Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Majka

Witam. Pracuje ktoś z firmie VION w Holandii A mieszka na hotelu w Niemczech ?

Tykwa
@Majka

Nie ale jak się dowiesz to powiedz jak to działa

Mag

Jak narazie wszystko jest ok. Mieszkanie czyste pokoje jedno osobowe. Jestem tu 3 dni i narazie jestem mile zaskoczony

skorpion
@Mag

Gdzie jest taki luksus że są pokoje 1 osobowe ja byłem przez Cowebo nikt nie miał pokoju 1 osobowego

rak
@skorpion

a ty gdzie byłeś?

skorpion
@rak

Mieszkałem w Bunschoten a praca była w Boboli

Pawas
@skorpion

Dla spawaczy i do operatorów maszyn tak mają. Dają ich do mieszkań po 3-4 ale to mieszkania 4 pokojowe i są sami w pokoju, który mogą sobie zamknąć i nikt im nie włazi. Jak jedziesz na boboli albo inną produkcję albo na orderpikera to dają cię do bungalów z innymi osobami i wtedy jesteś po 2-3 osoby w pokoju. Generalnie jak masz papiery na jakiś dobry zawód, spawacz, elektryk, operator to dostajesz własny pokój i większą kasę za mniej godzin. Takie życie.

Pol
@Pawas

Specjaliści mają kozackie warunki

zebik
@Pol

no i slusznie

Patrycja

Ile płacicie za zakwaterowanie w firmie covebo work office sp. ?

Moass

Cześć! :) wyruszam wraz ze znajomym w ten weekend do pracy, macie jakieś opinie na temat aktualnych zakwaterowaniach i sytuacji w agencji? :).

Fela
@Moass

Już pewnie na miejscu jesteście więc nie wiem czy jest jeszcze sens odpowiadać. Mam nadzieje, że wszystko działa jak należy :)

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Kaśka

Normalna agencja pracy jak każda, ale tutaj więcej ofert jest i jak ci nie pasuje to mogą cię przenieść do innego zakładu. Dużo godzin i są też nadgodziny.

@Kaśka

dobra jest ta opcja z przeniesieniem do innego zakładu

Kiramira
@Kaśka

To, że dużo godzin to też plus jak da mnie, im wiecej można wycisnąć tym lepiej :D

Miszel
@Kaśka

Normalna agencja, zgadza się, a nawet powiem, że naprawdę dobra, bo z tym, że jak każda inna to się nie zgodzę. Mam porównanie , ram jechałem z jedną taką (nie będę wymieniał z nazwy, bo szkoda języka strzępić) a tu naprawdę bardzo w porządku, z covebo już byłem dwukrotnie i mimo, że harówa (ale na to się nastawiałem) to ze strony agencji wszystko spoko

Fajfer
@Miszel

nie wiem na co innego niz pracę mozna sie nastawiac jadac z agencja za granice, oczywista sprawa ze bedzie trzeba robic i tyle sa czasem takie kwiatki co mysla, ze na wczasy przjechaly, a potem zonk

Bass

mi akurat znajomy polecił, tzn... był, poopowiadał jak wrażenia, a później mnie troche przypiliło z kasą i postanowiłem, że jadę, a że o nich słyszałem to ich wybrałem. formalności wyglądały tak, że poszedłem do biura, poczekałem chyba z 2 tyg zanim wyjechałem ale to akurat dobrze bo musiałem pozałatwiać kilka spraw przed wyjazdem. Ja jechałem sam akurat, po dojeździe na miejsce okazało się że jechałem tym samym autobusem z takim kolesiem co też do pracy jechał i koordynator nas zgarnął na lokum. Wrażenia raczej, że pozytywnie. No i 2 dni w domku. Przyjechał 1dnia pojechaliśmy na rozmowę (miałem pełne gacie ale jakoś przeszło) a później już normalnie do pracy. Z dojazdem na 5. dopiołem się do samochodu, troche ciasno ale spod domu do pracy. tzn. na początku powiedziałem, że rowerem będę jeździł ale w pracy się zgadałem z takimi spoko ludźmi i już jeździłem z nimi i tu znowu miałem pełne galoty bo nie wiedziałem czy mnie nie strugnom bo tak mi mówili inni ale normalnie zagadałem do koordynatora i po sprawie, załatwione bez problemu. To tak w skrócie odpowiadając na twoje pytanie Jaro :)

Marcysia 1016@interia.pl

Cześć ☺️ Czy mieliście kiedyś taką sytuację pracując przez firmę Covebo ,że musieliście zjechać wcześniej do domu (sprawy rodzinne) niż ustaliliście z agencją. Jakieś konsekwencje?

All

Czy ktos pracoeal na prasach krawedziowych? Jakie zarobki? i ile godzin. Dzięki

Adek

Czy ktos pracowal jako operator prasy krawedziowej? Czy te 11.50€ netto na godz. to jakas sciema? Bo wyglada za ladnie.

Daniel

Cześć. Wybiera się ktoś w najbliższym czasie do Ingram micro w Waalwijk? A może ktoś tam pracował i chciałby się podzielić odczuciami :)

Jakub

HEJ , orientuje się ktoś jak wyglądają godziny i wypłaty na boboli w bunschoten ? Chce jechać w przyszłym tyg a byłem pare lat temu to kiepsko było z godzinami i wypłatami. Pozdrawiam

Rokki

Na dniach jakos jade do boboli juz 3x z tej agencji i mam nadzieje ze bedzie jak poprzednio. Dobrze bylo.

Terenc
@Rokki

czemu miałoby być inaczej ;) będzie git, powodzenia

Transport

Na ich stronie wyczytałem że kredytują przejazd z Polski-Holandii czy to prawda ?

Karol
@Transport

Tak ale na wybrane prace to zawsze najlepiej dopytaj przed wyjazdem, bo nie na wszystkie roboty to działa.

mcgarrett

To ciekawe co tu przeczytałem bo kilka dni temu zjechałem do Pl, w Nl pracy było sporo. Tzn ok, w pierwszej kilka dni i koniec, ale później przenieśli mnie na inną robote. Mieszkanie nieco brzydsze ale czasu na siedzenie i zastanawianiem się nad kolorem ścian nie było.

Bous
@mcgarrett

to jest spory plus covbo ze jakby co to wysylaja na jakis inny zaklad a nie kisisz w jednym miejscu

ziemek
@Bous

no, to o tyle spoko

IDK

Ja to czytam to co się tu wypisuje i się za głowę łapię normalnie. Nie wiem w jakiej wy agencji pracowaliście, że piszecie o jakichś przekrętach...przecież wszystko jest klarowne co i jak, ale jak sobie ktoś nie doczyta/nie doinformuje no to wychodzą takie kwiatki, że potem zaczyna się wyzywanie od oszustów i innych najgorszych. Pomyłki i jakieś niedociągnięcia się zdarzają, ludzka rzecz, ale zamiast siedzieć cicho i klepać w klawiaturkę, trzeba się upomnieć o swoje i zwrócić uwagę i problem z głowy. Ja nie wiem, czy teraz to jeżdżą same niedorajdy, które nie umieją zawalczyć o swoje, nie wiedzą z czym się je robotę za granicą, czy jak? Nie chcę nikogo obrazić, sorry, za mocne słowa, ale no ciężko mi uwierzyć po prostu.

Agata
@IDK

Tak rozbieżne opinie wynikają oczywiście z różnych doświadczeń. Dlatego następnym razem postaraj się nikogo tu nie obrażać. Cieszę się jednak, że chociaż Ty nie narzekasz na agencję Covebo Work Office. Interesuje mnie, czy zatrudniając się poprzez tę firmę, miałaś w trakcie pracy dostęp do nieograniczonej i bezpłatnej opieki medycznej? Powiedz coś więcej na ten temat, bo jest on bardzo ważny.

Michal

(usunięte przez administratora) ! nie spodziewajcie się dobrych wypłaty bo Covebo kradnie w bol.com oszukują na wyplatach inne biura mają 100€ więcej przy tych samych godzinach i Covebo nie wypłaca chorobowego... Mieszkania 107-109€ za (usunięte przez administratora) wie co , patologia . Mało pracy i za pół darmo.... A i jeszcze kradną 60% z wakacyjne/urlopowe gdzie nikt w Holandii nie zabiera z wakacyjnego . Covebo jest najgorszą agencja pracy przez jaka pracowałem możesz zarobić 50€ na dzień x 6 ( jak będzie 6 dni ) Agencja dno.... Polskiego myślenia...... !!! Polecam tylko młodym słabym dzieciakom .

Enka
@Michal

A gdzie byłeś silny dorosły mężczyzno, który kończy zdanie na bol.com?

Dżepetto

Po Twoim nicku od razu widać, że warto zaufać Twojej opinii :) Kulturka. Nie żebym był jakimś obrońcą wielkim, ale ja nie miałem do czynienia z kłamaniem i zmienianiem czegokolwiek po wyjeździe, więc ci nie mogę przyklasnąć, a mój ludzki odruch każe mi to zanegować, bo coś takiego nie miało miejsca w moim przypadku. A psychicznie niszczą równie dobrze niektóre komentarze tutaj...

Były pracownik oddz Sliedrecht

Przez 3 tygodnie jeździłam do pracy z kimś, kto miał prywatne auto, kogo zresztą sama koordynatorka mi poleciła. Oczywiście zwracałam mu za paliwo. Jemu Covebo nic nie dawało za transport, choć zakład pracy za transport zwracał. W 4 tygodniu korzystałam z roweru Covebo, bo on nie jeździł do pracy. Wypłata była za 4 tygodnie pracy. Na loonstroku odjeli mi za rower za całe 4 tygodnie. Rozumiecie coś z tego?

Bombatowiec
@Były pracownik oddz Sliedrecht

W tej agencji trzeba walczyć o swoje pieniądze bo na każdym kroku węszą okazję do zabrania Ci z jakiegokolwiek powodu, my też jeździliśmy z zaznajomioną para i dokladalismy się z własnej kieszeni do paliwa, a gdy w końcu upominalismy się o zwrot kosztów to koordynator (usunięte przez administratora)powiedział że zwracają za dojazd powyżej 30km od miejsca pracy

Tom

Kojarzę Was na Boboli. Awantury robiliście to wam kordo wbijał na domek bo spać nie szło, a na koniec zjechaliście bo wam się z koordynatorem nie podobało. Nie mówiliście tylko uciekliście obrażeni HAHA

Bombatowiec
@Tom

Skoro wiesz lepiej to bądź w tym

SZ
@Bombatowiec

Bombatowiec nie kompromituj się, kilka wątków temu ktoś o tym nawet pisał jak wygląda sytuacja z dojazdami, po tym w noszę, że nie jest to jakaś informacja top secret, więc jeszcze raz nie kompromituj się

SZ
@Były pracownik oddz Sliedrecht

chociaż to bardziej do ciebie były pracowniku

radek4128

Czy pracował ktoś za pośrednictwem tej agencji w firmie Coop Gieten? Jeśli tak to bardzo proszę o informację na temat ilości godzin, zarobków, oraz zakwaterowania

Papaj

Covebo ma jedno z jaśniejszych systemów rozliczania jak dla mie, nie mówie o stawkach tylko o przejrzystości rozliczeń. Pierwszy rzut oka na pasek to była czarna magia to od razu odpaliłem stronkę poczytałem, podszedłem jeszce do biura bo mi godziny brakowało ale w tedy było zamieszanie więc sie nie czepiam także w tej sprawie plus dla Covebo

@Papaj

Godzin to zawsze brakuje, przejrzystość taka, że biorą majątek za to, za co inne agencje 1/2 ceny. Polecam dużo tańsze agencje.

Papaj
@Monika

Dla mnie wszystko było jasne, a tym że ciebie przerosło bym się akurat nie chwalił

Przeglądnęłam właśnie ten profil i nie ukrywam że jestem trochę zaskoczona. Co prawda czekałam chwilę na wyjazd ale jak już udało się wyjechać to normalnie zakwaterowali mnie bez jakiś scen jak niektórzy opowiadają, godzin miałam sporo, w wolnym czasie uczyłam się języka, nie idealnie ale tyle żeby się dogadać, zwiedzałam okolicę, pracowałam, z ludzmi może się nie zaprzyjaźniłam ale się powiedzmy tolerowaliśmy na tyle żeby wspólnie żyć jak ludzie więc raczej dobrze oceniam wyjazd. Przeglądając profil odnoszę wrażenie, że największe zamieszanie robią tutaj ludzie konkurencji

Veni

Covebo nie ma żadnej konkurencji. Jako jedyni biorą ponad 130€ za mieszkanie w lesie, za transport 75€ a nie darmowy oraz nigdy nie pomagają z dotarciem na lokacje czy odbiorem paczki. Oni są poza jakąkolwiek konkurencją.

@Veni

Dlatego jestem zaskoczona, ja nie miałam takich perypetii, może to wynikać z faktu, że jestem całkiem samodzielna :) opłaty są wysokie ale też miałam dużo godzin więc dałam radę dźwignąć. Na początek nie musiałam kombinować z mieszkaniem więc traktuję to jako koszt alternatywny komfortu

@Veni

Dodam jeszcze w kwestii konkurencji, wszyscy opiewają wspaniałość wszystkich innych agencji oprócz tej, a po ich goworkach nie widać tej wyższości. Daje do myślenia ;)

Sanczez

Praca wyjazdowa rządzi się swoimi prawami, nie każdy powinien jeździć to raz a dwa opowiadanie że gdzie indziej wszystko jets okej tylko nie tu to wiesz... można sobie bajki opowiadać, każda agencja na czymś zarabia

kolin
@Sanczez

na pierwszym bym sie zatrzymal, przedewszystkim nie kazdy powinien jechac

Wiwus
@kolin

no tak, jak ktoś np. myśli, że będzie miał wakacje, to się może nieco zdziwić, a potem najeżdżanie na agencję, jaka zła i niedobra...

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.