Opinie o Fundacja Ekspert-Kujawy w Inowrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fundacja Ekspert-Kujawy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fundacja Ekspert-Kujawy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Ekspert-Kujawy w Inowrocław

M

Nieprzyjemny prowadzący kursów, problem z wypłaceniem pieniędzy za wykonany kurs oraz z załatwieniem obiecywanego stażu związanego z wykonanym kursem, nieuprzejme traktowanie człowieka przez personel i przysłowiowe zostawianie na lodzie

M
@Sebek

Mialem obiecywane na papierze o ile pamietam, koniec końców wykręcali się etc, szkoda gadać w kazdym razie pracy z owa fundacja nie polecam, ciągną pieniądze z unii europejskiej i robią przysłowiowe wały na ludziach

M Nowy wpis

Sebek Nowy wpis
@M

Obiecali ci staż w pracy jak zrobisz kurs i nic z tego? Miałeś takie potwierdzenie na piśmie czy to była tylko ustna umowa? Wiesz czemu to nie doszło do skutku?

M Nowy wpis
@Sebek

Uczestniczka

Jeżeli chodzi o kursy i szkolenia w Fundacji Ekspert - Kujawy to wiem, że obecnie mają sporo do zaoferowania. Jeżeli ktoś chce się nauczyć czegoś nowego to może tak jak Ja wziąć udział w kursie np. pracownika biurowego. Szkolenie jest całkowicie za darmo, Panie w biurze są bardzo miłe i pomocne. Nie spotkały mnie żadne przykrości a wręcz odwrotnie - nigdzie nie spotkałam się jeszcze z tak miłą obsługą. Wiem, że teraz mają np. za darmo szkoleni z grafiki komputerowej, pracownika biurowego i szkolenie związane z montowaniem okien.

Antoni
@Uczestniczka

Jak za darmo to pewnie jest dużo chętnych. Zasada to kto pierwszy ten lepszy czy kursanci są wybierani przez osobę która szkoli?

@Antoni

Witam, zasada jest taka, że kto pierwszy wypełni dokumenty rekrutacyjne oraz przyniesie wymagane dokumenty, jak np. świadectwo ukończenia ostatniej szkoły ten ma pierwszeństwo. Zapraszamy do współpracy.

@Ania

Macie problem z moją !!!! Anna :)

Antoni Nowy wpis
@Ania

Po takim kursie dostaje się jakiś ważny certyfikat ukończenia? Potem jest łatwiej znaleźć docelową pracę czy można się też zatrudnić w Fundacji?

Weronika

Widzę, że opinie raczej negatywne. Widzę, że szkoleń firma narazie nie oferuje, a to odnośnie nich tutaj najwięcej piszecie. Ale z tego co wyczytałam, to mają dużo projektów. Czy ktoś z was brał w nich udział ostatnio? Jakbyście je ocenili, opłacalne są finansowo?

Bogusia
@Weronika

Szkoleń mają mnóstwo! Nie wiem skąd taki wniosek, że nic nie oferują? Tam 7 dni w tygodniu coś się dzieje. Ja ostatnio kończyłam weekendowe szkolenie z zarządzania Agile po którym dostałam międzynarodowy certyfikat. W tym samym czasie odbywały się jakieś szkolenia z grafiki komputerowej, coś z administracji, a nawet z montowania okien czy drzwi - serio! Na parterze jest sala przystosowana do tego. Ja tam oceniam ich pozytywnie, bo panie z rekrutacji były profesjonalne, a i samo szkolenie była mega interesujące. Zresztą na facebooku też raczej pozytywne opinie na ich temat: https://www.facebook.com/ekspertkujawy/reviews

Urszula
@Bogusia

Serio aż tyle tego czy to akurat są okresy, gdzie wszystko się kumuluje jakoś? No bo kiedy potem macie czas na pracę jak cały czas coś się wokół dzieje?

Lena

Zgadzam się z powyższym. Obrażają człowieka chorego .ponizaja.Odradzam.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Fundacja Ekspert-Kujawy odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Magda

Nie mają podejścia do ludzi . Nie pomagają w niczym , robią w biurze dziwne miny, upokarzają . Odradzam .

Nie polecam . Poniżają ludzi .

Inowrocławianin

Nie polecam, podejście Pań indywidualne do kandydata na kurs bardzo nieprofesjonalne, zwodzenie potencjalnego kursanta przez kilka miesięcy, arogańskie zachowanie, zero jakiejś odpowiedzialności!

@Inowrocławianin

Dokładnie . Miałem to samo .

Nick 24
@Inowrocławianin

Mam to samo zdanie .

Nie macie żadnych komentarzy o tym co aktualnie się dzieje? Zastanawiamy się co słychać w firmie Fundacja Ekspert-Kujawy w mieście Inowrocław.

Jola

W mojej ocenie, pracownicy ,szkoleniowcy a nawet panie z obsługi to fantastyczni ludzie. Zupełnie inny świat w relacjach z klientem. Wszyscy mili, rzeczowi, skuteczni. Nie chodzi się "od annasza do kajfasza". Atmosfera - super. Ludzie - jeszcze lepsi. Polecam wszystkim.

Ruda
@Jola

Również mam dobre wspomnienia ze szkoleń w Ekspert - Kujawy. Super obsługa szkolenia , super wykładowcy. Polecam

Nie polecam

Byłam na kursie i zrezygnowałam . Biorą następnych ludzi na kurs nie oferując pomocy, tym co jeszcze nie byli na stażu. Wielki bałagan .

Jacek

Czy firma przestrzega czasu przerw pracowników?

Nie polecam ! Panie w biurze po kursach w niczym nie pomagają . Najgorsza pani Agnieszka H . Nie polecam.

Mała
@Gość

Tak taka czarna w pokoju przy schodach . Też nie polecam.

Mała
@Gość

Taka czarna. Też nie polecam.

Nie polecam robić tam kursów . Po kursie idąc do biura w niczym nie pomagają . W zamian za to zachowują się podle w stosunku do kursanta.

@Kasia

Miałam to samo.

Monia

Byłam tam na kursie kosmetycznym. Niczego nie nauczyli. Stażu nie załatwiają jak powinni tylko zwodzą miesiącami. Nie polecam.

Lala

Byłam na kursie i nigdy wiecej . Zero odpowiedzialności za kursanta i pomocy z ich strony .

Zawiedziona

Nie polecam chodzić tam na jakiekolwiek kursy . Podejście do kandydata aroganckie , niekulturalne i nieprofesjonalne. Zwodzenie miesiącami i żadnej pomocy z ich strony . Zero odpowiedzialności . Nie polecam na prawde. Byłam i się przekonałam .

Samek

@Jola czyli wszystko na plus? Jak długo pracujesz?

@Jola A jak z zarobkami? Czego można się spodziewać?

Gosia

Nie polecam

Brajan
@Gosia

Dlaczego pani nie poleca jeśli można spytać???

Izka

Nie polecam.

Brajan
@Izka

Dlaczego jeśli można spytać

StraightGuy

Miła atmosfera, dobry kontakt z pracownikiem. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Ekspert-Kujawy - Inowrocław

• Jak się pracuje w Fundacja Ekspert-Kujawy?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Ekspert-Kujawy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Ekspert-Kujawy?

Fundacja Ekspert-Kujawy
2.3/5 Na podstawie 13 ocen.

Fundacja Ekspert-Kujawy