Opinie o Famex w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Famex. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Famex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Famex w Radom

Najstarsi pracownicy sie zwalniaja... Cos jest na rzeczy:-)

Właśnie:"jeszcze"

oko

Pracować trzeba ciężko i sumiennie żeby po prostu NIE DAĆ DUPY !!!

okozaoko

Oj tak...doswiadczenie to oni mają...każdy pracownik wie w czym...

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Famex.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
okozaoko

oj szybciutko....ale jak sie cos ma na sumieniu to tak wlasnie jest.

osy

Szkoda,ze prawdziwe opinie są tak szybciutko usuwane...

Ostro:-)

LLASDBMYV0005205000500

CZEŚĆ JAK TAM LECI

Poszukujący

Witam czy orientuje się ktoś jakie są zarobki na stanowisku Magazyniera! Czy warto tam próbować się dostać ?

:-)

Na podniesienie stawek raczej nie licz, a ze prosilas o opinie to prosze, niestety propozyzji pracy dla Ciebie nie mam:-)

:-)

Pracko moze dlugo nie popracujesz tam, ale na bank bedziesz bogatsza o zle doswiadczenia;-) ale jak mowia co nas nie zabije to nas wzmocni, a kazde nawet najgorsze doswiadczenie jest cenne:-)

:-)

A co mogą oferować jeśli tak mało wymagają?

bosy

Dla nowych pracowników firma ok. Zarobki lepsze niż mają starzy. Traktowanie przez pracodawcę również ale tylko na początku.(usunięte przez administratora)

fred flinstone

Firma spoko. Ostatnie targi supeeeeer. Duzy plus dla organizatora zabawa przednia. Polecam wszystkim ta firme.

ekhhh

Firma jak OK Brak menagera i bedzie hulało :-)

wyjałowiona

.... Gdy gleba żyzna, urodzajna a gospodarz pracowity .... hmm hmm KTO wie??

lw

Widze tu same opinie wyjałowionych byłych pracowników, znam tą firmę bardzo dobrze, bo mam z nią ciągłe kontakty. Zwłaszcza brawa należą się p. (usunięte przez administratora), który od niedawna przejął firmę od rodziców i wprowadza nowe zmiany. Niech inni sie pochwalą gdzie teraz można przepracować 15 - 20 lat u prywaciaża. A niestety nikt nie bedzie tolerowal zachowań niesprzyjających działaniu firmy. Każdy ma swój rozum, i podejmując decyzje o podjeciu pracy powinien sam kalkulowac bilans zysków i strat. Pozdrawiam .

hmmm
@lw

Byłych niekoniecznie ale wyjalowionych na pewno. Pytanie tylko z jakiego powodu?

@lw

Oj wyjałowieni jesteśmy na pewno, ale nie wszyscy na szczęście. A u prywaciaRZa pracuje się różnie, raz krócej raz dłużej...

rekrut

Ludzie ta firma to jakiś kosmos.Dział papierniczy super ale zabawki, które są w osobnym budynku...żal(usunięte przez administratora). I ten zapach...Mało brakowało a człowiek by tam wylądował. (usunięte przez administratora)

zastanówcie sie

Ludziska naprawde zastanówcie się dobrze nim pojdziecie na rozmowe gdyż naobiecuja wam gruszek na wierzbie a w rzeczywistości bedziecie pracować za cztery osoby i w ramach luzu przerzucać towar z palety na paletę byle by sobie nie usiąść.

hmmmm

Pracodawcy Famexu powinni przejsc kurs zarządzania zasobami ludzkimi, gdyż nie maja podejścia do ludzi nie wiedzą, że pracownik doceniany, chwalony i premiowany jest bardziej wydajny (usunięte przez administratora) Bo nawet gdy jest bardzo dobrze to i tak się znajdzie coś by powiedzieć że jest źle.

bosy

Drogi Pracodawco firmy Famex mam dla Ciebie jedno przykazanie: szanuj starego pracownika swego jak siebie samego, bo nowy może być dużo gorszy. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Famex - Radom

• Jak się pracuje w Famex?

Zobacz opinie na temat firmy Famex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Famex