Opinie o Merazet w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Merazet. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Merazet o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Merazet w Poznań

Nie polecam

(usunięte przez administratora) póki personalia się nie zmienia to to nie będzie dobra firma dla młodych pracowników. Opieka medyczna? Ale po co? Na co to komu? Jesteś chory i idziesz na zwolnienie? Oszukujesz, kiepsko się prowadzisz bo szef nigdy nie choruje Nie docenią pracownika nigdy, nawet jeśli wyniki są bardzo dobre

Ooo Nowy wpis

No to chyba długo by się nie ukryła taka informacja, o ile to autentyczna kwota? Na jakich stanowiskach tyle płacą i co w takiej pracy jest do roboty? Wiesz, czy to za tzw. cały etat, bo to chyba nie na umowę o pracę?

Nie polecam Nowy wpis

Czy w Merazet występują paczki/bony świąteczne?

Zdumiony

Jest loteria świąteczna i można wygrać cenne nagrody.

Mari Nowy wpis
@Zdumiony

O co chodzi z tą loterią? Jak wziąć w niej udział? I jakie nagrody można wygrać? Rozjaśnisz to, podając przykład? Będę aplikować do tej firmy, to może się jeszcze zdążę załapać na to losowanie.

Merazet poszukiwała kogoś na stanowisko Pracownik Biurowy. Czy komuś udało się dostać tę pracę i mógłby powiedzieć więcej o tym, czego można się nauczyć? Zależy mi na informacjach o zakresie obowiązków.

Można się spodziewać tego, że po tygodniu trzeba ogarniać wszystko i pracować jak doświadczony pracownik, umowa o pracę na cały etat za całe 1500zl brutto

Merazet prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Serwisu. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Elektro

Firma prowadząc sprzedaż mierników zapewnia jedynie ich serwis gwarancyjny. Po upływie okresu gwarancyjnego nie są przyjmowane żadne naprawy. To ewenement na skale światową. Należy omijać z bardzo daleka Merazet-Poznań.

Zosia

Praca bardzo ciężka i wymagająca. To nie jest sprzedaż marchewek a poważnego sprzętu. Niesamowita presja a zarobki niskie. Nigdy więcej

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Merazet?

Basia

Umowa o pracę, na początku na czas określony, docelowo na nieokreślony

Weronika
@Basia

A ile trwa ta na czas określony? 3 miesiące czy więcej?

Basia
@Weronika

To zależy od działu i stanowiska

Saba

Pozdrawiam moja dawna firme.Mam mile wspomnienia

Artur
@Saba

Jak długo pracowałeś w Merazet i czemu postanowiłeś odejść? Co powiesz o podejściu do pracownika w tej firmie? Czy w przypadku jakichkolwiek problemów można się dogadać z przełożonymi? :)

Dobra

Dobry pracodawca.

Natalia
@Dobra

Można dowiedzieć się więcej? Jak atmosfera w Merazet? Dzięki wielkie.

Vasco
@Natalia

Rodzinna, od jutra wszyscy spędzamy czas razem za biurkiem

Mikołaj
@Dobra

Samo stwierdzenie "dobry pracodawca" to zdecydowanie za mało. Skoro już napisałeś/napisałaś swoje odczucie, to znaczy, że w Merazecie pracowałeś/pracowałaś i można przedstawić więcej informacji. Co dokładnie masz na myśli pisząc, że jest "dobry"? Dba o swoich pracowników? Można liczyć na zarobki adekwatne do swojej pracy?

Kid
@Mikołaj

Kolejnych dwóch handlowców złożyło wypowiedzenia i z tego, co wiem, od osób jeszcze tam pracujących, następne się szykują. To chyba mówi samo za siebie... Generalnie podzielcie przez 3 to, co powiedzą Wam na rozmowie kwalifikacyjnej i może wtedy będziecie zadowoleni.

@Kid

Ludzie tu pracują po 10 czy 15 lat, czyli chyba nie jest tak źle jak niektórzy próbują to przedstawić. Atmosfera zależy od działu, ale to jak w każdej firmie. A jak ktoś kładzie wypowiedzenie to widocznie ma powód. Są tacy co w jednej firmie pracują właśnie po 15 lat albo całe życie, a są tacy co zmieniają robotę co 3 lata, bo szukają nowych wyzwań. Ich prawo, ich wybór.

Dobrze jest kilku osobom i wszyscy, którzy pracowali w Merazecie dobrze wiedzą komu i dlaczego.

Zdzisława

Mam pytanie dlaczego tak szybko są kasowane opinie ? :)

Ziutek
@Zdzisława

Gdyby kasowali opinie to by nie wisiały tutaj perełki o the office i starożytnym rzymie. :)

Atmosfera w dziale sprzedaży przypomina tą z serialu The Office :D (Chwilami rzeczywiście można się poczuć jak jeden z pracowników Dunder Mifflin :D) Wyjątkowo miła, pozytywna, zabawna atmosfera :D Polecam :)

Natalia
@Anonim

Taka atmosfera pracy jest na pewno umileniem codziennych obowiązków. Fajnie, że na takową można liczyć pracując w Merazet. Czy na innych działach jest podobnie?

Kacper

@lamia a ile macie działów ?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Merazet?

Lamia

wszystko zależy do jakiego działu aplikujesz

Oj tam

Tak szybko sprzedają i handlują że człowiek musi się spieszyć i mandaty łapać żeby zdążyć dojechać z tym winem bo już następny w kolejce czeka z tym winem.

Maximus

Dobra praca. Piękne pieniądze. Wszystko tu jest jak.... w czasach rzymu:) Nikt nikogo nie ładuje na minę, nikt nikogo nie podp.... i nie zgadzam się z wypowiedzią kolegów: nie ma wyjazdów i picia alko na maxa oraz dawania na lewo czy prawo:) polecam wszystkim co pragną mieć dobrą i spokojną pracę oraz pełne rodziny:)

Tonik

Świetna firma z ogromnym doświadczeniem. Do tego dodam, że to dobry pracodawca więc polecam!

Czy Merazet organizuje staże dla studentów?

Tak

Kamil

Jaka umowę oferuje ta firma ?

Justi

Kolejny raz widzę ogłoszenie do działu księgowości czy jest aż tak źle że po okresie próbnym się odchodzi? Chciałabym aplikować ale zastanawia mnie ta rotacja, czy jest ktoś zorientowany w temacie? Pozdrawiam

expirienced
@Justi

A ja myślałem, że drugi raz :O To już na pewno nie będę aplikować. Jeżeli nie ma negatywnych komentarzy, to może być jeszcze gorzej.

@Justi

W roku 2018 i 2019 pojawiło się sporo nowych ogłoszeń rekrutacyjnych, nie tylko do działu księgowości, ale także do działów handlowych. Merazet istnieje na rynku od ponad 60 lat, niektórzy pracownicy związani są z firmą od kilku dekad i po prostu przechodzą na emeryturę. Kadra jest uzupełniana na bieżąco o nowych, wykwalifikowanych pracowników. Nowe osoby, szczególnie do działów handlowych, przyjmowane są także z powodu poszerzania portfolio produktowego firmy i konieczności zatrudnienia nowych specjalistów do prowadzenia sprzedaży. Rzadko zdarza się, by współpraca po okresie próbnym nie została przedłużona przez którąś ze stron. Zdecydowana większość pracowników związana jest z Merazetem od minimum 10 lat, także rotacja w firmie jest niewielka. Tak jak wspomniałam - rekrutacje wynikają z konieczności zastąpienia pracownika, który przechodzi na emeryturę lub z rozwoju firmy. Sama jestem pracownikiem od niemal 2 lat, czyli nowa kadra, i zostałam zatrudniona w wyniku naboru związanego z rozwojem działu.

Bolo

Wielkie doświadczenie firmy , dobre opinie jako pracodawcy ale hejtu nikt nie uciszy!

Zostaw merytoryczną opinię o Merazet - Poznań

• Jak się pracuje w Merazet?

Zobacz opinie na temat firmy Merazet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Merazet?

Merazet
2.4/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Krauthofera 36
    60-203 Poznań