Opinie o Bliska (PKN Orlen) w Płock

Marka ORLEN wyceniana jest na 4,4 mld zł. PKN ORLEN SA jest jedynym polskim przedsiębiorstwem notowanym na liście 500 największych firm świata magazynu "Fortune". Spółka zajmuje się przerobem ropy naftowej na benzyny bezołowiowe, olej napędowy, olej opałowy (główne produkty) oraz paliwo lotnicze, tworzywa sztuczne i wyroby petrochemiczne. Jest wielokrotnym liderem: przerobu ropy w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej, posiadającym rafinerie zlokalizowane w Polsce, Czechach i na Litwie; produkcji petrochemikaliów, które stanowią podstawowy surowiec dla licznej grupy firm chemicznych; rynku detalicznej sprzedaży paliw w Polsce, dzięki sieci ponad 1750 stacji paliwowych. ORLEN jest również właścicielem spółki wydobywczej w Kanadzie (Orlen Upstream Canada Ltd.) i jednym z kluczowych właścicieli koncesji na poszukiwanie gazu łupkowego w Polsce. Obecnie inwestując w energetykę buduje we Włocławku i Płocku elektrociepłownie parowo-gazowe.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKN Orlen w Płock

Central

Czy w centrali będą kiedyś pracować inteligentni ludzie ? Chcieli skrócić obsługę i w ten sposób zakazali pytać pracownikom czy klient tankował paliwo. Mistrzostwo głupoty. Hit 2023 roku . Na wszystkich stacjach notorycznie są kradzieże paliw , pomyłki gdzie klient podaje zły nr dystrybutora albo powie o jednym paliwie które zatankował a drugim już nie . Policja się nas czepia że pracownik nie dopytuje . A teraz jeszcze centrala zakazała . Brak słów . Poziom głupoty sięga zenitu. Każecie pytać o aplikacje z korzyścią , proponować produkty z korzyścią to co was obchodzi jeśli dodatkowo pracownik chce się upewnić o paliwie ? Pewnie , to nie wy później składacie zenania i chodzicie po komendach i sądach tylko ludzie z stacji .

Baniak
@Central

W tej firmie powinie(usunięte przez administratora). Jak można na stacji benzynowej nie pytać o tankowane paliwo ? To o co mamy pytać o pogodę ? I znowu zaczęła się nagonka i gnębienie ludzi bo menagerowie najeżdżają stacje i wpisują nieprawidłowość bo pracownik zapytał o paliwo. W dodatku dzień w dzień straszą nowym prezesem . To ma być praca czy dziecinada i stacyjne przedszkole gdzie o jedno słowo straszą zwolnieniami i karami ? Pan prezes już również jeździ po stacjach i ma z tym problem. Ciekawe czy kiedyś pracował na stacji lub ja prowadził . Oczywiście że nie. Obsługując 1500 osób dziennie i nie pytając o paliwo nie wyjdę z komendy . Co drugi klient nie wie za ile tankuje i z jakiego stanowiska . Ludzie w centrali ogarnijcie się i dajcie nam pracować . Policjanci zaznaczyli że nie będą przyjmować takich zgłoszeń będzie to wina stacji że nie dopytali i rodzaj i stanowisko . Konsultowaliśmy z nimi. Może centrala niech najpierw pozna przepisy , napiszę do policji a później robi dopiero z nas klaunów

Osoba prowadząca stacje

Trochę było spokoju i znowu wróciła propaganda na tym forum. Wypuścili chyba osobę pisząca fałsz warunków niby dobrych których nie ma z zakładu psychiatrycznego , L4 ? Za minimalną krajową nie chcą nawet w mięsnym sprzedawać ani warzywniaku a ktoś pisze głupoty że można prowadzić stacje za najniższą . Jesteście tak tandetni z propaganda że aż nam was żal. Nie ma takiego czegoś jak partner biznesowy jest to tylko w cudzysłowiu w umowie a w rzeczywistości jest to kontroler. Osoba która przyjeżdża z tabletem robi ankietę w której udziela odpowiedzi na prawie sto pytań w tym gdy jest w porządku to szuka na siłę żeby coś wpsiac papierek , pajęczynę naklejkę bo Orlen nie wierzy że mogą być stacje na tip top . Dla nich to niedopuszczalne żeby dać 100% .tak będzie dopóki się nie zmieni władza . Takie to rozwiązywanie problemów gdzie zrobią ankietę i jadą dalej a ty radź sobie sama i albo skaczesz jak ci zagrają albo do widzenia bo jesteś cyfra - nr stacji . Rozwój kończy się na prowadzeniu stacji. Obowiązki jak w wojsku sprzątanie kibili , podłóg , ścian , przyjmowanie dostaw , rozkładanie , sprawdzanie terminiw, mycie półek , mnóstwo papierologii gdzie nie ma w tego tyle w normalnej firmie , plany nakladane przez firmę które nie są mierzalne stacje mają dynamiki np po 130% a wykonują plan na 90% czyste (usunięte przez administratora) żeby dać stacji jak najmniej premii gdzie plan prawie 40 % wyższy . O korektach planów nie ma.mowy bo zaraz strasza zabraniem etatu . Etatów za mało trzeba kroic pomidorki , sałaty szykować pizzę zapiekanki frytki burgery hot dogi i całą masę innych rzeczy a ludzi brakuje bo dadzą średnio 12 osób do pracy. Cięcia na środkach czystości , limitach na art biurowe . Stały mobbing w postaci wyjaśnień jeśli tajemniczy klient da wynik 90% i mniej gdzie jest to chore i niepoważne. Wagi oceny tajemniczego klienta wymyślał chyba ktoś po dragach bo zaproponujesz hot doga a nie dasz korzyści ze jest chrupiący to wyjdzie z 93 %. Ogólnie dzięki tym zarządom pierwszy raz od kilku lat nie ma nawet chętnych na prowadzenie stacji bo w średniej stacji prowadząca / y zarobki 5000 czasem minimalnie więcej ale z ryczałtem z którego płaci badania , BHP , tankowanie kosiarek i cała inna resztę. Odpowiada się prowadząc stacje za wszystko jakby było się prywatnym właścicielem tylko różnica że prywatny właściciel zarobki z 30 tysięcy a prowadzący jałmużnę. Odpowiada się za wszelkie kontrolę zarówno orlenowe gdzie jest ich cała masa jak i państwowe. Problem z ludźmi , brak chętnych za te pieniądze w stosunku do ogromu obowiązków. Gdy ktoś zachoruje lub zajdzie w ciążę to osoba prowadząca jest w czarnej ...... Bo musi wziąć na to pieniądze z premii bo firma tego nie zapewnia , tak samo jest z urlopami. Jest się pod telefonem 24 h , nie ma szans na normalny urlop bez telefonu bo od razu najeżdżają cię kontrolerzy pod nazwą menadżera i regionalnego gdzie nie ma to nic wspólnego w wsparciem i pomocą . Codziennie pojawiają się ogłoszenia na stacje do wzięcia z całej Polski bo nie mają chętnych . Co się dziwić że pojawia się tak tandetna propaganda jak w końcu zbliżają się wybory. Zamiast poprawic warunki od lat sztorcuja ludzi jak w wojsku i dziwią się jeszcze że przez to jest ogromny brak chętnych na kasjera jak i osobę która poprowadzi stacji. Umowa osoby prowadzącej ma 59 stron a4. Gdzie jest mnóstwo obowiązków i wykazow kar pieniężnych. Jeżeli ktoś długo pracował to da radę i może zdobyć doświadczenie i uciekać dalej do innej firmy za normalne pieniądze i obowiązki . Natomiast jeżeli ktoś krótki pracował na stacji albo wcale to nie ma szans żeby to wszystko ogarnął . Musi minąć z rok lub dwa gdzie psychika nie jednej nie wytrzymała . A i jeśli jesteś kobietą to nie możesz zajść w ciążę bo mimo L4 , macierzynskiego będą cię najeżdżać non stop i wpisywać co się da. Kończy się to tak że trzeba łamać przepisy i doglądać pracy z dzieckiem. Jeden wielki cyrk . Możnaby nakręcić film . Poczytajcie zeznania ludzi którzy zrezygnowali z prowadzenia stacji . Kilkakrotnie były wywiady w gazecie wyborczej lecz w naszym państwie to ucichło ze względów wiadomych

@Osoba prowadząca stacje

napisałeś prawdę .Nie dodałeś ze MS są złośliwi , nie potrafią przyjąć krytyki . Zbierają punkty kosztem pracy PSP ,przypisując sobie wyniki stacji.

@paula

Brawo. Jeszcze (usunięte przez administratora) z likwidacjami bo wedlug instrukcji jeśli się przeceni i dodatkowo eksponuje a towar się nie sprzeda to mają to zlikwidować. A tutaj płacisz sama przy inwentaryzacji . W niektórych regionach są tacy co laskawakie pozwolą zlikwidować na 100 zł . Sami wymyślają instrukcje i karają notami pieniężnymi a tam gdzie trzeba to ich nie przestrzegają . Kto im za to da note ? Chyba sami sobie bo od lat są bezkarni ms , KR i niższe szczeble dyrektorskie . To się nazywa (usunięte przez administratora)

Minia
@Osoba prowadząca stacje

Dziękujemy za wsparcie i szczerą prawdę . Stowarzyszenie działa i nie podda się propagandzie . W kupie siła

@Minia

O jakim stowarzyszeniu mówicie? Ja robię dwa lata na stacji i nic nie słyszałem o czymś takim.

Psp

To widać jak pracujesz na stacji nie wiedząc że jest oficjalne stowarzyszenie do którego może zapisać się każdy prowadzący . Buhahaa tak słaba propaganda że na każdym kroku wychodzi wasza nie wiedza. Z centrali wam każą pisać te propagandę ? Żenada

Smutna

Ja też piersze słyszę o czymś takim. Pytałam się swojego partnera biznesowego i też nie ma pojęcia o jakimś stowarzyszeniu.

@Smutna

Buhahahaa. Sama jesteś jak partner . Co znowu się boicie że więcej prowadzących się dopisze ? Stowarzyszenia mają spotkania z zarządem , piszą również postulaty do nich między innymi o tych problemach słabych warunków które są pisane na tym forum . A wasi kontrolerzy jak zwykle nic nie wiedzą . Stowarzyszenia są OD LAT . KAZDY prowadzący może wypełnić deklarację przystąpienia

Psp

Menager powinien ci wskazać , w każdym mikrorynku jest kilku PSP w stowarzyszeniu też powinni mieć deklaracje . Jeśli nie poszukaj na poczcie info o stowarzyszeniu jak ruszało , były nazwiska osób z centrali .

@Smutna

Jest stowarzyszenie .Działa prężnie. Dlaczego prowadzący dostali podwyżki dla pracowników. Dzięki działaniom stowarzyszenia

Prowadząca
@paula

Dajcie spokój. Ja zapisałam sie do stowarzyszenia i odpisałam. Szkoda czasu. Wolę poświęcić czas dla stacji, albo wypełnić ankietę z której można się wiele dowiedzieć i nauczyć od menadżera.

Anastazja

Witam. Gdzie do centrali można zgłosić zakaz wykonywania likwidacji towarów poza paliwowych który narzuca menadżer ? Według instrukcji jeśli produkty zostaną przecenione , a nie wyprzedane należy je zlikwidować . Dlaczego prowadzący mają za to płacić ? Wasz regulamin mówi inaczej . Kto zweryfikuje kombinatorstwa menadżerów , biuro bezpieczeństwa będzie odpowiednie ?

Smutna

Zgadzam się. Wstyd się przyznać, że prowadzi się stację czytając co tu się pisze na partnerów biznesowych, którzy w pocie czoła robią wszystko aby dbać o stacje.

Kasjer

Jakieś 15 minut rozmowy i zaproszenie na dzień próbny

Nie pamiętam, ale ogólnie czym się zajmowałem wcześniej co robię teraz.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Anonimka

Przepraszam za siebie ciągle chwale pisząc że są dobre warunki w firmie ale ich nie ma. Nawet nie mam dowodów na to. Wstyd mi za siebie . Denerwuje się gdy reszta prowadzących pisze prawdę. Mam wyprany mózg korporacja j nie widzę że to przez nas w tej firmie nikt nie chce pracować . Z poważaniem Menadzer.

Zadowolona prowadząca

Zastanawia mnie skąd tyle jadu skierowanego do menadżerów? Najwidoczniej nie macie pojęcia o pracy menadżerskiej, bo to jest ciężka robota. Partnerzy biznesowi dbają również o stacje i mają ręce pełne roboty. Zaznaczę, że nie jestem żadną z nich, ale mam wiedzę, której jak większość tutaj nie ma. Jako prowadząca mogę tylko powiedzieć, że nie mam prawa narzekać na swojego partnera biznesowego, który swoją wiedzą i doświadczeniem zawsze pomoże sam poświęca swój czas, aby rozwiązać problemy stacji. Dzięki takim ludziom stacje się rozwijają. Są nam bardzo potrzebni i niezbędni jako partnerzy.

Niezadowolona prowadzaca
@Zadowolona prowadząca

Od razu widać że to nie pisze ktoś kto w życiu prowadził stacje . Tak jak ktoś już napisal na racje to kontrolerzy a nie partnerzy. Partnerom zależy na relacji obu stronnej w biznesie a tutaj są tylko od tępienia ludzi . Tak ciężka robota że jeździ autem z paliwem za free i wypełnia ankietę gotowa z tabletu . I piszesz jedno i to samo że wiedza i doświadczeniem zawsze pomogą haha 0 konkretnych przykładów . Natomiast ci którzy piszą prawdę podają konkrety . Jesteś beznadziejna osoba . To nawet nie jest propaganda tylko śmieszne wypociny dowodzące o strachu przed nadchodzącymi wyborami i tym że na jesień się za was wezmą . Skończy się nieróbstwo i gnębienie ludzi

Psp

Tu istnieje tylko zarządzanie przez(usunięte przez administratora). Jedyne jakie znają . Pogratulować głupoty lub totalnej niby nie wiedzy wyższych stołków tego co się dzieje w firmie od lat są jest to główna przyczyna braku chętnych!

P*i*s

W tej firmie znają jedynie zarządzanie przed (usunięte przez administratora) ! Pogratulować tym na stołkach wyżej głupoty albo braku wiedzy tego co się dzieje w firmie od lat !

Głos rozsądku

Zastanawiam się ile płacą propagandzie za oczernianie stacji firmy oraz kadry zarządzającej. Ciekawe, że ja znam prowadzących, którzy są zadowoleni z pracy. Znam koleżankę, która z uśmiechem odeszła z lotosu i przeszła do Orlen. Bardzo sobie chwali.

P*i*s

Chyba tylko ci z nicku tego właśnie chwała warunki tak jak chwala kraj . Warunki dwa beznadziejne . Skąd macie tyle zwolnień ludzie mają gdzieś wasze chore wymysły zarówno przy prowadzeniu jak i pracy kasjera . Jak dbacie tak macie . Bardzo dobrze wam tak i dalej nie dociera . Jakie dowody na dobre warunki ? Żadne . Chyba tylko twój wpis jeden i ten sam pod różnymi nickami. U nas są twarde dowody , stowarzyszenie oficjalne , wypowiedzenia dzień w dzień , brak chętnych , ludzie na tym forum , prasa . Wymieniać dalej ?

Ktoś

Moi drodzy proponuję zastrajkować skoro jest aż tak zle Kiedy się nie odzywamy to tak jakbyśmy się godzili na warunki które dyktuje nam firma jeśli zastrajkujemy może się coś zmieni Ale nie jedna osoba czy jedna stacja po prostu wszyscy

Lylan

Taka krótka informacja dla gości odwiedzających to forum. Wiecie że pracownicy stacji orlen co pół godziny latają do toalety sprzątać i babrać się w tym (usunięte przez administratora), i za chwilę za kasą robią wam pyszne pachnące hot dogi ? Zjedlibyście hot doga przyżądzonego przez babcię klozetową ? W każdym bądź razie życzę smacznego!!????????

Niech sobie pisze. Nikt normalny nie uwierzy w takie głupoty. Firma jest stabilna i ogromna, że nic nie jest w stanie jej zagrozić.

Hahaahha. Tak stabilna że podcinają etaty mimo że ich za mało, obcinają limity na środki czystości mimo że każą sprzątać jak w wojsku , obcinają limity art biurowe możnaby pisać i pisać Plany dają niemierzalne by stacja wzięła jak najmniejszą premie . Później chwalą sie w tv że zyski mają. Niech się pochwalają jakim kosztem i jaki mają brak chętnych na prowadzenie stacji . Codziennie nowe ogłoszenie . I nic z tym nie robią . Jest tylko gorzej

Tak stabilna (usunięte przez administratora) . To prawda pracownik minimum 12 godz chodzi w tych samych ciuchach sprzątając WC i robiąc inne czynności nie do końca higieniczne

@:

To bardzo dobrze że nie mają chętnych , znaczy że prowadzący w końcu zmądrzeli. Póki nie będzie sytuacji w której góra będzie pod ścianą i sami nie będą musieli się tym zajmować, nic się nie zmieni . Jedyną choroba tego systemu są ajenci którzy latami się trzymają tego gównianego stołka, wylewają żale na forum z których nic nie wynika zniechęcając do pracy sami się twardo trzymają . Na forum żale, ale jak manager wpada to "dzień dobry, o jaka piękna fryzura , jak zdrowie , może kawki , może ciasteczko " Ku chwale Orlenu

Karolek
@Lylan

Nie tylko na Orlenie, przecież tak jest wszędzie, odkryłeś Amerykę , grunt to przestrzegać higieny ale mierząc twoją miarą, pewnie wszyscy to brudasy

Q

Haha . No tak się trzymają stołkow, że codziennie nowe ogłoszenie spływa na kierownika hahaha skąd ty się urwałeś ? Jeszcze się proszą i próbują zachęcić premia dla PSP jak z ławki rozwojowej obejmie ktoś w miarę kumaty

@Q

Taaaa jasne. Jestem prowadząca 17 lat i za nic w świecie nie zrezygnowałabym z prowadzenia stacji, tylko że ja nie narzekam jak inni.

Kierowca tira
@Q

Jestem tirowcem i przjeżdżałem przez pół Polski i jakoś nie widziałem tych opuszczonych stacji. W zasadzie ani jednej. Wszystkie obstawione. To w końcu jak to jest?

@Psp

Znowu ten propagandziarz. Szkoda ze sto lat nie prowadzisz. Ci co pracują widza codziennie ogłoszenia z braku chętnych

@Kierowca tira

Dopiero podałeś się wyżej za PSP a teraz za kierowcę tira. Ładnie masz w głowie ..... Widziałeś kiedyś opuszcZona stacje propagandziarzu ,? Zawsze ktoś musi prowadzić choćby awaryjnie do czasu wybrania nowego .

Anonimka
@Q

Głupoty piszesz. Moja znajoma chciałaby prowadzić stację, ale był ktoś lepszy, więc jest jakaś konkurencja wśród kandydatów. Sama powiedziała, że mogłaby zrzec się na rok premi byleby być prowadzącą, ale nie ma takiej możliwości.

Zwykła pok
@Anonimka

Nie każdy się nadaje. Firma to potężna korporacja, która jest wysoko w rankingach i dzięki mądrej polityce zarządu wzrasta i rozwija się dynamicznie. Praca dla takiego giganta napawa dumą.

@Zwykła pok

Wysoko w rankingach dzięki obniżaniu etatyzacji na stacjach która po przeliczeniu w stosunku do wymogów i godzin pracy stacji jest niezgodna z przepisami pracy, mało tego przez to nie ma na urlopy , L4 itd. ludzie mają być jak cyborgi ? Polityka jest tak mądra że notorycznie dają ciała z planogramami, przecenami, marketingiem nie na czas i wiele wiele innych. To co jest teraz od 2 lat to jeden wielki bałagan jakiego wcześniej nie było a zyski chwalone w tv są kosztem stacji i oszczędnościami że na stacjach bieduja a wyżej się chwała. Brawa

Ehh

Psp, Q, :, Bob i kto jeszcze podszywaczu pod inne nicki krytykujesz kogoś, że się podszywa, a sama się podszywasz pani Psp. Hipokryzja pełną gębą. Firma się bogaci i ma zyski to chyba dobrze świadczy o logistyce i zarządzaniu. Z punktu ekonomicznego firma jest w dobrej kondycji, ale ty widzisz same minusy.

@Q

No o tym mówię, to bardzo Dobrze że się zwalniają, widzisz są Tacy, którym nie pasuje (nie dają sobą poniewierać) i się zwalniają a są tacy którzy wylewają żale w internecie, zniechęcają innych do pracy, obrzydzają pisząc ile to się nie zarabia tu czy tam, że sami prowadzą wolontariat , ale sami trzymają się rękoma i nogami stołka. Jeden gada i nic z tym nie robi, a drugi robi a nie gada.

Czesio
@Psp

Zakładam że masz 13-15 etatów. A ile osób zatrudniasz? 8? 9? Reszta nigdy nie była na stacji. Rodzina i znajomi na umowę zlecenie (oczywiście studenci bez podatku i zus). Sam nawet nie masz firmowej koszuli. Tak to się robi.

Kongo

Wstyd żeby w tak "pseudo bogatej " firmie prowadzący miał umowę na 59 stron a4 gdzie jest multum obowiązków , kontroli zewnętrznych i wewnętrznych , wszystko na jego głowie jakby to była tylko jego firma a zarobki to koło 5000 z ryczałtem który powinien być na coś innego . Doczekają się prowadzący kiedyś w historii godnych pensji ? O ich pracownikach już nie wspomnę bo braknie im na podstawowe rachunki. Premie od niemierzalnych planów, naliczanie tak śmieszne że od małych do średnich stacji wyrabiając nawet 100% planu nie ma za bardzo czym dzielić bo się prowadzący ośmieszy . Kto tworzył umowę , kto ustalil system premiowy i naliczanie ? Mamy nadzieję że ktoś zrobi z tym porządek . Wtyd . Stanowisko biznesmena a zarobki kopacza rowów. Na budowie młodziaki za ocieplenia domów mają 8 na rękę a tu .... Jedynie nazwa prowadzący . Przez co ludzie myślą Bóg wie co a w rzeczywistości multum obowiązków , niska pensja i nie rzadko sposoby podchodzące pod mobbing w zależności na jakiego Menagera się trafi. Nie wiemy co musi stać się w tej firmie by wreszcie ktoś ogarnął ten bałagan i pozwolił ludziom godnie pracować za normalne pieniądze , obowiązki które rzeczywiście są konieczne i bez presji kar mandatów, zbierania za kare menagerom raportów i innych cudów !!!

@Kongo

Gdzie w Polsce ma młody pracownik 8 tysi na rękę za ocieplenia ? Chyba jak jesteś na jednoosobowej działalności i sam zasuwasz na tych ociepleniach, albo pracując w stolicy na najniższej zasuwając nadgodziny i resztę biorąc pod stołem, co do dzielenia to nigdy nie ma czym się dzielić ile byś nie dostał, zawsze będzie za mało żeby się dzielić z pracownikami lepiej do własnej kiery przytulić, druga sprawa nie znam stacji która ma kompletnie obsadzoną załoge zgodnie z przyznanymi etatami ,więc nie (usunięte przez administratora) o 5000 tys zł, nie użalajcie się już tak nad sobą, bo każdemu tam źle ale ciągnięcie to dalej, zamiast się zatrudnić na tych ociepleniach za 8 tysi czy choćby iść na kasę czy kierownika do innej sieciówki.

Psp

Zatrzymałeś się synu chyba 8 lat temu wstecz. Popatrz ogłoszenia. Jest takie coś jak internet i portale gdzie szukać się pracy. Wiesz taka technologia 21 wieku. Jak nauczysz się czytać będziesz mógł z nich korzystać :) w miastach ogłoszenia to 8 tysięcy. Może i większość pod stolem ale jest. Kierownicy w (usunięte przez administratora) czy (usunięte przez administratora) zarabiali 5 jakieś 4 lata temu. Tutaj widać jednego i tego samego z propagandy podszywającego się . Startuj skoro taki odważny jesteś. Gdyby było tak wspaniale jak bredzisz nie byłoby codziennie nowych ogłoszeń i braku chętnych na prowadzącego. Małe stacje po średnie mają średnio 2/3 tysiące brutto do podziału i z tego jeszcze trzeba odliczyć należność na PSP. Na średnich w mieście jest to jakieś 5. Mając 8-12 osób NIE MASZ czym dzielić. Ja wiem że na kasie niestety również mamy ludzi z niską kompetencja i nie rzadko inteligencja ale to jest wina firmy bo takie zarobki pozwala nam proponowac- ryżowe. I wskutek tego normalny popracuje i awansuje na PSP a później ucieka , a ten mało .... Ten tego siedzi gnije nic nie robi i gada głupoty że PSP zarobi z 30 . Ty jesteś przykładem. Etatów na stacjach brakuje , są nadgodziny , ludzie nie nadążają z papierami i robieniem burgerów itd a ty piszesz o nie obsadzonych . Masz czelność . Z resztą widać że to ta sama propagandową osoba . (usunięte przez administratora) firma . Zamiast poprawić to tylko (usunięte przez administratora) i pisać propagandę .

Psp

Realny PSP, aspirujaca i inne Nicki to ty propagandowy upośledzencu. Najpierw zainwestuj w ortografię bo widać nadajesz się do kopania rowów. Tak macie chętnych że codziennie spływają nowe ogłoszenia a menagerowie się pytają czy znajdzie się na stacji ktoś ogarnięty by wysłać go na rozmowę hahaha natomiast wy propagandziarze zamiast poprawić warunki w firmie to piszecie bzdury. Tu gdzie zagraniczna firma ludzie zarabiają tu gdzie polska robią za oslow. Czyli na stacjach

paula

Masz racje PSP zarabia spokojnie 5 tyś .Dodatkowo 1500 zł ryczałtu .Jeszcze jak wchodzi w MS to dostanie drugą stację i 10 tys lekko na miesiąc.

@paula

Druga stacje ? Chyba awaryjnie do momentu wybrania nowego prowadzacego. Jak dla was 5 tysięcy jest dużo za takie stanowisko i tyle odpowiedzialności to już wiem czemu w tej firmie się nie poprawi. Korzystają ile się da mając takich naiwniaków ze wsi

Ola

(usunięte przez administratora) Myśli że jak jest 5 koła premii do podziału to podzielić na wszystkich hahaha. Od tego dziecko drogie odejmuje się % dla PSP który ma w umowie każdy inny. Trzeba odliczyć wszystkie podatki ZUS skarbówkę całą z pitami dochodowymi , plus pracowników itd i zostaje guzik do podziału . Panie mądra głowa. Skąd się tacy biorą. Janusze biznesu , znawcy od wszystkiego gdy firmy w życiu nie mieli. Mało tego , mniejsze stacje często na te 8 osób nie mają nawet 5 z którego się odejmuje podatki . Jakbyś czytał regulaminy konkursów to nawet tam zawsze chwalą się ile to nie dadzą brutto na etat a w regulaminie że to kwota brutto brutto bo trzeba odjąć wszelkie podatki. Hahaa

Zafascynowany pracą

Dla mnie 3 tysiaki starczą, ale z tego co wiem to ciężko się dostać na prowadzącego.

@Psp

Ja nie wiem jaka stacje prowadzisz ale daj sobie spokój, z tego co mówisz to nic nie stracisz , a twoi pracownicy tylko zyskają

Ile razy mam ci pisać , że jako kasjer nie zarabiałem jak twoi pracownicy najniższej krajowej, miałem 3800-4600 zł na rękę za 14-16 zmian po 12h na umowie o pracę co prawda na czas określony ale jednak, oczywiście podstawa to najniższa resztą w formie premii ale wszystko na konto. Nie wiem czy ty prowadzisz dużą stacje przy głównej drodze czy mały kurnik w mieście ale zgodziłaś się na takie warunki jakie masz , więc do kogo masz pretensje ?

Psp

A my ile razy mamy ci pisać ze jeśli zarobiłeś 3800 to na stacji z potencjałem gdzie są duże marze i duży ruch ? Takich stacji jest mało. Jakby cię w podstawówce nauczyli czytać ze zrozumieniem to by dotarły postów z tego forum do twojego małpiego móżdżka. A 4600 jako kasjer to możesz sobie pomarzyć propagandziarzu. No chyba że tak całujesz PSp po piętach że inni dostaną parę stów premii a tobie odpisze 2000 bo podziałem decyduje PSP. No chyba że podałeś kwoty brutto a nie na rękę hahaha . Małe stacje i średnie właśnie za kurnikami jak to nazwałeś i mylisz się bo nie wiesz biorąc stacje ile będziesz zarabiać. Dostajesz 60 stron a4 do podpisu pod presją podpis tu podpis tam podpis . Jak ktoś widzi takie coś pierwszy raz musi mieć biuro rachunkowe bo nie jesteś wstanie z podanej sumy w głowie odjąć podatki itd . A ty udowodniłeś swoim postem że jesteś z tych co narzekają , obczerniaja PSP nie mając zielonego pojęcia o prowadzeniu stacji i o podziale . Mało tego jakbyś był taki inteligentny za jakiego się podajesz to przy dzisiejszych brakach już byś prowadził stacje . A skoro nie prowadzisz to jesteś jednym z tych z których się nabijaja po rozmowach rekrutacyjnych że wiedza tragiczna nadająca się do zmywania jedynie podłóg. Dla ciebie np 4000 premii to podzielić na wszystkich z załogi ? Hahahaha od tego trzeba odjąć % prowadzącego a każdy ma inny , odjąć podatki czyli ZUS, VAT, dochodowy , podatek za pracowników i wiele innych gdzie do podziału zostaje guzik z takiej kwoty. Mądra główka za dychę. Właśnie dlatego tacy zgniją na stacji nigdy nie awansując . Znawcy Janusze od wszystkiego hahaha

@Psp

No (usunięte przez administratora)... jaka (usunięte przez administratora), cała ekipa tyle zarabiała i zarabiają do dziś no może podjazdowy mieścił się w tych dolnych widełkach, żeby była jasność to zarobki z zeszłego roku tyle wpływało na konto NETTO przy załodze 12 osobowej i systemie 2x2, czego ty nie możesz pojąć?

@Psp

Czy ty umiesz czytać? Pracowałem!!! Czas przeszły, a o swoim prowadzącym mówię dobrze bo płacił należycie, nigdy nie bylem na żadnej rozmowie na prowadzącego, bo nigdy mnie to nie interesowało. Powiedz mi kto tu jest mądra główka ? Ty prowadzący firmę jak to mówisz za 5 tys netto czy ja pracujący na etacie za dużo większe pieniążki? Tylko w życiu trzeba jeszcze coś więcej potrafić, wybrałaś/łeś taką specyfikę pracy to nie marudź, bo zawsze możesz postawic lub wynająć lokal kupić sprzęt, zatowarować sklep , stworzyć markę, zatrudnić pracowników i wypracować zysk, dlaczego tego nie robisz mądra główko ? Według cb założenie firmy i bycie "partnerem biznesowym" Orlenu to awans ? Gratuluję awansu. Marudzeniem i płaczem na stronie, nie wynegocjujesz lepszych warunków

:D

Pracujecie w święta? Bo ja tak i się bardzo cieszę z tego wyróżnienia

Ona

Orlen za nim wypuści nowe karty rabatowe do obiegu niech przetestuje prawidłowość działania kart w 100% i wyślę adekwatną instrukcję wydawania tych kart. Obsługa na infolinii help desk, oraz na infolinii biznestank wymaga wiele do życzenia, nigdy nie potrafią pomóc pracownikowi bo nic nie wiedzą, są oburzeni, że jakim prawem pracownik czegoś nie wie. W realizacji zgłoszenia piszą nie adekwatne informacje w stosunku do przeprowadzonej rozmowy.

@Ona

Od kilku lat tak wygląda help desk , flota. Współczuję jeśli gdzieś jest prowadzący ,który szybko awansował i ma jeszcze nowa załogę. Zostają zdani na siebie. Zaraz ktoś mądry napiszę że MS pomoże. Ms nie widział systemu kasowego na oczy nie ma pojęcia o niczym związanym z pracą pok i PSP. Zwykły kontroler z ankieta i tabletem.

Doświadczona
@Psp

A skąd wiesz, że MS nie pomoże i nie ma pojęcia o systemie kasowym oraz o pracy prowadzacego? Widzę, że wszystkich oceniasz swoją miarą, ale ty chyba mistrzu nigdy na stacji nie pracowałeś. Jakie to fajne wrzucać wszystkich do jednego worka będąc pełen frustracji...

@Doświadczona

O znowu propagandziarz :_ doświadczona , menadżer , analityk , PSP, pracownik , były j milion innych nicków . Widać po budowie twoich zdań i ubogim słownictwie . Co tam ? Koli cię że ktoś pisze prawdę a ja niżej to potwierdziłam ? Jeśli byś kiedykolwiek pracował dobrze byś wiedział że tak jest . To ty widać nigdy nie pracowałeś . Dużo ci płacą za propagandę ?

@Psp

A ci ile płacą za propagandę? Ciągle tu siedzisz i wypisujesz to samo podszywając się pod inne nicki hipokrytko. Wymyśl coś nowego, bo narzekasz wiecznie na firmę. Nie podoba się to zmień pracę.

@Psp

Mnie dawno nie ma. Natomiast pomagam kolegom i koleżanka którzy dalej psychicznie się męczą przez takich jak ty którzy nic nie zmieniają w tej firmie od lat jedynie próbują szerzyć pozytywną propagandę . Gdzie tu pozytywy jak ludzie uciekają , nie ma chętnych na kasjera . Teraz nawet nie ma chętnych na prowadzenie stacji bo takie są warunki . Już się konkursami proszą żeby wskazać im w miarę pracownika co mógłby być na PSP . Do takich jak wy nigdy nie dotrze że to ostateczny czas by zmienić warunki , ale nie wam lepiej jeździć z tabletem u robić ankietę .

Vaks

Plany podnoszą mimo spadków od początku roku. Kawy idą z ceną do góry podnoszą plany ok , ale hot dogi ? Verva nikt nie chce plany stoją . Dyrektorzy ładnie mówią że plany mogą być na bieżąco co miesiąc korygowane gdy powstaje droga lub gdy jedna stacja idzie z realizacją na 150% a druga na 80% . I kończy się na słowach . KR ma gdzie / boi się dyrektora. Ms nic nie ruszy bo boi się dwóch powyższych. Firma pożar dziupli . Nikt nic nie wie . Czy w tej firmie zarządzanie wygląda tak że każdy patrzy na siebie ? Wasze instrukcje muszą być dopilnowane bo o byle co wystawiacie kary w postaci not. A te które dotyczą naszego biznesu to już nie ? Może wam trzeba wystawic note do prezesa że nie przestrzegacie punktów które psp ma zawarte ? Brak pomocy , brak zainteresowania biznesem . Jedyne co interesuje to przerosty , pajęczyny, wyblakłe naklejki. I to ma być biznes i zarządzanie czy domowe przedszkole ? Teraz szkolenia dla PSP . Piękny film. Ten co go stworzył niech go ponownie obejrzy. Pół godziny filmu gdzie co ma być posprzątane nawet za meblami i lodówkami , na suficie itd . Tylko to jest nierealne jak zabieracie etaty. Musiały by być z 3 osoby na kasie ,1 na podjeździe bo też wymagacie obowiązkowe godziny podjazdu i z 2 do codziennego sprzątania . A wy dacie 12 etatów czy 13 gdzie przeliczając godziny pracy stacji brakuje na urlopy , L4 i wychodzą nadgodziny . Na nadgodziny i L4 nie dacie tylko kazecie brać z premii . Jak gdy wyrabia się jej parę groszy bo plany są niemierzalne ? A na korekty macie wymówki . Natomiast żeby obciac na środki czystości czy artykuły biurowe to nagle da się aneks od razu ( gdzie również każecie sprzątać). Nawet sklepy jak Dino biedronka itd mają od tego firmy najete do sprzątania. A tu myślicie że ludzie się potroja. Najwyższy czas na emeryturę tych wspaniałych zarządców którzy powodują że na stacji nikt nie chce pracować i nikt nie chce już nawet prowadzić stacji. Planogramy potrafią zmienić nawet 2 razy w tygodniu gdzie nawet towar nie zdąży przyjść. To co się tu dzieje przez ostatni rok może nawet dwa to jest książka do napisania . Jak w czeskim filmie. Jeden przed drugim byle co byleby było na szt . Nieważne że się nie sprawdza . Ważne że będzie za co wstawić mandat . Do tego propaganda na tym forum rodem z naszej krajowej telewizji . Niech ktoś u góry w końcu się zainteresuje KR i Dyr. Może i ms by byli inni ale po prostu ich się boją . Podstawowe rzeczy które nie spełniają oczekiwan nawet nie mają odwagi przekazać info wyżej - a od tego są . Co za firma .... Kryptonim szef wam się kłania .

Prowadzaca
@Vaks

Ja tam się wyrabiam ze wszystkimi planami ze swoją załoga. Każdego dnia cieszymy się z nowych wyzwań i stajemy zawsze z uśmiechem do klienta. Dzięki temu firma jest potęga i dalej się rozwija.

@Prowadzaca

Potęga to jest ta osoba pisząca pseudo pozytywną propagandę chwaląc niby dobre warunki których nie ma. Jesteś prowadząca, pracownikiem, kasjerka, menagerem, analityczna i banda innych ulomnych nicków. Wasza propaganda jest tak słaba a dowodów na beznadzieję tak wiele że i tak nikt wam nie uwierzy .

Prowadzący

A ja prowadze i zgadzam się . Firma idzie na dno. Jest coraz beznadziejnej . Malo tego coraz więcej PSP śledzi to forum i widać które posty są prawdziwe a które propaganda która niby chwali firmę . Pod chwaleniem śmiech i porażka , pod prawda dziesiątki pozytywnych min utwierdzających to. Natomiast wam pali się grunt pod nogami przed wyborami i dzielnie próbujecie chwalić hahaha

@
@Vaks

Cała prawda i jeszcze dużo, dużo więcej można by było napisać ,

Psp

Dokładnie. 1 bez (usunięte przez administratora)pod setka nicków chwalący firmę kontra dziesiątki prowadzacych którzy walczą o godność w tej firmie której widać nigdy nie było i nie będzie bo patrzą tylko na swoje koryto . Gdyby to była zagraniczna firma PSP zarabiałby spokojnie 10000 a że jest Polska to ma ryż jak to obiecano

Były PSP
@Vaks

Słuchaj , tak się dzieje od kiedy do władzy doszło (usunięte przez administratora) , czyli mniej więcej od 2015 roku. Uciekaj do innej firmy nie obciążonej politycznie. Ja już dwa lata poza , kolorowo nie jest ale sam o sobie decyduję , podnoszę swoje kwalifikacje , robię szkolenia , bo niestety ale sprzątanie kwalifikacji żadnych nie daje.

@Vaks

w sam punkt wszystko to prawda. MS sieją propagandę. Jak się im coś człowiek naskarży np: brak ludzi do pracy .To słyszy ,,to tylko u Pani tak jest ,, Fakt kara ,kara ,kara i zastraszanie . Po odejściu z tej firmy czuje się jedno WOLOŚĆ.

Manto
@Vaks

Dobrze ze wreszcie ludzie piszą o tym co się dzieje !

@Vaks

Popieram. Smutne ale prawdziwe. Czekamy na zaangażowanie najwyższych szczebli by zakończyć takie sytuacje

Zwykły pracownik

Cieszę się, że pracuję na stacji. Na moje miejsce jest chętnych tysiące Ukraińców. Mogę pracować za minimalną i jeszcze im oddawać 1/3 pensji.

Bob

Zwykły pracownik - jak dziecko. Argumentów już ci pisałem amebo umysłowa że masz całe forum + gazetę wyborczą i wiele stron które powielily wywiad. Natomiast za tobą nikt nie stoi. Jesteś sam jak palec pod nastoma nickami i sobie odpowiadasz . To jest dowód jakich ludzi zatrudniają w tej firmie bez kompetencji z rozumem dziecka . Kolesiostwo i nepotyzm

zaskoczony? nieeee

niestety propaganda (usunięte przez administratora) internetowych jak to jest super i jakie mega pieniądze dostają ludzie na stacjach legła w gruzach :) geniusze wymyślili że za 5 czy 10tys złotych prowadzący sprzedadzą swoich najlepszych ludzi aby zostali psp, komedia pełną gębą. Naprawdę myślicie że za te parę groszy oddadzą swoich najlepszych pracowników? przecież to działanie na własną szkodę. trzeba być (usunięte przez administratora) żeby dać się na to nabrać. brawo pkn zaoraliście samych siebie :D

@zaskoczony? nieeee

Dokładnie. Za te pieniądze znaleźć kompetentnego pracownika graniczy z cudem i mam powiedzieć idź prowadź stacje będziesz 24 h dyspozycyjny a zarobisz może 1500 więcej niż na kasie haha

Bob

Bzdury ? Nie potrafią wymienić zardzewiałych stanowisk u góry z zarządzaniem z prehistorii. Dlatego nie ma ludzi bo pod biczem w dzisiejszych czasach nikt nie będzie pracować . Zamiast podnieść zarobki do chociaż neutralnych takich jak kierownicy w innych firmach to wola konkurs robić i myślą że ktoś się pozbędzie dobrych ludzi . Na każdym kroku brak kompetencji . Śmiech.

@Bob

Bob, psp, : to ta sama osoba, która krytykuje firmę Orlen.Ja pracuję już 40 lat na Orlenie i nigdy nie miałem problemu z pracą, a tym bardziej z menadżerami. Powiem więcej jak mam problem to dzwonię do menadżera i od razu mi pomaga (jak nie przez telefon) to sam przyjeżdża po godzinie i mi doradza. Ma ogromną wiedzę na temat ropy naftowej i przetwarzania ją na benzynę.

@Psp

Były menadżer, pok, analityk, PSP, PSP za granicy i reszta innych nicków to ten sam który pisze propagandę pseudo dobrych warunków których nie ma , które non stop pisze stowarzyszenie a centrala się śmieje. Myślisz że ktoś jest tak mało inteligentny jak ty i nie widzi że jesteś jedyny na tym forum z beznadziejna propaganda ? Jakbyś nauczył się czytać ze zrozumieniem to byś odróżnił obce osoby których tu jest bardzo dużo. Na tym forum działa wiele mikrorynkow. Widać również uznanie ludzi po negatywnej ilości min pod twoimi żenującymi postami. Jak ci nie wstyd pisać coś czego nie ma ? Poza tym jesteś tak beznadziejny - Orlen nie istnieje 40 lat buahhaha. O menadżerach możesz pisać . Każdy wie jak typ wygląda. Temat wielokrotnie ruszany. To kontroler nie menadżer . Osobę która wjedzie z tabletem i zrobi ankietę według narzuconych pytań i będzie dalej nazywasz menadżerem ? Skąd oni cię wytrzasli hahaah . To jest kontroler. Menadżer interesuje się wynikami firmy, pomaga działać , korygować plany, interesuje go jak się ludziom pracuje i wiele innych. Tutaj nigdy takiego czegoś nie było. Tylko ankieta i na tym się kończy bo musi jechać dalej nie interesują ich problemy stacji . A z ropa i benzyna i wiedza to odleciales w kosmos. Widać jesteś menadżerem i gatki ci się trzęsą . Bo tylko ich bronisz

@Bob

Nie jestem menadżerem, bo takim jak Oni to my możemy buty lizać. Jestem prowadzącą, a ty masz wiele nicków. Ja tu widzę same pozytywne wpisy,a same negatywne od jednej osoby. Mój menadżer jest dla mnie jak mesjasz. Na każde pytanie odpowiada mądra radą. Jego wiedza jest ponadprzeciętna niż nasza zwykłych szaraków stacyjnych.

@Psp

Hahahaha ani nie jesteś psp. Idź człowieku do psychiatry. Robisz z siebie klauna na potęgę w tym forum . Zastanawiam się co trzeba mieć w głowie ? Bo jeżeli nie choroba psychiczna to brak słów... Może okulary sobie kup bo widzę 99% prowadzących mających dość tego cyrku. A ty 1% dzielisz propagandę . Trzeba było sobie kupić 2 x gazetę wyborczą jak pisali o wywiadzie z prowadzącymi ? Było tam dokładnie to samo co na tym forum . Również w internecie wiele stron o tym pisało . Więc daruj sobie i opuść to forum . To że ty widzisz 1 osobę to powodzenia . Jest nas wielu z całego kraju . Menagerowie udowadniają jak po znajomości dostają stanowiska a później nie potrafią w niczym pomoc. To jest żenujące. Może ty jesteś zwykłym szarakiem po zawodówce co dostał stacje 20 lat temu i ciągnie do emerytury całując buty. Inni znają swoją wartość , znają rynek pracy i mają porównanie jak jest u nas a jak w innych firmach . Więc nie rób z siebie błazna . Koniec tematu. Nie chce mi się tobie odpisywać . Reszta ludzi z forum sama cię zripostuje

Były menadżer

Czytam i nie mogę uwierzyć w to co tu piszecie. Byłem menadżerem i szczerze jest to tak ciężka i odpowidzialna praca, że wolałem wrócić na psp. Teraz odpoczywam w pracy bez stresu. Prowadzenie stacji to bułka z masłem.

@Były menadżer

Buahhaa szczególnie że nie ma w historii przypadku ms który poszedł na PSP. Mało tego ms nie ma wiedzy do prowadzenia stacji. W życiu nie spotkałam się z pomocą zawsze musiałam sama szukać nazwisk , telefonow itd bo jedyne co potrafią to wypełnić sfa. Jesteś jednym i tym samym co podszywa się pod różnych i pisze pseudo wspaniałe propagandowe warunki

Zawodowa psp
@Psp

Bardzo fajna praca rozwojowa zawodowo. Jak widać tylko jedna albo max dwie osoby tu narzekają, a reszta sobie chwali i cieszy się z pracy na stacjach.

Menadżer
@Zawodowa psp

Dokładnie szanowna Pani. Dużo pracowników jest szczęśliwa że tworzy historje firmy. Dzięki wspólnej pracy tworzymy wspólny ład i rozwój przedsiębiorstwa jak i indywidualnych pracowników.

@Menadżer

Chyba w waszym propagandowym forum. Stała rotacja na stacjach bo place niskie w stosunku do obowiązków . Mało tego na prowadzących to samo zbyt niska pensja na ogrom obowiązków 59 stronnej umowy. Dowody ? Codziennie jakieś rekrutację na PSP z kraju niektóre kilkakrotnie ponawiane . Wyżej piszesz pod innym nickiem o rozwoju . Jakim ? Jak rozwój kończy się na prowadzeniu stacji bo wyżej trzeba być w partii albo mieć kogoś z niej żeby się dostać . Każdy o tym dobrze wie ale propaganda musi być bo firma na tapecie to strach.

Samirka
@Menadżer

@Menadżer Szanowny Panie może tworzy się historię firmy ale nie na każdej stacji . Kiedyś pracowałam,angażowałam się bo ogólnie podobała mi się ta praca .Ale nie każdy prowadzący czy kierownik myśli o załodze.Nje wspomnę o Menadżerów czy regionalnym kierowniku który, otrzymawszy list od naszej koleżanki co naprawdę dzieje się na naszej stacji automatycznie kazał ją zwolnić tylko dlatego że napisała prawdę o zarobkach i traktowaniu większości pracowników. Dobra posadkę mieli tylko wybrańcy którzy zarabiali nie małe pieniądze stosując niestety mobbing za pozwoleniem prowadzącego i kierownika stacji a tak być nie powinno. Pieniądze powinny być adekwatne do pracy wtedy jest motywacja do pracy, prawda ? Pozdrawiam

Kierowniczka stacji
@Samirka

Dobra i rozwojowa praca. Pełen wzajemny szacunek i godne zarobki. Menadżerowie bardzo inteligentni, doświadczeni i pomocni.

@Samirka

Zarobki wyznacza pkn w umowie dla PSP. Jest to najniższa krajowa + nocki. Premia : plany na każdy aspekt co miesiąc . Nie wyrobi stacja to nie macie nic. Jeśli jesteś mała lub średnia miejska stacja to robiąc 100% planów jest do podziału np 4000 na całą załogę i kierownika ale od tego trzeba odjąć kwotę na podatki ZUS,VAT,dochodowy itd i zostaje w rzeczywistości do podziału z 2800. Stąd takie cyrki na stacjach gdzie nikt już nie chce ich nawet prowadzić . Dopóki nie zmienia sposobu premiowania i wytykania bzdurnych naklejek .

@Kierowniczka stacji

O znowu propagandziarz co podaje te same Nicki . Analityku, menadżerze, kierowniku , kierowniczko hahaha w jaki sposób rozwojowa jak rozwój kończy się na prowadzeniu stacji ? Wyżej nikt nie spotkał historii awansu bo lądują spadochronem ludzie mających znajomych wyżej lub z polityki . Najniższa krajowa i parę zł premii to dobre zarobki ? A za PSP między 4000-5500 w zależności od stacji i realizacji planów to dużo ? Gdzie w rzeczywistości PSP ma wszystko na głowie jakby to była jego prywatna stacja . Nie błaznuj się na forum . Już cię pół Polski tu linczuje propagandzisto. Menadżerowie doświadczeni ? W jaki sposób jak przychodzą z zewnątrz i nie mają zielonego pojęcia o niczym w temacie prowadzenia stacji . Może w ich funkcjach niektórzy tak ale jeśli chodzi o stacje mówią farmazony które im korporacja narzuca . Pomocni ? No popatrz , prowadząc stacje 20 lat zna się ludzi z połowy polski którzy prowadzą i menadżera który pomógł możnaby wyliczyć przez te lata na palcach bo reszta ma gdzieś twoje prowadzenie , nic nie mówią bo boją się kierowników regionalnych i dyrektorów . Zmieńcie im nazwę na kontroler bo robiąc ankietę sfa na stacji i jadąc dalej to tak to stanowisko powinno się nazywać. 0 rozmów biznesowych , olewka .

Zdziwiona
@Psp

2800 to sporo jak na premie. Wy jeszcze narzekacie?

@Zdziwiona

Naucz się czytać ze zrozumieniem . Jak dla ciebie 2800 brutto do podziału na 10 osobowa ekipę jest dużo to gratulacje . (usunięte przez administratora)

Psp

Brakło argumentów ? Tak to jest jak się stacji nie prowadzi a próbuje pisać fałszywa propagandę pseudo dobrych warunków których nie ma . Są zwykle , naturalne ani konkurencyjne ani tragiczne ale namęczyć psychicznie się trzeba za średni pieniądz . Natomiast ty udowadniasz postami wasz poziom tam na krzesełkach . W rzeczywistości tak samo to wygląda na wszystko próbują mieć odpowiedź a gdy braknie odp bo PSP mają argumenty to jest zbywanie tematu i udawanie Niemca . Obcy po wyborach zrobili wam tam porządki . Tu potrzeba ludzi z zewnątrz z całkiem innym myśleniem nie przesiąkniętych tym ganianiem.z batem z lat 90 tych . Bo inaczej nawet jak przyjdzie ms to z góry mu narzuca swoje beznadziejne od lat sposoby. Braknie takich ludzi to może wejdzie ludzkie podejście do pracy , prowadzących i ich pracowników.

Prowadzący z zagranicy

Nie chce mi się czytać tych głupich i fikcyjnych komentarzy, tak więc też zabiorę głos w sprawie pracy. Jestem doświadczonym prowadzącym, który prowadził stacje za granicami kilkanaście lat. Otóż porównując pracę tam, a tu jest inaczej. Tak naprawdę prowadzenie stacji w Polsce jest dość łatwe. Proste konkretne przepisy. Umowa przejrzysta. Z racji tego, że jestem doświadczonym stażem dostałem propozycję na menadżera. Oczywiście odmówiłem, bo wolałem prowadzić stację niż zajmować miejsce dla fachowca, którym nie jestem. Aby być menadżerem to trzeba mieć głowę na karku i bardzo logistyczne i rzeczowe spojrzenie na świat stacji. Elokwencja i bystrość umysłu idą w parze z rozumem i wiedzą. Krótko mówiąc nie żałuję, że powróciłem do kraju i mam satysfakcję z tego, że jestem prowadzącym. Może i pieniądze są mniejsze, ale pamiętajmy, że nie są one najważniejsze. Dla mnie liczy się przede wszystkim praca, klient, świetna atmosfera wśród załogi i to jest najważniejsze.

KOsa

Stacja ORLEN -MIKOŁÓW - Gliwicka 254 Chcąc zrealizować płatność poprosiłam kasjerkę o dokonanie obciążenia za LPG i benzynę kartą. Rachunek był duży pomimo tego okazało się, że nie potrącono za LPG a jedynie za benzynę o czym poinformowała mnie Policja. Nadmienię, że na stacji nie było ruchu (godz. 9;15) Uważajcie na kasjerki, które na pewno nie są skupione na kliencie. Będę ta stację omijała z daleka i oczywiście poinformuje znajomych. NIE POLECAM !

Kolo
@KOsa

Pomyliłaś Pani strony . Tu pisze się o warunkach pracy a nie obsłudze . Ponadto ludzie którzy pracują na stacji wiedzą jak zachowują sie klienci : myślą o niebieskich migdałach , nie słuchając co kasjer do nich mówi. Często pytają o paliwo fakturę a odpowiadają nie dziękuję bo myślą że coś proponuje a później żal. Pani obowiązkiem jest zabrać paragon więc mądry polak po szkodzie . Znając przypadki z stacji zapewne burknela pani pod nosem zapewne jeszcze zły nr dystrybutora bo nie łaska spojrzeć co się tankuje i z którego dystrybutora. Zażalenia myślę że do samej siebie bo klienta obowiązkiem jest wiedzieć co tankuje za ile i sprawdzić rachunek . To moja opinia mimo to że nie jestem związana z tą stacja ale pracowałam i wiem jak beznadziejnymi klientami jest nasz naród

Jak
@Kolo

Niestety to wina obsługi

Klient
@Jak

wina obsługi i maja za Ciebie zapłacić byś mógł za darmo jezdzić? trudno, zdarza się. Info od Policji to nie wyrok śmierci ani dożywocie, jedziesz płacisz i tyle . Weź się ogarnij! Zabrać chcesz z najniższej krajowej 200zł ? i myslisz że jesteś zarobiony na orlenie? Bo ktoś się pomylił ? weź luzuj (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o PKN Orlen - Płock

• Jak się pracuje w PKN Orlen?

Zobacz opinie na temat firmy PKN Orlen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 866.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKN Orlen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 794, z czego 212 to opinie pozytywne, 287 to opinie negatywne, a 295 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKN Orlen?

Kandydaci do pracy w PKN Orlen napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKN Orlen
1.8/5 Na podstawie 627 ocen.

PKN Orlen