Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Artur Hr. Harderwajk

Od Covebo zdala. Ku%+£ za 2 tyg 54 euro. Fakt wziąłem zaliczke 230 ale nl nie zarobil2m przez 2 tyg. 280 ?! 1Chyba jaja. Nie policzone godziny. A raczehj brak. Za poniedziałek nie wyplacili. A za 3 dni policzone 16 godzi. Radze ludzie. Jesli niechcecie byc wydymani uwazajcie na covebo.

Dramat

Zakwaterowania to u nich śmiech na sali, a mają najwyższe ceny wśród agencji. Ja w Ingramie miałam za 4 tygodnie mniej od koleżanki, która pracowała 3 tygodnie w innej agencji. Aż się wszystkiego odechciewa.

@Dramat

Odpowiednie zakwaterowanie to bardzo ważny element każdego wyjazdu zarobkowego. Możecie dać znać ile wynosi opłata za mieszkanie w firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.? Jakie jeszcze dodatkowe opłaty ponoszą pracownicy?

Krustian
@Monika

Ja pisze ta wiadomosc akirat z domi z covebo place 140 euro miesiecznie . Moeszkanoe na wysokom standardzie firma wyroznia sie na tle wszystkoch firm polecam . A ja na 15 lece do roboty trzymajcie sie :)

Haha
@Krustian

Tyle to za tydzień płaci się za mieszkanie w lesie bez netu i to dosłownie! Ładne żarty kogoś trzymają

GoscStarejDaty

Tyleście sie nagadali a trzeba nie być miętus tylko pojechać popracować i samemu ocenić

młody
@GoscStarejDaty

no jasne, ze tak

nick
@GoscStarejDaty

A daj spokój, kiedyś rzucił mi się w ucho tekst z jakiejś piosenki "łatwiej japą niż łapą ciąć". Tak mi się skojarzyło, bo mocny w gębie każdy, ale żeby się to na pracę przekładało to inna sprawa

Beta

Miałam okazję być zatrudniona przez covebo ponieważ potrzebowałam szybko nowej pracy, pani przez telefon pięknie wszyskto poopisywala, więc się zdecydowałam, w dniu przyjazdu dzwonię do innej Pani która miała ze mną podpisać umowę i dowiaduje się że nie podpisze jej dzisiaj ( jak było umówione ) tylko na przerwie w pracy, trochę mi się to nie podobało z racji że najpierw umowa, potem praca ale niech będzie, zgodziłam się na zmianę. Wieczorne dostaje telefon że potrzebuje do umowy danych, a że nie może przyjechać i załatwić w 4 oczy to prosi mnie o zrobienie zdjęć dowodu z dwóch stron oraz wypisanie potrzebnych innych danych i wysłaniu na Whatsapp.. po przedstawieniu Pani jak wygląda ochrona danych uznała że nie jest tym zainteresowana, ona ma tak i koniec więc nie podpisałam z nimi niczego, trochę się szanujmy.

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Hahahahahahha

Trolle sie pobudzily a bo to a bo tamto a bo tamci sa fajniejsi aaa beka z was ciamajdy

benben
@Hahahahahahha

dokładnie, ciamajdy to dobre słowo :P

Faktycznie pracownik

Majk mam nadzieje ze odpowiednio pocieszyles swojego przyjaciela ktorego tak strasznie covebo oszukalo. System miesieczny rozliczen to dla mnie osoby ktora faktycznie pracowala przez covebo uwazam za duzy plus przy tygodniowkach nic nie idzie zaoszczedzic a przy miesiecznych jakos latwiej mi gospodarowac forsa wiec dla mnie to plus mieszkanie, co to znaczy przeludnione wedlug ciebie? 2 osoby w pokoju? reszty nie chce mi sie nawet komentowac bo chlopie nawet na mapie holandii bys nie umial pokazac a co dopiero szarpac na wyjazd do pracy. NARA!

Kamil

Te pokoje to nie tylko sa tragiczne, ale Covebo krzyczy sobie za nie o 30€ wiecej niz płacę obecnie, wszędzoe agencje biora 92-100€ a Ci 125€, nieporozumienie. (usunięte przez administratora)

sadbuttrue
@Kamil

Boze chlopcy jak wy malo wiecie ale skoro nie ogarniacie jak dziala gowork to ciezko od was wymagac zebyscie przeczytali ze zrozumieniem umowe

Jacek

W jakiej agencji pracujesz ?

Covebo to zło
@Faktycznie pracownik

Jakim cudem wypłaty co 4 tygodnie to plus? Ja rozumiem że można być mało zorganizowanym i zaradnym życiowo ale że aż tak? (usunięte przez administratora)W covebo przez te pensje co 4 tygodnie zabierali o 130€ więcej za mieszkanie niż teraz płacę, zabierali krocie za auto a teraz za darmo mam, miałem mało godzin, no i u nich mieszkałem w bangalowach bez Internetu w lesie, do najbliższego sklepu uwaga 8km. (usunięte przez administratora)

@Covebo to zło

Co to za Agencja która tak zachwalasz może pracowałem tam jak jest okej to super napisz jaką to Agencja i przy czym pracujesz dobrze wiedzieć Dzięki z góry

Dejv

Witam czy ktoś z was jest lub jechał do zakładu pracy o nazwie Boboli ? Jakie są realia proszę o szczere opinię bez hejtu . Warunki pracy czy są wypłacalni ile jest wypłaty po odciągnieciu opłat ubezpieczenia mieszkania i dojazdów czy jest to minimum 1200 euro po odciągnieciu wszystkiego tak jak mówią w biurze? Pozdrawiam

@Dejv

Ja tam pracowałem powiem tak do pracy dojezdzasz rowerem wypłaty są miesięczne ok 1000 euro na czysto zależy od godzi sama praca nie jest ciężka czasami szybkie tempo ale dasz radę najgorsi są ludzie którzy tam pracują na kontraktach przez Boboli chodzą w białych czepkach czepiają się o byle co obgaduja i są złośliwi (usunięte przez administratora)

Tito
@Zodiak

to nie dawaj im powodu do czepiania się i obgadywania, z powietrza się to nie bierze

@Tito

Nie cwaniakuj kolego

Tito
@Zodiak

ja nie cwaniakuję, a ty mi nie koleguj z łaski swojej. jak zwykle prawie każdy widzi drzazgi w oczach innych, a belki w swoich nie. nie wszystko jest takie zerojedynkowe, a punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Covebo to zło
@Zodiak

1000€ za 4 tygodnie? Nieprawdopodobne, że takie agencje mają jakiś chętnych. W głupich dużych warehousach z dodatkami zmianowymi jest te 350€ tygodniowo czyli 1400€ po odjęciu wszystkiego.

Rozczarowana

Odradzam. (usunięte przez administratora) mało godzin, stawka brutto 11.75 w rzeczywistości po odliczeniach wszystkiego mniej niż 6.5 euro na godzinę. Mało godzin, mniej niż 30 tygodniowo. (usunięte przez administratora) Zero organizacji. Nerwy. (usunięte przez administratora)Nie można pić wody, ani iść do toalety, na hali gorąco.

Orzeł

Kto zna dobra Agencje Pracy do Holandii

Budzix
@Orzeł

jesteś właśnie na jej profilu

ncik
@Orzeł

ja z tej jestem zadowolony w sumie

trankilo

(usunięte przez administratora) Warunki mieszkaniowe są od bardzo słabych do średnich, ale to nie jest wielki problem.. Problem jest że musisz płacić za to 400 euro/mc i to jest kosz tylko 1 łóżka, a nie pokoju.(oczywiście są to koszty ukryte) Zamiast wypłaty 1600, dostajesz 1200.(usunięte przez administratora)

@trankilo

To bardzo duże zaniedbanie ze strony firmy. Czy udało Ci się wyjaśnić zaistniałą sytuację z kadrami? Daj znać jak przebiegła rozmowa oraz czy sprawa została rozwiązana. Powiedz nam jeszcze czy podczas pracy kontakt z firmą przebiegał w odpowiednich relacjach?

lann
@trankilo

ty "trankilo" dla poliglotów jest dużo pracy co ty robisz na robocie z agencj!?

Artur

Nie polecam biura covebo w ZAIST(usunięte przez administratora)

Lpj

Serwus, może ktoś pracował w Gieten na stanowisku order piker i może się podzielić opinią?

spajk
@Lpj

hej podpinam się, wydaje się, że sama praca nie wygląda na zbyt ciężką, ale jak warunki i inne takie ogólniki?

Zielony

Czy ktos z was pracowal na CNC przez te agancje. Czy macie stała prace na dłuższyczas?

Mariusz Ś.
@Zielony

Spoko, można jechać. Dają normalne mieszkania. Nam się trafiło normalne mieszkanie w kamienicy, mieszka nas 3 w 3-pokojowym mieszkaniu, kuchnia, łazienka, balkon nawet jest. Każdy ma swój pokój (zamykany). Na zakładzie czysto, ładnie, nowe maszyny. Pierwszego dnia przeszkolenie ze sterownika i takie tam bhp. Dobry pieniądz, ale trzeba było próbkę zrobić i pokazać. Ale to była jakaś łatwa kształtka. Generalnie jest ok.

zenio
@Mariusz Ś.

brzmi w takim razie całkiem nieźle

PanKleks
@Mariusz Ś.

i bardzo dobrze, że trzeba pokazywać próbkę, przynajmniej to zweryfikuje czy ktoś się nadaje

Hennn
@PanKleks

Właśnie

T.

powiem wam ze troche sie cykałem wyjazdu, ale nie jest zle! strach ma wielkie oczy, namartwilem sie na zapas a okazalo sie, ze wszystko w porządku, pozdrawiam!

@T.

No ja też się trochę stresuję, ale skoro dużo osób mówi, że niepotrzebnie, to staram sie w to uwierzyć :D A gdzie byłeś/jesteś? Ja się wybieram na

@Gurgul

na szkrzynki do Holandii*, wcisnąłem sobie enter zanim skończyłem pisać :P

nie, sam szukałem ofert

Mooaas
@Gurgul

Masz być w Bunschoten a pracować w Amsterdamie? Byłem tam.... Na tych skrzynkach .. aż 4 dni. I nie polecam. Teraz jestem gdzie indziej i inną agencje... I jest niebo lepiej.

Borsuk
@Mooaas

Witam a przez jaką Agencje pracujesz jakie godziny i wypłaty co robisz w pracy pozdrawiam

(usunięte przez administratora) ! Praca na 2 tygodnie a potem sobie musisz radzić sam. (usunięte przez administratora) A kontakt z z koordynatorem(usunięte przez administratora) - 100, nie dorósł do tej funkcji. Serdecznie nie polecam.

Madziara

Witam , 4 lata temu też miałam okazję współpracować z ta agencja .Takze mieszkałam w Bunschoten , jestem.bardzo zadowolona z willi jaka tam zastałam. 2 łazienki duza kuchnia, ogromny salon z kominkiem rewelacja !!!. Pościel miałam swoją Ale kołdrę i poduszkę w biurze wydali mi nową. Praca na flexie trochę nie dla mnie ale ja akurat miałam dobrze wszystko planowane i pracę zapewniona. Jak na tamte czasy jedna z lepszych agencjii

Lendziel
@Madziara

Jak na te czasy też :)

Lendziel

Tak, zadowolony. Sam znalazłem ;)

Biuro w polsce i w holadii dwie różne wersje wynagrodzenia potrąceń za mieszkanie i miejsca pracy.Dobrze sie zastanówcie nim przyjedziecie przez to biuro koordynator w holandii twierdzi ze za mieszkanie nie mogą potrącic wiecej niz 10% zarobkow brutto potracaja 430 euro miesiecznie wiec powinnismy zarabiac 4300 euro na miesiac.Kolejne biuro oszukujące ludzi

tila
@Tomek

Przeczytaj kodeks pracy holenderski zanim zaczniesz sie udzielac misiu

Majka

A przy czym pracowałeś ?

mordewind
@tila

no co ty, to za dużo wymaga hehe

Jeżeli wyjedziesz do holandii biuro w polsce o niczym niedecyduje oni tylko wysylają ludzi do holandii potem rób co chcesz .

@tila

A niby co jest w tym kodeksie skoro tak go dobrze znasz żabciu

alio
@Tomek

nie będzie za ciebie roboty odwalać

Media

Wszystko zależy od propozycji jaką proponuje biuro ,stawki ,zakwaterowania ,otoczenia oraz zakresu obowiązków.O ile pamięć mnie nie myli a mam całkiem dobrą poprostu trzeba czekać co zaproponują?

Krycho_93

Witam dzwonili do mnie z Covebo, oferta pracy na magazynie w Amsterdamie . Jadę pierwszy raz w ogóle za granicę i chciałbym uzyskać uczciwej opinii na temat agencji,zakwaterowania oraz wypłat ;)

Moos
@Krycho_93

Co miałbyś tam robić? Być na skrzynkach?

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.