DiMN Rusztowania Dariusz Telka

Tychy

Opinie o DiMN Rusztowania Dariusz Telka

vbj
użytkownik zarejestrowany

wydaje mi sie, że gwarancja to jest wymóg @hubi. Wiec nie tyle co "powinna być", ale wręcz jest obowiązek żeby była - tak mi sie przynajmniej wydaje. A powiedzcie, jak sie pracuje w DiMN Rusztowania Dariusz Telka? Z góry dzięki za każdą informację :)

stach2011

Polecam tą firmę.Naprawdę super obsługa no i na czym mi najbardziej doskonała jakość rusztowania.Napewno jeszcze zrobię tam zakupy bo zakupiłem tylko 100m2 layhera.

king20

Kupiłem u nich 500m2 rusztowania i jestem bardzo zadowolony. Profesjonalna i miła obsługa.Co mnie najbardziej zaskoczyło to jakość i szybkość dostawy.

Zostaw opinię o DiMN Rusztowania Dariusz Telka - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DiMN Rusztowania Dariusz Telka