Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Cleoo

Witam, czy ktos pracuje w Nijkerk orderpicker Boni Supermarkt ? Zakwaterowanie bodajze w Zeewolde. Moze ktos sie podzielic opinią jak tam jest ?:)

Covebus
@Cleoo

Jeżeli zarobki to ponad 12€ na godzinę brutto. Praca 5-6 dni w tyg soboty przeważnie po 12 h lecz nie zawsze. Jeżeli zakwaterowanie w Zeewolde to moim zdaniem nie za ciekawie bo to bungale, starał bym się raczej o dom w Covebo w Nijkerk/Nijkerkerveen. Ale są tacy co sobie bungale chwalą, podobnie jak wszedzietam zależy z kim siesię mieszka i co się lubi.

@Covebus

A w pracy cieżko ? Ile pików na godzine ?:) i jak atmosfera w pracy ?:)

Covebus
@Cleoo

Aż tak dokładnie nie wiem ludzie ode mnie z domku normę wyrabiają, spokojnie, atmosfera najlepsza w Covebo na pewno !! Jeżeli komuś nie przeszkadza 12stka w sobotę to jest super bo tylko na to czasem słyszałem narzekania.

MASAKRA

Usunęli komentarze i na górę wstawili ten sam post 5 razy, aby nie było widać negatywnych. Gratulacje! Pamiętajcie jednak, że ludzie wiedzą co to za (usunięte przez administratora) w które chcecie ich wpakować

Cleoo

Coś na temat pracy, zarobkow, lokacji ?:) (boni supermarkt nijkerk)

5lat w Nl
@Cleoo

Mieszkaliśmy z ludźmi z Boni robiło od poniedziałku do niedzieli jakieś wyjątki wolne były i robiło więcej jak 12 godzin. Mieszkaliśmy w Ermelo ale ten dom sprzedany więc zostanie hotel w Nijkerku porażka i w Putten bungale . Stawka zarąbista ale po podatku takie pieniądze ze więcej zarobicie np w SBA

Cleoo

Coś na temat pracy, zarobkow, lokacji ?:) (boni supermarkt nijkerk)

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Olcia

Dlaczego mój komentarz został od razu usunięty. (usunięte przez administratora) i kretacze najgorsza firma jaką znam. Trzeba coś z tym zrobić żeby kolejni polacy nie zostali oszukani

Olcia

Brat pojechał z paczką gadali że będzie miał ponad 10 euro na godzinę przerobil miesiąc ciężka praca każda sobotę co się okazało dostał 7 euro na godzinę i powiedzieli że jak nie pasi to ma 12 godzin na wyprowadzenie się z domku który wyglądał jak chlewik dosłownie.

Rglddl

Siema. mam pytanie jade z kolega na Bakker Zeewolde order picker. Pracował tam ktoś już jak godziny stałe? Wynagrodzenie na czas ? Domek w jakimś parku dobrze wyglądają czy meliny ?

Mika12

Najgorsza agencja jaka może być nie polecam jechać to boboli na pizzerki obiecywali godziny a po 4 godziny pracy i praca na telefon dzwonią za godzinę i masz być pracuje się na domek... Ludzie nie przyjaźni a domek zależy jak to trafi.. Nie polecam!!!!

PRAN, KRAMER HR, PRACA.NL

Szukam pracy, dzwonię do agencji. I co się okazuje? PRAN szuka pracowników tylko dla Covebo. Dzwonię do innej agencji KRAMER HR - szukają dla Covebo. Ktoś mówi - spróbuj poprzez PRACA.NL. dzwonię i uszom nie wierzę - oni też rekrutują dla Covebo. To już wszyscy dla Covebo pracowników szukają??? Nie chce na nich trafić

hhhh

https://www.covebo.pl/download/zielona_ksiazeczka.pdf .Powodzenia.

Saavas

Jedyna agencja która bym polecił, chociaż może po prostu lepiej nie trafiłem. Operator cnc, 500 EUR na rękę / tydz, pokój 1 osobowy, raz się trafił słaby, w starym domku, ale nie narzekalem. Aktualnie nowy domek, ściany bialutkie, podłoga panele nowki sztuki. Nie wiem, mam zdjęcia jakby ktoś chciał bo sam w szoku byłem na początku. Specjaliści są traktowano inaczej, ktoś kto jedzie na jakieś śmieszne pomidory czy kur+a inne prace które zwierzę potrafiłoby robić gdyby miało zdolności manualne, to nie ma prawa się dziwić, że warunki słabe.

Bogdan

(usunięte przez administratora)Byłem obiecywali hate normalna a trafiłem na bungalo(usunięte przez administratora).Tydzień robota,tydzień bez 0 pomocy.Musiałem 10 euro na jedzenie pożyczać. (usunięte przez administratora)Odradzam(usunięte przez administratora) covebo ale (usunięte przez administratora)i tak pojadą heh. POLECAM na Jobs byłem 3 razy i było ok.(usunięte przez administratora)

Kamil

Smutne jest to jak rodacy sie daja oszukiwac. Przez to potem niektore agencje oszukuja po prostu innych. Ci panstwo sa po prostu niezaradni zyciowo i takie agencjie jak Covebo na tym zeruja. Wzieli im 6500€ za pozyczenie rower i kazali placic ponad 1000€ za mieszkanie na miesiac. Taki pokoj - dwojka - mozna miec za 500€ (mozna taniej ale pisze o dobrym standardzie). Dodatkowo pracujac w agencjach dostaje sie 6€ za dojazd za osobe, czyli na transporcie mogliby zarabiac ze 100€ miesiecznie. Czyli w 6 lat dali sie oskubac z niemal 55.000€. MASAKRA. To przeciez mieszkanie w Polsce ktore mogliby wynajac i miec pasywny dochod. Smutna prawda, ale przez takich niezaradnych ludzi agencje czuja sie bezkarne i zeruja na innych. Szkoda ze po reportazach w telewizji to sie nie zmienia :(

Covebowiec
@Kamil

Nie wytłumaczysz im. 6 lat spędzić w Holandii i nie umieć wynająć pokoju albo pójść do innej agencji, gdzie można liczyć na dużo tańsze mieszkania, darmowy transport i tygodniówki zamiast pensji co miesiąc.

Stary

Za dwa tygodnie pracy dostałem niecałe 400 euro. To śmieszne jest. Zapomnieli dpliczyc jednego dnia do wypłaty, gdy się upomnialem to każdy mnie zbywa... Obiecują pewne 40 godzin pracy a na miejscu 25 godzin. I koordynator nie mówiący po polsku... Cała prawda o tej agencji.

RADEK

Dostałem propozycję do covebo zwolle do pracy na kurczakach dedemsvard plukon jakieś opinie

Iwona
@RADEK

Jakie dokładnie informacje są dla Ciebie istotne w kwestii pracy w firmie Covebo Work Office? Wiele osób pisało tutaj o możliwości wyboru transportu do pracy - zamierzasz korzystać z firmowego dojazdu, czy też robić to we własnym zakresie? Masz już jakieś doświadczenie w branży? Napisz proszę, czy zdecydowałeś się ostatecznie podjąć pracę w Covebo.

5lat w Nl
@RADEK

Opinia szukaj innej agencji. Mało płacą w wielu agencjach moznq zarobić duuuuuzo więcej. Stawki e na godzinę niech nie zawracają w głowie bo w rzeczywistości tak utną na podatku ze będzie połowa tego niż ktoś sobie policzył w Pl ile zarobi itd. wiem po sobie jak liczyłem minimum 40 godzin to taka kwota mi wyszła ze powiedziałem sobie do końca życia chyba będę tu pracował a nastała rzeczywistość .. połowa tego co policzone. Tyle odciągają że cały wpis za coś. A jak człowiek się nie zna to nie ma pojęcia za co ciągną kasę. A niestety dużo się można dowiedzieć. Jak patrzę wiele komentarzy polecam SBA w Tilburgu. Mieszkanie jest to klasztor ale jest wporzadku, każdy ma swoją prywatnośc, lodówkę w pokoju nikt nic z lodówki nie wyjadą, miejsca do parkowania na terenie zamkniętym . I przede wszystkim zarobki. Można zarobić przez 1.5 tyg tyle co w covebo za miesiąc robienia w chłodni gdzie jest od 0-3 stopni. Żadnych kilometrówek 1.25 za transport ale jedziesz gdzie chcesz. A każdy samochód służbowy typu covebo itd ma GPS więc wiedzą kto gdzie jeździ więc każda niezgodnośc jest wykrywana . I wiecie co żal mi patrzeć jak Polak Polaka okrada. I to nie zrobi tego holender bo holender Polaka szanuje za pracę a Polak Polaka jak jedno wielkie g. I niech nikt nie zaprzecza ale Polak za 1 euro jest w stanie tak człowiekowi życie uprzykrzyć że posunie się do wszystkiego. Dlategk cieszę się że znam język angielski pracuje u holendra przez holenderska agencje jestem zadowolony. Polaków minimum. I jak jest raj na ziemi. Dlatego mówię co trzeba robić żeby nie być terroryzowany przez Polaka. Nie daj się , odpowiedz co myślisz nie bój się że wylecieć bo jesteś w stanie więcej zrobić nic sobie wyobrażasz. Polak zagrozi bo pójdę do szefa. Powiedz nie fatyguje się ja pójdę pierwszy i szybciej wyleci osoba która straszy mimo że nawet ma kontrakt. Zrobiłem tak i nie myślcie że jestem kapusiem ale takich ludzi trzeba uczyć że byli na tym samym miejscu co my niech nie wyzywają się na nas bo źle na tym wyjdą

Kinga
@RADEK

Odradzam.Praca ciężka, brak godzin. Mimo że koordynator otrzymuje paragon za kilometry nie wypłaca pieniędzy za nie, tak jaki za dni świąteczne czy dodatkową pracę.

Qwerty

Witam. Pracowal ktos w harderwijk na wozek widlowy? Jakie warunki mieszkalne itp?

Welder'

Witam, pytanie kieruje do spawaczy. Otóż mam zamiar wyjechać przez covebo i pracować przy spawaniu dużych gabarytów. Chwalicie sobie tą agencje czy jednak duże braki i słabo się tu pracuje/mieszka. Pokoje jedynki, to wiem. Jak to wygląda.?

krzychu

Zwrot podatku z holandii i innych krajów UE. Polecam!! 100% satysfakcji. https://kampania.euro-tax.pl/zwrot-podatku/eu16/?source=sme3-display&utm_source=sme3-display&utm_medium=display_eu16&utm_campaign=zwrot_podatku&p1=000038271272

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.