in. dostają dofinansowania do każdej osoby zamieszkałej na firmowej lokacji z racji tego , że za Was wszystko załatwiają bo nie znacie języka by sobie we własnym zakresie załatwić więc te pobierane około 100 Euro tygodniowo za lokacje to im się zwraca z nawiązką ale za to nie znając języka macie wszystko załatwione nic tylko chodzić do pracy i zarabiać Euro [ Wilk zadowolony i owca syta ] , w PL mniej się zarabia ale też niekoniecznie zależy kto jak jest operatywny ale za to mieszka w ludzkich warunkach, bo raczej warunkami takimi , że trzeba z garami jak nie powiem kto gonić aby coś ugotować, polować na publiczna pralkę , mieszkać na 5m kwadratowych, robić zakupy najtańsze w Aldi, Boni, użerać się z różnymi ludźmi i dostosowywać do zasad czyiś to nie ma się czym chwalić ani tym bardziej zaden to sukces życiowy...

Mariusz
@Górnik

A ja musze lubieć inhalowac pryki mojego wspolosadzonego choc go nie znam. Nic nie zrobie. Dali nas do pokoju 20 latka z 51 letnim gburem i typ sie na mnie patrzy dziwnie spod lba na wejsciu pyta "skont?!" a ja mu grzecznie w jego jezyku skontowni. Siedzi cale dnie w pokoju na lozku od strony okna i filuje co ja robie. Raz sie budze w nocy a ten dalej mnie obserwuje. Jak tu zyc no nie znam jezyka to place. Na kilka miesiecy tu przyjechalem jako gastarbeider to wytrzymam.

Świt bi
@Mariusz

Jak jesteś ładnym 20 latkiem to się nie dziw ze się tobie przygląda ;-) Jo w jego wieku i tez lubię takich młodych.Buźka i pozdro Januszek

Ewcia

A ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Pracuję z mężem w Xpo Nieuwegein. Mieszkamy na lokacji Veenendaal. Praca lekka mąż zawsze przed pracą wypija 4 piwa bo w pracy nie sprawdzają z alkomatem więc mąż pije. Pokoje trochę małe ale nie jest źle Kasa też jest super za 5 ranek zarobiłam 260 euro. Stać nas na wszystko. Mąż codziennie wypija 10 piw bo nas stać to pije.

Norman

Rolnik już ją cię urządzę będziesz płakał i sprzęty do kosza wynosił. Lodówkę, piekarnik i kuchenkę do gotowania. Ja na dole w kuchni gotuję to i ty będziesz. A papierosów też w łazience nie będziesz palił.

Rolnik

Możecie mnie cmoknąć już wam to pisałem. Nikt mnie nie zwolni bo mam fazę B. Na pół roku umowę podpisałem. Będę trzymał w pokoju co tylko będę chciał. Pijany do pracy chodzę i nikt mnie nie sprawdzi alkomatem. Piwo przed pracą piję i co dalej pracuję. Nikt mnie nie zwolni. A piekarnik i kuchenkę mam a wy jak dziady jakieś na dół do kuchni z garnkami i patelniami chodzicie w reklamówkach nosicie żarcie i garnki.

@Rolnik

Wiesz ze po tej chwilowej fazie b nie ma cię? Potem już nie wrócisz do firmy ever...Januszek

Jullietta

Do roboty lenie , pikować a nie tu wypisywać . Do roboty bo skończycie jak Ruski teraz ja tu rządzę od 8 lutego jestem panią życia i śmierci . Od Normana proszę się odwalić a ten Rolnik już długo nie popracuje bo jak go nakryją Huisy z tymi sprzętami to będzie miał godzinę na spakowanie i opuszczenie lokacji . Nawet faza B mu nie pomorze . Mi nie dali fazy B za pierwszym razem musiałam czekać i od nowa zaczynać . Rolnik już długo tu nie popracuje jak mu dam lodówkę , piekarnik , kuchenkę do gotowania poleci z roboty jak zmyty . A od Normana proszę się odwalić , prawdę napisał .

Rafaello
@Jullietta

Norman poleci z roboty ja o to już zadbam. Nie będzie bajkopisarzył na forach a w pracy udawał ze wszystko ok i hello mówił

Norman
@Rafaello

Rolnik już z pracy leci . Koniec czerpania prądu za darmo na piekarniczek , kuchenkę , lodówkę ,czajnik .Faza B mu nie pomoże .Rolnik do pracy pijany chodzi bo Basi nie ma i dziewczyny obraca . A Legia też poleci bo jara przed samą pracą . Już ja z wami porządek zrobię . Rolnik zdejmij tą czapeczkę lodziarza .

Waldek

Witam, pierwszy raz pojechałem przez agencje, mieszkałem w Rotterdam, praca była, godziny były, złamałem rękę i płacili.. Moja współpraca zakończyła się z mojej strony, na plus ! Drugi raz, zalegalizowałem swój pobyt w Holandii, podatki mieszkanie itd, pojechałem do biura eena w miejscowosci Nistelrode, holenderski rekruter skierował mnie do pracy w Oss, produkcja plastikowych pudełek, pracowały tam "POLECZKI" 8 sztuk... Same robiły pogaduchy a tobie każą latać i zbierać pudełka, a przez 8 godzin się chodzi bez ustanku nie wliczając pauz. Zobaczyły, że nie pracuje na nie, że się szanuje, to zrobiły mi taką wypiskę, że całe biuro ENA mnie zablokowało i nie mogę podjąc u nich pracy w innej firmie. Wszystko zależy gdzie traficie, kwestia szczęścia.

Hen daleko
@Waldek

Nie wiem czego szukales w polskiej agencji po zameldowaniu. Zrob papier na wozki za 200 euro i znajdz ewentualnie prace przez biuro nl. Spotkales sie z 8 madkami i pannami spod remizy ktore tipsami trzymaja sie swojego pana zycia i smierci. Poczuly sie zagrozone plotki ploteczki niedobicie bolca i masz efekt. W tym kraju donoszenie jest uwazane za cos dobrego (nazywaja to lojalnosc wobec firmy) Nie ufaj sprzedanym juz dawno za euro grosze rodakom. Unikaj, stroń, udawaj glupszego niz jestes w kontaktach z nimi.

Basia

Odczepcie się od Rolnika, wielu w pokojach ma kuchenki i gotuje jak zwolnić to Huismaistrow bo nie kontrolują tego. A jak go zwolnicie to jeszcze lepiej będzie przy mnie. A kasę mamy bo zarobił i zaoszczędzil.

Rolnik

Możesz mnie Julietta cmoknąć. Dostałem fazę B i na pół roku umowę . Jeszcze ty z koordynatorki polecisz prędzej niż ja . Nie dostałaś fazy B za pierwszym razem bo słaba byłaś . Trzeba było 6 miesięcy czekać he he . A mnie nik nie zwolni za żadne sprzęty . Dalej będę w pokoju gotował i mam też piekarnik i lodówkę i czajnik elektryczny . Ciągnę prąd jak się patrzy na wasz koszt . Ja korzystam ze wszystkich sprzętów a w z garami na dół windą jeździcie a płacimy tyle samo za pokój hi hi hi . Możecie mnie cmoknąć.

Rolnik

Większy pokój się ma to i się wstawia i lodóweczkę, piekarniczek i kuchenkę do gotowania. Mam większy pokój niż wy ha ha ha ha a wy w klitkach się ciśniecie he he he i z garami na dół latacie do kuchni gotować. A ja mam duży pokój to i mam sprzęty do gotowania w pokoju i nie latam z garami jak wy na dół do kuchni ha ha ha ha ha. Jak jakieś dzia-dy latacie z tymi garami w torbach ha ha ha. A możecie mi naskoczyc będę gotował w pokoju i nikt mnie nie zwolni bo mam fazę B. Niedawno dostałem.

Hanys

Hahaha Zbychu chyba kojarzę z tego całego Veenendaal krążyły tylko legendy o nim , Legię też pamiętam taki chojrak co nie wiedział do kogo i co mówi a ciekawe co łon by w Polshy robił... , warunki mieszkalne szkoda gadać gdyby te pokoje faktycznie były 1-osobowe to spoko ale tak to nie spoko

@Rolnik

Nie jaraj się tak ta faza B bo ona nic nie znaczy tyle znaczy co faza A a fazy C czyli na stałe i tak nie dostaniesz....Wkrótce robotę stracisz i te wszystkie lodówki i pralki na bank zostawisz komuś innemu za darmo jak będziesz wracał do Polszy...

Ewelina

Polecam prace w XPO N, jestem mega zaskoczona pomimo komentarzy które się tu pojawiają. Godzin dużo, pokoje spoko, my mieszkamy na Veenedaal i jest naprawdę ok, blisko do sklepu, jest miejsce na auto, łazienka w pokoju. W biurze są spoko koordynatorzy. W ostatnim tygodniu moja tygodniówka to 360 euro. Polecę Cie do pracy a dostane 100 euro bonusu. Zaint? priv.

Haaa
@Ewelina

Blisko do sklepu ? To jakiś żart? Te 100 euro młoda to po 8 godzinach w pracy masz i nie musisz się poniżać robiąc za rekrutera. Idź do biura i zapytaj lepiej o meldunek a nie jakiś bonus dla bezdomnych.

Ewelina
@Haaa

Nie musze się wysilać i mam 100 euro a Ty musisz chodzić 8h i dopiero to dostaniesz ???????????? Jak polece 3 ooby to Tydzień moge nie pracować a Ty będziesz przemierzać kilometry zbierając zamówienia. Każdy niech sobie robi jak chce. Każdy jest kowalem własnego losu

WAMPIR
@Ewelina

Ja polecę 100 osób i 10.000 euro dostanę i nie będę przez rok pracował . Całą moją wieś polecę do pracy i jeszcze pół drugiej wsi .Napisz no ile to jest do sklepu z lokacji Veenendaal ? To znaczy , że nie chce ci się pracować leniu tylko ludzi polecać , oszukiwać i na minę wprowadzać . Polecisz ludzi , ludzie przyjadą , grosze zarobią to cię zlinczują za polecanie byle jakiej pracy .

Japanstyle

Super lokacja venendaal na moim kanale japonczykyt pokazuje realia życia w wielkim pokoju i super zarobki na xpo. Robię tripy do aldi i jumbo. Chodzę z kamerka i gadam sam do siebie po hotelu a mieszkam z różową koło 103

Ciekawy
@Japanstyle

Super teraz każdy bedzie wiedział jakie są warunki

Cyz
@Japanstyle

Nakręć rolnika i jego sprzęty co ma w pokoju

ROLNIK jaki pokój ?

Co tam się w E&A na lokacjach i w pracy dzieje ? Piją na lokacjach , palą w pokojach zioło i papierosy i jeszcze się tym chwalą he he . Przed pracą jak i w pracy piszą , że pić można jarać ziółko też co to się dzieje ? Jeszcze "SPOCONY ZBIGNIEW " się odzywa i na pokoje zaprasza he he he . Piekarniki trzymają , kuchenki do gotowania , lodówki , frytkownice , tostery ........ firma wcale nie sprawdza co jest w pokojach ? Przecież takie sprzęty są zakazane !!!!!!!! A ten ROLNIK to kto to jest ....... jakiś menager w E&A , że się chwali , że mu nic nie zrobią nie zwolnią bo fazę "B" dostał niedawno . Chwali się , że może w pokoju trzymać co tylko chce ze sprzętów ? Napiszę Ci ROLNIKU , że nie tacy wylatywali z pracy lub lokacji mając nawet fazę "B" . Duża wina też Huismaistrów , że pozwalają takiemu CZOPOWI tyle sprzętów trzymać , chyba , że nic nie wiedzą . Ale to też ich wina bo nie sprawdzają pokojów i ludzie gotują , pieką , piorą w pokojach a nawet papierosy i zioło palą .w łazienkach bo tam czujnika nie ma ?

Rolnik Lodówka Piekarnik
@ROLNIK jaki pokój ?

Kto to jest ten rolnik ? To ten co wygląda jak pajac w tej czapce lodziarza jak palety mpt-kiem wozi ? Czy to nie on ? To on tak sobie pokój umeblował w te sprzęty gospodarstwa domowego ? Piszecie , że lodówkę , piekarnik i kuchenkę do gotowania ma w pokoju ? To na lokacji Veenendaal ? Jeszcze dzisiaj to zgłoszę do firmy niech przeprowadzają inspekcję w pokojach i patrzą co kto nielegalnego ma w pokoju . Ja schodzę na dół robić posiłki to i wszyscy będą ,

Co z tym Rolnikiem ?

Gadacie jakieś głupoty o spoconych Zbigniewach , piciu alkoholu w pracy, o paleniu zioła przed pracą , Bi koleżankach a Rolnik dalej pozostaje na Vee.......... bezkarny . On jest naprawdę groźny . Ma te kuchenki do gotowania , piekarnik , lodówkę i diabli wiedzą co jeszcze . Będziecie płacić nie długo po 130 euro tygodniowo bo e&a podniesie czynsz bo za prąd będzie więcej płacić . W dużej firmie kasa zawsze musi się zgadzać nawet kosztem podwyżek . Tak , że podać numer pokoju tego Rolnika i innych co gotują w pokojach i firma ich zwolni . Rolnik chwalił się , że nic mu firma nie zrobi ....... zobaczymy Rolniku w czapce Lodziarza . Zobaczymy he he he he .

@Co z tym Rolnikiem ?

Co zrobisz jak typ ma układy w biurze i z hausami - tak to wyglada....Nie roz się widziało takie układy jak robiłem w Albercie w Tilburgu a mieszkaniem na klasztorze ...Jo stary chłop musiałem Hausow błagać o jedynkę a jakieś młode miotły palace zioło dzięki podlizywaniu zawsze miały jedyneczki... Nie ma sprawiedliwości na tym świecie żeby taki chłop jak ja 50 letni musiał mieszkać na pokojach dwuosobowych....Janusz

@Co z tym Rolnikiem ?

Przestaniesz mnie juz nekac??! Ogar czlowieku nikt mnie nie zwolni. Zjezdzaj dalej winda z garami. Solidarnosc niech kazdy 130 albo wiecej placi na miejsce jestem za. Dawno podwyzki nie bylo ty mozesz placic 200. Co nagotuje napieke i ludziom odplatnie baterie do rowerow naladuje to moje H A H A

Basia
@Co z tym Rolnikiem ?

Trzeba zobaczyć kto mieszka na Veenendaal i nie schodzi gotować na dół. Łatwo się dowiedzieć że mają sprzęty agd i gotują w pokojach. Co do Rolnika to trzeba zobaczyć z kim się kumpluje. A wszystkiego się dowiemy.

Basiak

Odczepcie się od Rolnika . Nie tylko on ma kuchenkę do gotowania . Wielu innych też gotuje w pokoju . Jak zwolnić z pracy to wszystkich co łamią regulamin i gotują w pokoju zamiast na dole a nie tylko Rolnika.

Hiena
@Basiak

A kto jeszcze gotuje lub piecze w pokojach ? Podajcie numery pokojów , zrobi się porządek i z nimi .

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 797.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 410, z czego 145 to opinie pozytywne, 134 to opinie negatywne, a 131 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A