Opinie o Bliska (PKN Orlen) w Płock

Marka ORLEN wyceniana jest na 4,4 mld zł. PKN ORLEN SA jest jedynym polskim przedsiębiorstwem notowanym na liście 500 największych firm świata magazynu "Fortune". Spółka zajmuje się przerobem ropy naftowej na benzyny bezołowiowe, olej napędowy, olej opałowy (główne produkty) oraz paliwo lotnicze, tworzywa sztuczne i wyroby petrochemiczne. Jest wielokrotnym liderem: przerobu ropy w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej, posiadającym rafinerie zlokalizowane w Polsce, Czechach i na Litwie; produkcji petrochemikaliów, które stanowią podstawowy surowiec dla licznej grupy firm chemicznych; rynku detalicznej sprzedaży paliw w Polsce, dzięki sieci ponad 1750 stacji paliwowych. ORLEN jest również właścicielem spółki wydobywczej w Kanadzie (Orlen Upstream Canada Ltd.) i jednym z kluczowych właścicieli koncesji na poszukiwanie gazu łupkowego w Polsce. Obecnie inwestując w energetykę buduje we Włocławku i Płocku elektrociepłownie parowo-gazowe.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKN Orlen w Płock

Psp

Pada śnieg, a menadżer na mojej stacji odsnierza stację ponad godzinę. Stara się żeby samochody miały wjazd i wyjazd. Czyści z brudu dystrybutory. Prawdziwy partner biznesowy.

BylyPSP
@Psp

Swietny zart, dawno sie tak nie usmialem. Ms moze odgarniac snieg tabletem albo mandatem po przeslaniu zdjecia zasniezonego placu. Dobrze ze juz tam nie pracuje. Nie tesknie ;)

@BylyPSP

Mój tyłeczek jest też teraz ostro odśnieżany przez szuflę menadżera

Już niedługo byly - już były

Nadal jesteś nudny. Wymyśl coś nowego

Benzyniarka

Bardzo fajny kalendarz. Jestem nim zauroczona. Dziękuję ci Orlenie za taki fajny prezent.

@Benzyniarka

Dokładnie. Jestem dumny, że go dostałem.

Obsrajtek

Dolar w dół, cena baryłki jak przed wojną a cena paliwa nic nie spada, nabijają sobie kabzę naszym kosztem, a na koniec jeszcze łajzy będą sobie nagrody przyznawać, a zwykłemu szaremu pracownikowi figę, bo przecież kasjer to nie pracownik ORLENu to tylko narzędzie, wykorzystać i zgnoić. Mam nadzieję że już niedługo przyjdą takie czasy że managerowie sami będą zap...ć za (usunięte przez administratora) przy stacjach, bo nie będzie chętnych na przejęcie stacji i wtedy niech ich ci nie wydarzeni TK oceniają

Stacjonarz

Prowadzę trzypiętrową stację. Jest sklep i dystrybutory. Kiedy patrzę przez okno widzę Wisłę, a za nią las. Po innej stronie widzę miasto i pełno szczęśliwych klientów.

Kasjer

Jakieś 15 minut rozmowy i zaproszenie na dzień próbny

Nie pamiętam, ale ogólnie czym się zajmowałem wcześniej co robię teraz.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Psp kilkadziesiąt lat

Ludzie! Jestem przerażony to co tutaj wypisujcie. Normalnie szok. Z jaką nienawiścią na siebie naskakujecie. Straszycie siebie policją, wyzywacie się, a jeżeli ktoś pochwali pracę na Orlenie to najchętniej byście go spalili na stosie albo ukrzyżowali. Zamiast się cieszyć że idą święta i jest praca to zachowujecie się jak zdziczała trzoda. Jestem psp są plusy i minusy tej firmy, ale to nie jest jakiś (usunięte przez administratora) na Syberii. Szanuję tą pracę i mimo staram się jak mogę i mam premie za dobre prowadzenie stacji. Menadzrowie jakoś nie zauważyłem żeby byli jakimiś tyranami ja ze swoim nawet czasami jadam w barze i jakoś gadamy jak normalni ludzie. Nieraz sam mi doradza i pomaga jako partner biznesowy. Zszokowany jestem waszymi negatywnymi opiniami.

@Psp kilkadziesiąt lat

Słaba propaganda. Znów ta sama osoba która się podszywa pod różne . Menadżerowie nie są tyranami i doradzają jako partner biznesowy ? Podaj konkretne szczegółowe przykłady a nie jedno słowo. Taka propaganda jak twoja jest tu jedna na sto. W tej firmie dalej zamiast zadbać o ludzi , atmosferę i finanse patrzą na swoje rządowe korytka . Nigdy widać się to nie zmieni . Zamaist rozmawiac biznesowo to unikają PSP a jak przyjadą to jedyne co potrafią zrobić sfa na tablecie ze pet leżał na parkingu bo klient go rzucił minutę temu . Pracując 15 lat nie kojarzę żeby ms jadł z jakim kolwiek obiad buhahahaa. Co za beznadziejny wpis. I właśnie dobrze że ludzie linczuja i tłumią ta bezczelna propagandę w której nie ma nawet ziarna prawdy. Tu ludzie walczą o swoje dobre warunki a wy natomiast myślicie że przykryjecie prawdę pisząc te bzdury o dobrych warunkach. Gdyby tak było to PSP nie mieliby problemu z pokami i nie byłoby tyle stacji do wzięcia bo nikt nie chce prowadzić takich chorych wymogów za tak śmieszne wynagrodzenie i atmosferę stresu i dyrektywnego zarządzania sprzed 30 lat

Pok

Pracuję od przeszło 4 miesięcy. Robota jak robota, trzeba robić. Nie jest ciężko. Poczułam się wyróżniona kiedy moja psp poprosiła mnie o pracę w święta. Bardzo się ucieszyłam z tego wyróżnienia. Na sylwestra też się zgodziłam. Niewielu jest takich szczęściarzy jak ja.

Paddy
@Pok

Nie no poważnie? Tego się już nie da czytać....

@Pok

U mnie wszyscy byli chętni żeby pracować w święta. Trzeba było ciognac losy kto jak chce robić w święta i sylwestra.

Prowadzenie stacji to pasja
@Pok

Ciężko jest się dostać ja już aplikuje od dwóch lat na psp i nie ma miejsc. Tyle jest chętnych.

Orlen_nie_ma_WSTYDU

Orlen główny sponsor reprezentacji Polskiej - płaci swym pracownikom tyle co sprzątaczce w małej Polskiej firmie… gigant paliwowy! Nie ma ochoty godnie płacić Polakom za prace. To pokazuje brak szacunku Polskiej firmy do Polaków! Więcej Polakom płaci niemiecki LIDL czy portugalska biedronka. Im więcej masz tym bardziej traktujesz pracowników jak (usunięte przez administratora)

@Orlen_nie_ma_WSTYDU

Dobrze że w ogóle płacą. Nie wiem, czy należą nam się pieniądze za taką fajną pracę.

Pok stażowy
@Orlen_nie_ma_WSTYDU

Jestem bardzo dumny że pracuję dla Orlenu i dzięki temu wspieram reprezentację

@Orlen_nie_ma_WSTYDU

Święta prawda . Mają ludzi za nic robia z nas nienormalnych szukając naklejeczek i pajeczynek . Zarobki wołają o pomstę do nieba PSP ma być przedsiębiorca a jest (usunięte przez administratora) w dodatku śmieją się w twarz bezczelna propaganda na forum

As
@Pok stażowy

Dumny sobie bądź, ale dumą się nie najesz...

Drodzy Koledzy i Koleżanki SP

Drodzy Koledzy i Koleżanki SP, PSP. Już chyba nadszedł czas, aby połączyć nasze siły i zawalczyć o godziwe wynagrodzenie dla nas. Codziennie dotyka nas szalejącą inflacja, która za chwilę będzie zmuszać nas do zastanawiania się, na co mamy przeznaczyć nasze pieniądze. Każda wizyta w sklepie to codziennie wyższy rachunek, kredyty i inne opłaty mieszkaniowe coraz bardziej frustrują. Za miesiąc, dwa, będziemy się zastanawiać co zrobić z naszą marna wypłata - kupić chleb za 10 zł, czy coś dziecku, czy może w końcu opłacić jakąś ratę kredytu lub rachunek za media. Koledzy i Koleżanki !! Ustalmy, jeszcze nawet na lipiec, datę pikiety pod biurami MR, KR w miastach, gdzie udawalismy się na szkolenia, lub w rejonach mocno oddalonych od takiego miejsca, gdzieś na dużej stacji , i na razie w sposób pokojowy, nie wyrządzając krzywdy ani nam, ani Kolegom na stacji, pod którą byśmy protestować, zawalczyć o wyższe wynagrodzenia. Apeluję o - pensie 4000netto dla wszystkich pracowników - 500zl netto dodatku dla pracowników MOP i stacji na trasach szybkiego ruchu - realnych planów do wyrobienia, aby móc otrzymać dodatkowe 500-1000zl netto - dodatku stażowego, dla pracowników już od 2roku zatrudnienia - świadczeń i bonusów z okazji świąt Bożego Narodzenia, Wielkanocy oraz Sylwestra - dofinansowanie do emerytury za pośrednictwem PPK, które z mocy ustawy powinniście robić - wypłatę dla wszystkich zatrudnionych od 1.02.2022 dodatku 500zl netto /za miesiąc, aż do momentu uchwalenia nowego systemu wynagrodzeń W innym razie od września zaczną się strajki na stacjach

Ajent
@Drodzy Koledzy i Koleżanki SP

1. Nie jesteś pracownikiem jeśli jesteś Ajentem tylko partnerem biznesowym na zasadach współpracy biznesowej. A jak to w biznesie raz lepiej raz gorzej... 2. Pracownicy są twoimi pracownikami wiec powinni z tobą walczyć o lepsze wynagrodzenia. 3. Kto kazał brać ci kredyt? Musisz duzo zarabiać jeśli dostałeś, ja prowadze stacje 10 lat i nie mam zdolności. 4. Jak ma się dzieci i rodzine to się jedzie do pracy za granice a nie bawi w roszczeniowca w Polsce któremu się wszystko należy. 5. MS i kr tez musza się zmagać z inflacja tak samo zarząd na czele z prezesem nie tylko ty kupujesz chleb. 6. Mamy XXI wiek jak komuś praca nie odpowiada to ja zmienia a nie strajki urządza jak w latach 80. 7. Wypłata jest adekwatna do obowiązków i czasu pracy.

Ryszard
@Ajent

Chłopie masz wyprany mózg a takich ludzi potrzeba w centrali tzw. bierny i wierny. Gdyby nie studenci i umowy śmieciowe ta łajba dawno by zatoneła. Zobacz jak pracują ludzie na cywilizowanych stacjach w Europie przepaść to mało powiedziane.

Konrad
@Ajent

Co ty bredzisz? Od kiedy partnerem biznesowym się pomiata, nasyła kontrole, niszczy psychicznie? Strajkować nam nie wolno, to prawda. Proponuję natomiast obsługiwać ściśle według punktów Obsługi Klienta, dokładnie i bez lipy. Kazdemu klientowi propozycją dodatkowego zakupu ze szczegolowym przedstawieniem korzyści. Każdemu propozycja i pomoc przy instalacji aplikacji Vitay. HACCP też prowadzić i stosować zgodnie z ich wymaganiami. Ściśle co do kropki. Każdy rejestr, manual, ważenie co do grama. Nieważne, że to potrwa i mogą być kolejki i masa wściekłych klientów. My robimy swoje, ściśle według instrukcji, procedur i manuali.

Wariat z centrali
@Ajent

I takie myślenie mają wszyscy w PKN Orlen. Właśnie dlatego wszyscy powinni zostawić te stacje a mediom przekazać dosłownie wszystko: umowę, wymagania, kary, chore e-maile, chore wagi tajemniczego, mobbing menagerow co tylko się da. Na każdym kroku udowadniacie że nie szanujecie ludzi. Jesteśmy dla was cyfra, numerem jak w Auschwitz. Chciałabym spotkać się na żywo z tobą twarzą w twarz czy spojrzysz mi w oczy. Tacy ludzie muszą mieć nieźle nawalone w głowie. Powinniście poprowadzić chociaż miesiąc stacje dopiero dostawać stanowiska z Pkn tak tylko pokazujecie że nie macie wiedzy w temacie zarządzania, że panuje nepotyzm i biorą część z was po znajomości a później robicie z nas idiotów. 1)partner biznesowy więc korzyść powinien mieć prowadzący i PKN a tutaj ma tylko PKN - wyzysk 2)pracowników to WY każecie nam zatrudniać zamiast jak normalne firmy do siebie. I jak ciemna maso maja walczyć z PSP o wyższe wynagrodzenie jak prowizji dajecie prowadzącemu najniższa krajowa + nocki ??? A na premie dajecie plany nierealne i niemierzalne gdzie stacje mają dynamiki po 115% a realizację planu po 75%. I kto tu się nie nadaje do firmy ? Właśnie tacy co to planują. Cały kraj zaczyna szczuć Orlen, niedługo prawda wyjdzie na jaw bo na stacjach też już mają dość waszego cyrku,poniżania i śmiesznych zarobków za chore wymagania. Inflacja zmusi resztę PSP by wreszcie podzielili się wiedzą z mediami. Więc nie piszcie bzdur że to my ustalamy wynagrodzenie. Co PSP ma za darmo pracować a dołożyć kasjerów? Zaraz napiszecie żeby zatrudnić etat mniej tylko wtedy nie ma kto robić na stacji a pracownikom nogi się palą jak na wrotkach. 3) tego nie komentuje buahaha nie prowadzisz stacji tylko jesteś kim z góry który boi się tego co tu wychodzi na jaw bo wreszcie się za was zabiorą 4) są ludzie który szanują swój kraj. I nikt nie pisze że się należy . Chcemy godnej pensji. ZASTEPCY kierowników w marketach mają 5000 plus premie a my mamy milion obowiązków , umowę z wymaganiami i karami mająca 59 stron. A4 a 3300 zł plus marną premie więc uważasz że to jest w porządku ? O tym trąbić powinna tv codziennie. 5) zarzad zmaga się z inflacja ? Hahaha na chwilę obecną to ich nie dotyka bo zarobki mają krocie wyższe od nas , nagrody,konkursy, premie kwartalne i mega premie roczne. Zapomniałaś że część z nas zna ludzi z centrali i wiemy jakie są zarobki więc idiotów robicie z siebie a nie róbcie z nas. 6)dokładnie mamy XXI wiek więc powinni wam zostawić te stacje żeby poleciały takie tęgie głowiy które studiowały 25 lat temu albo więcej lub wcale i wiedzę z zarządzania mają na poziomie dinozaura z komuny a gdy tylko zaczyna wychodzić prawda to trzęsą gaciami żeby głowy nie poleciały -byleby nachapac ile się da i wiać z firmy bo po zmianie rządu sami was wywala 7) wypłata adekwatna do obowiązków i czasu pracy ?hahaha skąd ty się dziecko urwalas ? Prowadzący jest 24 h bo ma działalność , urlopy , weekendy święta , telefony , wiadomości na what's up e-maile. Odpowiada za milionowe wartości, ma na głowie ludzi, nie dostaje na L4 urlopy itd każecie nadrobić premia która jest niska , za wyniki jest gnębiony nawet jak są dobre gdzie zostało to wyżej opisane o dynamikach , za tajemniczego 90% pisze durne plany poprawy bo ktoś chory wymyślił kosmiczne wagi że za 30 aspektów kilka stron a4 za jedną nieprawidłowość z waszych chorych wymagan wychodzi mu 90%,lekarze BHP księgowi , ryczałt to starczy na paliwo do kosiarki. Prowadzący szanujcie się . To się od 20 lat nie zmienia NIC. Jeżeli będziecie na to pozwalac będą was dalej gnębić i pisać takie bzdury jak autor posta. Nikt was nie wygania z firmy składajcie CV do innych można tylko uczestniczyć w rozmowach nie trzeba od razu rzucać pracy -a zobaczycie jakie są warunki 5000 mają zastępcy kierowników a co dopiero kierownicy. To są realne stawki a autor posta zatrzymał się chyba w czasach Gierka. Pamiętaj autorze że to są pomówienia i fałszywe dane dotyczące warunków pracy a byle kto może cię dorwać po IP dowodem na ciebie będzie umowa PSP , e-maile , smsy, what's up. Udowodnić jak to wygląda naprawdę i jaki jest mobbing to jest 10 min x całą Polskę a wtedy media już uwierzą i nie wybronicie się bajkami że to wina PSP. Ps: autor chyba z partii

Byly PSP
@Drodzy Koledzy i Koleżanki SP

Zapomnij ... lepiej tym rzucić. Prowadzacy lubią sobie pogadać ale nic nie robić. I boją się wyjść przed szereg bo już jest statecznie to ja popatrzę z boku a inni niech walczą za nas. Ważne z kim się napić na spotkaniu mikro komu obrobić (usunięte przez administratora). I brniemy w to dalej. A chętnych jeszcze na prowadzenie im nie zabraknie. Zawsze można wziąć totalnych nieogzrnietych bez wiedzy. Takich... z podjazdu na kierownika MOP . I nie mam nic do podjazdu ale tam nie ogarniał nagle wzorowy prowadzacy. Nie zmieni się to też bo zmianie władzy. Bo do stołków się ludzie u góry przyzwyczaili i są zwykłymi chorągiewami jak zagrają tak będą tanczyc. No niestety. Lubialem swoją pracę ale nie za taką stawkę. Takie obowiązki i takich niekumatych MS.

Również były PSP
@Byly PSP

W sedno. Mnie już lepiej w innej firmie , gdzie jestem doceniany i dobrze wynagradzany.

Również były PSP
@Drodzy Koledzy i Koleżanki SP

Zmień pracę tak jak ja. Wychodzę z pracy i mogę zapomnieć o telefonie. Weekendy , święta całe z rodziną - tel. w kącie. Wynagrodzenie w pierwszych miesiącach nie rozpieszczało , ale.... ciężką pracą po kilku miesiącach przekonano się że jestem wart każdego grosza i proszę.... zarobki dwukrotnie wyższe jak za PSP. Ludziska naprawdę nie wiem kto wam smycz na tą obrożę założył. Pozdrawiam i życzę sukcesów , tylko nie w Orlenie.

@Również były PSP

Czy to prawda, że na Podkarpaciu MS mają swoje folwarki?

@Tomek

Całe południe Polski od lat.

@Drodzy Koledzy i Koleżanki SP

I walczyć o godne traktowanie . Menagerowie są bez kompetencji i kultury biznesowej a PSP mają za giermków , pokow za pomiataczy

Paulina
@Psp

Co to jest kultura biznesowa według Ciebie? Używasz takich stwierdzeń, że może sam powinieneś na managera aplikować. Nie ma tam teraz jakiegoś wolnego wakatu?

Chętny Psp

Jest tyle chętnych, że ja już drugi dzień stoję w kolejce w deszczu i śniegu na psp.

Aplikant
@Chętny Psp

Ma Pan rację ja też stoję w kolejce na ulicy z CV trzeci dzień. Może stojimy koło siebie i czekamy.

Prowadzący
@Chętny Psp

Drodzy propagandziarze na prowadzącego nie stoi się w kolejce . Nie ma możliwości aplikacji na żywo . Składa się poprzez internet a kontaktują się z wybranymi . Buhahaa jesteście zalosni . No tak jak rządzi P*i**s to i propaganda jak w t**v**p

Zagraniczny psp

Napiszę tyle pracowałem na stacjach w Europie. Bardzo malo płacili wróciłem do Polski. Teraz dobrze płacą. Warto prowadzić stację w Polsce.

Dumna ze stacji benzynowej
@Zagraniczny psp

Ma Pan rację. Pracowałam w Norwegii i tam płacą mniej niż w Polsce.

@Dumna ze stacji benzynowej

Jestem dumny z prowadzenia stacji w Polsce.

Psp

Kocham pracę na stacji jako prowadzący. Menadżer jest dla mnie jak Anioł. Nie rozumiem skąd tyle krytyki.

@Psp

Nie podawaj się za PSP. Nie jesteś nim a te propagandowskie teksty zachowaj dla siebie bo robi mi się nie dobrze. Poczekajcie po nowym roku. Już nie macie kandydatów na prowadzenie stacji a wszystko drożeje , najniższa w górę jak nie zwiekszycie zarobków to będziecie szukać prowadzących chyba w Afryce

Analityk
@Psp

Gadasz głupoty. Według rynku i analizy ekonomicznej na jedno miejsce psp przypada ponad 10 chętnych. Biją się o miejsce.

@Analityk

Przepraszam za swój wcześniejszy wpis. Ma Pan rację. Stacja to moja ostoja to mój drugi dom. Bez niej jestem nikim

Bija
@Analityk

Bija się chyba w twojej przepalonej głowie. Widać po ponawianych ogłoszeniach na PSP i po tym jak ms trzęsą gaciami bo nie ma kandydatów albo same odpady. Zmieńcie zarobki to będą normalni ludzie

Wy naprawdę pracujecie (prowadzicie stacje) za 4000-5000 zł na rękę? Prowadzisz firmę, 24h na dobę pod tel w pacy po ponad 200h jeżeli masz ogarnięty zespół to jeszcze pół biedy ale jeżeli nie to ani na wakacje ani na jaki kolwiek krótki urlop się nie wybierzesz, no ale w sumie to co się dziwić , za najniższą nikt nie będzie wykonywał twoich obowiązków... Menager przyjedzie , dostajesz od niego opierdziel, w sumie to każdy cię gnoi, żadnego wsparcia, pracownicy się zmieniają co chwila trzeba ich przyuczać, w zasadzie to chętnych do pracy też nie wielu, samemu trzeba ich szukać, pytać... W razie gdy ktoś bierze urlop lub chorobowe to nie jednokrotnie sam musisz stanąć na kasie. Bardzo słabo to wygląda...

@Zainteresowany

Myślisz że jakby były lepsze zarobki to byłoby tyle stacji co chwil do wzięcia ? Jak płacą byle jak to i chętnych nie mają

@Zainteresowany

To prawda Menager lub managerka ma o wszystko pretensje .Wmawia podświadomie , że PSP do niczego się nie nadają .Wszystko źle ,Naklejka krzywa ,papierek na podjeździe itd . Marne pieniądze dyżur 24h na dobę .Nie wyrabiasz zawyżonych planów ...to wina PSP itd .Na śląsku jest chyba najgorzej . Mengerowie prócz może dwóch są po to żeby tylko gnoić ludzi na stacjach .

Ryszard
@ola

To niech Menago weźmie sobie stacje i pokażę na co go stać. Widać wiedzą czym to śmierdzi i w to się na pakują.

mała
@Ryszard

Menager dużo zarabia ,samochód służbowy , telefon ,premie .Tego jak PSP nie ma i nigdy nie będzie .To personel stacji zarabia i się stara by ,,oni, dostawali ,premie roczne

@mała

Dokładnie . Premie rocznie , kwartalne , umowa o pracę , brak limitu na paliwo . Na stacjach nie pomagają kompletnie nic tylko jak ktoś wspaniałe to nazwał są tylko od gnojenia ludzi i mobbingu . Jedyne co potrafią to wypełnić ankietę w tablecie żeby na złość na siłę znaleźć właśnie papier czy naklejkę. Chora praca , cyrk na kółkach. Tej ankiety nawet niektórzy niepotrafia poprawnie wypełnić bo masz awarię zgłoszona i nie jest ona z twojej winy a wpiszcie ci jako "nie" i wynik 80% . Nawet tyle nie potrafi ich Orlen przeszkolić do wypełniania sfa. Nie wspominając o prawdziwych rozmowach biznesowych których NIE BYLO NIGDY i NIE MA. Plany niemierzalne , zrobione byle jak jeden bierze plany na 150% drugi na 60% to jest fair ? Prosi się o korektę , daje się argumenty konkurencja , zmiana drogi itd to mają gdzieś i nie przyjeżdżają z 3 tyg żeby tylko nie rozmawiać o planach. Łamią przepisy na każdym kroku. Za TK gnębią jak jest 90% a nie mają prawa nie ma tego w umowie ani w regulaminie firmy badawczej. Za prawidłowo przeceniony przeterminowany produkt płacą PSP przy inwentaryzacji a wedlug przepisów powinno iść w likwidację. Ms się nie zgadzają bo im to premie zaniża. Można by pisać i pisać. Jest tego mnóstwo. Potrafią kontrolować tylko PSP a do kontrolowania jak pracują MS i KR nie ma nikogo. Najwyższy czas na to bo ich zasługa chorej atmosfery i braku chętnych do prowadzenia stacji i pracowników na stacjach. Jedno wielkie kolesiostwo. (usunięte przez administratora)Powinni ich postawić na kwartał żeby poprowadzili stacje sami to by siedzieli i płakali z swoim brakiem wiedzy

Jaca

Jakby mi szczali na gębę pluli i srali na gołą klatę to i tak bym pracował na stacji bo najważniejsza jest praca a nie zarobki. Urodziłem się żeby pracować, a praca jest darem.

Jaca
@Jaca

Uważam się za nic zwykłe zero i nic niewartego ludzkiego śmiecia. Cieszę się z minimalnej na stacji bo wiem że nigdy nic nie osiągnę. Ludzie mi to uświadomili.

@Jaca

Chciałeś napisać że jesteś psycholem do którego niedługo po IP zapuka policja

Natalii
@Jaca

Praca jest darem .Pracuj i umrzesz biedakiem i nikim .

Jamal

Widać wiele opinii większość neutralnych lub złych ale jest też sporo dobrych opinii oraz opinie jednego, chyba skrzywdzonego przez firmę frustrata, który pisze jakieś głupoty i sam sobie na nie odpowiada. W zasadzie to ciężko stwierdzić czy jest idiotą czy trollem. Z tego co można zauważyć po opiniach, wiele zależy od stacji, pewnie wszystko zależy od funduszy przyznawanych na stacje lub liczbę etatów . Podsumowując w formie plusów i minusów, co przemawia za a co przeciw pracy jako kasjer?

@Jamal

Widać znów Pan się podszywa pod kogoś . Widać ocenę gwiazdek warta dna , widać mostów negatywnych opinii które potwierdzają polubienia natomiast widać też anaflabete zboczeńca siejącego propagandę rzekomo chwalacego firmę gdzie wszyscy nie lubią jego postów . Pisać sobie możesz . Prawdy nie oszukasz . Dno , (usunięte przez administratora) , wykorzystywanie , mobbing i brak szanowania PSP oraz pracowników . Typowo p,i,s, owska firma gdzie chapia u góry a tępią na dole . Premie odchorych planów zamiast od sprzedaży , brak etatów , niskie pensje itd . Prawda jest na tym forum to samo mówi każdy mikrorynek i głos orła ankieta . Ale po co otworzyć oczy ... Lepiej patrzeć na swoje stołki

Andy
@Kasia

Bo tam pracowałem i wszystko to prawda

Zwykły PSP
@Kasia

Jutro są mikołajki i pewnie dostaniemy jakiś skromny upominek albo premie.

Mila
@Zwykły PSP

Chyba w postaci ankiety po wizycie MS albo note karna. Nigdy firma nic nie dała dla PSP i pok . Nie ma w tej firmie takiego czegoś jak święta

@Jamal

Wszystko zależy jak wchodzisz menagerom w (usunięte przez administratora)

Adrian123

Moja żona pracuje jako kasjerka, ma co miesiąc ok 4 tys zł na konto jej zarobki wahają się od 3800-4500 zł netto, ja nie wierze w takie bzdury jak ktoś pisał że ajent ma 3500 zł zysku, ale jeżeli to prawda to ktoś ma nie po kolei w głowie i sam sobie robi krzywdę oraz swoim podwładnym a także pozostałym że daje się tak (usunięte przez administratora) i psuje rynek

Psp Podkarpacie
@Adrian123

To jest prawda... niestety u nas tak wyglądają realia i ciagle straszenie że Cię zwolnia itp. A pytasz dlaczego ktoś za to pracuje, bo jak ktoś prowadzi stacje parenaście lat ma zalożoną firmę itp to nie rzuci tego tak nagle jak można na etatcie, są warunki oddania stacja i czas wypowiedzenia... i tak każdy się kisi...

@Adrian123

Tak to wygląda wyciągniesz max 4 koła. Żenada .

@Psp Podkarpacie

Za te pieniądze to można iść na ochronę obiektu i siedzieć na (usunięte przez administratora) i brać te same pieniądze za podobna liczbę godzin bo wiem jak wygląda praca ajenta i nie jest to 168-176 h tylko znacznie więcej niż 200h a jak pracownik zachoruje to się seamemu jeszcze zapi... a , tylko naprawdę pieniądze są znacznie większe, nie sądzisz że to dziwne ze moja żona jako kasjer zarabia na stacji paliw Orlen więcej niż ty jako ajent? Wszystko na konto czyli ok 6000 brutto Po za tym po tylu latach prowadzenia stacji, to w marketach i nie tylko masz duże na posadę kierownika za dużo lepsze pieniądze niż te o których mówisz

Zbyszek
@Adrian123

Chlopie skąd Ty się urwałeś, widać, że zmyślasz i klamiesz. Gdyby tyle zarabiala tp nie było by tyle ogłoszeń o prace jako kasjer... 6000 brutto na konto, no ciekawie chyba , że jest studentką i ma zlecenie

@Zbyszek

Po pierwsze "Gościu" to tyle zarabia nie tylko ona ale i cała załoga za 14-16 zmian , po drugie nie jest studentka i ma umowę o pracę na czas określony, umowa oczywiście na najniższej reszta w formie premii ale wszystko na konto. Po trzecie mimo takich zarobków rąk do pracy nie widać, ludzie nie stoją w kolejce z podaniami, za mniejsze pieniądze , stacja będzie stała pusta i znowu z dwóch lub trzech ajentów się przewinie w ciągu dwóch lat.

@Adrian123

To niech się cieszy trafiła na uczciwego pracodawcę

Dax 22
@Adrian123

To ja której stacji takie pieniądze są? I za ile godzin? Bo na pewno nie za 14 zmian

@Dax 22

Napisałem za ile zmian , a nie będę wymieniał numeru stacji z wiadomych względów, ale jeżeli chcesz to podaj numer stacji na której ty pracujesz skoro taka (usunięte przez administratora) ujnia jest, może ktoś inny się ustosunkuje

Dax 22
@Adrian123

Nie mówię że jest ujnia..... Ale jeśli to co piszesz to prawda to ja żeby takie pieniądze zarobić musiałbym zrobić TK na 100 i że 40 nadgodzin zrobić. Chyba że na MOP ie robi i mają ogień przez 12h

@Dax 22

Piękne bujdy. Dokładnie mop, lub inną stacja z potężnym utargiem inaczej zarobki są opisane na forum

@Psp

MOP to inna bajka .Tam kasy jest sporo na wynagrodzenia .

Poziom wypowiedzi niektórych desperatów i stulejarzy jest na poziomie pracownika fabryki azbestu z lat 80dziesiatych. Większość wpisów to prawdopodobnie ludzie pogrążeni po stracie pracy siedzący na zasiłku i raczący się mocnym tanim piwem.Po pierwsze Prowadzący stacje ajent czy kierownik zwał jak zwał to nie jest ani pracownik ani tez pracownik na samozatrudnieniu tylko PARTNER BIZNESOWY. Jak sama nazwa wskazuje i definicja pojęcia partner biznesowy, wchodzi we współpracę z największa firma w Europie , dostaje cały gotowy biznes a jego zajęciem ma byc tylko przestrzeganie wytycznych i instrukcji? Co w tym takiego strasznego? Jak czytam te wypowiedzi o jakis benefitach czy urlopach to zdaje sobie sprawę jaki nadal w Polsce jest niski poziom społeczeństwa a raczej jak głęboko siedzi większości w głowach komuna. Narzekanie na braki premii? To nie jest komuna i powiedzenie ze nie wazne co się robi to się należy! Firma dzieli się z nami wypracowanym zyskiem w sposób klarowny i sprawiedliwy. Plany są jakie są ale ktoś je stworzył lub jakieś mądre narzędzie i przy odrobinie chęci i zaangażowanie da się wszystko zrobic. Uprzedzając komentarze nie jestem z Partii, nie jestem emesem kaerem nie pochodzę z Warszawy, z plocka i nie miałem nigdy przyjemności pracować na bielanskiej. Jestem jednym z wielu partnerów biznesowych, prowadzę stacje od kilkunastu lat i wiem ze czasu się zmieniają i my tez musimy się zmieniać. Firma daje duże możliwości i różne narzędzia tylko trzeba umieć je wykorzystać. Jeśli ktoś naprawdę się stara analizuje sprzedaż, wykorzystuje wszystkie narzędzia dostępne do poprawy relacji z klientami co wpływa później na wysokość wypracowanej premii, do tego stacja z paczka, lotto, wykonywanie dodatkowych usług płatnych wg umowy, to jego miesięczny dochód będzie w przedziale 4000-5000 na czysto, a to są już pieniądze spore jak na polskie realia.

@Nowy

5000 na czysto? Były L4? Ile płacisz pracownikom? Jakie plany w stosunku do 2019r? Może zanizone, bo robisz loda msowi.

@Nowy

A ja jak czytam twoją opinię to myślę że właśnie Ty jesteś zza komuny. Starym być może PSP albo kimś z centrali który tkwi w firmie z 20 lat i dzięki temu nie ma pojęcia jak wygląda rynek pracy i jaką pracę oferuje konkurencja w handlu i kontakcie z klientami. W Lidlu pracownik z dwuletnim stażem ma ponad 4000 zł a ty mówisz że na partnera biznesowego to dużo ? Nie osmieszaj się. W większych miastach wśród konkurencji panuje najnowszy model zarządzania tzn dbanie o dobrych pracowników na każdym szczeblu, pozytywną atmosfera, owszek plany i cele ale MIERZALNE realne do wykonania a podejście do ludzi LUDZKIE. Dla ciebie plan o 1\2 wyższy to plan realny który zrealizujesz przestrzegając zasad instrukcji systemów motywacyjnych itd ? Bo wnioskuję że urwałeś się z innego świata i w życiu nie siedziales na stacji. Plan mierzalny na małych stacjach to np +10% a nie 60% .Jak stacja sprzedaje bo w wakacje 2000 hot dogow i ma klientów tych samych lokalnych to jak nagle ma sprzedać 4000 szt ? Lotto ? To jedna mina. Pracowałem kiedyś przy tym. Współczuję że firma musi nasylac na siłę ludzi by prostowali swój wizerunek na GoWork. Piszesz że Tylko przestrzeganie instrukcji. Fajne mi tylko gdzie jest tego tysiące, non stop ankiety, mandaty, a brak podstawy prowizji to jakie partnerstwo ? Dopóki jest premia jakaś to pokrywa brak a przez to ludzie pracują za najniższą a gdy nie ma premii a nie będzie przy takich planach to będą kolejne wypowiedzenia. To się nie zmieni dopóki u góry będzie kilku takich mądrych. Jest tyle firm sławnych które dokonują wewnętrzne audyty dotyczące funkcjonowania firmy relacji pracowników plac itd jakoś z tego firma nie korzysta tylko laduje w innerzeczy. Te audyty pomogły nie jednej korpo. Kilka lat wstecz mieli pomoc PKN i wiem że była to jedna firma która podziękowała bo komuś wyżej nie odpowiada podejście wlasnie poszanowania ludzi atmosfery itd. a teraz... Jest jak jest :) chcesz to pracuj za 3400 i całuj po rękach. To świadczy o Tobie że się trzymasz siła do emerytury. Fałszywymi opiniami nie przebijesz rzeczywistości , opinii w całym internecie i ilości wypowiedzeń. Miłego dnia

@Nowy

Witam. Przeczytał pan co pan napisał ? . Przychodzi pracownik partnera biznesowego do Ciebie (Ms) ,i tenże pracownik(usunięte przez administratora)partnera biznesowego za Luke w towarze.

Waldek
@Marcin

Niedługo będziemy się tankować prądem :) fajnie ekologicznie

O
@Psp

Dokładnie gość oderwany od rzeczywistości, konkurencji i rynku pracy. Chwali jałmużnę jako świetne warunki. Pewnie z (usunięte przez administratora). W sumie jakbym był na szczeblu dyrektorów , zarabiał tyle kasy, premi, nagrody, dodatki, premie roczne to też mowilbym na czarne ze jest białe i ganiał z barem bo takiej roboty się nie znajdzie. Wypowiedzenie przyhamowały, każdy myślał że dali wam psp do zrozumienia i wraz z aneksem bedzie lepiej. A tu czego można było się spodziewać dali tysiąc coś za brakuje w podstawie ponadto plany nie do zrobienia i będzie jeszcze gorzej niż było. Czyli zaraz kolejna fala wypowiedzeń. Gratulacje

Franc
@Nowy

Typowy (usunięte przez administratora) Mówią o takim użyteczny (usunięte przez administratora) . Narzędzia? Stacja z Paczka to narzędzie? Chyba u ciebie na wsi nie ma nic innego a do najbliższej poczty trzeba iść polami 15 km a paczkomat 30 km dalej . Lotto ??? Co jeszcze wymyślisz? Może ty też tak samo jak ci POK liczyć nie umiesz. 4000 - 5000 ? A ZUS i Podatki już odliczyłeś ? Każdy normalny wie że im więcej zrealizuje tym więcej mu podniosą plan .

@Prow

Nie 5000 a w przedziale 4000-5000 tej górnej granicy nie osiągnąłem nigdy przez ostatnie kilka lat. Ale 4000 jest bardzo realne wliczając kasę ze stacji z paczka oraz z lotto. L4 się czasami zdarza. Może dlatego tak dobrze wychodzę bo jest to stacja typu MOP

@Nowy

Wisniowa Góra? xd Jesteś psp, pok i sv w jednym? xd . No to 4000 zł to majątek xd Zrzeknij się połowy. Nieładnie tak wykorzystać finansowo pkn xd

@Franc

Wg umowy każdy ma indywidualny % dla siebie. ,,gola prowizja,, to około 3600zl do tego wleci jakaś premia po podzieleniu na wszystkich zostanie jeszcze jakieś 100-150zl. Stacja z paczka przyniesie kolejne 100-200zl do tego lotto 200-300zl i już mamy grubo ponad 4000. Widze ze co poniektórzy mimo braku umiejętności dodawania nie umieją korzystać z kalkulatora.

Koko
@Nowy

tyPOwy Janusz . Pracownikom każe usługiwać lotto a zysk do swojej kieszeni . Bajki o lotto możesz wciskać tym którzy nie mają lotto . Jak byś się miał dzielić zyskiem z pracownikami to by ci na bilet do kina wystarczyło. To samo tyczy się stacji z paczką. Jak cała kwotę z faktury przytulisz do kieszeni to może coś tam poczujesz. Pewnie prowizja z vervy dzielisz się tylko z SV bo co mają POKi do tego . Janusz cwaniak . Mówi że nie ma nic wspólnego z MS a głowę ma już tak zrytą że mówi tak jak oni - firma dała narzędzia! Całe szczęście dla PKN że ma jeszcze takich ynteligenuf bo już by dawno stacje stanęły.

Pooko
@Nowy

Pieniądze z Lotto i Paczki też są do podziału.

PSP
@Nowy

No to dziwię się że jeszcze ktoś u ciebie chce za darmo obsługiwać lotto . Jeszcze cie przewala na kasie i zdrapkach to zobaczysz jaki to świetny interes.

Stary
@Psp

Stary nie uzywa zwrotu " stulejarz " to młody " ambitny " nie znający życia chłopiec ze wsi któremu Orlen życie uratował i rok w rok na kolanach do Częstochowy idzie się pomodlić w intencji PKNu i prezesa. Nikt nie jest w stanie stale i zgodnie z Zarządzaniami czy regulaminem danej promocji realizować sztucznie zawyżone cele czy plany. Zawsze musi być jakiś wałek by to osiągnąć. Menago ciśnie, ty ciśniesz POK a Oni kombinują jak to zrobić. Potem wpada BKiB i kto obrywa ? No ty wiejski geniuszu. Na pomoc MS czy KR nie ma co liczyć. Ale co ja tam wiem . Na Mopie 4000 tys to masa pieniędzy....

@Koko

Zasad nie znasz? Kontroli prowizji podlega faktura prowizyjna w całości. Nie wazne ile masz za verve dzielisz to po wszystkich pracownikach jego. PKN nie rozlicza cie co robisz z pieniędzmi z lotto i stacji z paczka. Czyli legalnie 200-300zl masz dla siebie. Podstawa wynikająca z umowy to 3600 i zawsze coś wpadnie z premii jak nie 100 to 200 zł do tego te pare złoty z dodatkowych usług i prowadzący może osiągnąć 4000zl wiec nie rozumiem skąd te wyzwiska i ta zazdrość ze ktoś się stara pracuje i ma, to zaraz w Polsce jest nazywany (usunięte przez administratora) ze premia się nie podzielił... szacunku trochę. Zarządzam stacja z 25 pracownikami, jestem na stacji 7 dni w tygodniu ( w miesiącu nie mniej jak 280 godzin) wiem bo zapisuje sobie w kajeciku. 4000/280h= daje mi ponad 14zl /h i mogę byc w pracy o której chce i wyjść o której chce. Nikt mnie nie kontroluje, jednak nie wyobrażam sobie aby wystarczyło mi na zrobienie wszystkiego mniej jak 8-10h dziennie. Jest to uczciwy zarobek i nie uważam się za jakiegoś oszusta czy złodzieja. Rozliczam się zgodnie z umowa z pracownikami, a to ze dla siebie biore pieniądze z lotto i z stacji z paczka to poprostu mi się należy. Na pytania o L4- nie ma duzo przypadków a jak są to ryczałt jeszcze jest bo czasami zostanie trochę grosza na ten cel.

Byly_prowadzacy
@Nowy

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Tak trzymać. Dlatego jako człowiek głęboko siedzący w komunizmie, aktualnie dorabiam wyzyskiwacza z Ameryki a nie wspaniałego polskiego orła. Najlepsze jest to że ten wyzyskiwacza płaci mi za urlop, kolonie moich dzieci, prywatną opiekę medyczną dla mnie i całej mojej rodziny, i jeszcze co miesiąc ponad 5k wypłaty, a wspominał jeszcze coś o jakich paczkach na swieta, ale chyba zartowal. Dajesz wiarę. Nie wpadł na to że komunizm się skończył. Tylko nikomu nie mów, ok?

@Pooko

Gdzie to masz zapisane?

@Stary

Zależy z jakiego punktu patrzeć bo jak 4 jest z przodu to już mozna żyć na poziomie. Zawsze to 80% więcej niż zwykły pomywacz kibli/robiciel hotdogow. Jakby mi zostało 4000 to bym nawet nie myślał o tym aby rezygnować, pracowałbym do emerytury

@Nowy

Jak mniemam panie "partnerze biznesowy" jako jedyny w orlenie negocjuje pan plany oraz prowizję gwarantowaną co rok powiekszana o wskaźnik inflacji i wzrost minimalnego wynagrodzenia. Jeśli tak jest to proszę by podał pan namiary na swoją stację. Sądzę, że każdy psp chciał by być partnerem w negocjacjach a nie tak jak teraz - podpisujesz albo żegnaj.ogólnie sądzę, że jest pan kolejnym propagandysta. (usunięte przez administratora) też by nie napisał, że (usunięte przez administratora)

@Nowy

Sam wkopales firmę 4000 zaprowadznie mopa gdzie dzienna sprzedaż = tyle co miesięczna na wsi. Nie wiem czy gratulować czy współczuć.bo kasjerzy w różnych sklepach zarabiają na rękę 3300-4500 a tu ajent wszystko na głowie w dodatku zamiast pomocy firmy kontrol na kontroli i taki pieniądz. Zapłacisz czynsz, paliwo , jedzenie i dziękuję. Życie z miesiąca na miesiąc. Takich firma potrzebuje haha

Psps
@Nowy

Zgadza się , na większej stacji taka kwota ma szansę wyjść. Ale skoro dla Ciebie to majątek to tylko współczuję. Pewnie pochodzisz z Podlasia albo świętokrzyskiego dlatego ten zarobek uwqAsz za majątek i nigdzie nie wychodzisz tylko żyjesz z miesiąca na miesiąc. WKrakowie tyle zarabiają kasjerzy w różnych sklepach.

A
@Nowy

No 4000 to majątek nie wiadomo.co.z tym robić hahaa. jeszcze za stanowisko kierownicze . Skąd cię tacy ludzie biorą. Przez takich właśnie jak ty ta firma stoi w miejscu i wyssa z ciebie wszystko do zera. W normalnych firmach kierownik zarabia 6000 na rękę i jego umowa ma 1 stronę a nie 70. Nie wspomnę o ludziach co mają rzeczywiście swoją działalność. Dobrze że takich jest niewiele to powoli wszystko idzie na (usunięte przez administratora) Jak uważasz że 4000 zł to spokojne życie to chyba dla emeryta na wsi. Nie znasz realiów cen mieszkań, czynszów, prądu, wody ,inflacja w sklepach .inflacja jest co rok, krajowa rośnie co rok a PSP stoją z wypłata w miejscu. 10 lat temu to można było nazwać że jest się kimsa teraz kierownicy innych sklepów mają z nas ubaw po pachy.

@A

Masz racje u nas na Podkarpaciu tak zawsze było i bedzię, że robią z nami co chcą, a my jak barany

@A

Tak się zakłada ze znam ceny bo żyje w Polsce. I jak czytam te bzdury ze kasjerzy maja po 3000 zł to nie wiem czy wstydzić się ze jestem Polakiem bo jak Polak może mówić takie bzdury czy śmiać się z kogoś kto opowiada takie mity ze kasjer ma 3000? Człowiek po studiach w banku doradca czy inny specjalista z doświadczeniem nie ma szans zarobić więcej jak 2800 na rękę. Nauczyciele pracują za 2200 a tu ktoś opowiada ze kasjer 3000? Wstyd !!! 4000 to naprawdę pokaźna suma- jeśli się ma własne mieszkanie to całe 4000 jest na życie. Jeśli się wynajmuje pokój to 500 zł trzeba oddać to i tak zostaje nam 3500 - 500 na jedzenie, jak ktoś pali lub nie 500na papierosy jeśli ma samochód to z 200zl na paliwo jeśli nie to śmiało mozna mówić ze z kiwnieciem palcem 2500zl mozna odłożyć co miesiąc.

@Nowy

To jeszcze zapomniałeś że Viatoll jest na niektórych stacjach. Pracowałem i żadnej kasy z tego nie ma. Tylko odpowiedzialność i nic więcej. Kupę kasy się przewala, pracownik czasami pół dnia siedzi i zakłada umowy. Także śmiało jeszcze Viatolla u Siebie załóż. Będziesz drugie 4 - 5 tysi wyciągał ????

@Nowy

500 za pokój? Chyba z ukarincami. Prowadzić firmę i mieszkać na stancji ? Kuzwa szczyt marzeń. Ktoś prawdę napisał. Jesteś typowy wyborca PiS z małej wioski na Podlasiu. Wyjedź gdzieś dalej za swoją wioskę i stacje.

realnie
@Nowy

Bzdura, w umowie "stacja z paczkę" jest wyraźnie określone, że zarobione środki są do podziału pomiędzy pracowników. PSP nic z tego nie ma.

@Nowy

Zapomniałeś o dodatkowych benefitach. Psp może: 1. Zbierać i sprzedawać puszki po piwie, 4 zl/kg 2. Oddawać kartony na makulaturę, 0.20 złl/kg 3. Sprzedawać puste butelki, 70 zł za tonę stłuczki 4. Zbierać skoszoną trawę i hodować króliki 5. Myć szyby i lusterka za napiwki 6. Odkurzać samochody za drobna opłatą 8. Odbierać od Ekotoxu odpady żywnościowe, część może zjeść, a z reszty utuczy świnię na balkonie - dzięki temu osiągnie samowystarczalność żywnościową Zbierajac to wszystko do kupy, okazuje się, że Pkn powinien zaprzestać wypłacania prowizji prowadzącym. I chyba sprawy podążają w tym kierunku.

@Nowy

14 zł na h. A uczeń w KFC 18,30.

@Prow

9.W wolnym czasie może jeszcze zebrać na stacji, klienci go nakarmia i zwiększy marże.

@Nowy

Własne mieszkania to dostał prezes orlenu, reszta wynajmuje za około 1000/m-c lub spłaca kredyt. By wydawać na paliwo trzeba kupić samochod i ubezpieczemie a to tez kosztuje. Wiem, ze chcesz by wszyscy zarabiali minimum egzystencjonalne nawet prezes PiS obiecał podwyżkę minimum do poziomu europejskiego komunisto.Cos mi się wydaje, że jesteś jak masz premier "Polacy powinni pracować za (usunięte przez administratora)"

@Marcin

A jeśli jesteś po 30stce to raczej nie masz szans na 18,30? Wiec trochę pomysł zanim coś napiszesz!

Henio
@Nowy

Czyli dostajesz 4000zł za dosłowne życie pracą od 1 do 31? Faktycznie, masz się czym chwalić.

Waldek
@realnie

Stacja z paczką to umowa pomiedzy firmą należacą do PSP a Pocztą Polską. Tam nie ma podziału prowizji. Orlen nie moze tego kontrolować, bo to nie on wystawia FV.... masakra jaki poziom niektórych

@Nowy

Racja Bo 15,50. To i tak więcej niż ty masz.

@Nowy

Zmień chłopie dilera. Kolezanka jest tylko doradca w banku i zarabia 4500 zł . Kasjerzy w biedrze 3500 Lidlu do 4500 . Skąd ty się urwałeś ? Mam wrażenie że usnales 15 lat temu i cię dziś obudzili. Nie rób z siebie pośmiewiska na tej stronie. Owszem kasjer na stacji 3000 nie zarobi ale w każdym innym sklepie bez problemu

Stefan
@Nowy

Nowy-pomyśl, przejrzyj oferty pracy, najniższe stawki są w handlu i usługach, oczywiście nie wszystkich. A teraz mieścina gdzie opuszczam stacje. Pierwsza z brzegu oferta: praca 6-14, 14-22 produkcja 4800brutto, tj 3400 netto, a koszt pracodawcy to 5700zł -porównaj ten koszt ,z kosztem jakim jest twoje wynagrodzenie jako PSP. Druga oferta 19zł netto praca jedna zmiana 6-14 stolarnia, trzecia oferta, prace budowlane i w wykończeniówce netto od 30zł/h x 168h =5000zł netto. Ofert jest multum i można się przekwalifikować i nabrać nowych umiejętności. Tylko nie pisz mi że trzeba zasuwać na budowie, bo to nie te czasy. Teraz tak, Ty wykonujesz proste czynności, rozkazy, to co jest zapisane w umowie, zatrudniasz ludzi i odpowiadasz za wsio i nie masz wpływu na nic. Ty nie wiesz, ale ja to wiem, bo odczułem jak z biegiem lat, spada moje realne wynagrodzenie, względem innych grup, a teraz sięga dna. Powodzenia!!!

Pok stażowy
@Nowy

I z Lotto i że stacji z paczką są naprawdę śmieszne pieniądze co najwyżej PSP może kupić dobrą kawę i wodę na upalne dni. Za paczkę stacja dostaje 1 zł z groszami lotto też szału nie robi, a co do tego partnera biznesowego to naprawdę już trochę przegioles z partnerem biznesowym się rozmawia ustala plan działania możliwości a nie tylko narzuca się wszystko co się da a jak się nie zgodzisz to usłyszysz że na twoje miejsce jest full chętnych tylko szkoda że w tak dużym wyborze biedni ms dzwonią i się dopytują czy ktoś z pracowników nie jest chętny na objęcie stacji. Poza tym napisałeś że prowadzisz Mopa czyli zatrudniasz około 50 osób czyli masz więcej pracowników niż Ms prowadzących pod sobą więc porównaj sobie sam. Dodam jeszcze że pracownik Lidla na magazynie zarabia 3300 -3500 i odpowiada tylko za siebie. Napisałem Lidl bo kolega pracuje więc mogę porównać

Doktordobrarada
@Nowy

Nowy.. czy jaro.. skąd jesteś.. moge podjechać? I te twoje wypociny ci wytlumaczyc moze glupot nie bedziesz pisal .. partnerze biznesowy.. wiesz kto to partner biznesowy.. to nie jest osoba pomiatana przez partena biznesowego.. ty jestes raczej karem zerowym moze tym co w nosek lubi zapodać.. odstaw to A i idź partnerze na odwyk

@Waldek

Dokładnie, większość wypowiedzi tutaj są od osób co nie miały nigdy nic wspólnego ze stacja i praca na stacji, a najchętniej to by chcieli jeszcze 500 plus które prowadzący dostaje od państwa na dziecko aby podzielić na pracowników

@Nowy

Jaro zmieniasz Nicki jak szalony Jaro Mon Nowy. Każdy wie że to ty. Takich jak ty chodzi mało po świecie. Całe szczęście. Skoro ty średnich zarobków nie odróżniasz od miski ryżu i jeszcze chwalisz że to cud. Poczytaj w słowniku kto to partner biznesowy. Działacie wspólnie , pomagacie itd w naszej firmie nie ma niczego takiego. Zejdz że stołka i zmień pracę. Daj ludziom i firmie się rozwijac bo tacy jak ty ciągną firmę do samego dna. Mogę tylko współczuć poziomu. Ciekawe jak tacy funkcjonują w rodzinie. Tez są takimi egoistami?

Stary
@Psp

W rodzinie? Czy Ty myślisz że ten koniobijca ma rodzinę? Gdyby miał rodzinę to by nie pisał tu swoich urojonych wizji. Jego cały świat to ORLEN. Jednak przyjdzie taki dzień że ta firma kopanie go w (usunięte przez administratora)jak wielu mu podobnych menagerów, dyrektorów czy kierowników. A swoją drogą nie dajcie się mu prowokować. Wiele tych wpisów to podpucha i prowokacja, może sobie na to pozwolić bo wie że jest anonimowy.

Realnie
@Waldek

Nie napisałem nic i Orlenie w kontekście kontroli postanowień umowy z PP, ale w tej umowie, która była wcześniej certyfikowana przez Orlen jest zapis nakazujący wypłatę podzielić pomiędzy pracowników.

@Realnie

Zapis? Myślisz że nie wiemy, że bez idiotycznych zapisów trzeba płacić swoim pracownikom?

zeta
@Nowy

5000 to są spore pieniądze? ja tyle mam i z ledwością utrzymuję rodzinę i 21 letnie auto, a o wakacjach to możemy zapomnieć

@Nowy

Czytając Twoja wypowiedź stulejarzu, stwierdzam, że albo w zupie byłeś i gofno wiesz, albo jesteś od nich, a najpewniej to i to. Teraz właśnie wprowadzono komunę w firmie. Urawnilowka płacowa. Czy jesteś na 2.0 czy na stop cafe, zarobisz podobnie. Zenujace 3000 netto, jak dobrze pójdzie. A jak pójdzie źle, to 0 albo i dołożysz do interesu. Stacja z paczką, lotto? xd Ty na pewno jesteś od nich. Jepłem ze śmiechu xd Cieszę się że zostały mi już niecałe 2 tygodnie w tym waszym raju xd

@Nowy

Kiedy jest to 4000-5000 na czysto? Układacie plany żeby wyszło po około 3000 netto, to raz. A dwa, prowadziłeś kiedyś firmę. Zatrudniałeś ludzi? Słyszałeś o L4, urlopach na żądanie, opiece nad dziećmi, zwrocie kosztów dojazdów np na badania lekarskie i wielu wielu innych wydatkach? To kosztuje tepy desperacie. I wg was psp ma to pokrywać z tej waszej 3 tysięcznej jałmużny. (usunięte przez administratora)się chce, gdy pomyślę jak kłamiecie i wciskacie kit.

@Nowy

Komuna jest teraz. Sprzedajesz 9000 hot dogów na miesiąc, zarabiasz tyle samo co ten który sprzedaje 1000. Wystarczy odpowiednio ustalić plany. Dramat to co się wyprawia w tej firmie.

@Prow

Bo w tej firmie trzeba myśleć. Po luj sprzedajesz dużo HD ? Nie ma, zimne..., Verva? Pytasz tylko dizel czy benzyna i za ile. Konkurs? Olewasz . Potem masz niskie plany. A barany co się chcą wykazać w tabelkach oraja za te same pieniądze . Tylko (usunięte przez administratora) myślą na krótka metę.

@Psp1

4000 - 5000 młody stulejarz zarobi. Przez pierwsze 6 miesięcy. Ma ulgę przez dwa lata, a dodatkowo przez pierwsze 6 miesięcy praktycznie niewiele placi . Nie ma jeszcze ludzi na umowach lub dopiero i na tą chwilę nie placi za ekwiwalent urlopowy, jeszcze nie placi za macierzyńskie jeszcze nie mial L4. Młody się spuszcza bo ma czapkę kasy . Pociągnie dwa trzy lata i się raj skończy . Chyba że wcześniej da ciała z nie przypilnuje legalizacji to poleci z długami. Ogólnie PKN dąży do tego by mieć młodych (usunięte przez administratora) co nie mają pojęcia o prowadzeniu działalności.

Quic
@Nowy

Za 4 000 na Mopie ???????????? Coraz mniej się szanujemy i za miskę ryżu harujemy

@Nowy

Co Ty bredzisz? 4000 na smieciowce to dużo? Przy najniższym ZUSie jak fizol zatrudniony na budowie u prywaciarza krętacza który płaci pod stołem? Zatrudniając kilkunastu pracowników i ponosząc pełną odpowiedzialność materialną za całą stację? Wstydu nie macie. I nie podszywaj się pod prowadzącego stację. Każdy psp na własnej skórze odczuł sz@@mbo które zrobiliście na stacjach.

OBIBOK
@Nowy

Panie szanowny partnerze biznesowy. Spójrz na stację. Firma nie daje możliwości awansu, ba! Firma tłamsi pracownika do takiego stopnia, że to jest niewyobrażalne. W Pana świecie zakładam, że nie ma Pan pojęcia jak to dziala. W nowej pracy nie jestem w stanie uwierzyć , że idzie mi dobrze. Caly czas nie mogę spać po nocach, mimo że odeszłem ponad miesiąc temu. Budzę się i pierwsze co chwytam za telefon i patrzę czy ogórki było w porządku, czy jakieś ciasto nie takie, czy inne wyimaginowane problemy firmy. HIT BULKI NIE PRZEKROJONE IDEALNIE PO SRODKU. Czy Firma z tego względu wypłaci odszkodowanie albo chociaż dofinansowanie do porad psychiatrycznych? Czasem faktycznie zdarzy się wizyta menago albo dyrektora i tu znowu śmiech na cały świat. Dyrektor widząc że wszystko jest ok nie pochwali, wymyśli coś abstrakcyjnego żeby nas ojebac (szczęść borze szumiący są kamery i wiemy że zwrotka jest jednym wielkim bulszitem) albo menago który twierdzi że bułki są zbyt wyblakłe, a na krótka odpowiedź: ale to państwo programują piec,a tych bulek nie piekę przecież ręcznie, dostaje odpowiedź że jestem śmieciem jak śmie odpowiadać? Komuna trwa i na szkoleniach które niby mają nam pomóc jest pytanie o Anitę Włodarczyk i jej medal xDDD i nic sensownego, przekłamane info, nic pomocnego (głupi przyklad zróbcie szkolenie z faktycznymi przykładami jeśli chodzi o nietrzeźwych ludzi a nie "nie sprzedam panu" -"a to ok". Tak to nie wygląda... A narzędzia? Wszystko się (usunięte przez administratora) nie macie dobrych techników, piece działają jak chcą, kawiarki wybuchają w randomowych momentach. Posy bosy i inne ładują się godzinę. Idealne narzędzia do pracy, nie polecam. A bardzo bym prosił, w imieniu kolegów i koleżanek o chociaż 100 zł podwyżki. Bo to 2200, z nowymi pizzami, happymealamii innymi śmiesznymi pomysłami, wygląda po prostu (usunięte przez administratora) Btw co mamy mówić klientom co przyjeżdżają po pizze bo im zasmakowała, a wyciągamy ta niby zmodyfikowana xD to jest zart, przecież to zwykła pizza że zwykłego sklepu z zamrażalki tylko za 18 ziko. Czy za każdą (usunięte przez administratora) która usłyszę to będzie płacone? Dziękuję, mam nadzieje, ze szanowny Pan partner zrozumie skąd mniejsze pieniądze. Te śmiecie pieszczotliwie nazywane pokami po prostu nie mają już po co się starać i zwalniają się do innych robót. Macie nowych na chwilkę, oby ta polityka doprowadziła do upadku zacnej firmy i wszystkich mózgów operacji. Nie ma się czym chwalić, że jest Pan partnerem biznesowym. Powinno panu być wstyd.

Agata
@Nowy

Ty naprawdę niewiele wiesz o tej firmie i współpracy z nią.Nie masz pojęcia o pracy na stacji,braku ludzi do pracy.

Byk
@Nowy

Co za bzdury. Typowy ,,wchodzi do czterech liter ,,’managerowi .

Jj.
@Nowy

Czyli co, wcześniej wszystkim żyło się super, a dopiero w ostatnim roku kazdy Partner Biznesowy zrozumiał jak ma źle i to tak wielu prowadzacych naraz??. Po prostu Orlen (usunięte przez administratora). Ze wystkimi, i ma to w dupie ze zarobisz 2200

Aga
@Nowy

Witam pracusiu, nie mydl oczu marnymi ochłapami jak lotto, czy stacja z paczka. Jeżeli jesteś PSP to nic nie piszesz jaka jest stacja wysokodochodową czy nie, mop czy inna stacja??? Jaka nie wiadomo??? Jeżeli tak jest dobrze przypuszczam że nieźle wałki kręcisz. Po twoim wpisie sądzę że mało wiesz lub nie wiesz nic!!! Jakie analizowanie sprzedaży, wiesz coś na temat targetów jak to wygląda??? Pisać farmazony każdy może, nie masz zielonego pojęcia za długo pracowałam w Orlenie więc stąd mój wpis zanim coś napiszesz pomyśl że inne osoby mające dużą wiedze też czytają te twoje bzdury.

alpaka

Ty siurasie.

@Nowy

To cię zaskoczę żona zaczęła pracę w Lidlu na kasie 3100 na początek mówię o kwocie netto przy 176 godzin miesięcznie. Później dodatek stażowy. Zaskoczony? Bo ja byłem i dlatego właśnie sam zrezygnował z pracy na stacji.mowie tutaj o pracowniku nie o psp

AL
@Nowy

Człowieku 4000 tyś na samozatrudnieniu i za prowadzenie stacji to spore pieniądze nie osmieszsj się chociaż tylko to można w Lidlu na etacie zarobić czy w innej biedronce bez papietologi .

R
@Nowy

Nowy. Wielomówstwo prawdopodobnie świadczy o twojej obłudzie. Pozdrawiam z dużą dozą nieufności

@Nowy

Czy ty człowieku wiesz o czym piszesz. Myślę że jesteś jakimś kierownikiem w strukturach organizacyjnych Orleanu. Napisałeś co ci kazano napisać. (usunięte przez administratora)mi się chce waszym podejściem do klienta. Dorabiam jako tajemniczy klient. To co robicie z pracownikami moim zdaniem jest karygodne.

Oburzony
@Psp

"Pomywacz kibli/robiciel hotdogow" Nie ma to jak szacunek do swoich pracowników, na pewno to dobrze ze rezygnujesz lub już zrezygnowałeś. Nie pozdrawiam

Prowadzący

Mam fajny pomysł żeby umilić życie nam i klientom. Może zrubmy sobie koszulki z napisem z przodu: "Kocham cię kliencie", a z tyłu: "kocham cię Orlenie i menadżerze" ja sam taką noszę i jestem z tego dumny.

Bob
@Prowadzący

Bardzo fajny pomysł. Popieram. Teraz chodzę tylko w obcisłych lateksowych czerwonych spodniach bez majteczek i podniecam tym mężczyzn.

@Bob

Ja za to wywijam nagą pupcią w tańcu przebrany za Montezume i rozgrzewam panów przebranych za konkwistadorów i ich stalowe szpady.

ANNA

Pracownicy byłej Grupy LOTOS uciekają z firmy po połączeniu z PKN ORLEN. W spółce panuje chaos i dezorganizacja, natłok pracy i zakaz zatrudniania nowych pracowników na umowę o pracę. Wstyd, że spółka Skarbu Państwa proponuje tylko umowy śmieciowe i b2b

@ANNA

Witamy w Orlenie. Gnębienie , niskie płace , zerowa pomoc ze strony menagerow szczególnie tych którzy pracują krócej , pensje beznadziejne. Jednym słowem śmiech na sali. Tylko patrzeć jak to upadnie bo niżej zejść się nie da

ANNA
@ANNA

Pracownicy byłej Grupy LOTOS nie uciekają z firmy po połączeniu z PKN ORLEN. W spółce panuje ład i organizacja, dużo fajnej pracy i zatrudnianie pracowników. Ogólnie ogromny rozwój. Tak miałam napisać

@ANNA

Hahahaha tak , szczególnie świadczą o tym wszystkie byle stacje lotosu z których uciekli i szukają prowadzących za ośle wynagrodzenia

paula
@ANNA

Popracujcie kilka miesięcy i potem napisz te bajki .Jeszcze wam uszami wyjdzie praca na orlenie

@paula

Brednie piszą. Po lotosie same wypowiedzenia. W lotosie mieli kilka stacji a w Orlenie 1 u żaden PSP nie zrobił z siebie kółka za tą kasę. Ludzie też nie przeszli . W lotosie mieli lepsze warunki . Zobacz posty to pisze i odpowiada sama sobie jedna i ta sama osoba , propagandzista w dodatku analfabeta

Mamy cię
@Psp

Ty też jesteś jedną osobą w kilku nickach oczerniajaca firmę, więc nie bądź hipokrytą hehehe

Pspp
@Mamy cię

Tysiące psp i pracowników którzy nie mogą już na was patrzeć to dla was jedna osoba o różnych nickach? Hahaha. No tak , zapomniałem że tam tacy pracują u których z myśleniem bardzo baaardzo ciężko i wąsko. Ponadto pisanie prawdy na którą jest tysiące dowód dosłownie wszędzie to jest oczernianie ? No tak , to tak jak dla was motywacja jest mobbing. Żal mi was. Do takich ludzi z takim IQ chyba nigdy to nie dotrze. Poczytaj to forum zobacz co ludzie piszą a nie pisz bzdur. Są już mikrorynki które tylko czekają na zapalnik bo materiał jest gotowy dla mediów . Wtedy uśmieszek spadnie . Bezkarni nie jesteście .

Jacy

Ja tam nie narzekam. Cieszę się, że w ogóle płacą za robotę i to zawsze na czas.

Były lotosmen
@Jacy

Po fuzji Orlenu z Lotosem jako zwykłemu pracownikowi jest mi lepiej i lrzej w pracy. Cenię sobie to , że mi płacą regularnie za pracę stała stabilną pensję minimalną za którą mogę odlorzyć na wakacje. Za rok wybieram się do Horwacji.

Bob
@Były lotosmen

Jeden i ten sam ulom co sam sobie pisze posty i odpowiada. Idź w końcu po ten słownik i nie pisz bzdur. Na czas w XXI wieku płaci każda firma. A za najniższą to 3/4 oddasz firmie na dojazd do pracy . Tfu. Wstyd a nie firma.

Analityczna sonda

Sondaż przeprowadzony w 24 województwach na anonimowych stacjach tysiąca z każdego województwa: na pytanie czy podoba ci się praca na stacji : 73% na tak, 38 jest na nie, 24% nie ma zdania.

Prowadzacy
@Analityczna sonda

Hahaah sonda przez propagandziarze która sobie sam napisał. Właśnie widać po forum prawdziwy wynik = (usunięte przez administratora)pracy. Nie kompromitujcie się tylko zacznijcie dbać o ludzi i ich szanować a nie (usunięte przez administratora)i płacicie normalne pieniądze a nie dziesięcinę. Poza tym takowej sondy nie było . Bezczelni kłamcy

@Analityczna sonda

Wierzę, że była taka sonda.

@Analityczna sonda

Sonda . W waszych chyba propagandowych niedorobionych umysłach .Od kiedy Polska ma tyle województw. Śmieją się w twarz postami na poziomie małpy. To się prosi o tv i prasę !

@Analityczna sonda

Ludzie, którzy nie potrafią uczyć się na swoich błędach są smuta ślepą drogą ewolucji. Znowu błędy w podstawach logiki i statystyki. Wstyd.

Zostaw merytoryczną opinię o PKN Orlen - Płock

• Jak się pracuje w PKN Orlen?

Zobacz opinie na temat firmy PKN Orlen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 866.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKN Orlen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 794, z czego 212 to opinie pozytywne, 287 to opinie negatywne, a 295 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKN Orlen?

Kandydaci do pracy w PKN Orlen napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKN Orlen
1.8/5 Na podstawie 627 ocen.

PKN Orlen