Opinie o Stu Płock Sp. z o.o. w Płock

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stu Płock Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Stu Płock Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stu Płock Sp. z o.o. w Płock

Dorota Nowy wpis

Zakupiłam przez stronę PGG 2 tony węgla. STU w Radzanowie owszem dostarczyło 2 tony węgla z potężną warstwą śniegu i załadowanego na auto, które miało już na sobie śnieg. Pan dzwoniąc do mnie z informacją, że dotrze transport ani słowem nie wspomniał, że węgiel jest mokry. Zapłaciliśmy za 2 tony węgla ze śniegiem, to był najdroższy śnieg za który zapłaciłam. Pan kierowca po przyjeździe na miejsce, pierwsze pytanie jakie zadał, to czy będziemy płacić za transport. Przy wyładowywaniu węgla na posesję z niego lała się woda, a z taczki na którą był załadowany ciekło ciurkiem. Zrezygnowaliśmy z przewożenia go do piwnicy, ponieważ to by groziło powodzią. Następnego dnia przy przeładowywaniu ważyliśmy węgiel - ubytek 200 kg - tyle nas kosztował śnieg, a firma tyle zyskała węgla na placu, za który zapłaciłam ja. Ilu było (usunięte przez administratora) w ten sposób klientów, tego nie wiem, podejrzewam, że nie byłam jedyna. Załóżmy niech będzie w ciągu dnia 5 takich transportów i tona węgla jest na plusie. Dnia 15 grudnia 2022 napisałam oficjalną reklamację, po której dostałam informację telefoniczną, że w ramach rekompensaty zostanie mi zwrócony koszt transportu w wysokości 230 zł. Do końca grudnia nikt mi nie zwrócił żadnych pieniędzy, interweniowałam wielokrotnie, kończyło się zapewnieniem, że pieniądze dzisiaj-jutro zostaną mi zwrócone. Dzisiaj mamy 23 stycznia 2023 i pieniędzy nadal nie ma i nie mam żadnych wątpliwości że nie dostanę obiecanej mi rekompensaty. Nie pozostaje mi nic innego jak ostrzec innych, potencjalnych klientów, przed nieuczciwą firmą. Absolutnie nie polecam!!!!!!!!!!. Omijajcie STU Płock w Radzanowie szerokim łukiem, jeśli nie chcecie zostać nabici w butelkę.

Chorendalne wymagania

Niestety nic dobrego.. Stawki jak za czasów komora z PO, 11zł i na nic wiecej nie licz.. Szkoda czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Stu Płock Sp. z o.o. - Płock

Stu Płock Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Przemysłowa 21
    09-400 Płock