Opinie o Bliska (PKN Orlen) w Płock

Marka ORLEN wyceniana jest na 4,4 mld zł. PKN ORLEN SA jest jedynym polskim przedsiębiorstwem notowanym na liście 500 największych firm świata magazynu "Fortune". Spółka zajmuje się przerobem ropy naftowej na benzyny bezołowiowe, olej napędowy, olej opałowy (główne produkty) oraz paliwo lotnicze, tworzywa sztuczne i wyroby petrochemiczne. Jest wielokrotnym liderem: przerobu ropy w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej, posiadającym rafinerie zlokalizowane w Polsce, Czechach i na Litwie; produkcji petrochemikaliów, które stanowią podstawowy surowiec dla licznej grupy firm chemicznych; rynku detalicznej sprzedaży paliw w Polsce, dzięki sieci ponad 1750 stacji paliwowych. ORLEN jest również właścicielem spółki wydobywczej w Kanadzie (Orlen Upstream Canada Ltd.) i jednym z kluczowych właścicieli koncesji na poszukiwanie gazu łupkowego w Polsce. Obecnie inwestując w energetykę buduje we Włocławku i Płocku elektrociepłownie parowo-gazowe.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKN Orlen w Płock

qwerty

Czy orientuje się ktoś jak jest w Orlen Ochrona w dziale fanansowym i kontrolingu?

Menadżer

Jeden i ten sam (usunięte przez administratora)człowiek wypisuje negatywne komentarze pod różnymi nickami na temat firmy. Nikt inny nie krytykuje bo ludzie chwalą sobie pracę w firmie. Zachęcamy Was do pracy i przejmowania stacji na które są tysiące chętnych.

Hahaha
@Menadżer

Chyba piszesz osobie . 1 propagandziarz vs około 50 aktywnych piszących prawdę . Twoje posty są co minutę odpowiedzią . Zajmij się świętami i idź z forum bo jesteś prosiakiem z koryta . Jak ci nie wstyd pisać bezczelne kłamstwa rzekomych wspaniałych warunków i atmosfery . Tfu ! Tysiące chętnych to te ciągłe ponowione ogłoszenia bo brakuje chetnych a jeszcze lotos rzucił stacje. Może to kandydaci widmo ? Albo iluzje jak kreskę wciągnięcie .

@Menadżer

Ma Pan rację. Prowadzenie stacji jest bardzo fajne i proste. Ja odpoczywam i relaksuję się tą pracą i jeszcze mi za to płacą. Nigdy nie zrezygnuję z prowadzenia stacji. Mogę się nawet przykuć łańcuchem szyją do dystrybutora.

@Już niedługo byly - już były

I pięknie probujesz się podszyć pod innych Nicki . Żenada . Jesteś widać człowiekiem o mega niskiej samoocenie i musisz się dowartościować bezczelnie kłamiąc ja forum i pisząc o warunkach których NIE MA gdzie udowadnia to setki postów i polubien a u ciebie 0. Buhahahaa

Pok stażowy
@Hahaha

Hahaha skąd wziąłeś tych 50? Panie psp pilnować proszę stacji, bo chyba za dużo masz pan czasu na głupoty. Jako pok zazdroszczę psp ich stanowiska, a oni jeszcze narzekają.

Haha
@Pok stażowy

Sam już nie wiesz jakie Nicki wymyślać Menager , dyrektor , prowadzący za chwilę pok a teraz pok stażowy gdzie taki nie istnieje. Daj sobie siana w pustą głowę i opuść to forum. Takie zło jak ty zawsze przegra , kłamstwo zawsze wychodzi na jaw Możesz sobie pisać i pisać a z takimi warunkami jak nie mieliście chętnych tak coraz bardziej będzie ich mniej bo inflacja coraz większą i nikt nie będzie pracować za ochłapy przy takich wymaganiach . To nie średniowiecze gdzie ludzie pracowali za dziesięcinę

@Menadżer

Chciałem przeprosić za to że podaje się za menadżera. Jestem zawistnym propagandzista , który utopi w łyżce wody swą nawet rodzinę za parę zł premii kwartalnej . Kocham propagandę ale wybaczcie mi lubię pisać kłamstwa o dobrych warunkach których niestety w tej firmie nie ma. Nie martwcie się nikt mnie nie lubi , nie mam kompetencji a tata załatwił mi tą pracę . PSP dla mnie to dno , pokazuje im resztki śniegu pod krawężnikiem bo nic więcej nie wiem z zarzadzania. Wcześniej myłem podłogi w Tesco. Ogladaliscie film polityka ? Tak to się tu odbywa . Dziękuję

@Menadżer

Kim Pan jest w Orlenie? Menadzerem stacji czy czego? Bo chyba nie widzi Pan kombinowania kierowników i jawne okradanie go. Za to byście się wzięli a nie wystawiacie raport z wizyty obniżony procentowo za plamę na podłodze. Tego byście przypilnowali. Z tego co słyszałam jedna z telewizji chętnie puściła by taki wywiad w Polskę o rzeczywistej pracy na stacji PKN ORLEN. Piciu na zmianach, spaniu na nich podczas gdy druga osoba jest sama na sklepie i go ogarnia. Co daliście pracownika stacji na święta? Jakie upominki dostali? Polska firma a lepsze paczki świąteczne dostaje się w supermarkecie. Wstyd. Nie szanujecie nas, robicie plany wyjęte czasami z (usunięte przez administratora) i nie do wyrobienia i liczycie na zysk. Pracownik stojąc na kasie już przez pierwsza godzinę nagada się mówiąc te wszystkie formułki, kiedy klient się spieszy, jest kolejka - nie raz pracownik został zwyzywamy od najgorszych przez klienta ze tylko paliwo chce i się spieszy. Wysłucha pretensji klientów ze z poziomu kasy on nie widzi gdzie stoi, nie wie co zatankował a czasami nawet! nie wie czym przyjechał. Pracownik najlepiej jakby był uważny i obserwował każdego klienta Od momentu rozpoczęcia pracy i obsłużeniem pierwszego klienta jest (usunięte przez administratora) po którym można jeździć. Zostanie (usunięte przez administratora) zaraz na dzień dobry. Gdy zaczyna swoją 12-nasto godzinną zmianę jest: sprzątaczką, kucharką, doradcą klienta, mechanikiem, kelnerem, GPS-em, obsługa taxi, pracownikiem zakładu z ludźmi specjalnej troski, ochroniarzem który czasami przypilnuje klientowi jakiejś rzeczy, fundacja charytatywna która dzień w dzień dokłada klientowi do paliwa. Nie szanuje nas ORLEN i nie szanują nas KLIENCI.

@Już niedługo byly - już były

Po bardzo długim czasie nadal nie ogarneles mojego Nicka mimo, że Ci już pisałem, że nie pracuje dla orlenu już półtora roku. Jeśli nie pracuje tam półtora roku to nie mogę być zadowolony z prowadzenia stacji. Tyle w temacie.

@Już niedługo byly - już były

Pracuje na stacji wiec wiem. Sama zostałam ograbiona z pieniędzy przez dwóch różnych prowadzących stacje. Dobrze ze miałam wszystko wyliczone i prowadzący musiał mi dopłacać to co mi się należy. Niestety jak nie przypilnujesz swoich pieniędzy to będą kombinować co zrobić żeby ci zabrać.

Agnieszka
@Anna

Wie Pani, że to są poważne oskarżenia? Ma Pani na to jakieś dowody? Ja się z taką sytuacją nigdy nie spotkałam.

@Agnieszka

Przecież widać że to znowu ten sam od propagandy tylko przegrywa to przeszedl na prowadzących hahaha. Każdy wie jak to wygląda naprawdę . Poza tym w takim przypadku jest coś takiego jak inspekcja pracy. Szkoda odpisywać .jest wigilia lepiej zająć się rodzina niż takimi odrzutkami społecznymi,którzy pojęcia nie mają w życiu nie mieli firmy a tworzą swoje chore niby przepisy a później płaczą .

Sarkazm to wyższa szkoła
@Psp

Lecz się na swoją chorą głowę. Wszędzie widzisz to samo i propagandę. Paranoik wymagający leczenia, który łyka wszystko z tego forum nie rozróżniając sarkazmu, ironii i bajtów.

@Agnieszka

Bezpodstawnie bym tego nie pisała. Połowa się nie spotkała i nie dowierza, połowa się spotkała i doskonale wie o czym pisze. Nie jest to stek bzdur, wylewanie swojej złości itd. Ale podzielenie się moimi doświadczeniami.

Agnieszka
@Anna

Nie neguję tego co Pani pisze, ale ja osobiście nie spotkałam się z taką sytuacją. Pracowałam jako zwykła pracownica, a prowadzący był naprawdę sprawiedliwy i w porządku w stosunku do załogi. Dlatego trochę mnie szokuje Pani opinia i tyle.

@Sarkazm to wyższa szkoła

Logicznie oceniając twój wpis to masz negatywne zdanie o PKN ORLEN a twoje wpisy są sarkazmem w stosunku do obecnej sytuacji na stacjach paliw PKN ORLEN?

Już niedługo byly - już były

Zgadzam się z Tobą jeśli chodzi o propagandowy charakter wpisów tego kolesia. Jeśli jego wpisy są w jakiś sposób zlecane lub rozliczane w strukturach orlenu to miło by było zobaczyć minę mocodawcy, który by przeczytał, że chwalace Orlen wpisu są ironią jego podwladnego. Mina, że cieszył się z wpisów a jego podwładny miał Z niego B e K e bezcenna. Wesołych świąt.

@Menadżer

Nie przesadzaj, może to nie jest najgorsza tyra na świecie ale z tym zachwalaniem to nie przesadzaj, chyba że mówisz o stanowiskach menagera i wyżej to może i tak. Służbowe auto, karta flotowa, możliwość wyładowania się na podwładnych to zaiste duży plus tej pracy , nie dziękuję nie skorzystam, ale skoro to taki miód to się przekwalifikujcie co będziecie jakimiś tam menagerami jak możecie być szefami, biznesmenami i dobrze żyć a na tej robocie czyli prowadzeniu stacji znacie sie w końcu najlepiej, dla was to pestka.

@Andrzej

Bardzo fajna praca. Jestem psp i wiem że to extra wyzwanie. Ja się dostałem. Na moje miejsce jest tysiące chętnych.

@Psp

Zgadzam się. Zaraz wstaję do pracy z dumą na jadąc na stację. Będę polewać ludziom bęzyne. Jestem szczęśliwy pracą

@Już niedługo byly - już były

Z każdym twoim postem potwierdzasz to co pisałem o zawartości twojej głowy. Sądzę, że działa u ciebie tylko mozdzek i masz tylko pamięć krotkotrwala, dlatego nie masz możliwości edukacyjnej. Bardzo przykro z powodu Twojego stanu. Wiem, że i tak o tym zapomnisz ale w niku "już były" nadal oznacza, że już nie pracuje na stacji z własnego wyboru. Pewnie i tak nie czaisz o co chodzi.

@Już niedługo byly - już były

Bo to zwykły propagandziarz (usunięte przez administratora)z (usunięte przez administratora). Nawet nie stać go na nick tylko podszywa się pod innych . W dodatku twierdzi że tu prawdę pisze jedna osoba. To jest ameba umysłowa o IQ mniejszym niż (usunięte przez administratora). W dodatku sam jeden pisze te bzdury o dobrych warunkach których nigdy nie było . Zapewne jest jednym z tych co jedyne co potrafią to stosować mobbing a że idą wybory to gatki się trzęsą i piszę te farmazony . Nie odposzczajcie mu. Pomagajcie , tlumcie propagandę i piszcie prawdę bo bliżej wyborów media zajrzą na to forum jak kiedyś gdzie było już info w wyborczej jak nas traktują

Starszy pracownik
@Menadżer

Tak zgadza się chętni się odziwo znajdują, przyznam tylko tacy co po pierwszej wypłacie odchodzą mało kto przepracowuje trzy miesiące. Wiecznie ludzie się zwalniają i przychodzą nowi . Taka fajna praca

Hej. Czy to prawda, że we Wrocławiu Orlen podniosl czynsz wynajmującym lokale o 500 % ? Czytałem to na jednej stronie i chciałbym wiedzieć czy to prawda.

@Anonim

Bzdury. Podnieśli nam pensje w regionie o około 40% coraz wiencej chętnych.

@Psp

(usunięte przez administratora) Podnieśli chyba prowadzącym o parę stów brutto a odbili w planach gdzie dołożyli aneksami 40, 50% więcej a są stacje co nawet 60%. Brak słów. Chamstwo w biały dzień tu niby dadzą a tam zabiorą. Brak kontroli nad tymi co tworzą plany. Jak firma ma mieć dobrą opinię jak na każdym kroku kombinacje od lat. Wstyd .

Już niedługo byly - już były

Jesteś niereformowalny jak orlen. Od wielu miesięcy piszesz zboczone i niskich lotów komentarze. Sadzę, że tylko ludzie o bardzo ograniczonych aspiracjach na etacie w państwowym molochu taki mają sposób na podlizanie się przełożonym. Jesteś nudny.

Były PSP

Jest elegansio. Dziś dostałem 13 pensje . Pracuje sobie spokojnie w budżecie od 7-15 . Urlop, opieka czy L4 nikogo nie dziwi . Dodatkowo co kwartał premia nie zależna od wyników czy planów. Dodatek do urlopu . Telefon milczy. Pensja ? Bez dodatków taka sama lub wieksza jak PSP zgodnie z zapisem umowy. ( stacja stacji nie równa ) Co istotne o czym nikt tu nie wspomina że po wielu latach na działalności kazdy PSP praktycznie nie będzie miał emerytury a ja TAK. Stwierdzam że PSP to jednak ludzie bez ambicji . Chyba że bycie PSP uważa się za sukces życiowy.

Kasjer

Jakieś 15 minut rozmowy i zaproszenie na dzień próbny

Nie pamiętam, ale ogólnie czym się zajmowałem wcześniej co robię teraz.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Zwykły operator dystrybutora

Dobrze płatna praca przy niewielkim wysiłku i obowiązkach. Polecam

Poksmen
@Zwykły operator dystrybutora

Jak zobaczyłem pensję to ukleknalem i pocałowałem buty prowadzącego. Bardzo wysoka minimalna.

Prowadzę stację

Moja koleżanka jak się dowiedziała, że jest etat na psp na stację w małej miejscowości to odrazu zrezygnowała z posady menadżerki w Londynie i przyjechała rywalizować o stację i prowadzącą.

@Prowadzę stację

Dokładnie. Jest ogromna konkurencja i trudno się dostać nawet na zwykłego pracownika.

@:

Znowu bzdury wypisujecie. Nowy rok nastał a wy starą propagandę rozsiewacie.

Kierowniczka
@:

Ja jak się dostałam na prowadzenie stacji to wyskoczyłam z radości z domu i na bosaka tańczyłam na śniegu.

Paulina
@:

Faktycznie tak ciężko? To ciekawa teraz jestem, czego wymagają rzeczywiście od kandydata. Jakieś testy robią na rekrutacji?

@Prowadzę stację

Ale bzdury. Nawet się nie chc tego czytać . Ponadto zbliżają się wybory i nagle moderator strony usuwa komentarze ludzi a zostawia propagandę ? Zniknęły komenatarze kilku osób. Niezle. Widać w naszym kraju już nie ma wolności słowa i prawdy tylko propaganda . Prawie jak w Rosji ?

Już niedługo były- już były

Mam nadzieję, że Orlen otworzy na Bałtyku rafinerie, chętnie zatrudnię się jako woźny. Będę zamykał i otwierał drzwi. Będę oddawał się (usunięte przez administratora)pilotowi śmigłowca, który będzie mi pokazywał agresywne morskie fale.

Już niedługo byly - już były
@Już niedługo były- już były

Napisz dla odmiany coś inteligentnego i zgodnego z prawdą.

Pytanie pracuję od nie dawna na orlenie i jak jest rozliczana Orlen paczka dla pracownika wiem ze jest 2,50zl od paczki wydanie i przyjęcie a rozliczenie co 3miechy i wychodzi po 200zł na głowę jak w 1dzień potrafi być od 50 do nawet 100 paczek czy ktoś może wie jak to jest rozliczane

Delon

Skąd chłopie wytrzasles takie kwoty ? Mogę cię pocieszyć że akurat Orlen paczka jest dla PSP. Natomiast kwoty które podałeś za odbiór i nadanie są z kosmosu. Jakby takie były to nikt by nie narzekał na Orlen paczkę hahaha.

@Delon
@Delon

Nie wiem dokładnie dla tego pytam wiem ze za przyjęcie paczki 1zł i za wydanie 1.50zł skoro jest to od paczki a dzień przychodzi po wyżej 50paczek to dziwnie jest to rozliczane i chciałem się do wiedzieć jak to liczą np. Ruchu za paczki do stają co miesiąc po 200zł a mają mniej paczek niż my dlatego dziwi mnie to że za 3miesiace dostaje się np.;220 zł??? Jak to możliwe chodzi mi o to jak to jest na liczne

Ciekawski George

Ile zarabiacie jako kasjerzy ? Powiat i zarobki ale bez ściemy ile na rękę

@Ciekawski George

Niby od stycznia podwyżki mają być ale tak to naj nisza krajowa plus premiera czyli premia z sprzedaży i paliwa dzielona na x osób plus pod jazd a więc szału nie ma chyba że jesteś uczniem to masz inna stawkę a z premią wiadom jak bywa ????????????

Poksmen
@@Pracownik

Od stycznia będzie wysoka minimalna i z tego się cieszę jako zwykły POK. Będziemy mieli tylko lepiej.

Prowadząca stację na szellu
@Poksmen

Zazdroszczę Wam. Mój znajomy który prowadził stację na lotosie powiedział że jest mu o wiele lepiej jak przejął go Orlen. Mam nadzieję, że szell tez zostanie przejęty.

@Prowadząca stację na szellu

Będzie tylko lepiej. Zarząd stara się aby stacje dobrze funkcjonowały. Dziękujemy panie prezesie za trud w budowie stacji oraz ich kapitału. VIVAT VIVAT PREZES ZARZĄD ORAZ CAŁY ORLEN. My prowadzący dziękujemy!!!

@Psp

Owocny rok i same sukcesy firmy, która jest dobrze zarządzana. Wspaniali ludzie tworzą nietylko dobrą atmosferę, ale logistykę dzięki której firma wrasta w rankingach gospodarności. Orlen to duma Polski.

@Menadżer

Ale farmazony . Z lotosu ludzie pouciekali bo mieli po 2 stacje i lepsze zarobki . Tu jak zobaczyli niskie zarobki i jedna stacje oraz widzi mi się firmy to podziękowali . Dobra atmosferę to rozumiem ten (usunięte przez administratora)? Pokazywanie pajęczyn , naklejek i okruszka na podłodze po kliencie który wyszedł minutę temu ? Czy ten mobbing niezgodny z regulaminem gdzie za dobry wynik 90% tajemniczego klienta trzeba pisać wyjaśnienie , plan poprawy i do kolejnego wyniki jak idiots wysyłać codziennie listę kos? Logistyka która spóźnia z dostawami ? Czy materiały marketingowe które przychodzą w cały świat ? A może ten brak szacunku do ludzi ? Czy chora atmosferę patrzenia w okno czy dziś ktoś nie przyjedzie wpisać papierka zamiast zająć się stacja ? Co za chora propaganda . Banda partyjnych nepotystow

Doświadczona Psp
@Menadżer

Szanowni państwo. Koledzy i koleżanki. Serce pęka mi z dumy i łzy lecą po policzkach ze wzruszenia czytając posty o sukcesie firmy. Jestem szczęśliwa, że stanowię cząstkę zespołu budującego potęgę Polski i Polaków.

PSP 10lat stażu
@Menadżer

Panie menadżerze. Dziękuję za te ciepłe słowa w imieniu swoim i wszystkich prowadzących za wsparcie jakie nam okazujecie. Jesteście dla nas aniołami i światłem drogowskazem w pracy.

@PSP 10lat stażu

Ja zawsze z utęsknieniem wyglądam przez okno oczekując na menadżera, który zawsze mi pomaga i wspiera.

Arek

Nie ma za paczkę 2.5 tylko coś koło 0.89 zl, są dwie stawki inną za wydanie i inna za przyjęcie

@arek
@Arek

Tylko pytam bo taką dostałem info ze 1zł za wysłanie a1, 50 za przyjęcie lub na odwrót dla tego pytam jak to jest rozliczone czy jak ma to sobie policzyć tylko o to mi chodzi bo skoro ktoś mówi mi że są takie kwoty a paczek jest dzień od 50 do 80 to dziwne ze co 3miesiace dostajemy po 200zl chciałabym się dowiedzieć jak są konkretne kwoty za paczki i jak tobie rozlicza a nie chcę się kłócić jako nowy pracownik z Kierownikiem ????????

@pracownik
@@arek

Po prostu chciałabym wiedzieć jak to się liczy

Tom

W Orlen paczka jest 25 zł od paczki. Tyle zarabiamy, że szef napisał rezygnacje z prowizji i premii. Żyjemy z samych paczek. Firma zaoszczędzone pieniądze wyda na pewno w dobrym celu

@Tom

Koszt nadania paczki z odbiorem na orlenie 9,90. Zysk stacji Orlenu 25 od jednej paczki? Ale bzdury wypisujesz z tymi 25pln i z resztą Twojego wpisu.

@

Za paczkę przyjętą od klienta 0,40 zł za paczkę wydana 1 zł brutto !!!!!!!

Psp22

Ale farmazony . Z lotosu ludzie pouciekali bo mieli po 2 stacje i lepsze zarobki . Tu jak zobaczyli niskie zarobki i jedna stacje oraz widzi mi się firmy to podziękowali . Dobra atmosferę to rozumiem ten mobbing ? Pokazywanie pajęczyn , naklejek i okruszka na podłodze po kliencie który wyszedł minutę temu ? Czy ten mobbing niezgodny z regulaminem gdzie za dobry wynik 90% tajemniczego klienta trzeba pisać wyjaśnienie , plan poprawy i do kolejnego wyniki jak idiots wysyłać codziennie listę kos? Logistyka która spóźnia z dostawami ? Czy materiały marketingowe które przychodzą w cały świat ? A może ten brak szacunku do ludzi ? Czy chora atmosferę patrzenia w okno czy dziś ktoś nie przyjedzie wpisać papierka zamiast zająć się stacja ? Co za chora propaganda . Banda partyjnych nepotystow. Nie wiem jak chorym trzeba być na umyśle żeby pisać takie bzdury . Wyjście jest jedno , wybory się zbliżają , gatki się trzęsą to trzeba siać propagandę gdzie się da . Spokojnie Polacy już tą metodę dobrze znają dzięki rządowi. I tak już nie wygracie bo ludzie nie mogą na was patrzeć. W normalnej firmie ludzie zostają . W tej uciekają. Gratulacje . Na waszym miejscu spuścić głowę i doić dalej do wyborów bo na was ratunku już nie ma . Wprowadziliście firmę w dno a zyski to tylko dzięki podcieranie szkłem pupci gdzie ludzie na stacjach i prowadzący robią za śmieszne pieniądze i ciągle są skazani na radzenie sobie samemu. To jest chore żeby kierownik Lidla czy biedronki miał znacznie więcej niż prowadzący stacje Orlen . Gdzie on ma umowę o pracę , 8 H pracy i wszystko gdzieś a prowadzący w Orlenie 24 h , ludzie grafiki zamowienia , BHP,lekarze , księgowi i wiele innych łącznie 59 stron a 4 umowy . To się nazywa wyzysk . Drodzy propagandziarze . Wesołych Świąt Grincze. Może kiedyś staniecie się ludźmi w innej firmie. A jak nie to baranka w ścianę może pomoze bo ludzie was nienawidzą i nie mogą patrzeć na was za to upokarzanie . Wyniki po 90% źle , chore wyjaśnienia na poziomie przedszkola. Cyrk na kółkach . I jak ktoś niedawno tu pisał (usunięte przez administratora) kiła mogiła . Robienie z ludzi niepełnosprawnych a to mu was za takich niestety mamy bo stałe ukazujecie brak kompetencji.

Brawo
@Psp22

Brawo , PSP dziękujemy że macie odwagę pisać prawdę i kontrować te kłamstwa rzekomych dobrych warunków

@Brawo

Święta prawda. Komuś się nudzi i pisze propagandy pseudo dobrych warunków

@Psp22

Radzę udać się do specjalisty od głowy, bo takich głupot dawno nie czytałem. Niestety niektórzy psp nie mają pojęcia o prowadzeniu stacji.

Psp22

I leczę się psychiatrycznie

Psp3
@Psp22

Bardzo dobrze . Jechać z nimi . Zachowują się jak prosię a nie ludzie . Pseudo menadżer który nic nie potrafi takie rzeczy tylko w Orlenie. Ręka myje rękę . A chwalenie samemu sobie patrząc po godzinach postów to pisze jedna osoba . Zapewne Ms. To jak liza własnych jaj

Qno
@Psp22

Dokładnie . Ja też dostałem wyjaśnienie plan poprawy i jakieś kosy na poziomie dzieci za 90% wyniku tajemniczego . Kpina . To domowe przedszkole a nie współpraca. Nawet regulaminów nie czytają bo ostatni punkt firmy badającej wyraźnie pisze że im tak nie wolno. Najwyzszy czas iść do konkurencji pracować spokojnie i zająć się biznesem prowadzeniem stacji a nie szukaniem okruszków i dziury w całym by kogoś upokorzyć stosując mobbing

@Psp22

Dobry wpis i tak jak jedna tu osoba napisała o tv . Jeśli masz namiar niech czytają . Prowadzącym brakuje na biuro rachunkowe na lekarzy na BHP na artykuły biurowe oraz dbanie o sezon letni i zimowy. Plany dostają nierealne przez co premie na małych stacjach potrafią być po 3-4 tys brutto do podziału na PSP i np na 9 osób z czego trzeba odliczyć podatki i koszt pracodawcy to jest chore . Później taki ktoś oczernia prowadzących bo Orlen działa w białych rękawiczkach. Menadżerowie mają tyle premii co cała stacja . Niech się pochwala rocznymi gdzie taka premia jest większa niż kasjer zarobił za cały rok . Sądząc po wpsiac boicie się bardzo i zaczynacie przechodzić z rzekomego chwalenia firmy na oczernianie prowadzących ? Co wam to da jak nasylacie kontrolę na kontroli i dobrze wiecie że tak nie jest. Róbcie tak dalej . Nikt nie będzie chciał tego prowadzić . Jak mówią w kabarecie kto pracował w Orlenie to się w cyrku nie śmieje . Zniszczycie każdego ....

Marzena
@Psp22

Zastanawiam się ile płacą za oczernianie firmy i menadżerów.

@Marzena

To wy piszecie bzdury wybielając się i chwalac firme. Wy możecie chwalić macie umowę o pracę , auto służbowe bez limitu paliwa, premie kwartalne , roczne , nagrody i ogromne zarobki a wasza praca na poziomie stacji kończy się ankieta sfa i niczym więcej. Prawdę nazywacie oczernianiem ? Wy dowodów nie macie żadnych a my mamy całą masę , wasze e-maile gdzie nie raz łamiecie regulaminy , wasze wiadomości na komunikatorach a kto będzie chciał to jeszcze nagra rozmowy. Świadków i dowodów jest masa. Robicie z siebie błaznów zaprzeczając zamiast poprawic atmosferę . Dobry wpis i tak jak jedna tu osoba napisała o tv . Jeśli masz namiar niech czytają . Prowadzącym brakuje na biuro rachunkowe na lekarzy na BHP na artykuły biurowe oraz dbanie o sezon letni i zimowy. Plany dostają nierealne przez co premie na małych stacjach potrafią być po 3-4 tys brutto do podziału na PSP i np na 9 osób z czego trzeba odliczyć podatki i koszt pracodawcy to jest chore . Później taki ktoś oczernia prowadzących bo Orlen działa w białych rękawiczkach. Menadżerowie mają tyle premii co cała stacja . Niech się pochwala rocznymi gdzie taka premia jest większa niż kasjer zarobił za cały rok . Sądząc po wpsiac boicie się bardzo i zaczynacie przechodzić z rzekomego chwalenia firmy na oczernianie prowadzących ? Co wam to da jak nasylacie kontrolę na kontroli i dobrze wiecie że tak nie jest. Róbcie tak dalej . Nikt nie będzie chciał tego prowadzić . Jak mówią w kabarecie kto pracował w Orlenie to się w cyrku nie śmieje . Zniszczycie każdego

Marzena
@Osoba prowadząca

ORLEN to przodującą firma na rynku i w statystykach stoi wysoko, więc jak może być tak źle skoro jest dobrze? Nie jestem pracownicą Orlenu tylko badaczką rynku.

Q
@Marzena

Jeśli naprawdę jesteś badaczka to zagleb się w forum , poczytaj i nawiąż kontakt z prowadzącymi stacje . Tu wszystko jest . Owszem przoduje , ma zyski . Tylko takim kosztem że prowadzący na głowie stacja bo wsyztskiegk brakuje , chętnych nie ma do pracy za te pieniądze i w końcu odpuszczają przy tym wszystkim przechodząc do innej firmy zarobki , oszczędności , atmosfera i karania notami, wyjaśnieniami za dobre wyniki czyli 90% to podchodzi pod (usunięte przez administratora).

@Psp22

Brawo. Wesołych Świąt . Wytrzymacie. A jeśli nic się nie zmieni to stanowisk kierowniczych i menadżerów jest wiele w ofercie.nie ma co się nimi przejmować

Ola
@Psp22

Dokładnie. Uważajcie na tego co podszywa się i pisze propagandę chwała firmę . Jest to jeden jedyny na forum osioł który potrafi sobie sam polubic max 2 x . Z resztą widać wsyztsko po wpisie

@Psp22

Dokładnie . Banda cymbałów z wypranymi propagandowymi mózgami . Na siłę bezczelnie kłamią na forach i gdzie się da że niby jest wspaniale. Od razu widać jaka partia rządzi . Znamy te metody z tv . Bractwo pierwsza klasa

Ola
@Ola

Jestem aż tak (usunięte przez administratora) , że mi siebie szkoda

Psp

Prowadzę stację 20 lat. Jestem z tego dumny. Dlaczego tu tyle negatywnych komentarzy? Kocham prezesa i rząd dzięki nim jest nam lepiej prowadzącym.

PSP 10 lat stażu
@Psp

Dokładnie. Prowadząc stację czuję się uznanym przedsiębiorca. Dostałem medal ????

@Psp

A gdy (usunięte przez administratora)których się nawciagalem mnie puściły zobaczyłem jakie idiotyczne posty pisze . Urwałeś się z księżyca czy z partii ? Znowu zaczyna się (usunięte przez administratora). Co za kraj.

Jgh

Teraz to wstyd pracować na stacjach Orlen

@Jgh

To duma i honor oraz służba Polsce. Śpiewam hymn z pracownikami kiedy idziemy i wychodzimy z pracy. Dziękujemy panie prezesie.

@Psp

Popieram. Dla mnie ta praca to zaszczyt.

Q
@Jgh

Zaszczyt chyba (usunięte przez administratora)i robienia z ludzi idiotów. Spokojnie już społeczeństwo widzi jak działa firma . Teraz czas by media się przyjrzała jak traktują i co wymagają od prowadzących stacje i ich ludzi

Kiero

Kto prowadził stacje pod przyciskiem firmy wymogów kontroli dyrektorów, KR i menadżerów to się w cyrku już nie śmieje ....

Pokmistrz

Bardzo fajna praca. Mam miesiąc stażu i już dostałem premię za mało wymagająca i nie męcząca pracą na stacji. Mógłbym dorabiać na dwóch. Ogromny rozwój osobisty i zawodowy

@Pokmistrz

Rozwój chyba w psychiatryku , obowiązków miliony a płacą najniższa plus grosze premii

@Pokmistrz

Jaka ściema, ktoś kto pracował na Stacji paliw Orlen o średnim natężeniu ruchu, nigdy nie napisał by takiego komentarza , nie mówiąc już o dużej stacji z gastro itp... Owszem zdążają się dni gdzie jest nieco mniejszy ruch ale są to poszczególne dni w środku tyg i jest to okres zimowy, ale wtedy częstsza jazda na szmacie by uprzątnąć zabłoconą podłoge oraz inne zadania rekompensuja tą "wygine" To już naprawdę ludzie postawieni wyżej na tej drabince mają tarapaty w głowie żeby pisać przychylne komentarze, polecam popracować z miesiąc na stacji o dużym należenia ruchu zebyście mieli jaki kolwiek obraz całej sytuacji(usunięte przez administratora)

Pracuś
@Pokmistrz

Stacje cały czas się rozwijają firma jest na wysokim poziomie gospodarczym i elita wśród firm w Polsce. To zaszczyt i duma pracować dla tej firmy i być jej członkiem. Kochajmy Orlen, bo gdyby nie stacje nie mielibyśmy roboty.

@Pracuś

No fes duma obowiązków w brud jak nigdzie indziej w firmie a pieniądze beznadziejnie. Buahahha. Duma.. chyba tym na wysokich stołkach za te nagrody roczne pokazywane w tv. Na chwilę obecną to wstyd i hańba nawet prowadzić stacje. Życzę powodzenia jeśli lada chwila rząd nic z tym nie zrobi

Psp z powołania
@Psp

Widać , że negatywne komentarze piszą biedni frustraci których mi jest żal. Pieniądze to nie wszystko liczy się poświęcenie dla firmy i renoma. Zgrany zespół i fachowa obsługa klienta jest naszą dewizą. Dla mnie to jest najważniejsze uśmiech klienta aby jak najwiencej odwiedzał stację benzynową i był usatysfakcjonowany z zakupów oraz produktów oraz benzyny. Z takim podejściem osiongniemy sukces.

Prowadzaca
@Psp z powołania

Mow za siebie. PSP nie mają chętnych na stacje przez (usunięte przez administratora)który im fundujecie i zarobki godne poniżenia , mało tego co chwilę rekrutację na prowadzących bo pieniądze płacicie za prowadzenie firmy takie jak konkurencja kasjerom z długim stażem. Nie ma tu frustratow tylko ludzie którzy chcą zarabiać pieniądze adekwatne do obowiązków . Brednie o zespole i kliencie schowaj do kieszeni. Jakby warunki były godne wraz z pieniędzmi to każdy by szanował pracę i starał się jak najbardziej a że panuje (usunięte przez administratora)niska płaca i ogrom obowiązków to macie wielki guzik .

Adrian123
@Psp z powołania

Jestem tego samego zdania. Zarząd, dyrektorzy, managerowie regionalni też powinni pracować dla pasji i uśmiechu klienta i obniżyć marże, obniżyć ceny produktów no i oczywiście ceny paliw a przede wszystkim swoje pensje żeby wszyscy byli szczęśliwi, żeby ludziom żyło się lepiej i taniej, żeby na ustach klientów pojawił się radosny uśmiech, bo uśmiech klienta jest najważniejszy, chyba że oszczędzamy tylko na tych najbiedniejszych... HIPOKRYCI!!!

Bartosz

Większość piszących też jest tego zdania. Podkreślają, że w porównaniu do zadań pieniądze z tego słabe. Podasz jaka kwota dla sprzedawcy na stacji?

Dave

Napisze całą prawdę i proszę nie pisać że opowiadam same bzdury bo mam wielu znajomych ze stacji i pracując na stacji 5 lat od 4 chodziłam na dorobek na inne stacje. Premie świąteczne: Raz w życiu pracownicy dostali premie świąteczne po Wigilii pracowniczej. Później przez resztę mojej „kariery’’ nikt nic nie dostał. Premie miesięczne: Tutaj to różnie, zależy od miejsca, sprzedaży miesięcznej z planów. Nie ma takich sytuacji ze Orlen nie daje premii, premia może być mała ale jest. Są kierownicy którzy mówią ze w tym miesiącu nie ma premii bo nie została wyrobiona. Bzdura Etaty: Na większości stacjach kierownik powinien np. zatrudnić 13 osób na etat na umowę o prace a ma tylko np.9 bo na resztę etatów ma pozatrudniana rodzine która nigdy nie pojawiła się na zmianie, często są ich loginy na których pracują osoby z innych stacji. Pieniążki ma prowadzący dla siebie rzecz jasna. Obowiązki kasjera nie adekwatne do wynagrodzenia. Coraz więcej obowiązków na nas nakładają a pieniądze te same. Pracownicy: Zdarzały się sytuacje w której pracownicy byli pod wpływem alkoholu. Albo przyszły tak na zmianę albo sobie popijali. I jeśli klient wyczuje alkohol to ma przeważnie racje. Większość pracodawców zdaje sobie z tego sprawę, ale przecież sami byli kasjerkami wiec rozumieją. Zgłaszanie nie ma sensu. Tylko czekać aż coś się stanie. Pracodawca: Są tacy prowadzący którzy premie wypłacają należycie. Tyle ile ci się należy dostaniesz, są tacy którzy cie przytną jak mogą. Jak się nie doliczysz to kierownik zaciera tylko ręce. Wypłata ekwiwalentu na koniec- jak sobie nie wyliczysz to tez cie przytnie. Standardowy tekst- pewnie księgowa się pomyliła. Kierownik stacji potrafi liczyć pracownika za kradzieże na stacji, obciąża za braki z premii albo z wygranych konkursów bo budżet tego nie obejmuje i ktoś to musi pokryć - biedny niewinny pracownik. Próbują pracownikom wciskać płacenie za kradzieże paliw, są stacje które w przypadku kradzieży płaca. Płaci wtedy cała zmiana która miała kradzież. Płaca za dodatkowe zmiany- są kierownicy stacji, którzy za zmianę dodatkowa w dalszym ciągu potrafią zapłacić 200 zł. Warto szukac dalej bo sa stacje które dają nawet 2 razy tyle a na Warszawę to śmieszna stawka i nie opłacalna. Kanapki- Wieczne przepisywanie wszystkiego co się da, wrapy z pulpetami czy wege potrafią stać tydzień aż się nie sprzeda. Praca z osobą, z którą się mieszka powinna być nie dozwolona. Są to wiecznie przynoszone kłótnie do pracy, jedno narzeka na drugie. Są kierownicy którzy potrafią swojemu pracownikowi zapłacić za miesiąc pracy jedyne 2400 zł z premia. Mimo zmian wyrobionych poza etat. W pandemie potrafili uciąć kilka stówek bo Orlen im kazał, a przecież Orlen wyciągnął średnia z ostatnich trzech miesięcy i na tej podstawie były rozliczane wypłaty. Niektórzy do tej pory nie wrócili do swojej stawki. Mieli wypłatę ponad 3 tys i zeszli do 2300-2500max. Sytuacje w których kierownik ma wyj***** na swojego pracownika i w momencie kiedy ktoś nie odpala do roboty kierownik tylko mówi radźcie sobie we dwójkę a co najgorsza musi zostać osoba z dniówki na kolejne 12h bo nie ma nikogo, nie może opuścić stanowiska pracy jeśli go ktoś nie zmieni. KO potrafi ci dzień urlopowy liczyć pierwszy dzień w poniedziałek mimo ze zszedłeś z nocy i to był twój dzień pracujący, który nie liczy się jako dzień urlopowy. Dniem urlopowym jest kolejny dzień wolny od pracy. Palenie pracowników papierosów przy drzwiach stacji powinno być nagminnie karane. Bo jeśli dojdzie do sytuacji ze jakiś klient to zgłosi to pracodawca ma problemy. Kiedyś na jakimś spotkaniu kierowników z Orlenu napomknęło mi się na temat płac pracodawców. Niestety nic z tym nie zostało zrobione. Widać ze Orlen nie wpiep*** się w płace kierowników a pracownikami. Ale wymaga godnie reprezentować stacje. Okłamywanie pracowników o mandatach nakładanych za wszystko praktycznie, za niski wynik TK, za opóźnienie wrzucenia wrzutek(przekroczony czas jej wykonania), za nieprawidłową ilość gotówki we wrzutkach, za nieczasowe zgłoszenie kradzieży paliw. A umówmy się większość osób nie podpisywała lojalnościowej czy zasadach na temat karania mandatami, które kierownik z łatwością potrafi zabrać z pensji albo przyciąć z premii stacyjnej nawet za te mandaty które zostały wystawione tylko jemu. Naliczanie strat w gazetach pracownikom mimo ze to nie towar za kasowy a klienci tez lubią kraść takie rzeczy. Chodzenie przez kierowników i ich zastępców za pracownikiem i wmawianie mu ze soczek który pije jest ze stacji i gdzie paragon. Mimo ze wcale nie był kupiony na stacji. Tak samo z każdym jedzeniem na stacji. ORLEN KIEDY WY SIĘ ZA TO WEŹMIECIE. Jesteście banda złodziei, wy i wasi Ajenci stacji.

Osoba prowadząca stacje
@Dave

1.Nie ma takiego czegoś że premia jest zawsze bo jest od planów czyli zaczyna się naliczać dopiero od 68% realizacji planu a Verva od 80% . Jeśli plan jest niemierzalny to jest wielkie G 2.z Etatami nie wiem skąd się dziecko urwalas ale jeśli uważasz że na stacji 2.0(tak sądzę bo piszesz o wrapach) wystarczy 9 osób to już widać że piszesz bzdury i znowu ktoś z centrali się podszywa. 3.co do urlopów nockę kończysz o 7 więc po 11 h wolnego można już zacząć urlop 4.mandaty za czystość terminy czy tajemniczego klienta jeśli twierdzisz że to bzdura to kierownik dostaje listem do domu note obciążeniowa mógłby wam choć raz pokazać żeby nie pojawialy się takie (usunięte przez administratora) jak ty na forum (choć wcale tego nie musi) 5. Sprawy pod wpływem alkoholu wystarczy zgłosić kierownikowi i osoba do zwolnienia 6 . To że niby raz dostałaś świąteczna premie to nigdy takiego czegoś Orlen nie dał musieliście dobrze wyrobić plany i kierownik tak to nazwał bo już pewnie było mu wstyd za tą beznadziejna firmę 7. Firma kontroluje etaty oraz place bardzo dokładnie 8. Za kradzież nie powinniście płacić chyba że obsługiwałas kogoś i nie zapytałaś o paliwo to wtedy tak bo nawet policja tego nie przyjmuje mówiąc że to wina pracownika Resztę nie chce mi się odpowiadać . Radzę najpeirw poprowadzić stacje i dopiero pisać bzdury . Pamiętaj że w internecie nie jesteś anonimowa i też możesz stanąć przed sądem za pomówienia

Dave
@Osoba prowadząca stacje

Ale jeśli pracownik nie podpisał żadnej umowy odnoszącej się do obciążenia pracownika za mandaty to nie ma obowiązku płacenia za to. To kierownik podpisuje umowę z Orlenem a nie pracownik. Nie są to żadne pomówienia bo tak jest na większości stacjach, wystarczy się trochę rozejrzeć. Jeśli jesteś pracodawca w 100% uczciwym to wystarczy tylko pogratulować bo takich jest mało. Przykład 9 osób to był tylko przykład, zdarzało mi się pracować na loginach ludzi, których nie było fizycznie nigdy na zmianie. Wiec skąd ich imiona i nazwiska w systemie. Później idzie premia na taka osobę, wiec kto ja dostaje?? O urlopach większość ludzi nie wie od którego dnia jest liczony pierwszy dzień urlopowy bo często gęsto jest im to naliczone od dnia którego zejdą z nocki. O alkoholu było zgłaszane to pracodawca który nie ma ludzi do pracy tak czy siak trzyma taka osobę. Jeśli Orlen kontroluje etaty to niech się bardziej temu przyjrzy, bo wypłaty ludzi na niektórych stacjach wołają o pomstę do nieba. Chyba nigdy nie stałeś na kasie ze nie wiesz o sytuacjach w których pytając klienta o paliwo albo ci nie odpowie albo powie ze nie.

@Dave

W umowie PSP jest zapis że jeżeli uchybienie jest z winy pracownika to ma prawo obciążyć/ odliczyć z prowizji nie pamiętam dokładnie bo takich problemów nie miałam i nigdy nie musiałam obciążać ludzi. Wszystko zależy jaką ma się ekipę jak są sami co mają wywalone czy się stoi czy się leży kasa się należy to później płaczą o mandaty. Ja prowadzę 11 lat i jedyna nota to za koszule. Jeśli chodzi o loginy to musi być potężną stacja jak mop bo normalne stacje mają problem z Etatami i brakuje a jeśli wystąpi chwilą miesiąc czy dwa bez etatu to i tak PSP musi podzielić te pieniądze na siebie i resztę zgodnie z % z umowy więc też macie z tego zysk. No chyba że ktoś jest na chorobowym czy w ciazy to przytrzyma miesiąc i na to pójdzie . Do tego dochodzą nadgodziny gdy ktoś jest na urlopie i to też na to idzie w pierwszej kolejności . Tak to Orlen sobie cwanie wymyślił . Ma do tego prawo. Na dłuższą metę nie da rady przy kontrolach . Urlopy myślę że macie w systemie zmianowym jeśli macie 12ki więc jak masz np 14 dni luki to nie znaczy że codziennie masz wpisany urlop tylko tyle godzin zmianowych ile braknie do normy godzinowej danego miesiąca więc jestem pewna że tu bezpodstawnie oczerniasz nie mając pojęcia. 90% prowadzących synu stała na kasie więc nie mów że nikt nie wie jak to wygląda . Ludzie to chamy , taki naród współczujemy ale po to startowaliśmy by mniej z nimi się użerać jak masz kompetencje zrób to samo bo chętnych na prowadzenie stacji nie mają. Wystarczy trochę inteligencji i doświadczenia i bez problemu weźmiesz stacje bo to najlepszy moment . Zobaczysz wtedy jak to wygląda i gwarantuje że jeszcze przeprosisz na tym forum. Jakby było tak kolorowo jak piszesz to PSP by się zębami trzymał stacji i nie byłoby tyle ogłoszeń niektóre wielokrotnie ponawiane. A co do etatów to powinien Orlen zrobić tak jak piszesz bo gdy prowadziłam żabkę to miała wyznacxone etaty i moja sprawa ile obdadzilam bo to moja działalność a tu moja działalność i co ? Wtedy rzeczywiście jeśli zespół byłby pracowity to w żabce zyskał na tym i ajent i ekipa. Myślę że dużo w tobie żalu i przesiakles propaganda z telewizji polskiej i bogatej firmie . My nie mamy umowy z Orlenem i wy też nie . Dopiero menadżerowie ja mają. W tej firmie tsk jest od dawna i jedyne co to wziąć się w garść i albo zmienić pracę albo objąć stacje byś szybko zmienił zdanie. Oczywiście będzie lepiej niż na kasie jeśli jesteś pracowity natomiast jeżeli porównasz to stanowisko do konkurencji czy kierowników innych firm wtedy przestaje to być konkurencyjne . Zapewne jesteś z tych młodych pokoleń co chcieliby nic nie robić a dostać z 5 tysięcy czyli tyle ile prowadzący z premia na średniej stacji .....

@Dave

I to jest właśnie cała prawda. Odnośnie tego wspaniałego Lotosu, również są tam pomiary TK, za wynik gorszy niż 90% masz notę obciążeniową, 1-wsza to 500 zł, drugi 2 k ,trzecia 3.5k. Nie będzie poprawy, potrafią zwolnić zarządzającego. Konkursy i konkursy, jeżeli wypada slabo, plan naprawczy. Odnośnie tych mitycznych 2 stacji, ok to są najczęściej Optimy, pierwsza pełnopłatna, druga za 50% więc Lotos przyoszczędza na tym. Teraz rozliczenia. Nie ma czegoś takiego jak na Olrenie się zdarzało, że ktoś zatrudniony jest na lewo, bez umowy, że mamy 13 etatów , a było 11. Mamy Lotosie szczegółową analizę , jedno biuro rachunkowe wyznaczone przez firmę i jak jest nadwyżka... a jak odstawisz numer ,że zatrudnisz kogoś na lewo, szybko to wykrywają i wywalają . Dlatego pojawiają się ogłoszenia w Lotosie na prowadzącego stację. Nie ma czegoś takiego, jak Twoje biuro rachunkowe, nie ma czegoś takiego że możesz sobie przyjechać na 2h, tylko siedzisz od pn do pt od 8 do 16. Jeżeli masz być nieobecny, piszesz info do MENEGERA Z WYPRZEDZENIEM. Jeżeli chodzi o poziom pracowników z biur, jest to również, a raczej była spółka Skarbu P., więc sami wiecie jak to się odbywa na przykładzie Orlenu. W Lotosie również nie było tak kolorowo.

@Osoba prowadząca

I najważniejsze, w Lotosie masz zakaz prowadzenia innej działalności, spółki itp. Tylko stacja, nic więcej.

@Tom

A później się obudziłem z propagandy. XD ja mialam osoby w lotosie i wiem co innego . Część to anty tego co piszesz. I dziwnym trafem za żadnego grzyba nie chcieli zostać w Orlenie. Zgadza się to że mieli biuro . A jakim cudem na własnej działalności w lotosie mieli narzucić godziny pracy hahahaa ? Nie ma takiego czegoś w polskim prawie . Ale brawo za wpis bo wreszcie jak ktoś nie wie mógłby uwierzyć napisane z głową a nie jak ten poprzedni anaflabeta xd

@Psp

Biedny człowieczku byłem w Lotosie i Jestem dumny że pracuję jako PSP.

@Psp

Składałem przez dwa miesiące papiery o powrót na benzyniarza. Pragnę pracować jako pok

@Psp

Biedny człowieczku nie przeklinaj. Stacja jest naszym domem

Aplikant
@Już niedługo byly - już były

Nieraz przechodzę przez stację czuję miłość kiedy tam przechodzę. Menadżer bardzo uśmiechnięty stacjaże też. Praca idealna

@Psp

Byłeś chyba w swoim pustym propagandowym mózgu a nie lotosie . Ty już byłeś wszystkim PSP menagerem dyrektorem benzyniarzem pikiem pikiem stażowym , lotosem i kij wie kim . A w rzeczywistości jesteś ułomnym psychicznie kretynem piszącym pseudo wspaniałe warunki których nikt nie pochwala i nie potwierdza w dodatku wszyscy cię tu jadą . Życiowa lajzo .A zapomniałem ten zbok to przecież też ty .

@Psp

Zapomniałem dodać, że sam tylko krytykuje stację bo większość prowadzących kocha pracę i jest oddana pracy na stacji. Sam sobie dodaję plusy bo inni minusuja. Kocham prezesa i mam jego obraz nad łóżkiem.

@Psp

(usunięte przez administratora) To ty sam sobie dajesz plusy bo pod twoimi wypocinami są dwa czyli tyle ile sobie wykombinujesz. Pod moimi mnóstwo. To że jesteś zadufanym w sobie (usunięte przez administratora) to twój problem mnie to nie interesuje. Dla mnie ważne że inni mnie na tej stronie popierają i również często pisza odpowiedzi a tobie w chorym mózgu niech się wydaje co chce. Kochaj prezesa a nie udzielaj się za innych PSP którzy od lat prosza się o lepsze warunki tworzą stowarzyszenia , przedstawiają propozycje. A ty pamiętaj że do takiego dna to co piszesz wróci. Prędzej czy później a wtedy wspomnij swoje debilne kłamliwe posty. (usunięte przez administratora)

ania
@Tom

Większych bzdur nie czytałam. Zapomniałeś dodać , że na Lotos nie było tyle papier logi, kontroli itd .Zarobki zdecydowanie wyższe

Prowadząca od 16 lat

Co tu za (usunięte przez administratora) się wylewa. Pokazałam swojemu menadzerowi te wpisy i się przeraził. Zapłakał się i powiedział że bardzo się obawia. Powiedział, że będzie musiał wyjechać za granicę z obawy o swoją przyszłość. Powiedział, że jak ludzie mogą być tacy podli i szkalują swoich partnerów biznesowych. Jeżeli (usunięte przez administratora) przegra on wyjeżdża i się natychmiast zwalnia. Jestem Psp i jest mi bardzo żal, że tyle tu nienawistnych fekalii się wylewa na Bogu ducha winnych ludzi. Nie mieżcie wszystkich swoją miarą. Są dobrzy menadżerowie, którzy służą pomocą. Nikogo nie bronie jestem neutralna psp.

Kolo
@Prowadząca od 16 lat

Daruj sobie te bzdury . Dobrze wiecie jak traktujecie ludzi a później się dziwcie że wypływa prawda . Jacy jesteście tak do was to wraca

Prowadząca od 16 lat
@Kolo

Może i są niedobrzy menadżerowie, ale są też dobrzy jak troskliwi ojcowie. Ja mam takiego, który zawsze pomaga dobrym słowem i czynem. Bez niego trudno by mi było prowadzić stację. Jestem zwykłą prowadzącą. To nie są bzdury biedny mały zakompleksiony człowieku. Życzę wszystkim menadżerom Wesołych świąt i jest mi wstyd przed nimi za te chamskie wpisy prowadzących kolegów, którzy ich tu szkalują. Smutne to i przykre:(

Oj
@Prowadząca od 16 lat

Boziu boziu chociaż w święta byś się propagandziarzu nie podszywał . Wszyscy wiedzą że to ty. Widać po pisowni . Tak idź pocałuj ich w (usunięte przez administratora) . Nawet od wielu postów nie potrafisz podać konkretnych przykładów bo dobrze wiesz że takiej pomocy nie ma . A na dziesiątki menadżerów moja osobą normalnych było 2. Smutna prawda . Ta firma potrzebuje tyranów którym wypierze mózg gdzie ma się liczyć % a nie człowiek i praca . Smutne i przykre są twe próby poprawy wizerunku które nic nie dadzą . Tam powinien walanc granatnik z komendy bo paskudne traktowanie i zarządzanie jest tak mocno zakorzenione że normalni menadżerowie zmienili pracę bo widzieli co się dzieje a ci bez serc zostali .

@Oj

Boziu boziu. Wszyscy wiedzą, że to ty hipokryto, który podszywasz się pod inne nicki, a sam komuś to wytykasz. Nie masz życia poza forum i podpisz się pod różnymi nickami i sam sobie odpisuj. Psp, psp1 itd.

I jeszcze mnie bierzesz za menadżera. Hahahaha nieźle wyprany mózg.

To z ciebie jest ubaw. Wszystko łykasz pelikanie. To ty się frustrujesz pisząc referat tłumacząc się z postów. Można dać więcej niż raz plusika chłopczyku bez wiedzy. Każdy kto napisze coś pozytywnego jest menadżerem hehehe. Pisz dalej posmiejemy się.

Hehe. Ty za to jesteś umysłową rozwielitką. Sarkazmu nie rozumiesz,a to świadczy o twojej słabej inteligencji. Wpisy frustrata, który wszystko łyka i musi odpisać. To świadczy o twojej słabości.

Gabriela z Pcimia

Orlen oceniany najlepiej w historii ! Agencja ratingowa Moody's Investors Service podwyższyła rating PKN Orlen z dotychczasowego poziomu Baa2 do Baa1. Żadna spółka z krajów naszego regionu nigdy wcześniej nie była tak wysoko oceniona. Podobnie Orlen oceniła agencja Fitch. Podniosła ona długoterminową ocenę PKN Orlen do poziomu BBB+. To także rekordowy wynik. PYTANIE! Kiedy prowadzący dostaną podwyżki i będą mogli podwyższyć pracownikom pensje! Ta praca to nędza! największe sukcesy spółki a ludzi traktują jak zbędne (usunięte przez administratora) nie podlegające recyklingowi! Firma teraz skupiła się na "mobbingowaniu" pracowników procedurami obsługi klienta! No ba! Skoro społeczeństwo nie protestuje i kosi się siano miliardowe od Polaków z zawyżonymi cenami paliw to trzeba jakoś pastwić się nad pracownikami nękając ich liczbami z tajemniczego klienta - 2 wizyty w ciągu 3 miesiący przy 30-40 tyś klientów w tym czasie... na podstawie tego oceniają prace pracowników stacji - sami oceńcie intencje "pracodawcy" jakim jest oRLEN...

@Gabriela z Pcimia

Bo to banda betonów którzy studia i kursy kończyli 30 lat temu .

W punkt. Brawo . Jaki rząd , takie warunki miseczkowe

@Gabriela z Pcimia

Kolejne prawdziwe słowa . Nie dajcie się temu jednemu co pisze propagandę za pieniądze

Psp

Tłumcie propagandę na tym forum. Piszcie co się dzieje. Zmieni się rząd to pozbędą się tych msow i innych którzy nie mają kompetencji . Żądamyy ludzkiego traktowania , pensji adekwatnej do obowiązków a nie zapomogi, premii od sprzedaży a nie od nierealnych planów. Żądamy przestrzegania kodeksu pracy i regulaminow PKN. Skoro prowadzących i pracowników kontrolujcie i wymagacie to sami przestrzegajcie. Niech powstanie komórka kontrolująca i oceniającą menagerow i regionalnych. Koniec folwarków , koniec mobbingu, za co bierzecie pensje ? Pseudo partnerzy. W umowie jak to pomagać nie mają a liczyć nie można wcale. Tylko wyjaśnienie za brak do widzenia pracownika a sami im nawet dzień dobry nie mówcie. Kiedy w końcu ktoś się za nich weźmie ? Ich pensje to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Na stacji nie są potrzebni ponieważ nie spełniają ani jednego punktu umowy osoby która prowadzi stacje. Pic na wodę. Chcecie wiedzieć czemu nie ma chętnych na prowadzących i pracowników stacji to wreszcie po nastu latach przyjrzyjcie się ich pracy ! Piszcie do biura bezpieczeństwa co robią inaczej to się nigdy nie skończy.

Benzyniarka
@Psp

Mi menadżer bardzo pomógł. Lepiej prowadzę stację.

@Benzyniarka

Mnie szkoliła Pani menadżer z obsługi dystrybutorów bardzo rzetelnie mając ogromną wiedzę o benzyniarstwie i paliwach.

Psp

Hahahaha Podajcie zetelne, konkretne przykłady a nie bzdury. Nie znalabys podstaw to nie dostałbyś stacji do prowadzenia. Jesteście tak słabi w propagandzie jak w msowaniu. Wszyscy wiemy że nie ma żadnej pomocy ze strony ms bo ich przeszkolenie jest na poziomie dna. Powinni najpierw prowadzić stacje później awansować na menagerow a tak potrafią tylko wskazać papierek i pajęczyny. Na tym pomóc się kończy. Dla nich robota żyć nie umierać . Dla nas udręka i jesteśmy zdani sami na siebie

Mala1
@Psp

Dokładnie. Koniec (usunięte przez administratora). Mamy swoje prawa zgodnie z kodeksem pracy. Zgłaszać ich nie pomoże PKN to do inspekcji pracy jak traktują ludzie menagerowie PKN

Tajemniczy
@Psp

Prosze podaj adres email ja tez duzo mam dowodow na pracodawce ktory mnie oszukal i innych , nawet menager dostal informacje i nie zareagowal . Podaj email do biura bezpieczenstwa .

Natalii
@Tajemniczy

Jak cię (usunięte przez administratora) PSP .To najpierw sprawdź kodeks pracy , czy na pewno masz racje

Tajemniczy
@Natalii

Owszem mam racje i zostalo wszystko sprawdzone

Przerażona Psp
@Tajemniczy

Ciuś, ciuś, ciuś. Nieładnie oj nieładnie tak skarżyć i donosić na firmę i menadzerów. Ja wolałabym skoczyć z wieżowca główką na beton, niż donieść na firmę która mnie karmi.

Ekonomistka
@Przerażona Psp

Gdyby nie Orlen to gospodarka by stała to jest główny napend rozwoju polski

@Ekonomistka

Dobra bajka Napisz jeszcze jakim kosztem i jak traktują ludzie na poziomie stacji wraz z prowadzącym jakie dają warunki , place a jakie wymagania. Ni jak ma się płacą w stosunku do umowy i obowiązków. Nie wspominając o braku kompetencji w zakresie zarządzania i kodeksu pracy osób na wyższych stanowiskach które próbują kontrolować i doradzać stacjom tak że jakby nie PSP i znajomość przepisów na własną rękę to by chodził w klatkach w zimę

@Psp

Tłumcie bo coś się dzieje skoro się boją i piszą bzdury i dobrych warunkach. Piszcie inaczej to się nie zmieni . Już wyborcza się za nich brała to odpusciliscie. Piszcie o mobbingu , mamy masę dowodów

@Psp

Tłumie bo coraz wiecej bzdur . Tuszują prawdę pisząc pseudo dobre warunki

Bobak
@Psp

Ta propaganda robi się okropna. Aż tak się boją wyborów że muszą pisać niby wspaniałe warunki których nigdy nie było ? Spokojnie , za mobbing u tak staniecie przed sądem . Prędzej czy później

Śmiechu warte

Wszystkie firmy na święta robię wigilię,jako cywilizowani ludzie. Dają na święta paczki , premie , bony itd. Orlen co daje ? Prowadzącym stacje daje kalendarze na święta buahahahahaha. Może ktoś to wysłać do tv oraz prasy ? A ludziom z stacji kompletnie nic. Na reklamy , mistrzostwa wydają miliony. A ludzie ze stacji to giermki gdzie szef dostanie kalendarz a pracownicy nic lub ankietę ze zrypka że śnieg jest. No dziwne przy tych warunkach atmosferycznych ? Dobrze że łopatę dali bo na odśnieżanie ich nie stać. Kompromitacja do skali Ntej. Jak zyski to ludzie Orlenu a jak temat premii , zarobków , mobbingu , beznadziejnego poziomu zarządzania , bonów , paczek , świąt to nagle cisza . A czasem walenie bezczelne słowo że to nie nasi ludzie tylko prowadzący ich zatrudnia. I co z tego ? To wy zmuszacie prowadzącego za założenia działalności i zatrudnienia ludzi ale to wy dajecie prowizje , wy wymyślacie chore plany , obowiązki , ankiety i wy dajecie premie więc ? . Cyrk i jeszcze raz cyrk. Powieście sobie te kalendarze w firmowych autach i nie róbcie z siebie klaunów

@Śmiechu warte

Drogi panie do tego służy psp by Orlen nie miał opisanego przez Pana problemu. Orlen ma luksus, że nie musi się zajmować obsadzeniem etatów pok, sv oraz wszystkim co się z tym wiąże. By Orlen nie tracił kasy na świadczenia pracownicze zatrudnił psp a by w pelni panować nad psp są załączniki do umowy ajencyjnej. Tak ta firma funkcjonuje od początku. Wesołych i spokojnych świąt.

@Już niedługo byly - już były

Firma Krzak . Warunki dla prowadzących stacje oraz ich pracowników również jak w najgorszej firmie krzak. Kiedyś to wypłynie a wtedy ich rozlicza razem z rządem

Prowadząca
@Śmiechu warte

A mi się ten kalendarz bardzo podoba. Dobrze, że w ogóle coś dali. Dla mnie to miły gest na święta ze strony firmy.

@Prowadząca

Serio ? Jak tu tacy pracują za kalendarz to nie dziwię się że mamy warunki (usunięte przez administratora). To dzięki wam .

Zadowolony psp
@Prowadząca

Szanowna Pani ja sobie powiesiłem ten kalendarz na ścianie koło choinki. Pięknie pasuje i idealnie się komponuje. Jestem z niego bardzo dumny. Czuję, że zostałem doceniony przez firmę i jestem jej częścią. Należy pozytywnie i z radością podchodzić do tego fajnego i przydatnego prezentu.

@Zadowolony psp

Aaaa hahaha znowu ten sam co sobie pisze chwali i sam odpowiada. Opuść to forum człowieku. No chyba że to jakiś MS to nie woz tego dziadostwa . Obwies sobie tym auto

Hahaha

Dokładnie. Widać, że to sarkazm z daleka, a oni myślą, że to ms wypisuje i tworzy propagandę na zlecenie hahaha

@Śmiechu warte

Cricle K paliwo akcja 1 zł taniej. Orlen natomiast chapie z ludzi ile się da a do pracowników i prowadzących stacje udaje biednych. Kalendarze ..... Buahahha na czoło sobie przyklejcie je. Wstyd i jeszcze raz wstyd. Zawsze konkurencja lepiej dbała o ludzi i klientow. Z resztą widać to po zarobkach , podejściem do ludzi , wymaganiach. Tylko w Orlenie jest cyrk. Wasze nagrody roczne - smacznego. Jak wy patrzycie rodzinom w oczy i w lustro ?

paula
@Śmiechu warte

TO WSZYSTKO PRAWDA .PANI MS PRZYJDZIE I W ŚNIEŻYCY NAPISZE , ŻE PODJAZD NIE ODSIEŻONY .Za MS nikt się nie zabiera ,za ich złośliwości i durne uwagi .Pomocy zero z ich strony .Satysfakcja z tego , że prowadzącemu mogą dowalić .Tylko uwaga mają swoich PUPILKÓW i tych nie ruszają

Nicola
@paula

Większych bzdur nie czytałam. Do mnie przyjechał i sam mi pomagał odśnieżać stację.

@Nicola

Do mnie też przyjechał i odśnieżył mi większość stacji. (usunięte przez administratora)

@Nicola

Papierka nie podniesie jak widzi pod nogami a co dopiero odśnieżyć buahahha oni mają robote złoto. Tablet , ankieta i koniec . Reszta według umowy to kit. Nie robią kompletnie nic i nie potrafią nic . Jak coś się dzieje to prowadzących pytają co mają robić. Porażka .pl

Już niedługo byly - już były

Napisałeś już jako komunistyczny propagator, lizus, podszywacz pod innych, jako zboczeniec napisałeś. Brakuje Twojego wpisu jako ankieterka nie znajaca podstaw statystyki i już chyba będziesz mieć na dziś wykonana normę.

Już niedługo byly - już były

Zapetliles się jak na rondzie.

Starszy pracownik
@Śmiechu warte

Biedronka dostała 1000 zł i paczki dla siebie i dzieci jeśli chcesz korzyści musisz zmienić firmę w tej Cie nie wynagrodzą ja po paru latach się na To zdecydowałem . Wigilia jaka wigilia ciuchów nie dadzą w poprawnej ilości dla pracownika a chcą żeby pracownik był schludny jak prawie na każdej stacji ten sam problem nie ma kto pracować nic nie dadzą zyski by spadły

Lusia

Karola
@Śmiechu warte

To się nigdy nie zmieni w tej firmie .

Hm

Nie rozumiem jednej rzeczy. Skoro jest tak źle to dlaczego tam niektórzy z was pracują po kilka czy kilkanaście lat? Są przecież inne lepiej płatne prace. Co was tak trzyma?

@Hm

Opiszę Ci mój przykład. Pracowałem ponad dwadzieścia lat. Co wymianę władzy zmieniały się warunki i zawsze jakoś dało się przeżyć. Żyłem w strefie komfortu bo robiłem to co lubiłem i byłem w tym dobry. Nie zauważyłem, że orlen gotował mnie jak żabę ( jeśli wrzucisz żabę do wrzątku to wyskoczy, jak powoli zwiększasz temperaturę wody to ja ugotujesz bo zaba tego nie zauwazy). W pewnym momencie przeprowadziłem bilans zysku i strat, postanowiłem zaryzykować zmieniając pracę opuszczając strefę komfortu i nie żałuję bo jest dobrze. Moim zdaniem są ludzie, którzy jeszcze wierzą, że orlen się zmieni i chcą być jego częścią. Są też tacy, którzy są już ugotowani i narzekanie jest wołaniem o zmianę. Każdy ma swoją historię.

Hm
@Już niedługo byly - już były

Czyli nie jest do końca tak źle jak piszą...

@Hm

Zatrudnij się jako pracownik to będziesz wiedział co i jak, ja pracowałem i powiem tak, że zespół trafił mi się bardzo fajny, mili i pomocni ludzie, relacje między pracownikami były oki, z resztą między pracownikami a ajentem również, ale polityka firmy jest beznadziejna, różnego rodzaju głupie promocję, formułki które trzeba klepać, TK, managerowie itp to snobizm wodorosty

Lusia
@Już niedługo byly - już były

Ja jeszcze prowadzę stację blisko 20 lat. Orlen się nie zmieni .Jednak największe obrzydzenie nabieram za sprawą zmieniających się co pól roku menagerów. Ludzie 0/1

Prowadząca
@Lusia

Ja za to bez swojego menadżera nie poradziłabym sobie z prowadzeniem stacji. Ogromna wiedza i pomoc z jego strony jest bezcenna. Swojemu mogłabym buty całować za okazaną pomoc.

@Prowadząca

Wymień szczegółowo jaka wiedza i jaka pomoc ? Wszyscy co prowadzą stacje dobrze wiedzą że piszesz bzdury bo wiedzy dotyczącej prowadzenia nie mają wcale . Jaka kolwiek pomoc można pomarzyć. Trzeba samemu szukać nr tel i nazwisk do email w razie problemów bo jedyne co potrafią to zrobić ankietę sfa z wizyty . Na tym ich praca się kończy. Nam PSP nie są MSI potrzebni . Strata pieniędzy przez firmę. Ankietę każdy może zrobić więc ?

Korekta
@Psp

Proszę się nie ośmieszać i nie robić błendów ortograficznych. Pisze się: jakakolwiek razem.

@Korekta

I pisze się błędów a nie blendow . Anaflabeto. Powinni ci dac koronę propagandziarza , kłamcy , analfabety i bezczelnej ameby umysłowej która uprzykrza wszystkim na tym forum tuszując prawdę tego co dzieje się w firmie . Niskie zarobki , warunki beznadziejne , mobbing , premie warte śmiechu , etatyzacje nie zgodne z funkcjonowaniem stacji , brak paczek i premii na święta. Tylko ci przy korytach z tabletami mają. Kolesiostwo , nepotyzm . Prawdziwa rządowa firma . Ale już niedługo wybory.. pomachamy wam jak dostaniecie kopa w złodziejskie tylki

@Psp

Jest pan chory z nienawiści. Pracuję już na stacji 24 lata i nigdy nie spotkała mnie przykrość ze strony menadżera. Zawsze okazana pomoc. Pomyśl lepiej jak przeprosić menadżera, niektórzy składają się na prezent bożonarodzeniowy dla nich. My na regionie zrobimy niespodziankę i zamierzamy kupić fajnego laptopa. Spotykamy się na wspólnej wigili gdzie będzie serdecznie, dużo uśmiechu i radości.

Psp.
@Psp1

Ps anaflabeto , Orlen nie istnieje 24 lata buahahaha. Propaganda na poziomie obecnie rządzących aż się na wymioty zbiera . Pisze się błędów a nie blendow . Anaflabeto. Powinni ci dac koronę propagandziarza , kłamcy , analfabety i bezczelnej ameby umysłowej która uprzykrza wszystkim na tym forum tuszując prawdę tego co dzieje się w firmie . Niskie zarobki , warunki beznadziejne , (usunięte przez administratora), premie warte śmiechu , etatyzacje nie zgodne z funkcjonowaniem stacji , brak paczek i premii na święta. Tylko ci przy korytach z tabletami mają. Kolesiostwo , nepotyzm . Prawdziwa rządowa firma . Ale już niedługo wybory.. pomachamy wam jak dostaniecie kopa w złodziejskie tylki

Może i jego jest na małpim IQ, ale twoje na poziomie jamochłona, żeby nie dostrzec, że jest to sarkazm. Chłopie nie frustruj się tak XD nie widzisz, że to polewka?

Psp

Jak uważasz że jedna osoba narzeka na tym forum to naprawdę masz IQ małpy . Natomiast twoje posty widać że jeden pseudo propagandziarz.

Gadzin12
@Psp1

kupcie mu na prezent granatnik, ostatnio bardzo modne są, niech się chłopina rozerwie na świeta

Miłość pracownika

Orlenie, Orlenie Kochamy Ciebie Pracujemy z dumą Jesteś naszą chlubą Klienci nas kochają Chętnie z usług naszych korzystają Miłość nie zna granic Nikt nas nie ma za nic Wszyscy ludzie nas pozdrawiają Pracowników wręcz kochają

Dokładnie. Wspaniała praca i super zarząd.

@:

Macie rację Panowie. Kiedy idę do pracy to zawsze ucieszony kiedy kończę pracę jestem smutny bo muszę iść do domu co mnie nie cieszy.

@Już niedługo byly - już były

Dokładnie. Od półtora roku tak się dzieje. Wcześniej przez wiele lat pracowałem na orlenie a to na końcu było gorsze niż (usunięte przez administratora).

Rysiek
@Miłość pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o PKN Orlen - Płock

• Jak się pracuje w PKN Orlen?

Zobacz opinie na temat firmy PKN Orlen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 866.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKN Orlen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 794, z czego 212 to opinie pozytywne, 287 to opinie negatywne, a 295 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKN Orlen?

Kandydaci do pracy w PKN Orlen napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKN Orlen
1.8/5 Na podstawie 627 ocen.

PKN Orlen