DiMn Rusztowania Dariusz Telka

Cieśle

Opinie o DiMn Rusztowania Dariusz Telka

Roman
użytkownik zarejestrowany

Wiecie co, zdaje się że tak, że z firmą nie ma problemów i mozna naprawdę fajnie sobie u nich popracować, no oczywiście jest jedna zasada a mianowicie wypadałoby nie bać się wysokości, praca specyficzna

Pawel

Witam Chyba DIMN sprzedaje rusztowanie firmy Altrad-mostostal, najwiekszy producent rusztowan w Polsce

Wojtek

chyba to kolega jest[usunięte przez moderatora]. Na takiej samej pewnie podstawie (czyli na żadnej) mogę to powiedzieć o koledze. Wogóle lubię jak ktoś nie jest do końca czegoś pewny, albo nie ma żadnej wiedzy na jakiś temat ale wypowiada się w stylu: to chyba jest niedobre. Akurat miałem styczność z tą firmą i jestem zadowolony. Kupiłem nowe Polskie rusztowania w cenie używanych. Dostałem wszelkie certyfikaty i atesty, a z tego co wiem na tzw chińskie nie ma mowy dostać te dokumenty. Więc jak kolega ma napisać, że coś jest "chyba" jakieś niech się najpierw upewni. Pozdrawiam

termo

rusztowania elewacyjne Dimn są bardzo kiepskiej jakości chyba chińskie

Helka

Firma ma zaledwie kilka osób, przynajmniej z tego co widziałem, a rusztowania nie najlepszej klasy.

aa

jak to dużo ludzi??? raptem kilka osób.....i niby wielka firma

Zostaw opinię o DiMn Rusztowania Dariusz Telka - Cieśle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DiMn Rusztowania Dariusz Telka