Opinie o Bliska (PKN Orlen) w Płock

Marka ORLEN wyceniana jest na 4,4 mld zł. PKN ORLEN SA jest jedynym polskim przedsiębiorstwem notowanym na liście 500 największych firm świata magazynu "Fortune". Spółka zajmuje się przerobem ropy naftowej na benzyny bezołowiowe, olej napędowy, olej opałowy (główne produkty) oraz paliwo lotnicze, tworzywa sztuczne i wyroby petrochemiczne. Jest wielokrotnym liderem: przerobu ropy w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej, posiadającym rafinerie zlokalizowane w Polsce, Czechach i na Litwie; produkcji petrochemikaliów, które stanowią podstawowy surowiec dla licznej grupy firm chemicznych; rynku detalicznej sprzedaży paliw w Polsce, dzięki sieci ponad 1750 stacji paliwowych. ORLEN jest również właścicielem spółki wydobywczej w Kanadzie (Orlen Upstream Canada Ltd.) i jednym z kluczowych właścicieli koncesji na poszukiwanie gazu łupkowego w Polsce. Obecnie inwestując w energetykę buduje we Włocławku i Płocku elektrociepłownie parowo-gazowe.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKN Orlen w Płock

Warunki

Jest wiele prawdy na forum. Piszcie wszyscy choćby anonimowo na twojauwaga@tvn.pl , oni chętnie się zainteresują tym jakie warunki oferują , jak wiele obowiązków , jak niskie pensje itd ostatnio na tapecie są zarobki górnych szczebli więc chętnie się przyjrza jakim kosztem (prowadzących i ich ludzi) je mają. W emailu łatwo przedstawić dowody , do tego to forum gdzie widać który post jest rzetelny. Walczmy o swoje bo inaczej prowadząc firmę będziemy zarabiać tyle co babcia klozetowa.

Stacja
@Warunki

Taaa a potem stracisz pracę. Ja nie zamierzam ryzykować i wolę w spokoju prowadzić stację niż się buntować.

Dystrybuciarz
@Stacja

Ja też się obawiam. Wolę mieć pracę niż jej nie mieć.

@Stacja

Dobra ściema. Już się boją skoro są takie komentarze. Nikt nie każe podawać danych. Wystarczy anonimowo by opisało ileś stacji co się wyprawia. Dziennikarze sami się zainteresują i ogarną temat. To jedyna pomoc. Inaczej nigdy to się nie zmieni. A pracy nikt nie straci jeśli pisze prawdę i ma na to mnóstwo dowodów. Są odpowiednie sądy.

@Ola

Zwariowaliscie? Donosić na swojego pracodawcę życia? Ja bym się spaliła ze wstydu z moją załogą.

Stacjarz
@Psp

Nie tylko Pani się by wstydziła. Ja nawet sobie tego nie wyobrarzam. Jak bym prendzej skoczył z mostu na głowę do rzeki.

Maksio
@Warunki

Piszcie , ktoś ma rację. Zobaczcie jaka panika po wpisie. Natomiast dla TVN złoto : oprócz mobbingu, propagandy to jeszcze szantaż by nie pisać.

Gana.
@Warunki

Zgadzam się !!! Nim wiecej osób napiszę tym szybciej się zajmia tematem !!

@Warunki

Piszcie każdy email jest ważny. Od razu zobaczą jakich ułomnych zatrudniają nawet na forum by pisali propagandę i chwalili pseudo warunki których w rzeczywistości nie ma . W dodatku analfabeci .

Dokładnie
@Warunki

Nic więcej osób napiszę tym szybciej się za nich wezmą

Psp1

Sporo osób pisało . Działajcie

Xyz

W DZR 5 robią zebrania. Przynieś sobie kawę,herbatę i słodycze bo firma biedna. Na "obiad" dostaniesz mała miseczkę - porcje na przedszkolaka i po całym dniu spotkania wyjdziesz osobą głodną. Dobrze że nie każą przynosić termosu z wodą. Uważają że etatyzaje na stacji są w porządku - jest na urlopy i L4. To woła o pomstę do nieba. Niech to wreszcie przeliczy im biuro rachunkowe a nie Excel. Wychodzi ich teoria bez wiedzy praktycznej. Wystarczy że jedna osoba zachoruje i nie da się wykonać grafiku, nie wyśle się kogoś na urlop. Jest zbyt mało etatów. Ponadto chcą braku kolejek , jak ? Gdy obowiązków multum , etatów mało.. świetny pomysł by jak to powiedzieli może PSP stanął. Pewnie , za darmo ? Przychodzimy do pracy czy jako wolontariat ? PSP nie stanie za darmo bo wg umowy nie odliczy. Mało tego studenci na zleceniu ma więcej niż PSP podstawy. Pracownik na umowę i pracę z nadgodzinami miałby w takiej sytuacji ponad 4000. A PSP ma podstawę średnio 3200-3600. Brak słów. Powoli chcą się porównywać i kombinować jak w żabce. Tylko w żabce kierownik majac swoją firmę ma określone etaty i nikt mu się nie wtrynia ile jest obsadzonych , czy stoi za kasą czy nie dzięki czemu może i tyra jak osioł ale zarobi 10 tysięcy gdzie PSP u nas może pomarzyć. Tu niby masz swoją działalność a w rzeczywistosci ma się naście osób z różnych działów którzy chcą służyć pseudo rada z teorii bez wiedzy praktycznej. Do tego umowa nie przewiduje odliczenia za to gdyby trzeba stanąć za kasą. Więc chcąc porównywać do żabki zacznijcie traktować PSP jak osobę której to jest działalność. Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść. Co osoba to inne złote rady gdzie w rzeczywistości wychodzi pożar b*u*r*d*e*L*u a wypłaty żenujące. Tutaj masz za mało etatu , to kolejki i dokladasz do interesu. Masz w sam raz ok , masz w sam raz i potrafisz pogrodzic że zostanie pół dla załogi żeby mieli na nadgodziny dzięki czemu więcej zarobią bo premie są beznadziejne to też źle bo zaraz zabiorą. Praca przestała być konkurencyjna. Obecnie wstydzimy się że jesteśmy PSP bo poważni ludzie śmieją się z naszych obowiązków i zarobków. Serdecznie dziękujemy . Ps w TVN już pokazywali zarobki pani i pana u samej góry gdzie roczny dochód to prawie milion i premia drugie tyle. Także tv pokazuje dlaczego dla stacji nie mają na uczciwe etaty,premie a na zebraniu na napoje i jedzenie . Firma pierwsza klasa . Brawo

Mozesz zrezygnowac. Nic na sile

@Piotr

Takie właśnie podejście i poszanowanie mają w tej firmie. Odejść , nie ten to następny były jakoś funkcjonowało liczą się liczby. W normalnej firmie dba się i dobrych pracowników i trzyma ich . Tu dopóki polityka rządzi tego nigdy nie będzie. Dlatego POKi nie dajcie się nabierać czytajcie umowę biorąc stacje i pytajcie i konkretna pensje bo później będziecie żałować.

Bobi
@Xyz

Brawo. TVN się tym zajmie tylko niech pisze do nich emaila więcej osób .

Szczera prawda
@Piotr

Ma pan rację. Jak nie chcą to niech zrezygnują. Na ich miejsce jest tysiące chętnych. Ludzie walą drzwiami i oknami z CV. Moja koleżanka ma w kilku kartonach kilogramy CV. Codziennie ludzie się ja pytają o pracę jako zwykły benzyniaż.

@Szczera prawda

(usunięte przez administratora) Kilogramy chyba propagandy . Rozumiem że to duchy ? Bo chętnych nie ma do prowadzenia stacji

Lola
@Xyz

W punkt napisane. Wyzysk pierwsza klasa

Wibra
@Ola

Dzisiaj u mnie na stacji stało w kolejce skladająnc CV jakieś 90 osób.

@Wibra

Buahha. Ale propaganda . Chyba widmo duchów. Przechodzicie samych siebie. Gdyby tak było na tej stronie byłyby pozytywy a nie słaba propaganda, ocena miałaby 5 gwiazdek a nie 1 , w portalach społecznościowych i tv by grzmiało o dobrych warunkach, i nie byłoby codziennie nowych lub ponawianych ogłoszeń na prowadzącego bo nikt wam nie chce tego prowadzić. Zacznijcie płacić godnie wobec obowiązków to się to zmieni. Niedługo po podwyżkach krajowej sprzątaczka będzie zarabiać tyle co PSP podstawy. I skończ bredzić o kolejkach i 90 osób albo zmień dilera bo ci bardzo zaszkodził.

Sarkazm to wyższa szkoła
@Psp

Ty nie widzisz że to zwykły bajt? Jakim trzeba być nieogarniętym żeby nie widzieć że te wpisy to po prostu zwykłe prowo. A wy to łykacie. Przecież widać że to tylko ironia. Nie wierzę że to pisze centrala albo menadżer.

@Sarkazm to wyższa szkoła

Manipulacja i motywacja to takie same narzędzia. Zmyslanie i kłamstwo też jest bardzo podobne. Nie oceniaj jednoznacznych wpisów jako tylko prowokacje chyba, że sam to wszystko wypisujesz. Jeśli tak to zainwestuj w słownik bo te wpisy są prostackie. Bardzo długo pracowałem dla Orlenu i tam na prawdę tacy ludzie pracują. W życiu wszystko jest relatywne: "wioskowy g l u p e k jeśli ma kasę to nazywają to ekscentrykiem".

Gana

Trafione w sedno !!!

Psp5
@Xyz

Bo normalne , nowoczesne korporacje widzą że jest rynek pracownika i cenią tych z dłuższym stażem Budują atmosferę - integrację itd zaczynając od najniższych szczebli by zatrzymać tych ludzi w pracy. Tutaj dopóki będą na stanowiskach dyrektorskich i osób które odpowiadają za te reguły ankiety sfa i inny cyrk stare dinozaury z poziomem zarządzania sprzed 20-30 lat z batem i marchewką dla osła to nigdy nie będzie dobrze . Tylko i wyłącznie za to że brak chętnych na pracowników stacji i prowadzących stacje - to winna wyższych szczebli którzy patrzą na swoje premie i nagrody a mają gdzieś jak prosperuje firma i czy ludzie są zadowoleni z pracy. Jako orlen jak zwykle obudzą się ale w stosunku do innych korpo będą ostatni którzy to zrobią. Betonowych nawyków i stereotypów nie zmienisz w takich ludziach. Dopiero gdy szczeble zajmia młodsze pokolenia.

U nas to samo

U nas to samo

Gonto

Brawo !

Bob

U nas też

Zastępca Prowadzącego Stacji

Dzień dobry, kilka dni temu odbyła się u nas rozmowa z nowym, przyszłym PSP (ponieważ nasz obecny nie zaakceptował warunków oraz przydzielono nam nowego). Dotychczas pełniłem funkcje zastępcy Prowadzącego Stację Paliw i byłem współodpowiedzialny za bardzo wiele rzeczy, czego nie będę w tym wpisie wymieniał, bo nie w tym sens tutaj. Chciałbym się z wami w skrócie podzielić wygląda sprawa fuzji od strony pracowników. Przyszły PSP przeprowadzał z każdym z osobna rozmowy dotyczące warunków finansowych jakie jest w stanie nam zaoferować. Okazało się, że każdemu z osobna przedstawił mniej więcej takie same warunki - MINIMALNA KRAJOWA. Nieważne czy pracujesz na stacji rok, dwa, czy 5 lat i masz doświadczenie kierownicze. Każdy startuje z tej samej półki i ma zarabiać u niego minimalna. Po ukazaniu naszego niezadowolenia, ponieważ jest to praca w "silnym koncernie paliwowym", w spółce która kwartalnie uzyskuje miliardy zysku, pracownicy którzy wspólnymi siłami starają się utrzymać ich chore standardy, zarabiają tyle co ludzie pracujący w najgorszych firmach "krzak", przyszły PSP przekonywał nas że nie stać go na wyższe pensje, co wynika z jego budżetu, który mu Orlen dał. Jest to przykre, ponieważ nie jeden z ciekawością a nawet niektórzy czuli się pewnie, znając pozycję Firmy Orlen na rynku międzynarodowym i oczekiwali na propozycje z czołem uniesionym do góry i dumnie licząc na godne warunki, czego niestety firma nie jest w stanie zapewnić. Rozmowa z każdym z osobna wyglądała bardzo podobnie, MINIMALNA PLUS PREMIE ZA SPRZEDAZ, KTORE SA SMIESZNE. Jestesmy również rozczarowani, ponieważ do ostatniej chwili nie wiedzieliśmy co z nami będzie i nie mieliśmy żadnych zapewnień ani ze strony Lotosu, ani ze strony Orlenu. Chciałbym również poznać obecna opinie innych pracowników.

PSP benzynowa
@Zastępca Prowadzącego Stacji

Ale głupoty. Ja po przepracowaniu pół roku dostałam premię awans i podwyżkę tysionc brutto.

Radek
@Zastępca Prowadzącego Stacji

Niestety kolego, ale raczej nikt z nowych prowadzących nie będzie w stanie zaproponować wyższych stawek. Po pierwsze nie zna obrotów stacji, po drugie nie zna załogi, a co najważniejsze nie zna planów, które głównie determinują wysokość premii. Podstawa wynagrodzenia to wartość, około 2400-2500 zł netto i nie znając ww wartości, nie zaryzykowałbym bym podając wyższe kwoty, choć nie ukrywam, że przy dobrze prosperującej stacji są możliwe.

@Zastępca Prowadzącego Stacji

Witaj w Orlenie. Dają prowadzącemu podstawę w prowizji w której ma zagwarantowane najniższa krajowa + nocki dlatego prowadzący je jest w stanie zapewnić ci więcej bo musiałby oddać z swojej pensji wynikającej z umowy. Premia od sprzedaży i masz rację jest to żenada. Wystarczy że dadzą wysokie plany 130-150% co jest normalne w tym cyrku i premie są na lizaki przy licznej załodze. Teraz zapewne już wiesz dlaczego na stacji nie ma chętnych ani do pracy ani do jej prowadzenia. Brak kompetencji, analizy, praktyki zamiast teorii i kolesiostwo na wyższych szczeblach sprowadziło ta firmę na dół. Przy okazji twojego posta wydała się prawdą która wiele razy była tutaj pisana że każde inne stacje konkurencyjne płacą o wiele więcej zarówno pracownikom jak i kierownikom a w dodatku nie ma (usunięte przez administratora)chorych wag i pokazywania pajeczynek i naklejeczek. Gorzej niż w wojsku. Brawo niech to idzie w media. Wam nie zależy bo przechodzicie z lotosu piszcie gdzie się da o tym media ,prasa , tv , portale społecznościowe. Zbliżają się wybory czas żeby ten kwas wypłynął. Bo mamy przysłowiową (usunięte przez administratora) a obowiązków tysiące wraz z karami. 0 konkurencyjności na rynku. Nazywasz się tylko prowadzącym i na tym się kończy. Zarządzanie modelem z lat 1980-1995 jakie wykształcenie i aktualną wiedzą u góry tak wygląda polityka firmy.

Ganto
@Zastępca Prowadzącego Stacji

Święta prawda. Wszystkie konkurencyjne stacje dają godne warunki , normalny pieniądz adekwatny do obowiązków a w Orlenie pięknie ktoś napisał warunki firmy krzak. Nagrody roczne sobie planują a na stacje pluja

Kolega stacyjnego kierownika
@Ganto

Taaa to ciekawe , bo ja mam znajomka który prowadzi stację i dostaje premie i odznaczenia. Są fanfary i uroczyste obiady. Oklaski i wyrurznienia.

@Kolega stacyjnego kierownika

Chyba w twoim przecpanym dragami mózgu zalanym wiejska propaganda z średniowiecza o poziomie malp

Prawda

Paliwowiec

Kiedy wstaję rano mówię Orlen kiedy idę spać też. Przy obiedzie myślę o hot dogach ze stacji i o tym jakie to szczęście być paliwowcem.

Kasjer

Jakieś 15 minut rozmowy i zaproszenie na dzień próbny

Nie pamiętam, ale ogólnie czym się zajmowałem wcześniej co robię teraz.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Umysłowy

A ja się zapytam. Jaka jest hierarchia stanowisk na stacjach i jak można awansować?

@Umysłowy

Pracownik , i pózniej prowadzący.Na tym kariera się kończy Nie wierz w propagandę dalszego awansu na umowę z Pkn

Wtajemniczony
@Psp

Stopnie na stacjach od najniższej rangi: Porządkowy (miotlowy) Wykladacz towaru, kasjer Poksmen Benzyniarz Młodszy stacjarz Stacjarz czyli psp

Umysłowy
@Wtajemniczony

Wtajemniczony, widzę że się znasz, a możesz powiedzieć jakie są różnice w zarobkach i co trzeba spełnić żeby mieć dane stanowisko?

Kierownik stacji

Prowadzę 10 stacji. Na każdej wyrabiam się dziennie w zarządzaniu po parę godzin objeżdżając miasto. Fajna lekka praca i wysokie zaropki.

@Kierownik stacji

No 3500 za prowadzenie firmy wartej miliony to rzeczywiście wypas zarobki buhahahahababaa porażka

Ehhhh

Ehhh ahhhh jak czytam te negatywne komentarze to nie wieże własnym uszom. Jestem z zawodu Doctorem magistrem zarzondzania i prowadzę stację od pół roku. Dla mnie jest to jak wypoczynek na plaży. Piękny zapach benzyny oraz zadowoleni klienci dają satysfakcję z bycia kierownikiem stacji. Jako stacjarzyna jestem dumny ze swojego zespołu

Prowadzący stacje

W imieniu wszystkich psp dziękujemy Orlenowi za prowadzenie mądrej polityki oraz dobrą logistykę. Jesteśmy pełni uznania za to, że jest dobry zarząd bez którego firma nie mogłaby dobrze funkcjonować.

@Prowadzący stacje

Dzień świstaka czy Alzheimer? Poczytaj forum i przypomnij sobie co psp i pok sądzą na ten temat. Sądzą przeciwnie do twojego posta. Nara

Psp z powołania
@Prowadzący stacje

Na spotkaniu regionu gdzie się razem spotkaliśmy były podziękowania nagrody szczere uściski uśmiechy i gratulacje. Śpiewaliśmy piosenki na chwałę Orlenu oraz tego że prowadzimy stacje. Razem zwarci i gotowi. Wszyscy wolni równi i szczęśliwi. Chorągiew Orlenu jest naszą siłą i wsparciem. Każdego dnia walczymy o dobro klienta. Zarząd jest naszym wsparciem i zawsze daje otuchy do działania. Menadżerowie są naszymi przyjaciółmi. Orlen to nasza miłość radość i pasja.

Stacjarzyna
@Psp z powołania

W którym regionie?

Q
@Psp z powołania

W regionie propagandy albo ostrej fazy po dragach. Banda degeneratów pisze to wpisy. Jak wam nie wstyd. Śmieją się PSP i pok w twarz. Najwyższy czas zrobić jak ktoś napisał wyslac e-maile anonimowe do uwagi TVN opisać co robią. Dziennikarze sami zajmia się reszta a wtedy im szybko uśmiechy spadną. Za (usunięte przez administratora)w korporacjach też mogą polecieć głowy

Astrofaza
@Q

Chłopie. Co się rzucasz. Nie widzisz, że to zwykły blef i fikcja? Co trzeba mieć w głowie żeby to łykać.

BONO

Pytanie wie ktoś do kiedy, znikną wszystkie lotosy, i zostaną już całkowicie przejęte przez Orlen I MOL. ??

Stary nafciarz
@BONO

Miejmy nadzieję, bo Orlen powinien być przodujonca firmą wśród stacji bęzynowych

...

Ludzie ludzie czy wy nie widzicie w tych wpisach że ktoś sobie robi żarty? Przecież nie ma możliwości żeby ktoś takie błędy robił. Widać, że są celowe a wy łykacie wszystko jak pelikany. Żal mi was...

@...

Już to ktoś kiedyś pisał. Ustosunkowalem się do takiej opini.

@Już niedługo byly - już były

A niby jak się ustosunkowałes? Przecież widać, że to są zwykłe jaja...

Hehe
@...

Oni tego nie rozumieją, ale co tam. Pośmiać się można.

@...

Szybko odpisałaś i niezwłocznie otrzymałeś poparcie Twojego wpisu... Przypadek? Nie sądzę...... Jak jesteś taki aktywny to poczytaj forum. Głupie ośmieszanie ma zniechęcić merytoryycznej wypowiedzi a temu służy te forum.

@Już niedługo byly - już były

A ja sądzę, że jesteś hipokrytą, który podaje się za kilka nicków a sam komuś to zarzucasz...

@Już niedługo byly - już były

Poza tym gdzieś napisałeś, że od dawna nie pracujesz na stacji, więc co ty możesz wiedzieć skoro tam już nie robisz. Znawca się znalazł.

@...

Zabolala prawda? Nie pracuje na stacji ale wielu moich znajomych jeszcze pracuje i rozmawiamy o tym co się dzieje, mam do nich zaufanie. Dobrze kojarzysz moje wpisy. Sądzę, że ja także kojarzę motywację twoich wpisów. Może też nie pracujesz na stacji i jesteś mniejszym znawcą niż ja.

@...

Uderzylem w czuły punkt? Nie oceniaj mnie wedle siebie. Doskonale kojarzysz moje wpisy, to da się rozpoznać i wiesz, że piszę od dawna z jednego Nicka.

Mam Cię.

Znam takiego jednego nieszczęśliwego człowieka który ma czas na pisanie takich obleśnych wierszyków. Pracuje w inwentaryzacji. Podać region?

@Mam Cię.

Nie ma potrzeby. To są bardzo biedni emocjonalnie ludzie. Mi ich po ludzku żal. Pozdrawiam

Harda i twarda

Nawet gdyby menadżer pluł mi w twarz i wyzywał od najgorszych szmat to i tak nie zostawię stacji. Traktuję to jako pasję i swój obowiązek.

@Harda i twarda

Ma Pani rację. Na nasze miejsce jest tysiące stacjarzy nie tylko z polski ale i z Ukrajiny.

Magister
@Prowadzący

Ja mam magistra z logistyki, zarządzania i kończę administrację i ciężko znaleźć pracę a chcę być benzyniarzem prowadzącym stację benzynową.

Prowadzący

Nie wierzę jak czytam te negatywne opinie. Prowadzę stację od roku i dla mnie prowadzenie stacji jest tak proste, że arz śmieszne. Proste warunki umowy które wchłonołem w ciongu godziny. Mógłbym śmiało przejąć jeszcze z 8stacji ale wiem że jest tyle chętnych że nie nalerzy być zachłannym i nalerzy dać miejsce innym. Z jednej stacji dobrze mi się żyje.

@Prowadzący

Popieram Pana, a narzekają tylko nieroby i pewnie konkurencja.

@Psp

Który to już raz piszesz bzdury wychwalajace "cudowne warunki prowadzenia stacji" a potem pod innym nickiem popierasz swój wcześniejszy wpis? Więcej dz mniej niż pięć razy?

Dobre hehehe

Już niedługo byly - już były

No i miałem rację. Jeden nadgorliwy z Orlenu na paru nickach. Ale jesteś przewidywalny, takimi p r o s t a k a m i łatwo sterować. Teraz dostaniesz na maila info o moim komentarzu i rzucisz komentarz na twoim niskim poziomie jedmokomorkowcu.

Pok

Rada dla wszystkich POKów z całej Polski. Zacznijcie się upominać o podwyżki u MSów i KRów. Przełamcie strach i kiedy taki pojawi się na stacji zapytajcie go wprost. Kiedy Orlen zamierza podwyższyć wynagrodzenia pracownikom stacji. Oczywiście usłyszycie odpowiedź że za wynagrodzenia odpowiada PSP. To zarządajcie kontroli podziału prowizji dla stacji. I tak co każda wizyta. Zacznijcie im zadawać niewygodne pytania. Przestańcie się bać i zacznijcie walczyć o swoje. Orlen ustala kwoty wynagrodzeń dla stacji. Z każdej wizyty ms przesyła szczegółowy raport do centrali. Jeśli siedzicie cicho to informacja że chcecie podwyżek nie trafia do centrali. Bo to że powiecie PSP o tym pewnie nie zostanie przekazane MS lub jeśli zostanie to MS to zbagatelizuje. Jeśli wy zapytajcie bezpośrednio to informacja że załoga upomina się o kasę trafi do centrali. Druga kwestia: POK ma prawo wysłać maila do centrali. Zacznijcie słać maile z zapytaniem kiedy Orlen zamierza urealnić wynagrodzenia na stacji w związku z inflacja wynoszącą 14%. W pierwszej kolejności wyślijcie go do MS, podpiszcie tylko się jako załoga stacji nr......... Jeśli MS nie odpowie lub odpisze jakąś bzdurę typu za wynagrodzenia na sp odpowiada PSP to ponownie zapytanie do kr koniecznie z wiadomością do MS. Jeśli ten zachowa się podobnie jak MS . Prześlijcie to zapytanie do dyrektora działu detalu. Im wyżej trafia takie zapytania tym lepiej i zapewniam że nie pozostaną bez echa. Orlen boi się buntu załóg na stacjach, bo prowadzących związał karami i trzyma ich w ręku. Załóg nie ma jak związać. Pamiętajcie o efekcie skali jeśli wg tej instrukcji postąpi 1 lub 10 stacji to zostanie to zbagatelizowanie. Ale jeśli postąpi 100 lub więcej stacji to kierownictwo PKN zacznie bać się buntu na stacjach i będzie musiało spełnić wasze zadania.

Hh
@Pok

U nas się upomniał podjazdy i pani Dorota kazała go zwolnić

@Pok

Ale farmazony. Poprowadź synu stacje dopiero pisz te głupoty. Myślisz że to coś da ? PSP ma koło 3500 podstawy też ma pensje beznadziejne. Od lat są informacje o złych warunkach itd. Maja to gdzieś. Nie ten to inny . Nie ten pracownik to inny. Dopóki rządzi polityka można sobie gdybać. Filozof dobry w internecie .. ręce opadają .

Kolega

Ciekawe kiedy Orlen weźmie się za prowadzących i ich rozliczanie się z kasy. Większość psp płaci najniższą na konto a resztę do ręki. Co z tego że zarobisz jak na emeryturę odkłada się najmniejsza kwota. Pewnie przykłady ? Np stacja przy lotnisku Okecie. Kolejna ? Stacja przy ul Spokojnej. Dalej wymieniać ? Nie mówię że wszyscy tak robią ale zastanówcie się jakie muszą robić przekręty skoro jakoś legalnie się rozliczają z całej puli pieniędzy. Ciebie ukarzą jak sobie weźmiesz kanapkę z wystawy pomimo że nikt jej nie kupi ale przecież Tobie nie wolno, lepiej ja wyrzucić za parę godzin niż dać pracownikowi. Wieczne narzekanie, zwalanie winy na górę a sami co, lepsi jesteście ? Lepiej napiszcie ile macie kasy na etat dla pracownika ! Jak nie to ja chętnie podzielę się informacjami :)

Pod stołem
@Kolega

Chyba w dobie cyfryzacji dawanie kasy pod stołem to jakiś blef. Wszystko można udokumentować więc wydaje mi się Kolego że to fake news

Ryszard
@Kolega

Masz rację u mnie tak płacą normalna praktyka na stacjach. Ja pracuje chyba z wlanej głupoty bo lepiej nie będzie. Żona zarabia w piekarni 30 % więcej i ma wszystkie świadczenia i pakiety zdrowotne, kasę pożyczkową, paczki, bony, multi sporty itp. Praca na stacji to porażka szukajcie lepszych prac. Pozdrawiam

@Pod stołem

Jak nie wierzysz to spróbuj poszukać pracy w tych miejscach i sam się przekonasz. I jeśli nie wiesz to nie komentuj że Ci się wydaje że to fake. Jakbym nie wiedział to bym nie pisał. Całe te środowisko jest zakłamane, każdy próbuje jak może ugryźć chociaż grosz także nie ma co się dziwić. Nie mówię że to ich wina bo to Orlen zmusza nas do kombinacji. Dostajesz pulę pieniędzy i musisz kombinować, mniej zapłacisz nowemu bo krótko pracuje a staremu stażem trzeba sypnąć więcej bo odejdzie a gdzie tu jeszcze Ci średni pracownicy albo dochodzący. Jakby firma dawała więcej od siebie to napewno nie byłoby przekrętów

Wiola
@Pod stołem

To prawda ze pod stołem wypłacana jest pensja i to na wielu stacjach.

postronny
@Kolega

Taki przykład nie koniecznie dokładny ale inaczej nie wyjaśnię . Orlen daje średnio na etat 2400 . Nie interesuje ich absencja chorobowa, urlopy, staż pracy . Jednocześnie etatyzacja jest mocno zaniżona co przekłada się na nadgodziny . Mało na której stacji pracuje się zgodnie z limitem godzin do wypracowania w danym miesiącu . Tu każdy z was wie czy pracował średnio 160 godzin czy 180 lub więcej . Charakter nadgodzin jest stały i nie musi wynikać z '' chwilowego '' braku pracownika . Pracujecie 180 godzin bo inaczej nie da się zapewnić ciągłości pracy stacji . PKN tak spisał umowę że ich nie obchodzą braki kadrowe .Stacja ma działać zgodnie z obowiązującymi standardami i zarządzeniami . To pozostaje na głowie kierownika stacji . Nie da się przy tej kwocie przekazanej PSP zatrudnić całą załogę na umowę o pracę . Nie da się ponieważ każdy z was chyba wie jakie prawa ma wynikające z kodeksu . Urlopy, zwolnienia lekarskie , opieki czy limity godzin . Co by było gdyby nagle część załogi poszła na urlop a ktoś jeszcze na L4 ? Kara finansowa dla PSP lub rozwiązanie umowy , a nawet jedno i drugie . Dlatego więc część was będzie pracować na zleceniach a część na umowach . ''stara '' stała załoga zarobi więcej a nowi mniej . Pula pieniędzy jest stała , ludzi mało , obowiązków dużo . Dodatkowo od jakiegoś czasu pojawił się mobilny kasjer na którego pracę nie PSP nie otrzymał więcej pieniędzy a pracownik musi być . Czyli albo nie ma urlopów, albo ktoś przychodzi extra albo trzeba kogoś zatrudnić dodatkowo. Zatrudnić czyli pomniejszyć wszystkim wynagrodzenia by mieć na pensję mobilnego . To tylko przykład, każda stacja jest inna ale zasada taka sama - młody zarabia mniej często minimalną która wynika ze średniej . Stary 2800 - młody 1950 . Nikt was nie okrada . W PKN Orlen pracuje się na pełnym socjalu . Dla PKN można pracować na czarno lub za miskę ryżu . Wszelkie skargi i wasze uwagi zawsze spadną na PSP nie zaś na PKN .

@postronny

Wiesz ile Orlen daje na etat ? 3900 zł brutto. Wiem jakie są koszta więc nie musisz mi tu mydlić oczu. Kasa ma się zgadzać i już, nie potrafisz prowadzić firmy to rezygnujesz a nie znajdujesz murzynów którzy robią na czarno a nie daj Bóg coś się stanie, wypadek, to zostajesz z ręką w nocniku i z groszami na koncie Kwestia też tego że ludzie się na to godzą. Nie mam pretensji do PSP bo to jest trudne ogarnąć kwestie finansowe ale pseudo firma jaka jest Orlen, wielki potentat paliwowy, należący do skarbu państwa powinien zacząć od tych ludzi na najniższych stanowiskach a nie się reklamować w tv że pomagają innym tylko szkoda że nie swoim pracownika

były prowadzący
@Kolega

Ale ja (usunięte przez administratora) byłem. Orlen dawał mi 3900 zł na etat + oczywiście moje wynagrodzenie a ja ''głupi'' zrezygnowałem. Swoją drogą moja załoga i pracownicy innych stacji to muszą być ''imbecyle''. Firma dawała tyle pieniędzy. I nikt ich nie chciał wziąć mojego obiektu. Orlen musiał w końcu złapać kogoś z zewnątrz. Co za kraj. A tak na poważnie, jeśli nie złapałeś ironii to tutaj masz wyliczenie ile warte jest twoje 3900zl dla pracownika: (usunięte przez administratora) Swoją drogą podatki są przyczyną dlaczego w polsce są niskie zarobki. Po prostu państwo zabiera każdemu pracującemu na umowę o pracę 40% wynagrodzenia.

wilos
@Kolega

3900 brutto to jest pełny koszt zakładu. Więc na rękę wychodzi Ci niecałe 2400.

@wilos

Znam koszty, chodzi o ludzi którzy płacą najniższą na konto a pod stołem reszta . Z tego co wiem to nie jest to zgodne z prawem. (usunięte przez administratora) 3900 to na etat. Nigdy nie masz zapełnionych wszystkich etatów, do tego dochodzi kasa z premii i ew osoby uczące się i do 26 r.z. Jakbym nie wiedział jak wygląda rzeczywistość to bym Wam uwierzył hahah

Rozbawiony
@Kolega

Jestem kierowca I 08.12.20 jadę trasa Warszawa - Wrocław i w drugą stronę. Na żadnej stacji Orlen nie mogłem odebrać maila. Jest 21 wiek i takie sprawy powinny być norma, chyba, że Pan Obajtek i kolesie żyją mentalnie w czasach mroku umysłowego. Pewno w rodzinnym domu pp. Obajtek w Pcimiu tak jest.

@Rozbawiony

W 21 wieku maila odbiera się na telefonie. Proponuję przestać jeździć z telefonem stacjonarnym i zakupić smartfona ułatwi to mocno życie. Jeśli nie wie pan co to jest to już tłumaczę. To takie małe kolorowe szkiełko służące do komunikacji w tym do odbierania maili. Nie będzie musiał pan już nikogo się prosić a już napewno pana wójta.

SSP
@Kolega

proszę administratora o usunięcie powyższego postu ,jest on krzywdzący wobec uczciwych PSP, nie wszyscy kombinują ...a pracownicy czytają i sobie różne rzeczy myślą.... jeżeli autor postu ma dowody na tego typu przekręty to proszę to zgłosić do anonimowego centrum zgłaszania nieprawidłowości, jak będziesz pisać na forum to kombinatorow nikt nie ukara ...chyba że wcale nie chodzi o ukaranie ,tylko o to żeby siać plotki które wszystkich PSP pokażą w złym świetle i zaprowadzą zament na stacji ...

@Kolega

Sprawdź loginy to zobaczysz gdzie idą premie

Portier
@Rozbawiony

Jeszcze tego brakowało żeby, ze stacji zrobili kawiarenke internetową. Hahah

Zapłacona
@Wiola

Chyba Żart, o praktykach takich można było mówić 10 lat temu a nie teraz

@Kolega

Za nadgodziny nie płacą i najniższą krajową

@Kolega

Czasem się zastanawiam , skąd tacy imbecyle ja ty kolego się biorą? Co mają na celu pisząc takie wypociny na temat na który nie mają pojęcia. Orlen płaci świetnie? A prowadzący kasę zabierają i nie płacą godnie. Jeśli to taki miód to proszę , w Zachodniopomorskim jest full stacji i jakoś chętnych niema ? Prowadzący stację oddają żyły złota , bo nie chcą zarabiać pieniędzy ? Od dwudziestu lat mam stację , od dwudziestu lat większość ( o dziwo) tej samej załogi i gdybym nie fakt ,że mam jeszcze inną działalność to nigdy bym jako głównej działalności stacji nie poprowadził. Groszowe zarobki , odpowiedzialność ogromna , zabezpieczenie gigantyczne, no i do tego szansa ,że będziesz się musiał użerać z takim pracownikiem - osłem - jak Ty. Masakra. Stacji jest full - więc bierz jedną orle i pokaż na co cię stać.

@Kolega

A ten mądry inaczej dalej swoje. Orlen płaci nie na etat 3900 tylko na etatyzację - nie rozumiesz chłopcze co to znaczy. Jeśli ja mam 10 pracowników - a z urlopami , pracą nocną - zwolnieniami i macieżyńskimi urlopami , po którym pracownice przychodzą po urlop - to powinienem mieć płacone na 14 etatów - bo tak wychodzi z godzin i przepisów prawa pracy. Orlen zaś mi daje na 11,5 etatu - więc jak czubku chcesz to wszystko pospinać?

Peronowy
@Pikus

Czyli 1,5 etatu przez 20 lat do własnej kieszeni. Brawo Ty.

Doktordobrarada
@Peronowy

Widzisz peronowy .. własnie w tym tkwi szkopuł gość logicznie napisał ze powinien na to co ma miec 14.5 etatu a dostaje na 11.5 a zatrudnia 10.. a ty piszesz (usunięte przez administratora) jeden że przytula 1.5 etatu.. kaczka... reinkarnacja itd to jest twoj poziom rozumowania dlatego myślenie zostaw innym.. nie kontynułuj dalej swoich przemyśleń bo tym jednym napisałeś.. i pokazałeś swoje rozumowanie. Przytula 1.5 etatu.. sory no (usunięte przez administratora) przepraszam szanuje pracoeników na stacjach ale jeżeli ktoś tak rozumuje.. to nawet nie wiem jakim sposobem znalazł tą stronę.. .. wstyd .. nie obrażaj peronowych sv i każdego innego pracownika.. jesli wchodzisz na takie forum... najpierw zrób sobie szybki test na IQ ( TO JEST TEST NA INTELIGENCJE) potem się wypowiadaj

kulasek
@Kolega

teraz w PKN rekordowe historycznie zyski. Będą premie po 100tys dla managerów a na stacje po 400pln brutto na etat. Zarząd za takie ruchy weźmie miliony a dyrektorzy po pół bańki - jest dobrze.

Mika
@Wiola

Potwierdzam, do tego na umowę zlecenie dopisuje się olbrzymie kwoty, których pok nigdy na oczy nie widzieli, psp każe podpisywać, a wypłatę nie przelewa na konto tylko do ręki żeby śladów nie było

Dudu
@Mika

Ty (usunięte przez administratora) Ty i tobie podobni macie smartona tylko do robienia sobie foci na Fejsa i pytania kto ile zarabia i dlaczego tak mało! Ty i reszta komentujących tu baranów to by chciała by wypłacać kwoty brutto bo takie też znajdują się na rachunkach. A najlepiej to ręki cała kwotę przypadającą czyli całkowity koszt zakładu. Zamiast tu (usunięte przez administratora) głupoty jedż do Wawki pod sej , weż transparent i rządaj dymisji Prezesa , on ma więcej od nas .

Ręce opadają
@Mika

Idiotyczny komentarz... Idź do Twojego PSP, pogadaj - myślę, że bez problemu pokaże Ci jakie są koszty związane z zatrudnieniem, obejrzysz swoją wypłatę od podszewki... U mnie PSP każdemu daje kartkę do wypłaty, wszystko dokładnie rozpisane,.z przelewami też nie ma problemu .. Żałuję, że takich PSP się nie docenia i nie walczy o nich...ale tym samym cała ekipa odchodzi razem z PSP,stoimy murem za sobą a nie kopiemy dołki.

Doktordobrarada
@Dudu

Nie no niech jedzie do Warszawy tam tyle stacji do wziecia... się wykaże uczciwy dobromir

Jaśnie Pan
@Ręce opadają

No to 10 kwietnia Twój PSP da Ci lekko ponad płace minimalna a jako premie dostaniesz rachunek szczegółowy. A jak Twój szefunio jest taki transparentny to już dziś może wyliczyć ile zarobisz. A jutro wejdziesz tu znowu i będziesz zadawać pytania " czy u was na stacji też dostaliście mniej niż w zeszłym miesiącu?" Dalej będziesz szukać oszu.st.ów. kombinatorów wśród PSP Jedno się nasuwa- Wychwalasz swojego PSP pod niebiosa . Zapewne ma dodatkową działalność lub mało osób na etatach o pracę skoro taki " uczciwy " Nie da się zgodnie u umową prowadzić stacji by nie dokładać do tego interesu lub zaproponować więcej niż niż lekko ponad minimum. To cały czas improwizacja i kreatywana księgowość . Nie zapomnij o worku na wypłatę 10 kwietnia .

Hh
@Kolega

Jak to możliwe, ze niemiecki Lidl płaci wiecej niz polski champion??? No jak???

Ręce opadają
@Jaśnie Pan

Dostanę wypłatę jak do tej pory, mój PSP nie zgodził się na nowe warunki...i nie ma dodatkowej działalności. Pracuje nas kilkanaście osób i wszyscy zostajemy bez pracy...łącznie z PSP... Nie oczerniam ani nie wychwalam - wyrażam swoje zdanie i swój punkt widzenia. "Kretami" w tej całej sytuacji są POK-dzwonią z innych SP i wypytują, szukają sensacji i chcą siać zamęt... Gdyby było źle ekipa kilkunastu osób nie była by stała - w naszym przypadku pracujemy wszyscy razem od prawie 3 lat. Nie szukaj dziury tam gdzie jej nie ma :) PS: Worek zabiorę, bo cele zrobiliśmy ponad setkę i wypłata na 'starych zasadach' Pozdro :)

kulasek
@Kolega

Już się wziął za prowadzących, nowe umowy, mniej pięniędzy, więc w lepsza zmiana dotknie i Ciebie, W CZ osoba na stacji zarabia 6500 brutto w DE 8500 brutto a w pl 3500 brutto, Za robotę po 12h, dostępność 365dni w roku i odpowiedzialność zarobisz 5500 brutto - zwykły rep tyle zarabia co nie robi 1/3 takiego budżetu ma auto i wolne weekendy - Zarząd sieci stracił kontakt z rzeczywistościa. Tak budujemy potęgę tego kraju. W Lidlu, Biedronce zaroisz więcej i nie ma nocek

Nadia
@Kolega

Ja mam pytanie do pracowników czy godzą się (i w jaki sposób) na karanie finansowe przez PSP?

Mila
@Nadia

Nie godzimy się, chce mieć pracowników to niech płaci za mandaty z wrzutek itp. Sporo już i tak odchodzi po tych zmianach

Psp1
@Kolega

Ja powiem. Na jeden etat dostaję po 8 tysięcy netto (na rękę dla pracownika). Płacę po 2 tysiące, resztę kradnę dla siebie, więc przytulam co miesiąc około 60 tysięcy. Łyso Ci (usunięte przez administratora)? Xd

POK
@Kolega

Ciekawe czy zapytanie "Kolega" z dnia 11.11.2020 wiszące jako wstęp do strony, to reklama nowego porządku sponsorowana przez orlen ??

Nic do ukrycia.

100% racji.

@Kolega

nie mogę uwierzyć ,że tak głupi ludzie jak ty istnieją . Kanapkę ...

Kocica
@kulasek

Ma pan rację mam umowę zlecenie pensji dostałam 2,200 praca mega odpowiedzialną ,za wszystko kary ,klienci traktują Cię jak (usunięte przez administratora)!!!!! Brak w kasie dokładam z swojej pensjiii ,klient zrezygnował z kanapek poszło z mojego portfela do kasy ,nie polecam pracy na PKN Orlen

koala364
@Kolega

proponuję zostać prowadzącym stację, zweryfikujesz sam za jakie pieniądze pacuje PSP

Co za baran
@Kolega

Człowieku ... w bajki wierzysz? Ty emerytury nie dożyjesz!!!!!! A wiek będzie 80+. Masz pretensje do PsP ze mało płacą minimalnej krajowej ? Weź stacje!!! Płac każdemu po 4000brutto i wtedy zobaczysz co to znaczy. Co za (usunięte przez administratora) jak tak bardzo nienawidzisz ludzi na stacji to się zwolnij! Ogólnie to proponuje ci (usunięte przez administratora) z tego kraju jak tak Ci źle! I nie bądź kapuś bo szkodzisz innym ludziom! Ty egoistyczny polaczku! NieKtórym pasuje takie rozliczenie! Idź do biedronki tam dostajesz 3400brutto w tym 500brutto premi za 100% obecności w pracy!

Juzek
@Kolega

No właśnie kiedy ? Mieli kontrolować, audyty miały być i co? Dalej najniższa na konto reszta do ręki , dalej etaty widmo a wymagań coraz więcej. Tylko auta zmieniają , co chwilę na jakieś zagraniczne wycieczki na stacji dwa razy w tygodniu na pół godziny odpisać na e mail i do galerii na kawę. Dobrze że chociaż płaca minimalna będzie większa od nowego roku bo znów by nam bajki opowiadali ze firma biedna , że (usunięte przez administratora) , że prezes inwestuje . Ciekawe czy za paczki nam coś da bo z lotto nic nie daje a jeszcze musimy dokładać.

Koleżanka
@Kolega

Dokładnie popieram. Mnie zwolniła kierowniczka bo zapytałam gdzie są nasze pieniądze, nagle dzień przed świętem zmarłych żebym jeszcze zwolnienie nie przyniesla i że jak nie podpisze to udowodni, że nadużywałam kartę pracowniczą, a sama kazała zbijać brakujące kawy na nią. Zostałam bez pracy, bez trzymiesięcznego wypowiedzenia, w trakcie rozwodu z kredytami i ratami, nawet nie mam co dziecku teraz do jedzenia kupić

Bolek
@Koleżanka

Twoja sytuacja rodzinna to Twoja sprawa, stacja to nie PCK. Nikt Cię na pewno do niczego nie zmuszał. Nie pisz tu smutnych bajek tylko bierz stację i pokaż swoje możliwości, później chodź z podniesioną głową i śpij spokojnie, pokaż no to jak to się robi! Czekamy!

Koleś
@Juzek

Jak tak Ci smutno to weź jakaś stację, poprowadź, zarób te miliony i wtedy pogadamy????

Nic do ukrycia.
@Kolega

Jest wiele ofert na kierowników stacji paliw tej marki , może się zdecydujesz. Przecież to łatwe pieniądze . Hmmmm...

@Kolega

Ciesz się że do ręki , a nie do własnej kieszeni na apartamentowce....Orlen powinien mieć władze nad przelewami między prowadzący a pracownik.

R
@Kolega

Zostań prowadzącym sfrustrowany człowieczku i zobaczysz jaki to jest chlebek

Jan
@Kolega

Ja też chętnie zobaczę Wasze kalkulacje z etatyzacją i stawkawi dla pracowników, prowadzącego, ryczałtem na koszty itp bo od 2006go roku nie jestem "w temacie". Myślę, że winny jest system ponieważ jesteśmy tylko ludźmi a nie Jezusami Chrystusami albo chociaż papieżami Franciszkami - nie potrafimy mieć pełnego zaufania dla siebie. Pracownicy są nie ufają, że Orlen daje tak mało i nie interesuje ich to, że prowadzący chciałby mieć jakiekolwiek zasoby "awaryjne" jak każdy przedsiębiorca powinien (musi) mieć. Prowadzący domyśla się natomiast, że pracownicy wystawiają "lewe" faktury, kombinują przy dostawach paliw itp. Tak zawsze było na stacjach tylko dlatego, że Orlen nie ma wystarczająco rozwiniętego HR jak np BP i nie chce zatrudniać kierowników na umowę o pracę. Zło. Ten system to jest ZŁO i trzeba o tym mówić...

@Kolega

Oni przynajmniej dostają do ręki, 0516 dostaje najniższą na konto i tyle ????

Laura
@Kolega

W każdej prawie stacji martwe dusze,ludzie zatrudnieni bez umów przez miesiące.Brak badań.Nie ma dodatków za niedzielę i święta.Riwniez za noce.Panstwo w państwie.Za to rodzina ma się świetnie. Prym wiedzie stacja podwarszawska w W.. Że też nie ma na nich metody..

Stary
@Kolega

Bo to nieprawda, napisał ją prawdopodobnie pracownik nie znający szczegółów umowy o prowadzenie stacji pomiędzy prowadzącym a PKN Orlen. Ta opinia godzi w dobre imię prowadzących, jest kłamliwa i krzywdząca.

Samirka
@Kolega

Dokładnie tak skrupulatnie rozliczać prowadzących.Tez chętnie podzielę się informacjami ????

Menago

Kariera na Orlenie jest szypka i dla każdego. Przykład prosty. Przez rok robiłem jako POK. Potem awans na PSP a po roku menadżer. Jak ktoś jest kumaty i ambitny to nie bendzie narzekał tylko pioł się do góry. Każdy może szypko awansować jak chce.

Byly PSP Dolnośląskie
@Menago

Haha to poszalałeś :D Wynajęci ludzie piszą komentarze, tak ekspresowo to tylko może być jakiś Człowiek obajtka haha

@Menago

Tak tak idź do Putina lubi taka propagandę . Na ms się nie dostaniesz . Panuje kolesiostwo i nepotyzm . Awans kończy się na prowadzącym za marne grosze. I kup w końcu ten słownik oszołomie

Chcę być pokiem

Nie rozumie waszych żali. Ja chciałem się zatrudnić jako zwykły pok i wszyscy odsyłają mnie z kwitkiem bo nie ma etatów a kolejki się ustawiają za pracą. Jedna psp pokazała mi cały 20 kilowy karton z CV. Dużo chętnych pracy mniej.

@Chcę być pokiem

Chyba w twoich obrzydliwych propagandowskich snach. Chętnych nie ma WCALE PSP mają problem bo nikt nie jest ułomny i nie będzie pracować za tak marną pensje w stosunku do obowiazkow

Zwykła PSP

Ja ostatnio dostałam odznakę wzorowej i zaslurzonej prowadzoncej z gratulacjami od menadżerów.

Polewaczka benzyny

Krytykanci tutaj to zwykłe nieroby. Praca dla mnie jest lekka i przyjemna.

Zdziwiona

Wy tu narzekacie, ale dzięki orlenowi wielu ma stałą pracę. I co z tego że mało płatna? Ja się cieszę że w ogule płacą na czas i jest umowa. Teraz ciężko znaleźć stabilną stała pracę. A 4 tysionce jako PSP to bardzo sporo i fajna wypła.

@Zdziwiona

Buhahaa chyba na Podkarpaciu na wsi. Jest rynek pracownika. Pracy mnóstwo. A ty panie "tysionc" mówię ci od miesiąca idź do szkoły i kup słownik Widać że to tylko ty pod różnymi nickami piszesz te bzdury i propagandę. Spokojnie jeszcze trochę poleca stołki za tą miseczkę ryżu co zrobiliście prowadzącym i ich pracownikom. Jakby to wypłynęło do TVN to zniszczyliby was moment za ten k o l CH o z . Jak może pracownik w markecie zarobić więcej niż prowadzący ? To jest chore i niepoważne. Zrobiliście porażkę z tej pracy. Kiedyś prowadzący to był ktoś . Osoba biznesowa , ważna . Teraz to jest pośmiewisko do rzucania błotem w stylu naklejeczka, pajeczynka. Jest za dobrze stacje czyste , zatowarowany , ludzie dobrze handlujący , Orlen ma zyski to zamaist się cieszyć zrobili z tego zabawę kogo zgnoimy i upokorzymy na siłę. Jest ok to wpiszemy papierek albo gumę do rzucia na kostce. Już macie duży problem no nikt nie chce ani pracować ani prowadzić stacje. Niszczyciel te stanowiska jak rząd nasz kraj. Już niedługo... Bekniecie razem z nimi..

Prowadząca
@:

Co za bzdury. Ja akurat mam fajnego menadżera, który zawsze mi pomaga. Dzięki niemu stacja zawsze jest sprawna i zawsze mam premie. Warunki umowy bardzo łatwo i fajnie przedstawione. Ja w ciągu trzech godzin szybko załapałam warunki na te 50 stron. Jestem mile zaskoczona tymi fajnymi warunkami.

@Prowadząca

Czego się napilas ?

Blabla
@Prowadząca

Co za chłam. 60 stron językiem prawnym to fajnie przedstawione ? Za wszystko odpowiadasz i za wszystko kary. Dzięki menagerowi masz premie ? No popatrz , ja myślałem że dzięki sobie i swoim ludziom z którymi sprzedajesz. Fajne warunki ? Proszę wymień ? Hahaha propaganda jak w średniowieczu. Żenada. Dzięki menagerowi stacja sprawna ? Oj ja myślała. Że to PSP odpowiada za wszystko i zgłasza pm. Tyś widziała stacje chyba w teorii. Wyjdźcie z tego forum . Jak wam nie wstyd. 0 honoru i człowieczeństwa. Patrzycie swoim rodzinom w twarz ? Zamiast zmienić warunki w firmie to miseczka ryżu i propaganda ... Tfu.. mam nadzieję że takich ludzi na świecie jest mało ..

Była LOTOSMENKA

Dziękujemy my pracownicy Lotosu że wreszcie nas przejął Orlen. Warunki spoko. Ja opanowałam warunki umowy bardzo szybko. Poznałam fajnych menadżerów. Życzliwość i uśmiech oraz wiedza i pomoc to ich dewiza. Dziękujemy za to że jesteście. Jako stacjarka kocham pracę na Orlenie. Stała stabilna pensja minimalna jest rarytasem. Kocham pracę z ludźmi. Kochajmy Orlen.

Orlenowiec
@Była LOTOSMENKA

Popieram panią. Warunki umowy przejżyste i czyste. Odczułem ulgę kiedy przejął nas Orlen.

Stacjarz szeregowy
@Orlenowiec

Pracuję jako zwykły stacjarz bęzynowy. Mają państwo rację. Jest naprawdę lepiej. Kocham Orlen. Wszyscy klienci Was kochają.

Oczarowana firmą
@Stacjarz szeregowy

Z tego co ja słyszałam jest tyle chentnych, że benda budowane nowe stacje benzynowe. Firma się rozwija.

@Oczarowana firmą

Ja żałuję że odszedłem ze stacji benzynowej. Zlorzylem wniosek o przyjencie

Lotoska
@Była LOTOSMENKA

Co za bzdura ? Zostawiałam stacje. Prowadziłam dwie. Tutaj zaproponowano jedna i za niskie pieniądze, premie od jakiś chorych planów. Umowa ma tyle stron że trzebaby z prawnikiem czytać. Porażka. Moi znajomi zrobili podobnie więc skąd takie bzdury , jakie dziękujemy za co ? Za przymusowe bezrobocie bo warunki proponowane dla niepełnosprawnych umysłowo ?

@Już niedługo byly - już były

Ty najpierw słownik sobie kup ortograficzny. Jest masa stacji do wzięcia u nie ma chętnych. Warunki są tak słabe że wszyscy z lotosu im uciekli teraz szukają (usunięte przez administratora) który pok z Orlenu da się wkopać i poprowadzi trochę stacje za jakieś 3300-4000 z milionem obowiązków. Buahha powodzenia

Dumna Psp
@Psp

Ja czytałam warunki i obowionzki. Są naprawdę normalne i rozważne co świadczy że Orlen dba nietylko o stacje ale i o prowadzoncych.

@Lotoska

Nie zgodzę się z panią. Ja miałam 4 stacje lotosa i było ciężko. Teraz mam jedną i jest o wiele lepiej organizacyjnie i zarobkowo.

Prowadząca
@Dumna Psp

Ale propaganda. Serio rząd już nie ma co robić ? Mieszkamy w Rosji czy w Polsce ? Jakie gonde warunki ? 3500-4000 za prowadzenie stacji paliw gdzie wszystko ciąży na głowie prowadzącego ? Chora umowa która ma prawie 60 str i mnóstwo wymienionych kar ? Brak wsparcia menagerow tylko notoryczne audyty i nic więcej. Zbyt mała etatyzacja , brak ujętych L4 urlopów itd , premie niskie bo plany wysokie a system naliczania jest słaby. Ryczalt bez zmian od lat gdzie brakuje na art biurowe , biura rachunkowe , BHP lekarzy itd tu można napisać powieść o tym cyrku. Na poczcie stacji co chwilę nowe rekrutacje bo nie ma chętnych do prowadzenia. Stacje i wszystkich ludzi tam pracujących włącznie z prowadzącymi traktują jak tanią siłę roboczą i dobrze o tym wiedzą , śmieją się w twarz. Cała wiedza ich opiera się na teorii i Excel. Stołki im się palą to widać propaganda idzie pełną parą. Co za chora firma... Tu chyba nigdy się nie zmieni bo non stop do koryta pchają się znajomości. Kasjerzy w marketach mają tyle co w Orlenie prowadzący , to jest normalne ? Szkoda pisać. A oni u góry sobie premie roczne kwartalne rozdają ciekawe za co ... Za jeżdżenie z tabletem i wypełnienie ankiety. Świetna praca. A na stacji tańcz jak w cyrku zagrają

@Już niedługo byly - już były

Jakie bzdury piszesz. Nie żałuję, że odszedlem ze stacji i nie planuje tam wracać. Cienka propaganda.

Zostaw merytoryczną opinię o PKN Orlen - Płock

• Jak się pracuje w PKN Orlen?

Zobacz opinie na temat firmy PKN Orlen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 867.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKN Orlen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 795, z czego 213 to opinie pozytywne, 287 to opinie negatywne, a 295 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKN Orlen?

Kandydaci do pracy w PKN Orlen napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKN Orlen
1.8/5 Na podstawie 627 ocen.

PKN Orlen